تعداد بازدید: ۱۱
تاريخ انتشار: جمعه،۲۱ دی ۱۳۹۷
ساعت انتشار: ۱۲:۱۵
هفته پایانی دی‌ماه، صحنه تئاتر جان تازه می‌گیرد
به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، نمایش‌هایی که از 22 تا 28 دی‌ماه به صحنه می روند یا آن را ترک می کنند به شرح ذیل است.- نمایش «تبرئه» نوشته جسیکا بلنک و اریک جنسون به کارگردانی منیژه محامدی از 24 دی‌ماه تا 7 بهمن‌ماه هر شب ساعت 20:30 به مدت 70 دقیقه در سالن «استاد سمندریان» ایرانشهر به صحنه می‌رود.- نمایش «سلول» به کارگردانی محسن زرآبادی پور و نویسندگی پوریا گلستانی و محسن زرآبادی پور از 23 دی‌ماه تا 27 بهمن‌ماه هر شب ساعت 19:15 به مدت 80 دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.
- نمایش «شب بخیر مادر» نوشته مارشا نورمن به کارگردانی ملیکا رضی و پیمان یاقوتی از 23 دی تا 19 بهمن‌ماه هر شب ساعت 19 به مدت 50 دقیقه در خانه نمایش اداره تئاتر به نمایش در می‌آید.- نمایش «وقتی خروس غلط می‌خواند» به نویسندگی و کارگردانی علی شمس از 24 دی‌ماه تا 23 بهمن‌ماه هر شب ساعت 18:30 به مدت 70 دقیقه در سالن «استاد سمندریان» ایرانشهر به صحنه می‌رود.
- نمایش «بازپرس وارد می شود» به کارگردانی علی علوی نژاد و نویسندگی جی.بی پریستلی از 23 دی‌ماه تا 2 بهمن‌ماه هر شب ساعت 19:15 به مدت 60 دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.- نمایش «خوابمردگی» به کارگردانی فرهنگ روشنی و نویسندگی سجاد داغستانی از 22 دی‌ماه تا 27 بهمن‌ماه فقط روزهای شنبه‌ ساعت 21 در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.
- نمایش «مرگ تصادفی یک آنارشیست» از 23 دی ماه تا 3 بهمن ماه هر شب ساعت 19:15 به مدت 75 دقیقه سالن اصلی در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود.** نمایش‌هایی که بر صحنه می‌مانند- نمایش «در رو پستچی باز نکن» به نویسندگی و کارگردانی محمد کرمی تا 29 دی ماه هر شب ساعت 21 در سالن اصلی تماشاخانه دیوار چهارم اجرا می‌شود.
- نمایش «نگهبانان تاج محل» نوشته راجیو جوزف و به کارگردانی کاظم نظری تا 30 دی‌ماه هر شب ساعت 18 به مدت 60 دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی به نمایش در می‌آید. - نمایش «خانه برناردا آلبا» نوشته فدریکو گارسیا لورکا و دراماژتوری محمد چرمشیر و کارگردانی علی رفیعی تا 30 دی‌ماه هر شب ساعت 18 به مدت 135 دقیقه در تالار وحدت به صحنه می‌رود.
- نمایش «بیاین، دارم بابامو می‌کشم» به نویسندگی و کارگردانی آرش نژاد تا 30 دی‌ماه هر شب ساعت 17:30 به مدت 80 دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.- نمایش «نگهبانان» نوشته راجیو جوزف و به کارگردانی ملودی آرام نیا تا 30 دی‌ماه هر شب ساعت 20 به مدت 60 دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر به نمایش در می‌آید.
- نمایش «کارداجین» به نویسندگی و کارگردانی محمد میرعلی اکبری تا 30 دی‌ماه هر شب ساعت 20:15 به مدت 80 دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. - نمایش «پرسه‌های موازی» به کارگردانی پریسا سلمانی و نیما صدقی تا 30 دی‌ماه هر شب ساعت 17:45 در خانه نمایش مهرگان اجرا می شود. - نمایش «چیزهای سرد» به نویسندگی و کارگردانی رامین اکبری تا 30 دی‌ماه هر شب در دو نوبت ساعت 18:30 و 20:30 به مدت 50 دقیقه در عمارت روبرو به نمایش در می‌آید.
- نمایش «تنِ تهران» به نویسندگی و کارگردانی ماندانا جباری تا 1 بهمن‌ماه هر شب ساعت 21:45 به مدت 60 دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.- نمایش «اوبو» نوشته آلفرد ژاری به کارگردانی میرعلیرضا دریابیگی تا 4 بهمن‌ماه هر شب ساعت 19:30 و به مدت 75 دقیقه در تالار حافظ اجرا می‌شود. - نمایش «مصاحبه» نوشته جویس کارول اوتس به کارگردانی سید محمدرضا فهمیزی تا 5 بهمن‌ماه هر شب ساعت 19:30 به مدت 45 دقیقه در تالار ناصرخسرو به نمایش در می‌آید.
- نمایش «عاشقستان» به کارگردانی علی برجی و نویسندگی کیوان صباغ تا 5 بهمن‌ماه هر شب ساعت 20 به مدت 60 دقیقه در تماشاخانه تتماج به صحنه می‌رود.- نمایش «جنین» به کارگردانی فریبا آقاپور و نویسندگی درتا سوآپا و رضا فریدونی تا 5 بهمن‌ماه هر شب ساعت 20:30 به مدت 55 دقیقه در تماشاخانه سه‌نقطه اجرا می‌شود.- نمایش «داستان عشق» نوشته ژان لوک ‌لگرس به کارگردانی بهروز عبادی تا 5 بهمن‌ماه هر شب ساعت 17:30 به مدت 50 دقیقه در حوزه هنری به نمایش در می‌آید.
