تصاویر ویژه روز صفحه ۱
نمایی زیبا از دهکده هالستات در اتریش انتقال قوها به دریاچه آلستر در هامبورگ آلمان. این دریاچه در سرمای زمستان شرایط بهتری برای قوها دارد مرد کشمیری سبدهای تولیدی خود را برای فروش به بازار روز آورده...... ادامه »
غروب آفتاب در یک پروژه ساختمانی! شانگ های، چین در جشنواره ‌فرهنگی حیوانات خانگی هانگ ژو سگی با پیراهن صورتی روی پاهای عقب ایستاده است تا از او عکس گرفته شود بدون شرح! حمل بار بیش از ظرفیت (چین) هزار...... ادامه »
خانه ای نیم شده در اثر توفان در نیوجرسی آمریکا قهرمان مسابقات سبیل لاس وگاس، آمریکا برداشت ذرت در شمال شرق چین خورشیدگرفتگی کامل در کویینزلند استرالیا رنگین کمان بر فراز پاریس پرواز بالن ها در میانمار ...... ادامه »
فستیوال خیابانی کلن در آلمان ماهیگیری از دریاچه ای یخ زده در شهرکراسنویارسک در سیبری روسیه نمایی زیبا از ساحل آلتونا در ملبورن استرالیا بدون شرح! بدون شرح! کمپانی سونی از اکسپریا پی سری طلا اندود...... ادامه »
پارکی زیبا در برول آلمان بازی سگ ها- پارکی در مرکز لندن، انگلیس باران شدید در دهلی و پناه بردن شهروندان هندی به زیر درخت ماهیگیری در دریاچه شوانگ لونگ در مرکز چین تصویری زیبا که در وب سایت ناسا ارائه...... ادامه »
بدون شرح! کشیدن شترهای قربانی عید قربان با اتومبیل سواری و موتور به قربانگاه (لاهور) نمایی زیبا از ساحل شهر ریودوژانیرو برزیل کارگری در حال نظافت پنجره های یک آسمانخراش در مرکز پکن، چین پارکی زیبا...... ادامه »
بدون شرح! فروشندگان خیابانی در بازار روز کابل، افغانستان بان کی مون در کنار یک خواننده مشهور کره جنوبی مرد ایتالیایی در شهر رم با گربه بزرگ خانگی اش سوار اتوبوس شده است بدون شرح! خیابانی جالب در...... ادامه »
خانواده قطبی! مسابقات اسب سواری در ملبورن استرالیا طبیعت پاییزی در لوزان سوییس آماده سازی معبد دراگون بانکوک برای یک فستیوال سالانه قایق سواری در کمبریج انگلیس نمای زیبایی از خانه خدا آب تنی پرندگان...... ادامه »
سومین و آخرین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ورود یک گربه به زمین بازی در استادیوم فوتبال شهر ریودوژانیرو آرژانتین کشاورز مصری و فرزندش در راه بازگشت به خانه بدون شرح! بدون شرح! طبیعت...... ادامه »
بادبادک بازی در سواحل فلوریدا مراسم ازدواج ولیعهد لوکزامبورگ کودکی که با پوشیدن لباس هایی خاص و گریم به شکل و شمایل زامبی در آمده در مراسم پیاده روی زامبی ها در مکزیک شرکت کرده است بدون شرح! بدون شرح! ...... ادامه »
زیبایی های پاییز در مسکو شخصی با در دست داشتن چتر در حالی که برف می بارد در یکی از خیابان های شهر کراسنویارسک در سیبری قدم می زند قایق سواری در رودخانه ای مملو از نیلوفرهای پاییزی-سرینگر، هند مه در شهر...... ادامه »
تمرین یک دونده در بنای یادبود لینکلن واشنگتن بازی کودک با اثر هنری یک مجسمه ساز در تاماراما، استرالیا پیرزن اسپانیایی در کنار پوستری از زن جوان بدون شرح! بدون شرح! بدون شرح! کارگران روزمزد مشغول...... ادامه »
مجسمه شنی ملاله دختر 14 ساله پاکستانی که به دست طالبان ترور شد در ساحل شهر پوری در شرق هند بدون شرح! کشف فسیل 520 میلیون ساله در چین بدون شرح! کشاورز افغان در حال باد دادن تخم آفتابگردان به منظور...... ادامه »
گردهمایی گربه داران قزاقستانی و قرقیزستانی در شهر بیشکک برای نمایش گربه های خانگی شان مرد هندی در حال نقاشی کوزه های مخصوص یک مراسم مذهبی در بوبانسور بدون شرح! قایق های بادبانی در بندرگاه تریسته آماده...... ادامه »
برداشت پنبه از مزارع استان سین کیانگ، چین شهروندان انگلیسی به مناسبت سالگرد جنبش تسخیر وال استریت در مقابل کلیسای سنت پاول لندن تجمع کرده اند بوجاری کردن برنج در فصل برداشت در چین بارش نخستین برف پاییزه...... ادامه »

پخش اخبار زنده