چه کارهایی شوهرتان را فراری می کند؟

 

 

چه کارهایی شوهرتان را فراری می کند

 

از این ۸ کار بپرهیز، خانم عزیز!آیا تا به حال شده در حالی که گمان می کردید لحظات فوق العاده خوبی در کنار همسرتان دارید، ناگهان او عصبانی شده و شروع به ایراد گرفتن از شما کند؟ متاسفانه اغلب خانم ها عاداتی دارند که مردها را ناراحت می کند.

 

 

۱) جاروبرقی کشیدن در وقتی که وقتش نیست!

 

ساعت ۸ شب است، همسرتان از محل کار به خانه برگشته و روی کاناپه در حال استراحت و تماشای تلویزیون است. شما که تا به حال مشغول امور دیگر منزل و رسیدگی به کودکان بوده اید حال این فرصت را پیدا کرده اید که خانه را کمی جارو بکشید، پس با کمال احترام از همسر خود می خواهید دقیقه ای کودکان را زیر نظر بگیرد و پاهایش را بلند کند تا خانه را جارو بکشید اما متوجه عصبانیت همسرتان می شوید.بهترین راه این است که به او حق داده و جارو کشیدن را به فردا موکول کنید.

 

 

۲) غرغر کردن موقعی که او دارد فوتبال می بیند

 

امروز بعد از ظهر از تلویزیون مسابقه فوتبال تیم مورد علاقه همسرتان پخش می شود. اما شما از فوتبال یا تیم مورد علاقه او متنفرید، بنابراین مدام در حالی که او در حال تماشای تلویزیون است در خانه راه می روید، غرغر می کنید و از تیم او یا حتی تماشای فوتبالش ایراد می گیرید. او که از کار شما کلافه شده ممکن است کاملا محترمانه از شما بخواهد ساکت باشید. نباید از عکس العمل همسرتان ناراحت شوید. فراموش نکنید در یک خانواده هر کسی حق دارد به علایق خود مشغول شود، اگر شما فوتبال دوست ندارید بهتر است آن ساعت برای گردش با دوستان تان قرار بگذارید یا به خرید بروید.

 

 

۳) بگو منو دوست داری بگو

 

به رستوران رفته اید و ساعات بسیار خوبی را با هم گذرانده اید. حال به خانه برمی گردید و در کنار همسرتان که مشغول تماشای تلویزیون است می نشینید و شروع می کنید به پرسیدن سوالات رمانتیک نظیر «چه قدر من رو دوست داری؟» ممکن است ابتدا همسرتان با گفتن یک یا دو جمله احساسش را به شما بیان می کند اما اگر سوالات ادامه یابد، ساکت شود و شما گمان کنید به شما بی علاقه است یا حوصله تان را ندارد. پرسیدن سوالات عاشقانه خوب است اما هر چیز زمانی دارد.

 

 

۴) کی بود؟ چی بود؟ کجا بودی؟

 

«کی بود زنگ زد؟» «چی می خواست؟» «خوب تو بهش چه گفتی؟»گاهی اوقات زنان بدون آنکه منظور خاصی داشته باشند، همسرانشان را بیش از حد سوال پیچ می کنند. در اینجاست که صبر همسران ممکن است تمام شود. فراموش نکنید بهترین کار این است که هرگز خیلی در کارهای همسرتان دخالت نکنید. اجازه دهید هر فردی زندگی شخصی خود را داشته باشد. وقتی اجازه می دهید همسرتان در زندگی شخصی اش رازهایی را برای خود نگه دارد، زندگی مشترک شما باثبات تر خواهد بود.

 

 

۵) ادب کردن شوهر

 

گاهی زنان با همسران خود مثل کودکان برخورد می کنند. مثلا مدام به او یادآوری می کنند که به دندانپزشک مراجعه کند. فراموش نکند نان بخرد. روغن ماشین را چک کند و... این حرف ها تنها می تواند سبب عصبانی شدن همسرتان شود. او ازدواج نکرده تا کسی همانند مادرش مدام او را نصیحت کند. اگر کاری را فراموش می کند تنها یک بار به او گوشزد کنید و قبل از آنکه نظرتان را در مورد کاری بدهید، منتظر شوید تا خود او درباره آن صحبت کند یا نظرتان را بخواهد.