- نمایش «بازی در برزخ» به کارگردانی مهدی تنگ عیش و نویسندگی فرشته امیدوار طهرانی تا 5 بهمن‌ماه هر شب ساعت 18:30 به مدت 60 دقیقه در تالار محراب به صحنه می‌رود.- نمایش «لاله زار، هتل کاتوزیان» به نویسندگی و کارگردانی حمید ابراهیمی تا 9 بهمن‌ماه هر شب ساعت 20:30 به مدت 90 دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.
- نمایش «خرده جنایت های زن و شوهری» نوشته اریک امانوئل اشمیت و به کارگردانی سواک نظریان تا 11 بهمن‌ماه هر شب ساعت 20 به مدت 90 دقیقه در موسسه فرهنگی و هنری گندم به نمایش در می‌آید.- نمایش «ازدواج آقای می سی سی پی» نوشته فردریش دورنمات به کارگردانی احسان فلاحت پیشه تا 14 بهمن‌ماه هر شب ساعت 19 به مدت 120 دقیقه در سالن اصلی تئاترشهر به صحنه می‌رود.
- نمایش «هزار و یک تو» به نویسندگی و کارگردانی السا فیروز آذر تا 15 بهمن‌ماه هر شب ساعت 19:30 به مدت 75 دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود. - نمایش «در انتظار گودو» نوشته ساموئل بکت به کارگردانی حسام لک تا 18 بهمن‌ماه هر شب ساعت 17:30 به مدت 90 دقیقه در سالن قشقایی تئاتر شهر به نمایش در می‌آید. - نمایش «ماه روی آب» به نویسندگی محمد یعقوبی و کارگردانی سیدعلی هاشمی تا 18 بهمن‌ماه هر شب ساعت 19:45 به مدت 75 دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر به صحنه می‌رود.
- نمایش «کالبد شکافی» به نویسندگی و کارگردانی سامان ارسطو تا 18 بهمن‌ماه هر شب ساعت 18 به مدت 60 دقیقه در سالن سایه تئاترشهر اجرا می‌شود. - نمایش «آوازه خوان خیابان های منهتن» به کارگردانی میکاییل شهرستانی و نویسندگی نیما مهر تا 18 بهمن‌ماه هر شب ساعت 19:30 به مدت 65 دقیقه در سالن چهارسو تئاترشهر به نمایش در می‌آید.
- نمایش «برفک» به نویسندگی و کارگردانی جواد عاطفه تا 19 بهمن‌ماه هر شب ساعت 20 به مدت 60 دقیقه در سالن سایه تئاترشهر به صحنه می‌رود.نمایش «هفت خواب» به کارگردانی سامان تیرانداز و نویسندگی شهناز روستایی تا 29 اسفندماه هر شب ساعت 19:30 به مدت 90 دقیقه در سالن اصلی تالار محراب اجرا می‌شود.** نمایش‌هایی که به اجرای خود پایان می‌دهند- نمایش «شایعه بی اساس» به کارگردانی شبنم قلی خانی تا 22 دی‌ماه هر شب ساعت 19 به مدت 75 دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.
- نمایش «چشمش به دشت باز» به نویسندگی و کارگردانی سعید رسولی تا 24 دی‌ماه هر شب ساعت 18 به مدت 50 دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می‌رود. - نمایش «سیسیلی» به نویسندگی و کارگردانی فرهاد مهرخیرانی تا 25 دی‌ماه هر شب ساعت 19 به مدت 60 دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود. - نمایش «سی لاکس» به نویسندگی و کارگردانی حسین برفی نژاد تا 25 دی‌ماه هر شب ساعت 19:30 به مدت 50 دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به نمایش در می‌آید.
- نمایش «کنشی اشتباه از خانه عروسک» نوشته هنریک ایبسن و به کارگردانی احمد ارجمندی تا 25 دی‌ماه هر شب ساعت 21 به مدت 90 دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می‌رود. - نمایش «مانیفست تلخ به روایت من» به کارگردانی بهار براتی و نویسندگی داریوش کیا تا 25 دی‌ماه هر شب ساعت 17 به مدت 60 دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می شود.
- نمایش «بنگاه تیاترال» نوشته علی نصیریان به کارگردانی نسیم تاجی تا 25 دی‌ماه هر شب ساعت 18 و به مدت 85 دقیقه در تماشاخانه سنگلج به نمایش در می‌آید. نمایش «خاکستر به خاکستر» نوشته هارولد پینتر به کارگردانی حسین سخنور 28 دی‌ماه 20 به مدت 45 دقیقه در مکتب تهران به صحنه می‌رود. - نمایش «عشق ثگی» به نویسندگی و کارگردانی امید غفاری تا 28 دی‌ماه هر شب ساعت 21 به مدت 70 دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.
- نمایش «سینما» به کارگردانی کسری محمدی و نویسندگی مجید میرجمالی تا 28 دی‌ماه هر شب ساعت 21 به مدت 75 دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید. - نمایش «کافکا با من سخن بگو» به نویسندگی و کارگردانی قطب الدین صادقی تا 28 دی‌ماه هر شب ساعت 19:30 به مدت 70 دقیقه در تماشاخانه شانو به صحنه می‌رود. - نمایش «دال» به نویسندگی و کارگردانی علی زمانی تا 28 دی‌ماه هر روز ساعت 16:30 به مدت 10 دقیقه در پلاتو مولوی اجرا می‌شود.
- نمایش «دو جلاد» نوشته فرناندو آرابال و به کارگردانی محمود یوسفی تا 28 دی‌ماه هر شب ساعت 18:30 به مدت 45 دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید. فراهنگ**7561**3009

کد خبر: 107133  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: ایرنا
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای سياسي

نتیجه محاسبه آمریکایی شبستان  ۲۰ دقیقه پیش

نتیجه محاسبه آمریکاییبه گزارش خبرگزاری شبستان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار مردم قم (۱۹ دی ۹۷) ضمن تشریح نتایج غلط نظام محاسباتی استکبار و مقایسه آن با نظام محاسباتی توحیدی، به قیام مردم قم در سال ۵۶ اشاره کردند و فرمودند: «قیام مردم قم تقابل دو دستگاه پیش‌بینی و تقویم و محاسباتی را نشان داد.»...

همه به تولید داخلی کمک کنند شبستان  ۲۰ دقیقه پیش

همه به تولید داخلی کمک کنندبه گزارش خبرگزاری شبستان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تاریخ ۹۷/۱۰/۱۹ برخی وظایف مسئولان و مردم در زمینه مسائل اقتصادی و تقویت تولید داخلی را برشمردند که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR این موارد را در این اطلاع‌نگاشت مرور کرد.    

پیام مهم جان کری به ترامپ خبرگزاری برنا  ۳۷ دقیقه پیش

پیام مهم جان کری به ترامپ به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، این سناتور سابق دموکرات از ایالت ماساچوست این اظهارات را در حین ایراد سخنرانی در نشستی به میزبانی سی.ان.بی.سی در حاشیه برگزاری نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس بیان کرد. کری که در تلاش برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2004 ناکام ماند،...

