رومانتیک ترین بازیگران زن در دنیای هالیوود +تصاویر


به گزارش پرداد به نقل از مگ فور: در اینجا قصد  داریم شما را با 4 تن از بانوان هنرپیشه هالیوودی آشنا کنیم که رومانتیک ترین زنان در عالم سینمای غرب نامیده شده اند . این زنان علاوه بر زیبایی چهره و توانایی بسیار در امر بازیگری از شخصیت و روحیه انسان دوستی و مهربانی خاصی برخوردار هستند.

جولیا رابرتز: فوق العاده پاک و مهربان است و گفته میشود او نمونه ای از عشق و زیبایی است. او 20 سال زندگی حرفه ای در کارنامه دارد و یکی از پر جنب و جوش ترین ستاره های هالیوودی نام دارد.

رومانتیک ترین بازیگران زن , بازیگران زن در دنیای هالیوود, اخبار


دمی مور: او فیلمهای رومانتیک فراموش نشدنی در کارنامه کاری اش دارد . وی زیبایی خاصی دارد و گفته میشود علاوه بر زیبایی صورت صدای بسیار دلنشینی نیز دارد و مهمتر از همه شخصیت مهربان و معصومانه اوست.

درو بریمور: او زیبایی مثال زدنی دارد و همیشه مثبت اندیش ، شاد و سرحال دیده میشود. کمتر زمانی دیده شده است که چهره معصوم او را لبخندی ملایم فرا نگرفته باشد.

رومانتیک ترین بازیگران زن , بازیگران زن در دنیای هالیوود, اخبار


جنیفر گارنر: او چشمانی گیرا و درخشان دارد و همیشه لطافت و زیبایی زنانه اش را حفظ کرده است. وی شخصیتی مثال زدنی دارد و گفته میشود از جمله زنانی است که همیشه طرفدار عشق واقعی هستند./ پرداد


ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پخش اخبار زنده