یک اتفاق غیر منتظره در تئاتر شهر / تماشاگری که وسط اجرای نصیریان روی صحنه رفت

تئاتر , تئاتر شهر , علی نصیریان

- حضور یک تماشاگر روی صحنه تئاتر باعث نشد تا تمرکز علی نصیریان و فرهاد آئیش در هنگام اجرای نمایش «هفت شب با مهمان ناخوانده در نیویورک» به هم بریزد.

به گزارش خبرآنلاین، نمایش «هفت شب با مهمان ناخوانده در نیویورک» این روزها با بازی علی نصیریان و فرهاد آئیش در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

جمعه شب 5 آبان در اجرای این نمایش اتفاق غیر منتظره‌ای رخ داد؛ یکی از تماشاگران نمایش که فرد میانسالی هم بود، در لحظات پایانی اجرا اول از جای خود بلند شد و سالن را ترک کرد. او پس از آن که به سالن بازگشت یک راست روی صحنه رفت، کنار نصیریان ایستاد و احوال او را پرسید. بعد هم به گوشه سن رفت و نشست. نصیریان و آئیش اما نه تنها تمرکزشان به هم نخورد بلکه خیلی راحت به اجرای خود ادامه دادند.

نمایش «هفت شب با مهمان ناخوانده در نیویورک» نوشته و کار فرهاد آئیش است. این نمایش در باره یک نویسنده ایرانی ساکن نیویورک است که مهمانی ناخوانده از ایران برایش می‌آید.  فرهاد ائیش پیش از این هم همین متن را با بازی خودش و نصیریان در آمریکا، اروپا و تهران اجرا کرده بود.

این البته اولین اتفاق غیر منتظره نمایش آئیش نیست. در روز های اول اجرا هم علی نصیریان هنگام خروج از مجموعه تئاتر شهر زمین خورده بود و در حال حاضر با دست شکسته و گچ گرفته روی صحنه می‌رود.

منبع:khabaronline.ir


ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

معادی و یعقوبی راوی نمایش‌های ایتالیایی شدند
معادی و یعقوبی راوی نمایش‌های ایتالیایی شدند فيلم نيوز: حضور پیمان معادی و محمد یعقوبی در دو نمایش ایتالیایی،......
"فرهاد آئیش" و دغدغه های بی شمار تئاتری+تصاوير
"فرهاد آئیش" هنرمند سینما،تئاتر و تلویزیون با توجه به مشغولیت به درام نویسی و اهمیت به ساختارهای متفاوت......
علی نصیریان با دست شکسته روی صحنه تئاتر
علی نصیریان با دست شکسته روی صحنه تئاتراجرای نمایش «هفت شب با مهمان ناخوانده در نیویورک» در تالار چهارسو......

پخش اخبار زنده