تعداد بازدید: ۳۱
تاريخ انتشار: شنبه،۲۶ اسفند ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۱۹:۵۲
کی‌روش: با تفکر منتقدان برزیل هرگز نباید با ایران بازی کند/ چهار، پنج سال است نباخته‌ایم و تیم اول آسیا هستیم اما راضی نیستید
کارلوس کی روش بعد از پیروزی ۴ بر صفر ایران مقابل سیرالئون در نشست خبری اظهار داشت: بازی تمرینی خوبی را پشت سر گذاشتیم. امروز شاهد نگرش و رفتار خوبی از بازیکنان در تیم ملی بودیم. با در نظر گرفتن دشواری‌ها و مشکلاتی که همیشه داریم، بازیکنان نشان دادند آماده فداکاری برای تیم ملی هستند و این آمادگی را امروز نشان دادند و با سرعت بسیار زیاد، فوتبال خوبی را ارائه کردند.
به گزارش نامه نیوز، او ادامه داد: در درجه دوم تشکر بسیار گرم و با محبت به تیم ملی سیرالئون عرض می‌کنم چون سفر طولانی‌ای به ایران داشتند. تنها در شش روز این سفر طولانی را انجام دادند و در اختیار ما بودند و برای بازی تمرینی به ما کمک کردند. باید از تیم ملی فوتبال سیرالئون تشکر کنیم.سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: از طرف فدراسیون فوتبال مطمئن هستم، این سخنان من را تاج هم تاکید می‌کند.
باید از کادر تیم ملی تشکر کنم. افرادی که شبانه روز کار کردند. آنها قهرمان‌های پشت صحنه هستند. بدون زحمات کادر اداری امکان برگزاری بازی فراهم نبود. باید از شرکت EVOL و مسئول اجرایی تیم آقای بامداد میرزایی که در شش روز بازی را فراهم کردند تشکر کنم. طبق معمول یکسری افراد فقط صحبت می‌کنند اما ما راهمان را ادامه می‌دهیم.
کی روش درباره کیفیت تیم ملی سیرالئون و نظرش درباره سطح فنی این تیم و شیوع ویروس ابولا در این کشور و تعطیلی لیگ فوتبال سیرالئون گفت: مطمئنا این گونه نیست چون ما به تنهایی تصمیم نمی‌گیریم. فدراسیون فوتبال ایران، سیرالئون و کنفدراسیون فوتبال آسیا و آفریقا این مسائل را زیر نظر دارند. این گونه نیست که بقیه افراد گمراه باشند و ما فقط باهوش باشیم.
هیچ تهدیدی وجود ندارد. مطمئنا ما از بازی تمرینی امروز رضایت داریم. قدم بعدی ما رسیدن به سطح فوتبال بین‌اللملی است. اگر می‌خواهیم به آن سطح برسیم و بازیکنان ما حرفه‌ای عمل کنند، باید جلسات تمرینی را به این شکل پشت سر بگذاریم.او افزود: مطمئنا از این بازی خوشحال هستیم. نمی‌توانیم توقع داشته باشیم که بازی‌ها به سمت و سوی ما برود.
وقتی بحرین به ایران آمد، ۷ بر صفر بازی را باخت یا وقتی برزیل با ایران بازی کرد، ۳ بر صفر برد. اگر این طور باشد، برزیل هیچ وقت نباید با ما بازی کند چون سطح فوتبال ما پایین‌تر است. باید از این فرصت‌ها استفاده کرد. باید جلوی این دوگانه‌گرایی را گرفت و حقایق فوتبال ایران را به درستی منعکس کرد. سرمربی تیم ملی ادامه داد: بازی امروز خارج از روزهای فیفا است.
به بیش از ۲۰ کشور دنیا برای هماهنگ کردن بازی امروز دعوت‌نامه فرستادیم. سیرالئون آمادگی خود را با بازیکنان داخلی اعلام کرد. آنها می‌خواستند فرایند یادگیری را داشته باشند. ما هم می‌خواستیم یک نوع فوتبال جدید را تجربه کنیم. این اتفاق امروز رخ داد و برای هر دو تیم فوتبال خوبی بود.کی‌روش تاکید کرد: ما می‌دانیم چطور برنامه‌های پیش روی خودمان را اجرا کنیم.
هر روز یک قدم جلو می‌رویم و شما باید از این موضوع رضایت داشته باشید. این گونه به نظر می‌آید که شما دوستان هیچ وقت راضی نیستید. به عنوان تیم دوم به جام جهانی صعود کردیم اما شما راضی نیستید. چهار، پنج سال است، نباخته‌ایم، تیم اول آسیا هستیم ولی شما راضی نیستید.او گفت: واقعیت مطلب این است که در ماه‌های گذشته مشکلات زیادی داشتیم  و تهمت‌های بزدلانه به تیم ملی زده شده است.
تهدیدهایی که در موبایل‌های ما رخ داده و برای ما ایمیل زدند. شما چه توقعی دارید. دیگر کافی است! باید کمی احترام بگذاریم و به دست آوردی که اتفاق افتاده و به جایگاه امروزمان افتخار کنیم. فرامش نکنیم کمتر از سه ماه دیگر جام جهانی شروع می‌شود اما ما هنوز با این جنگ‌های داخلی خودمان و دروغ‌ها و تهمت‌ها روبه‌رو هستیم.
آیا شما رفتار حرفه‌ای من را بعد از هفت سال زیر سوال می‌برید؟ آیا زحمات فدراسیون را زیر سوال می‌برید؟ آیا رفتار حرفه‌ای بازیکنان را زیر سوال می‌برید. دنبال چه هستید؟ حداقل کاری که می‌توانیم بکنیم این است که اجازه دهیم بازیکنان کار خود را به خوبی انجام دهند و باعث خوشحالی فوتبال ایران شوند.سرمربی تیم ملی درباره این که فکر می‌کند چند درصد از ترکیب اصلی تیم ملی در جام جهانی را بازیکنان داخلی تشکیل دهد، اظهار کرد: باید برنامه خودم را توضیح بدهم که چطور تیم ملی را آماده می‌کنیم.
تقریبا ۵۵ تا ۶۰ درصد از بازیکنان ما خارج از کشور هستند. بین ۴۰ تا ۴۵ درصد از آنها داخل ایران هستند. خود ما هم شگفت زده شدیم که در لیگ بلژیک تغییر برنامه رخ داد و کاوه رضایی و رامین رضاییان به تیم ملی آمدند چون لیگ‌های اروپایی به این راحتی برنامه خود را تغییر نمی‌دهند. مرتضی پورعلی‌گنجی و مهدی طارمی از لیگ قطر زودتر آمدند.
در حال حاضر با ۳۵ بازیکن کار می‌کنم در هر پست سه بازیکن داریم. پنج دروازه‌بان و ۳۰ بازیکن داریم. لیست ما هنوز باز است. کادر فنی تیم ملی تمام بازی‌ها را می‌بیند. تمام بازی‌ها ضبط می‌شوند و مجددا نگاه می‌کنیم.او افزود: تمام اعضای کادر فنی بازی تمام بازیکنان را می‌بینند. در ۳۰ روز آینده لیست ۳۵ نفره ما اعلام می‌شود.
لیست ۳۵ نفره ما هنوز بسته نیست و هر ماه امکان اضافه شدن بازیکنی وجود دارد. در تاریخ ۱۵ می ۲۰۱۸ باید لیست ۲۴ نفره ما به فیفا اعلام شود.کی‌روش خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۶ بازیکن داریم که در خارج از کشور هستند. این به این معنی نیست که همه آنها در لیست ما هستند اما به غیر از آن ۱۶ نفر بقیه بازیکنان از داخل لیگ برتر هستند.
بعد از هفت سال و پشت سر گذاشتن تجاربم، بین ۶۰، ۶۵ درصد از لیست ما بسته شده است. خدای نکرده امکان مصدومیت و افت فنی بازیکنان وجود دارد. باید با تک تک بازیکنان تا لحظه آخر کار کنیم. همه آنها مستحق کار و پیشرفت و توسعه هستند. برنامه‌های ما تا خرداد سال آینده به این شکل است.او گفت: بعد از هفت سال برای شما یک مثال می‌زنم.
وقتی هفت سال قبل به ایران آمدم، یک دروازه‌بان داشتیم. تقریبا بالای ۱۰۰ بازی ملی داشت و گلر دوم هیچ تجربه ملی نداشت. بعد از هفت سال تیم ملی ایران پنج دروازه‌بان آماده دارد که همگی می‌توانند در جام جهانی حاضر شوند. حتی در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، اگر رضا قوچان‌نژاد در تیم ملی نبود، همه واهمه داشتند که چه اتفاقی رخ می‌دهد.
الان تیم ملی ایران بیش از شش مهاجم دارد. رضایی، علیپور، طارمی، انصاری فرد، آزمون و قوچان نژاد مهاجمان ما هستند اما هنوز هم شما خوشحال نیستید. نمی‌دانم چه چیزی شما را خوشحال می‌کند. تنها چیزی که شما را خوشحال می‌کند افرادی هستند که در پشت پرده دروغ پراکنی می‌کنند.کی‌روش ادامه داد: آقایان از زندگی لذت ببرید.
از بازی لذت ببرید. چرا شما کاری که ما در تیم ملی می‌کنیم را انجام نمی‌دهید؟ ما هم خوشحال هستیم. امروز دوست داشتم همه رسانه‌ها را به رختکن ببرم. جا دارد سال نو را هم به شما تبریک بگویم. از آقای جوادی و معتمدکیا خواهش می‌کنم همه اهالی رسانه را به رختکن بیاورند. ما چیزی برای پنهان کردن نداریم. لطفا به داخل تیم ما بیایید.
ببیند چقدر ما خوشحال هستیم. بازیکنان حقوق نمی‌گیرند. من هم حقوق نگرفتم. هیچ ایرادی ندارد. می‌خواهید قراردادم را ببینید؟ از معتمدکیا، مدیر رسانه تیم ملی می‌خواهم قراردادم را کپی کند و به شما بدهد. یکسری افراد تهدید می‌کنند که قراردادم را منتشر می‌کنند. قرارداد من مورد تایید فدراسیون فوتبال و فیفا است.
فقط خواهش می‌کنم خوشحال باشید. اگر راجع به تعطیلات و مرخصی‌های من سوالی دارید، بپرسید.او در پاسخ به این سوال که در فاصله سه ماه تا جام جهانی آیا دغدغه‌ای دارد، گفت: واقعا می‌خواهید بدانید؟ من هیچ دغدغه‌ای ندارم. فقط شما دغدغه دارید چون شما به افرادی که فقط تهدید می‌کنند، گوش می‌دهید. افرادی که حمله‌های بزدلانه انجام می‌دهند.
اگر می‌خواهند صحبت کنند، بیایند، رودر رو بنشینیم. اگر راجع به همکارانم و ساختمان مرکز تمرینی تیم ملی می‌خواهید بدانید، می‌توانید امروز و فردا بیایید که توضیحات شفاف بدهیم. مدارک و تحصیلاتشان را نشانتان می‌دهم. کی روش تصریح کرد: در کادر تیم ملی هیچ برادر، پسرخوانده، پسر عمه، پسر خاله، پسر عمو، پسر دایی و اقوام نزدیکی ندارم.
من از ته دل می‌گویم کاش کسانی که کنار من هستند، خانواده من بودند. کاش پسر و برادر من بودند. ما در تیم ملی فوتبال یک خانواده هستیم و مانند یک خانواده کار می‌کنیم. به تک تک آنها افتخار می‌کنم. ما برادر نیستیم اما مثل برادر کار می‌کنیم. هیچ کدام پسر من نیستند اما کاش پسرم بودند چون خیلی خوب کار می‌کنند و زحمت می‌کشند.
آیا شما مطلبی در تضاد با خانواده دارید؟ آقای میرزایی و حمیسی هم از خانواده من هستند.او افزود: اعضای کادر من روزها بین هشت تا ۲۰ ساعت کار می‌کنند. تمام کادر بدون داشتن تعطیلات و آخر هفته کار می‌کنند. اگر کسی با این مطلب که ما اعضای یک خانواده هستیم مشکل دارد، با من مشکل دارد. کاش آقای تاج هم این‌جا بود که همه کنار هم باشیم.
سرمربی تیم ملی درباره این که گفته می‌شود تا جام ملت‌های آسیا با تیم ملی به توافق رسیده است، گفت: تنها چیزی که می‌گویم در درجه اول باعث افتخار من است که آقای تاج این پیشنهاد را به من دادند. چرا که این پیشنهاد معنای بزرگی دارد چون دستاوردها و زحمات ما دیده شده است. الان زمان این است که تمرکز ما روی آماده سازی جام جهانی باشد.
قدم به قدم پیش می‌رویم و هر چیزی در زمان خودش اتفاق می‌افتد. از طرف خانواده تیم ملی برای مردم آرزوی سالی خوب دارم. پیام ما را برسانید.کی‌روش گفت: بزرگ‌ترین آرزوی ما سلامتی و خوشحالی فراوان برای مردم است. آقایان خوشحال باشید. اگر قول بدهید خوشحال باشید، ما چیزی برای پنهان کردن نداریم. می‌توانید قرارداد من را در مرکز تیم ملی ببینید.
خانواده بسیار خوش‌رویی آن جا منتظر شما هستند. var clickyab_ad = clickyab_ad || []; clickyab_ad['id'] = 9951492947134 ; clickyab_ad['domain'] = 'namehnews.
ir'; clickyab_ad['slot'] = 48151039492; clickyab_ad['width'] = 728; clickyab_ad['height'] = 90; clickyab_ad['responsive'] = 'true' ; clickyab_ad['effect'] = "";

کد خبر: 1050475  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: نامه
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:

آخرین خبرهای ورزشي

فوتبال جهان| اینتر به روند پیروزی‌هایش ادامه داد تسنیم  ۷ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته ششم رقابت‌های سری A ایتالیا با برتری 2 بریک تیم فوتبال اینتر در خانه‌اش مقابل فیورنتینا شروع شد. در این بازی ورزشگاه «جوزپه مه‌آتزا» اینتر توسط ایکاردی در دقیقه 45 (از روی نقطه پنالتی) و دی‌آمبروسیو در دقیقه 77 به گل رسید و تنها گل فیورنتینا...

فوتبال جهان| منچستریونایتد 10 نفره اولین جام فصلش را از دست داد تسنیم  ۷ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال منچستریونایتد با شکست در ماراتن ضربات پنالتی بازی خانگی دور سوم جام اتحادیه انگلیس مقابل دربی‌کانتی از گردونه این رقابت‌ها خارج شد. این بازی دراماتیک در طول 90 دقیقه با تساوی 2 بر 2 خاتمه داد و طبق قانون جدید جام اتحادیه انگلیس بدون 2 وقت اضافه...

فحاشی به پرسپولیسی‌ها قبل از دربی و بازی‌های آسیایی! + فیلم جام نیوز  ۱۱ دقیقه پیش

به گزارش جام نیوز، عشق و ارادت به حضرات معصومین و اهل بیت عصمت و طهارت، یک امر پسندیده است. شرکت در مراسمات شادی و عزاداری ایشان و همچنین مراسم ماه محرم نیز تنها مخصوص شیعیان نیست بلکه حتی اهل تسنن، مسیحیان و زرتشتیان و ... نیز در آن شرکت می‌کنند. مراسمی که شرکت کنندگان آن فارغ از نژاد، زبان، فرهنگ،...

غلام حسین پیروانی: نتیجه دربی هیچ ربطی به جدول ندارد! جام نیوز  ۱۱ دقیقه پیش

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، غلام حسین پیروانی کارشناس محبوب فوتبال و سرمربی اسبق تیم فجر سپاسی در گفتگوی اختصاصی با جام نیوز در خصوص دیدار تیم پرسپولیس و استقلال در هفته جاری اظهار داشت: به نظر بنده کمتر دربی استقلال و پرسپولیس بوده که با کیفیت از آب درآمده باشد چرا که تیم ها با احتیاط بازی...

بایرن مونیخ مقابل آگزبورگ متوقف شد نامه  ۲۳ دقیقه پیش

به گزارش نامه نیوز  شاگردان«نیکو کواچ» امشب در ورزشگاه «آلیانس آره نا» از بازیکنان تیم آگزبورگ پذیرایی می کردند و در پایان با نتیجه تساوی یک بریک برابر این تیم متوقف شدند.«آرین روبن» مهاجم هلندی تیم بایرن مونیخ دردقیقه 48 تنها گل این تیم را درون دروازه حریف جای داد و «فلیکس گوتزه» با گلزنی دردقیقه...

دربی پیش بازی برای دیدار با السد است/استقلال را شکست خواهیم داد خبرگزاری برنا  ۲۶ دقیقه پیش

دربی پیش بازی برای دیدار با  السد است/استقلال را شکست خواهیم داد به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،فرشاد پیوس پیشکسوت پر آوازه باشگاه پرسپولیس درباره دربی 88 به خبرنگار برنا گفت: بی تردید شاهد آن خواهیم بود تا در هر 2 تیم استقلال و پرسپولیس تهران برای بردد به میدان خواهند آمد و در این میان به لحاظ روحی و روانی پرسپولیس در وضعیت بهتری قرار دارد. کاپیتان...

بایرن در آخرین دقایق برتری را از دست داد/ شالکه باز هم در حسرت امتیاز ماند نامه  ۱ ساعت پیش

هفته پنجم رقابت‌های بوندس‌لیگای یک آلمان با تساوی یک بریک خانگی  تیم فوتبال بایرن‌مونیخ مقابل آگزبورگ  ادامه یافت. صدرنشین با گل روبن در دقیقه 48  تا آستانه  برتری پیش رفت اما فلیکس گوتزه در دقیقه 89 گل تساوی آگزبورگ را به ثمر رساند تا این تیم اولین توقف فصل بایرن پس از 4 پیروزی...

منچسترسیتی به راحتی آکسفورد را شکست داد و صعود کرد نامه  ۱ ساعت پیش

در مهم‌ترین بازی دور سوم جام اتحادیه انگلیس تیم فوتبال منچسترسیتی با برتری 3 بر صفر در خانه آکسفورد به دور بعد راه یافت. خسوس در دقیقه 36، محرز در دقیقه 78 و فودن در دقیقه 90 گل‌های مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر را به ثمر رساندند. در سایر بازی‌ها، بورنموث 3 بر 2 بلکبرن را برد، بلکپول 2 بر صفر...

دست شفر برای سوپرایز برانکو رو شد+عکس خبرگزاری برنا  ۱ ساعت پیش

دست شفر برای سوپرایز برانکو رو شد+عکس به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در حالی که برخی رسانه ها معتقدند الحاجی گرو در بازی پرسپولیس به صورت فیکس بازی نمی کند اما او در لیست 11 نفره استقلال خواهد بود.الحاجی گرو در بازی با فولاد و رفت برابر السد در ترکیب استقلال به میدان رفت اما حتی یک شوت هم به سمت دروازه نزد و همین مساله...

موتور سرخپوشان دقیقه 60 روشن می شود/ احتمال برد پرسپولیس بیشتر از استقلال است خبرگزاری برنا  ۱ ساعت پیش

موتور سرخپوشان دقیقه 60 روشن می شود/ احتمال برد پرسپولیس بیشتر از استقلال است رضا شاهرودی در گفتگو با خبرگزاری برنا: موتور سرخپوشان دقیقه 60 روشن می شود/ احتمال برد پرسپولیس بیشتر از استقلال است به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،رضا شاهرودی پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس درباره دبازی این تیم مقابل سپیدرود رشت به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس خدا رو شکر بعد...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده