بازیگری که از هیچکاک متنفر بود + عکس

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

بازیگری که از هیچکاک متنفر بود + عکس

سیه‌نا میلر در فیلم «دختر» نقش تیپی هدرن بازیگر محبوب آلفرد هیچکاک را بازی می‌کند.به گزارش خبرآنلاین، این فیلم را شبکه بی‌بی‌سی تولید می‌کند و در آن ماجرای تلخ آزار و اذیت تیپی هدرن توسط فیلمساز معروف بریتانیایی روایت می‌شود.

 هدرن اخیرا در مصاحبه‌ای بیان کرده هیچکاک زندگی حرفه‌ای او را نابود کرد، هرچند موفق نشد زندگی شخصی او را نابود کند. «او مدام مراقب من بود و گاهی حس می‌کردم همه جا مرا تعقیب می‌کند. اگر کسی این‌طور با شما رفتار کند باید بترسید.» هدرن در مصاحبه‌اش افزود: «آن روزها شما در اختیار کامل کارگردان بودید. نمی‌توانستم درمورد هیچکاک به کسی شکایت کنم و ماجرا را توضیح دهم. امیدوارم بازیگران امروز از این اتفاقات درس بگیرند.» 

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

تیپی هدرن و آلفرد هیچکاک 

 

هیچکاک اولین بار هدرن را در تبلیغ یک نوشیدنی بدون الکل در سال 1961 دید و ماجرای فیلم «دختر» از همین جا آغاز می‌شود. هیچکاک در زمان آشنایی با هدرن 61 ساله بود. هدرن که حالا 83 سال دارد؛ گفت برای مقابله با آزار و اذیت‌های وسواس‌گونه هیچکاک چاره‌ای نداشت جز اینکه بسیار محکم باشد. 

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

سیه‌نا میلر در نمایی از «دختر» هدرن

 

 

در دو فیلم «پرندگان» و «مارنی» به ترتیب در سال‌های 1963 و 1964 با هیچکاک همکاری کرد، مردی که ادعا می‌کرد با بازیگران باید مثل گوسفندان رفتار کرد. فیلم برای اولین بار بخش‌هایی ناگفته از زندگی هیچکاک را فاش می‌کند؛ اینکه به تماس‌های شخصی هدرن گوش می‌کرده، برای او لباس سفارش می‌داده و حتی برای هدرن مشخص می‌کرده با چه افرادی بیرون برود! هدرن که با وجود خواسته‌های عجیب هیچکاک با او دوبار همکاری کرد، در مصاحبه‌اش گفت: «من هیچکاک را از نظر کاری تحسین می‌کردم، اما جدا از فیلمسازی از نظر شخصیتی از او متنفر بودم.» 

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

سیه‌نا میلر در نقش تیپی هدرن و توبی جونز در نقش آلفرد هیچکاک 

 

جدا از این مصاحبه جنجالی، خبرسازی «دختر» با انتشار عکس‌هایی از سیه‌نا میلر در نقش هدرن ادامه پیدا کرده. این عکس‌ها از شباهت غریب این دو بازیگر خبر می‌دهد. «دختر» را جولین جرولد کارگردانی می‌کند و در آن توبی جونز نقش هیچکاک را بازی می‌کند./خبرآنلاین

 


ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

بیوگرافی محمد رضا شریفی نیا
    نام اصلی: محمدرضانام خانوادگی اصلی: شریفی نیاسمت (در بخش های): بازیگران،تهیه و تولید،عکس،کارگردانی،............................................
مصاحبه ایزابل کارو،مانکن فرانسوی با کمپین ضد لاغری
      عکسش را که دیدم، ناراحت شدم ولی اصلا فکرش را هم نمی‌کردم که بخواهد اینقدر اذیتم کند، مدام از صبح......

پخش اخبار زنده