تاجگردون: احساس می‌شود کودتای اقتصادی شده و کسی متوجه نیست!/ حدود ۱۴ میلیون حقوق می‌گیرم/نمایندگان... آفتاب نیوز  ۵ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ کل کشور در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی به موضوع‌های مختلفی از جمله بودجه سال ۹۸، هدفمندی یارانه ها، افزایش قیمت حامل‌های انرژی و... پرداخت.بخش‌هایی از این گفت‎وگو را در ادامه می‎خوانید:این روز‌ها همه حساس­ هستند و حواسشان است که یک کاری بکنند...

اطلاعیه وزارت خارجه درباره «جانبازی» حسین فریدون/ واکنش دادستانی تهران به اظهارات یک عضو دولت... ایلنا  ۶ ساعت پیش

اطلاعیه وزارت خارجه درباره «جانبازی» حسین فریدون/ واکنش دادستانی تهران به اظهارات یک عضو دولت درباره برداشته شدن پوسته حصر/ آخرین وضعیت پرونده شرکت «دومان توکان»/ درخواست استرداد لایحه تفکیک وزارت تعاونبه گزارش ایلنا، اهم اخبار سیاسی امروز، سه شنبه ، ۲ بهمن ۱۳۹۷ به شرح زیر است: انتخابات افغانستان تحت تاثیر مذاکره با طالبان/ «عطا محمد نور»، «عبدالله» و «ربانی» سه کاندیدای نزدیک به ایران/ شانس بالای «اتمر» برای پیروزی یک تحلیلگر مسائل سیاست خارجی...

درخواست از وزیران انگلیس برای حل مشکل شهروند ایرانی ایلنا  ۶ ساعت پیش

درخواست از وزیران انگلیس برای حل مشکل شهروند ایرانیبه گزارش ایلنا، حمید بعیدی نژاد در توییتر خود نوشت: خانم سهیلا اسماعیلی به جراحی فوری پا و تعویض پروتز نیاز دارد و چون پروتز اینجا جای گذاری شده باید در همین انگلیس عمل شود. وی با اشاره به اینکه این فرد یک سال است توانایی کار و راه رفتن نداشته و با درد شدید منتظر ویزا (روادید) است، اظهار...

عظمت جمهوری اسلامی را نمی‌توان حذف کرد روزنامه جوان  ۹ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی روز گذشته در نشستی با اعضای ستاد برگزاری مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، صیانت از انقلاب اسلامی را مهم‌ترین کاری دانست که این ستاد در حال پیگیری آن است و گفت: انقلاب اسلامی دستاورد بزرگ قرن بود و اینکه امروز دشمنان خاک‌پاشی...

نشست لهستان یا عقبه ناتوی عربی؟ روزنامه جوان  ۹ ساعت پیش

باند حاکم بر کاخ سفید، با توهم ائتلاف‌سازی و فشار علیه جمهوری اسلامی ایران، به دنبال آن است که در روز‌های ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه، به میزبانی کشور لهستان یک نشست با عنوان «ثبات، صلح، آزادی و امنیت در خاورمیانه» برپا نماید که گرچه از ایران به صورت مستقیم نامی به میان نیامده، اما پیگیری...

انتخابات را به شکل دو مرحله‌ای انجام دهیم خبرگزاری برنا  ۹ ساعت پیش

انتخابات را به شکل دو مرحله‌ای انجام دهیم به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، «مصطفی میرسلیم»، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نشست کارشناسی جایگاه سیاست‌های کلی انتخابات در طرح اصلاح قوانین انتخابات که عصر امروز در موسسه مطالعات حقوقی دانشگاه تهران برگزار شد، طی سخنانی بیان کرد: طرح اصلاح قانون انتخابات پیش...

هدف کنفرانس ورشو «ساخت تصویری بد از ایران» نیست ایلنا  ۹ ساعت پیش

هدف کنفرانس ورشو «ساخت تصویری بد از ایران» نیستبه گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتد‌پرس، «جاناتان کوهن» معاون نماینده آمریکا در سازمان ملل امروز-سه‌شنبه- در شورای امنیت این سازمان گفت که هدف از برگزاری نشست ماه آتی در ورشو، تخریب چهره بین‌المللی ایران نبوده و تنها هدف این نشست ارتقای امنیت و ثبات در خاورمیانه است. کنفرانس...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده