متفرقه اينترنت و كامپيوتر صفحه ۳
  گاهي اوقات بدليل از دست دادن كلمه عبور SETUP دسترسي به پارامترهاي آن بطور طبيعي غير ممكن است.براي اين منظور مي توان از روشهاي سخت افزاري مانند ریست كردن جمپر CLEAR BIOS مادربورد يا از روشهاي نرم افزاري...... ادامه »
      در ادامه معرفي ابزارهاي موجود در ويندوز ۷،‌نوبت به ابزارهاي ايجاد و ويرايش متن مي‌رسد. شايد Notepad ويندوز ۷ نسبت به ويندوزهاي گذشته چندان تغييري نكرده باشد، اما محيط كار و برخي ابزارهاي Wordpad...... ادامه »
    شبکه اجتماعی گوگل پلاس هنوز ۶ ماهه نشده اما کاربرانش از ۳۰ میلیون نفر گذشته و به نظر می‌رسد تنها رقیب فیس‌بوک به حساب می‌آید. بعضی از تحلیل‌گران معتقدند در آینده نه چندان دور گوگل پلاس از فیس‌بوک هم...... ادامه »
    فرض کنید هر روز وسایل روی میز کارتان را برمی‌دارید، از آنها استفاده می‌کنید و مجددا روی میز قرار می‌دهید. اگر در این کار دقت لازم را نداشته باشید مطمئنا طی روز چند بار محل قرارگیری وسایل شما روی میز...... ادامه »
  ابتدا بگذارید منظور خود را از کلمه "ویروس" که در تیتر مطلب آمده است ، عنوان کنم . دسته بندی بدافزارها فقط شامل ویروس ها نیست . بلکه میتوان آنها را به دسته های دیگری مثل کرم ها ، تروجان ها ، روتکیت ها...... ادامه »
    اشتباه در وبلاگ نویسی یعنی چه؟ چه كارهایی را نباید كرد تا وبلاگ بهتری داشته باشیم؟ وبلاگ نویسی مانند هزاران پدیده وارداتی دیگر تحت تاثیر سلیقه ایرانی قرار گرفته است. با مروری به وبلاگهای آن سوی آبها...... ادامه »
  حتما واسه شما هم اتفاق افتاده که گاهی وقتا بخواین یه عکس رو از توی یک سایت یا یه وبلاگ توی هارد خودتون ذخیره کنین.. اما تا کلیک می کنین می بینین که ای دل غافل کلیک راست کار نمی کنه!!! یا با یه جمله حال...... ادامه »
  در قسمت ابزارهاي ويندوز 7 (Accessories) علاوه بر Snipping Tool، Magnifier و موارد ديگري كه در گذشته به آن پرداختيم، برنامه‌هاي ساده و كاربردي ديگري نيز وجود دارد كه كم‌ و‌ بيش با آنها آشنا هستيد. برخي...... ادامه »
    در دنياي امروز فناوري اطلاعات، همه جا سخن از سرويس‌ها و نرم‌افزارهاي تحت وب است، سرويس گوگل‌داك نيز يكي از اين سرويس‌ها به‌شمار مي‌رود. در گوگل‌داك شما مي‌توانيد اسناد متني خود را ايجاد و ذخيره كنيد...... ادامه »
    ماوس، این قطعه کوچک همیشه حاضر در کنار کامپیوتر شما! استفاده از ماوس تقریباً به بخشی جدانشدنی و معمول در کار با کامپیوتر تبدیل شده است. اما این موجود کوچک نیز برای خود ترفندهایی بسیار کاربردی دارد....... ادامه »
    فیس بوک در حال حاضر یکی از بهترین شبکه های اجتماعی در جستجوگر گوگل به شمار می رود. امکان ندارد که شما Status خود را به روز نکرده اید و یا عکس هایی را آپلود نکرده اید و یا اینکه تست های عجیب و غریبش...... ادامه »
    Internet server error خطایی در برنامه رابط صفحات وب و پایگاه داده ها یا نسخه فایل ها وجود دارد.راه حل: احتمال کمی وجود دارد که کاربر بتواند این مشکل را رفع کند. مسئولان سایت باید برای حل چنین مشکلی...... ادامه »
    400-Bad Request خطایی است چند منظوره، بدین مفهوم که اشتباهی در آدرس رخ داده است، غلت این است که یا سرور، سند مورد تقاضای کاربر را تشخیص نمی دهد، یا اینکه دیگر سند وجود ندارد و یا کاربر اجازه مرور سند...... ادامه »
      ویروس‌ها در بهترین حالت سیستم شما را با فایل‌های ناخواسته زیادی پر می‌کنند و این کار باعث می‌شود حافظه‌ شما اشباع شود یا در مواقعی به یکباره به شکل پنجره در جلوی چشمان شما باز می‌شوند. ولی متاسفانه...... ادامه »
    برنامه‌ها، ابزارها و سایت‌هاي مختلفی وجود دارد كه طی یك روز با آنها سر‌و‌كار دارید و ایجاد میا‌نبر برای دسترسی به این ابزارها و برنامه‌ها امري ضروري است. مرورگرها نیز در نسخه‌های جدید خود علاوه بر...... ادامه »

پخش اخبار زنده