 

 

۶) افتادن از آن طرف بام

 

مدام به همسرتان زنگ می زنید، می خواهید تنها با او بیرون بروید و دوری اش را نمی توانید تحمل کنید؟ مردان شاید در ماه های اول ازدواج این روند را تحمل کند اما بعد از این عادت شما عصبانی خواهند شد. اجازه بدهید ساعاتی از روز را به حال خودش باشد و همراه با همکارانش ساعاتی را خوش بگذراند.

 

 

۷) الان میام!

 

ساعت ۸ به تولد یکی از دوستان همسرتان دعوت شده اید و با آنکه همسرتان نیم ساعت است آماده روی کاناپه نشسته. شما هنوز به دنبال این هستید که چه روسری با پیراهن تان جور است و او مدام تکرار می کند که زود باش، همین لباس خوب است و... تا آنکه در نهایت از دست شما عصبانی می شود. بهترین کار این است که شما یک یا دو ساعت پیش از ساعت مقرر انجام کارهای خود را آغاز کنید تا وقتی او آماده می شود شما دیگر کاری برای انجام دادن نداشته باشید.

 

 

۸ ) انتقاد از مادرشوهر

 

«مادرت را خیلی دوست دارم ولی بهتر بود قبل از آنکه بیان حداقل اول زنگ می زدند.» شاید حق با شما باشد ولی حتی یک انتقاد محترمانه از مادر همسرتان ممکن است او را ناراحت کند. اگر می خواهید در دید همسرتان و خانواده اش بهترین باشید هرگز از مادر همسرتان ایراد نگیرد.

سیمرغ

همسر,شوهر,مادرشوهر,زناشویی,روابط زناشویی,آموزش زناشویی,مسائل زناشویی,اموزش زناشویی,مسایل زناشویی,زندگی زناشویی,آموزش روابط زناشویی,روابط زناشویی با عکس همسر,شوهر,مادرشوهر,زناشویی,روابط زناشویی,آموزش زناشویی,مسائل زناشویی,اموزش زناشویی,مسایل زناشویی,زندگی زناشویی,آموزش روابط زناشویی,روابط زناشویی با عکس

ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

کدام عادات زنانه ، مردان را ناراحت می کند !
  خانم‌ها عاداتی دارند که مردها را ناراحت می‌کند...!!می‌خواهیم 8 نمونه از همین عادات را با هم مرور ......
حرف های ناگفتنی زنان به مردان
      برخی از زوجین جوان بالخص بانوان جوان، فکر می کنند بایستی همسرشان را در مورد هر موضوعی که در زندگی......
نوزادان علاقه مند به تماشای تلویزیون هستند
    تمایل کودکان به تماشای تلویزیون به حدی است که آنان خیره شدن به صفحه خالی تلویزیون را به دیدن......
جایی که دعوا ممنوع است!
    در کودکی من، پدر و مادرم مدام با هم دعوا داشتند و من وسط این دوتا می‌ماندم که طرفداری کدام را بکنم.......
9دشمن زندگی زناشویی ازدیدروانشناسی
      برای اینکه زندگی زناشویی خوبی داشته باشیم، لازم نیست که بیخودی به دنبال راه های معجزه آسا باشیم.......
صداقت های خطرناک برای همسران
      در دایره لغت این افراد، رازداری بعد از ازدواج جایی ندارد و معتقدند که زن و شوهر هیچ چیز را نباید......
عروس در نگاه مادر شوهر
            بسياري از اختلافات عروس مادرشوهري ريشه در رسوبات اشتباه ترين فکر هاي قديمي و سنتي دارد گاهي......
فرمانهایی برای آرام کردن تندخوترین مردان
10 فرمان زنانه برای آرام کردن تندخوترین مردان دنیا فرمان اول: باورش کن!   بیشتر مردها به طرز بچه گانه......
هفته‌های آخر قبل از زایمان باید چکار کنید؟
هفته‌های آخر قبل از زایمان باید چکار کنید؟ پایان بارداری، آن روزهای آخر، آن هفته‌های 38 و 39 و 40 مثل......
تصاویر برهنه و کودکان ما
      همزمان با ورود کودکان به دنیای نوجوانی و جوانی و آشنایی اذهان کنجکاو آنان با مقوله رمز آلود ” سکس......

پخش اخبار زنده