تعداد بازدید: ۴۳
تاريخ انتشار: سه‌شنبه،۲۲ اسفند ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۰۸:۲۱
شفر: ناآمادگی امروز بازیکنانم به‌دلیل بدنسازی پیش از فصل است
به گزارش  ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ وینفرد شفر در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های استقلال و العین که با تساوی یک بر یک به پایان رسید اظهار داشت: بازی خیلی خیلی خوبی بود. در نیمه اول پرس خوبی انجام دادیم و فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم، اما فقط یک گل زدیم. بازیکنانم نیاز به ریکاوری دارند تا با قدرت بیشتری برگردند وی افزود: در نیمه دوم، در شرایطی که نظم تیمی‌مان را به‌خوبی رعایت نکرده بودیم، گل خوردیم.
بعد تیم حریف چند موقعیت داشت، اما دوباره ما توسط علی قربانی و جابر انصاری شانس گلزنی داشتیم. در نیمه دوم هم مجبور به تغییر وریا غفوری شدیم. با این حال اکنون ما نیاز به استراحت داریم، چند بازیکن‌مان هم مصدوم هستند که باید کار درمانی انجام بدهند. بازیکنانم اکنون نیاز به ریکاوری دارند تا با قدرت بیشتری به بازی‌ها برگردند.
ناآمادگی امروز بازیکنانم به‌دلیل بدنسازی پیش از فصل است این مربی آلمانی خاطرنشان کرد: گفته بودم این ناآمادگی بازیکنان ما به‌دلیل اردوی پیش از فصل و بدنسازی آن موقع است. وقتی در اردوی اول فصل خوب بدنسازی نکنید، در این مقطع از فصل به مشکل می‌خورید. اکنون باید از هواداران بسیار بسیار خوب‌مان تشکر کنم که امروز پشت سر ما بودند و به‌خوبی از تیم‌شان حمایت کردند.
من تا کنون ندیده بودم که از تیمی به این شکل حمایت شود. آنها بی‌نظیر بودند. ما باید حالا استراحت کنیم و آماده شویم تا به بازی‌ها برگردیم. العین فقط 15 دقیقه بهتر از ما بازی کرد سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به این سؤال که تیمش در بازی رفت بابرنامه‌تر بود و به‌نظر می‌رسید العین آنها را به‌خوبی آنالیز کرده بود و از طرفی استقلال بعد از گلی که زد به لاک دفاعی رفت و العین در همین شرایط زهر خود را ریخت، اظهار داشت: شاید من این را ندیدم و متوجه نشدم که العین از ما بهتر بازی کرد.
ما در نیمه اول بسیار بسیار خوب بازی کردیم و در نیمه دوم مشکل ما ضدحملات‌مان بود و جایی که باید پاس خوب برای ضدحمله می‌دادیم، نتوانستیم این کار را انجام بدهیم. العین فقط 15 دقیقه بهتر بازی کرد، اما بعد از اینکه جابر و علی قربانی وارد شدند، فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم. همین دو بازیکن می‌توانستند گل بزنند.
خستگی بازیکنانم روی گلی که خوردیم تأثیرگذار بود وی افزود: این را بدانید که خسرو حیدری خیلی بازیکن خوبی است و خوب بازی کرد، اما وریا فشار بیشتری به تیم خط دفاعی حریف می‌آورد و ما به‌ناچار او را تعویض کردیم. می‌توانم بگویم روی گلی که خوردیم، خستگی بازیکنانم تأثیرگذار بود، اما بعد از آن ما دوباره به بازی برگشتیم، موقعیت گلزنی داشتیم و می‌توانستیم گل بزنیم.
این‌طور نبود که بعد از گلی که زدیم عقب بنشینیم و خیلی وقت‌ها از میانه زمین یا عقب‌تر پرس کردیم، اما وقتی توپ داریم باید پاس خوب به بازیکنان‌مان بدهیم تا آنها صاحب موقعیت شوند. این را هم بگویم که نمی‌توانیم 90 دقیقه کامل تیم حریف را پرس کنیم و این در فوتبال غیرممکن است. تیام موقعیت گل را بو می‌کشد شفر در پاسخ به این سؤال که از تعویض‌های او مشخص بود که استقلال بازیکنان مناسبی روی نیمکت نداشت و در تعویض تیام بازیکنی در حد او نبود که به بازی بیاورد و آیا ضعف نیمکت تیمش را قبول دارد یا نه، گفت: سیدمجید حسینی قبل از بازی دچار مصدومیت شده بود.
تیام هم مشخصاً بازیکنی ویژه و خاص است. او خیلی خوب بازی‌خوانی می‌کند، خیلی خوب موقعیت‌ها را پیش‌بینی می‌کند یا به‌نوعی موقعیت گل را بو می‌کشد. علی قربانی هم بازیکنی جنگنده و سرزن خوبی است، اما چه‌کار می‌شود کرد؟! من برای همه بازیکنانم خوشحالم و نمی‌توان گفت بازیکنی که داخل بازی می‌کند، قوی‌تر است یا بازیکن روی نیمکت ضعف دارد.
طبیعتاً در تمرین همه باید با صددرصد انگیزه و وجود تمرین کنند و هر بازیکنی بیشتر تمرین کند و آماده باشد در زمین قرار می‌گیرد که به این ترتیب بازیکنان نیمکت‌نشین ما باید بیشتر تمرین کنند. وی ادامه داد: از فردا بازیکنان ملی‌پوش ما به تمرین ریکاوری تیم ملی می‌روند. امید ابراهیمی، امید نورافکن، پژمان منتظری، مجید حسینی، سیدحسین حسینی و همه آنهایی که می‌روند، امیدوارم بتوانند با وضعیت بهتری به تمرینات ما برگردند.
از مجیدی و دیگر پیشکسوتان استقلال تشکر می‌کنم سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه و حمایت پیشکسوتان باشگاه از این تیم به‌دلیل نتایج خوبی که کسب کرده است، اظهار داشت: از همه بازیکنان قدیمی استقلال و پیشکسوتانی که راجع‌به تیم ما خوب صحبت می‌کنند، تشکر می‌کنم.
فرهاد مجیدی هم بازیکن بسیار خوبی در استقلال و تیم ملی بوده است و اینکه از تیم ما خوب صحبت می‌کنند، خوب است و از همه تشکر می‌کنم. داور هنگ‌کنگی هیچ اشتباهی نداشت و عملکردش بسیار خوب بود شفر درباره عملکرد داوری هنگ‌کنگی بازی گفت: وقتی متوجه شدم داور بازی هنگ‌کنگی است، گفتم اوه، داور هنگ‌کنگی است، اما باید از او تعریف و تمجید بسیار خوبی داشته باشم.
او بسیار بسیار خوب سوت زد، هیچ اشتباهی نداشت و عملکردش بسیار خوب بود. امیدوارم در آینده هم شاهد چنین قضاوت‌های خوبی باشیم، نه آنچه در العین دیدیم. با این حال در کنفرانس قبل از بازی هم گفتم که موضوع اشتباهات بازی رفت، مشکلی از سوی داور نبود، بلکه مشکل شبیه‌سازی بازیکن حریف برای گرفتن پنالتی بود.
امیدوارم فدراسیون بازی ما مقابل نفت را لغو کند وی با اشاره به دیدار تیمش مقابل نفت تهران که 9 فروردین‌ماه 97 برگزار می‌شود، اظهار داشت: بازیکنان ملی‌پوش ما روز قبل از آن بازی به تهران بازمی‌گردند و ممکن نیست وقتی بازیکنان شب قبل از بازی به اردوی ما می‌رسند، بتوانیم بازی کنیم.
مسلماً بعد از همین بازی هم ما سه بازیکن مصدوم خواهیم داشت و امیدوارم فدراسیون فوتبال این شرایط را ببیند، متوجه آن باشد و بازی با نفت را لغو کند. تیم ملی بازیکنان خودش را برای جام جهانی روسیه می‌خواهد و ما هم بازیکنان ملی‌پوش خود را برای بازی 13 فروردین مقابل الریان می‌خواهیم. ما نمی‌توانیم در شرایطی که ملی‌پوشان ما یک روز قبل از بازی برمی‌گردند و با نفت بازی داریم، از آنها استفاده کنیم و آنها برای ما بازی کنند.
ما بازیکنان باارزشی داریم و امیدوارم آقای کی‌روش در این مورد با فدراسیون فوتبال صحبت کند. برای صعود 4 امتیاز دیگر می‌خواهیم سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که استقلال و الریان شش‌امتیازی هستند و العین چهارامتیازی است و با این شرایط فکر می‌کند تیمش بتواند راهی مرحله حذفی شود، گفت: من همیشه مثبت فکر می‌کنم، به‌خصوص وقتی به نیمه اول دیدارمان مقابل العین و دیدار با الهلال فکر می‌کنم.
می‌توانم بگویم این گروه یکی از قدرتمندترین و سخت‌ترین گروه‌ها در لیگ قهرمانان این فصل است. ما بازی بعدی‌مان با الریان در تهران است و بازی آخر هم با الهلال در کویت برگزار می‌شود. شاید بتوانم بگویم ما از این دو بازی چهار امتیاز می‌خواهیم. درباره العین هم باید بگویم آنها تیم بسیار بسیار خوبی بودند و بازیکن خوبی از برزیل دارند.
ما هم می‌توانیم به مرحله بعدی صعود کنیم، اما بازیکنان ما همه باید با شرایط خوبی برگردند، با شرایط بدنی بسیار خوب، آمادگی بسیار خوب و به‌دور از مصدومیت. در آخر هم باید سال جدید را به شما ایرانی‌ها تبریک بگویم.

کد خبر: 1044590  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: ستاره ها
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:
▫ ارزیابی شفر از دربی ۸۶  همشهری آنلاین - ورزشي

آخرین خبرهای ورزشي

رکوردشکنی پس از ۱۵ سال/ ملایی به فینال جودوی قهرمانی جهان رسید آفتاب نیوز  ۱۰ دقیقه پیش

آفتاب‌‌نیوز : در ادامه رقابت‌های جودوی قهرمانی جهان ۲۰۱۸ که در باکو پایتخت آذربایجان در حال برگزاری است، سعید ملایی نماینده وزن ۸۱- کیلوگرم ایران و دارنده مدال‌های برنز جهان و نقره بازی‌های آسیایی در مرحله نیمه نهایی برابر ودات آلبایراک از ترکیه رفت و با شکست حریف راهی دیدار نهایی شد.ملایی نفر نخست...

ساری و چلسی بالاخره در جزیره متوقف شدند / یک امتیاز مهندس از دربی لندن آفتاب نیوز  ۱۰ دقیقه پیش

آفتاب‌‌نیوز : در چارچوب هفته ششم لیگ برتر انگلیس از ساعت 16 چلسی در ورزشگاه لندن به مصاف وستهام رفت و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد. شاگردان ساری پس از 5 برد متوالی سرانجام در جزیره متوقف شدند. چلسی با این تساوی 16 امتیازی شد و در رتبه سوم ماند. وستهام نیز با هدایت پیگرینی نتیجه...

دیدار رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی کاراته با صالحی امیری+عکس شبکه ایران  ۱۴ دقیقه پیش

  در این دیدار که ظهر امروز و در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد، صالحی امیری ضمن خیرمقدم به رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی کاراته از همکاری نزدیک وی با فدراسیون کاراته کشورمان تقدیر و تشکر کرد و گفت: کاراته در ایران از جمله رشته های پرطرفدار و محبوبی است که مخاطبان بسیار زیادی بخصوص در میان...

ترکیب آرسنال و اورتون برای جدال لیگ برتر مشخص شد خبرگزاری فارس  ۳۱ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب هفته ششم لیگ برتر انگلیس از ساعت 18 و 30 دقیقه آرسنال در خانه به مصاف اورتون می‌رود.  امری و مارکو سیلوا 11 مرد اصلی خود را مشخص کردند. ترکیب اصلی آرسنال: چک، بیرین، سوکراتیس، مصطفی، مونرئال، ژاکا، توریرا، اوزیل، رمزی، اوبامیانگ و لاکازت ترکیب اصلی اورتون: پیکفورد،...

برتری اوکراین مقابل ژاپن در گام نخست خبرگزاری فارس  ۳۱ دقیقه پیش

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات فوتسال چهار جانبه تبریز از امروز با شرکت تیم‌های ملی ایران، اوکراین، ژاپن و بلاروس آغاز شد در اولین دیدار تیم ملی اوکراین مقابل ژاپن قرار گرفت و توانست این تیم را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد. در دومین دیدار از ساعت ۱۸ تیم ملی فوتسال ایران مقابل تیم بلاروس...

قرعه کشی لیگ‌ برتر والیبال 4 مهر برگزار می شود مرور نیوز  ۱ ساعت پیش

قرعه کشی لیگ‌ برتر والیبال 4 مهر برگزار می شودبه گزارش مرور نیوز، مراسم قرعه کشی لیگ برتر والیبال چهارشنبه 4 مهر در محل فدراسیون والیبال برگزار می شود  و کلیه تیم های حاضر در این مسابقات یعنی تیم های شهرداری ورامین، پیکان، سایپا، شهرداری ارومیه، کاله، درنا ارومیه، عقاب نهاجا، شورای شهر گنبد، خاتم اردکان، شهرداری...

بازی دوستانه ایران و برزیل تایید شد/ قطر یا تهران؟ مرور نیوز  ۱ ساعت پیش

بازی دوستانه ایران و برزیل تایید شد/ قطر یا تهران؟به گزارش مرور نیوز، تیم ملی فوتبال ایران احتمال دارد پس از اتمام جام ملت های امارات 2019 و در مرحله اول اردوهای آماده سازی اش برای رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در تورنمنتی چهارجانبه شرکت کند. فدراسیون فوتبال قطر به عنوان میزبان بیست و دومین دوره رقابت...

حضور کی‌روش در کنفرانس فوتبالی فیفا در لندن /عکس ستاره ها  ۱ ساعت پیش

به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، آمادو گوئورا، سرمربی هندوراسی تیم ملی فوتبال پورتو ریکو با انتشار تصاویری از خود و کارلوس کی‌روش اعلام کرد که آماده حضور در کنفرانس فوتبالی فیفا در لندن که به آنالیز مسابقات جام جهانی 2018 روسیه اختصاص دارد، می‌شوند. این کنفرانس قرار است امروز...

وضعیت نامشخص قایقرانی/ دو بازنشسته و احتمال ثبت‌نام مجدد برای انتخابات ستاره ها  ۱ ساعت پیش

وضعیت نامشخص قایقرانی/ دو بازنشسته و احتمال ثبت‌نام مجدد برای انتخابات به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، پیش از بازی‌های آسیایی جاکارتا دوران ریاست غلامرضا امینی در فدراسیون قایقرانی به پایان رسید و وزارت ورزش برای برگزاری مجمع انتخاباتی وارد عمل شد. ثبت‌نام از نامزدهای انتخابی برگزار شد که هفت نفر برای رسیدن به ریاست وارد عمل شدند. در شرایطی که همه چیز...

جشن تولد مشترک سپاهانی‌ها برای بختیار و ایران‌پوریان (عکس) ایلنا  ۱ ساعت پیش

جشن تولد مشترک سپاهانی‌ها برای بختیار و ایران‌پوریان (عکس)به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بازیکنان سپاهان در حاشیه تمرین امروزشان با برگزاری جشن تولد برای دو همبازی خود آنها را غافلگیر کردند. محمد ایران پوریان 30 شهریور 64 متولد شده و 34 ساله شد و بختیار رحمانی 1 مهر 70 متولد شده و 27 ساله شده است.

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده