تعداد بازدید: ۱۱
تاريخ انتشار: یکشنبه،۳ تیر ۱۳۹۷
ساعت انتشار: ۱۵:۳۵
بیماران قلبی بخوانند
به گزارش نامه نيوز، با توجه به مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC)، بیماری قلبی علت اصلی مرگ در ایالات متحده است. در ایالات متحده، ۱ در هر ۴ مرگ ناشی از بیماری قلبی است. این در حدود ۶۱۰،۰۰۰ نفر است که هر سال از این وضعیت می میرند.این مطلب توسط سامانه های سلامت تهیه شده است.بیماری قلبی تبعیض آمیز نیست.
این علت اصلی مرگ چندین جمعیت، از جمله قفقاز، اسپانیایی و آمریکایی های آفریقایی-آمریکایی است. تقریبا نیمی از آمریکایی ها در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی هستند و این تعداد در حال افزایش است. در مورد افزایش میزان بیماری های قلبی بیشتر بدانید.در حالی که بیماری قلبی می تواند مرگبار باشد، در بیشتر افراد نیز قابل پیشگیری است.
با اتخاذ عادت های سالم زندگی سالم، می توانید به طور بالقوه با یک قلب سالم زندگی کنید.انواع مختلف بیماری قلبی چیست؟بیماری قلب شامل طیف گسترده ای از مشکلات قلبی عروقی است. چندین بیماری و شرایط تحت چرخه بیماری قلبی قرار دارند. انواع بیماری های قلبی عبارتند از:آریتمی: یک اختلال ریتم قلب است.آترواسکلروز:آترواسکلروز سخت شدن شریان ها است.
کاردیومیوپاتی: این بیماری باعث می شود عضلات قلب به سختی و ضعف رشد کنند.نقص مادرزادی قلب: نقایص مادرزادی قلب بی نظمی قلب است که در هنگام تولد وجود دارد.بیماری عروق کرونی   :CAD ناشی از ایجاد پلاک در شریانهای قلب است. گاهی اوقات بیماری قلبی ایسکمیک نامیده می شود.عفونت قلب :عفونت های قلب ممکن است توسط باکتری ها، ویروس ها و یا انگل ها ایجاد شود.
اصطلاح بیماری قلبی عروقی ممکن است برای ارجاع به بیماری های قلبی که به طور خاص بر عروق خونی تاثیر می گذارد استفاده شود.علائم بیماری قلبی چیست؟انواع بیماری های قلبی ممکن است به انواع مختلف نشانه ها منجر شوند.آریتمی هاآریتمیها ریتم قلب غیر طبیعی هستند. نشانه هایی که تجربه می کنید ممکن است به نوع آریتمی شما بستگی داشته باشند - ضربان قلب که خیلی سریع یا خیلی آهسته است.
علائم آریتمی عبارتند از:ضربان قلب یا ضربان قلب مسابقه ایپالس آهستهطوفان خفگیسرگیجهدرد قفسه سینهآترواسکلروزآترواسکلروز خون را به اندام شما کاهش می دهد. علاوه بر درد قفسه سینه و تنگی نفس، علائم آترواسکلروز عبارتند از:سردرد، به خصوص در اندامبی حسی، به ویژه در اندامدرد غیر معمول یا غیر قابل توضیحضعف در پاها و سلاح های شمانقص مادرزادی قلبنقایص مادرزادی قلب مشکلات قلبی است که وقتی جنین رشد می کند، به وجود می اید.
برخی از نقایص قلبی هرگز تشخیص داده نمی شوند.  علایم ، مانند:پوست آبی رنگتورم اندامهاتنگی نفس یا مشکل تنفسخستگی و انرژی کمریتم قلب نامنظمبیماری عروق کرونر (CAD)CAD باعث ایجاد پلاک در شریان ها می شود که خون غنی از اکسیژن را از طریق قلب و ریه ها می گیرد. علائم CAD عبارتند از:درد قفسه سینه یا ناراحتیاحساس فشار یا فشار در قفسه سینهتنگی نفسحالت تهوعاحساس جوش و گازکاردیومیوپاتیCardiomyopathy بیماری ای است که باعث می شود عضلات قلب بزرگتر شوند و سفت، ضخیم یا ضعیف شوند.
علائم این بیماری عبارتند از:خستگینفخپاها متورم، به خصوص مچ پا و پاهاتنگی نفستپش یا پالس سریععفونت قلبعفونت قلبی ممکن است برای توصیف شرایطی مانند اندوکاردیت یا میوکاردیت استفاده شود. علائم عفونت قلب عبارتند از:درد قفسه سینهاحتقان سینه یا سرفهتبلرزبثورات پوستیاطلاعات بیشتر در مورد علائم و نشانه های بیماری قلبی را بخوانید.
علائم بیماری قلبی در زنان چیست؟زنان اغلب علائم و نشانه های بیماری قلبی را نسبت به مردان تجربه می کنند، به ویژه در مورد CAD و سایر بیماری های قلبی عروقی.درواقع یک مطالعه در سال ۲۰۰۳، به بررسی علائمی که اغلب در زنان مبتلا به حمله قلبی دیده می شود، مورد بررسی قرار گرفت. علائم بالا شامل علائم بالینی "کلاسیک" مانند درد قفسه سینه و سوزن شدن نیست.
در عوض، مطالعه نشان داد که زنان احتمال بیشتری دارند که اضطراب، اختلالات خواب و خستگی غیرمعمول یا ناشناخته را تجربه کنند.علاوه بر این، ۸۰ درصد از زنان در این مطالعه این علائم را حداقل یک ماه قبل از حمله قلبی خود تجربه کرده اند.علائم بیماری قلبی در زنان نیز می تواند با سایر شرایط، مانند افسردگی، یائسگی و اضطراب، اشتباه گرفته شود.
علائم بیماری کلی قلب در زنان عبارتند از:سرگیجهپوسیدگیتنگی نفس یا تنفس کم عمقخفگی یا بیرون رفتناضطرابحالت تهوعاستفراغدرد شکمگردن درددرد پشتسوء هاضمه یا درد در سینه و معدهعرق سردعللچه چیزی باعث بیماری قلبی می شود؟بیماری قلب مجموعه ای از بیماری ها و بیماری هایی است که باعث مشکلات قلبی عروقی می شود. هر نوع بیماری قلبی با چیزی کاملا منحصر به آن شرایط است.
آترواسکلروز و CAD ناشی از ایجاد پلاک در شریان ها است. سایر علل بیماری قلبی در زیر شرح داده شده است.علل ریتم قلب غیرطبیعی عبارتند از:دیابتCADنقص قلب، از جمله نقص مادرزادی قلبداروها، مکمل ها و داروهای گیاهیفشار خون بالامصرف بیش از حد الکل یا کافئیناختلالات مصرف مواداسترس و اضطرابآسیب یا بیماری قلبی موجودعلل نقص مادرزادی قلباین بیماری قلبی اتفاق می افتد در حالی که کودک هنوز در رحم در حال توسعه است.
برخی از نقایص قلب ممکن است جدی و تشخیص داده شود و در اوایل درمان شود. بعضی نیز ممکن است برای چندین سال تشخیص داده شوند.ساختار قلب شما نیز ممکن است با تغییر سن تغییر کند. این می تواند یک نقص قلب ایجاد کند که ممکن است منجر به عوارض و مشکلات شود.علت قلب و عروقانواع مختلفی از کاردیومیوپاتی وجود دارد. هر نوع نتیجه یک وضعیت جداگانه است.
کاردیومیوپاتی کامل معلوم نیست چه چیزی باعث این نوع رایج ترین نوع کراتومیوپاتی می شود که منجر به ضعف قلب می شود. این ممکن است در نتیجه آسیب قبلی به قلب، مانند نوع ناشی از مواد مخدر، عفونت، و حمله قلبی باشد. همچنین ممکن است یک وضعیت ارثی یا نتیجه فشار خون کنترل نشده باشد.کاردیومیوپاتی هیپرتروفی این نوع بیماری قلبی منجر به عضله قلب ضخیم تر می شود.
این معمولا به ارث برده می شود.کاردیومیوپاتی محدود کننده. اغلب مشخص نیست که چه چیزی منجر به این نوع کراتومیوپاتی می شود، که منجر به دیواره های قلب سفت و سخت می شود. علل احتمالی ممکن است شامل تجمع بافت اسکار و یک نوع پروتئین غیرطبیعی شناخته شده به عنوان آمیلوئیدوز باشد.عفونت قلبی باعث می شودباکتری ها، انگل ها و ویروس ها شایع ترین علل عفونت قلب هستند.
عفونت های غیر کنترل شده در بدن همچنین ممکن است در صورتی که به درستی درمان نشوند، به قلب آسیب نرسانند.برخی از عوامل خطر بیماری قلبی چیست؟عوامل خطر زیادی برای بیماری قلبی وجود دارد. بعضی از آنها قابل کنترل هستند و دیگران نیستند. CDC می گوید که حدود ۴۷ درصد از آمریکایی ها حداقل یک عامل خطر برای بیماری های قلبی دارند.
برخی از این عوامل خطر عبارتند از:فشار خون بالاکلسترول بالا و سطح پایین لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL)، کلسترول خوب استسیگار کشیدنچاقیعدم فعالیت فیزیکیبرای مثال سیگار کشیدن یک عامل خطرناک قابل کنترل است. طبق گفته موسسه ملی دیابت و بیماری های دستگاه گوارش و کبد (NIDDK) افرادی که سیگار کشیدن دو برابر خطر ابتلا به بیماری های قلبی را تجربه می کنند.
افراد مبتلا به دیابت همچنین ممکن است در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی باشند زیرا سطح قند خون بالا باعث افزایش خطر ابتلا به دیابت می شود:آنژینحمله قلبیسکته مغزیCADاگر دچار دیابت هستید، کنترل گلوکز خود را برای محدود کردن خطر ابتلا به بیماری های قلبی ضروری است. انجمن قلب آمریکا (AHA) گزارش می دهد افرادی که فشار خون بالا و دیابت دارند خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را دو برابر می کنند.
عوامل خطر شما نمی توانید کنترل کنیدسایر عوامل خطر بیماری قلبی عبارتند از:سابقه خانوادگیقومیتارتباط جنسیسناگر چه این عوامل خطر کنترل نیست، شما ممکن است قادر به نظارت بر اثرات آن است. با توجه به درمانگاه Mayo، سابقه خانوادگی CAD به ویژه در مورد این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد:نسل مرد زیر ۵۵ سال، مانند یک پدر یا برادرنسل زن زیر ۶۵ سال، مانند یک مادر یا خواهرسیاه پوستان غیر غیر اسپانیایی، سفیدپوستان غیر غیر اسپانیایی و مردم میراث جزیره آسیا یا اقیانوس آرام خطر بیشتری نسبت به بومیان آلاسکا یا بومیان آمریکایی دارند.
همچنین مردان در معرض خطر ابتلا به بیماری قلبی نسبت به زنان هستند. در واقع، CDC تخمین می زند بین ۷۰ تا ۸۹ درصد از تمام وقایع قلب در ایالات متحده در مردان رخ می دهد.در نهایت سن شما می تواند خطر ابتلا به بیماری قلبی را افزایش دهد. از سنین ۲۰ تا ۵۹ ساله، مردان و زنان در معرض خطر ابتلا به CAD هستند. با این حال، بعد از ۶۰ سال، درصد مردان در معرض افزایش به ۱۹.
۹ و ۳۲.۲ درصد می رسد. فقط ۹.۷ تا ۱۸.۸ درصد از زنان سن این بیماری را تحت تأثیر قرار می دهند.بیماری قلبی تشخیص داده می شود؟پزشک شما ممکن است چندین آزمایش و ارزیابی را برای تشخیص بیماری قلبی انجام دهد. برخی از این تست ها می توانند قبل از اینکه شما علائم بیماری قلبی را نشان می دهند، انجام شود. دیگران ممکن است برای بررسی علل احتمالی علائم در هنگام رشد استفاده شوند.
آزمایشات فیزیکی و آزمایش خوناولین چیزی که دکتر شما انجام می دهد این است که یک معاینه فیزیکی انجام دهد و از علائمی که تجربه کرده اید را بخوانید. سپس آنها می خواهند خانواده و سابقه پزشکی شخصی خود را بدانند. ژنتیک می تواند در برخی از بیماری های قلبی نقش داشته باشد. اگر شما یک عضو خانواده نزدیک با بیماری قلبی دارید، این اطلاعات را با پزشک خود به اشتراک بگذارید.
آزمایش خون اغلب مرتب می شود. این به این دلیل است که آنها می توانند به پزشک خود کمک کنند تا سطح کلسترول خود را ببینند و علائم التهاب را ببینند.تست های غیر تهاجمیبرای تشخیص بیماری های قلبی ممکن است از تست های غیر تهاجمی استفاده شود.الکتروکاردیوگرام (ECG یا EKG). این آزمایش می تواند فعالیت الکتریکی قلب شما را کنترل کند و به پزشک شما کمک کند که هر گونه بی نظمی را در نظر بگیرد.
اکوکاردیوگرام این آزمایش اولتراسوند میتواند تصویری دقیق از ساختار قلب شما را به پزشک شما نشان دهد.تست استرس. این آزمون در حالی انجام می شود که فعالیت های شدید مانند راه رفتن، دویدن یا دوچرخه ثابت انجام شود. در طول آزمایش، دکتر شما می تواند فعالیت قلب خود را در پاسخ به تغییرات در اعمال جسمی نظارت کند.
سونوگرافی کاروتید برای دریافت یک سونوگرافی دقیق از شریان های کاروتید خود، ممکن است دکتر شما این تست اولتراسوند را سفارش دهد.مانیتور هولتر پزشک شما ممکن است از شما بخواهد این مانیتور ضربان قلب را از ۲۴ تا ۴۸ ساعت بپوشاند. این اجازه می دهد تا آنها یک نمای کلی از فعالیت قلب شما به دست آورند.آزمایش شیب جدول در صورت ایستادن یا نشستن، اخیرا احساس خستگی یا سرگیجه را تجربه کرده اید، پزشک ممکن است این آزمایش را انجام دهد.
در طی آن، شما به یک میز متصل شده و به آرامی افزایش یا کاهش می یابد در حالی که آنها نظارت بر ضربان قلب، فشار خون و سطوح اکسیژن خود را.سی تی اسکن. این آزمایش تصویربرداری، یک تصویر بسیار دقیق اشعه ایکس از قلب شما را به پزشک خود می دهد.MRI قلب مانند یک سی تی اسکن، یک MRI قلب می تواند یک تصویر بسیار دقیق از قلب و عروق خونی شما را فراهم کند.
تست های تهاجمیاگر یک معاینه فیزیکی، آزمایش خون و آزمایشات غیر انسدادی قطعی نباشد، پزشک ممکن است بخواهد در داخل بدن خود نگاه کند تا مشخص شود چه چیزی علایم غیر معمولی ایجاد می کند. تست های تهاجمی ممکن است عبارتند از:کاتتریزاسیون قلب و آنژیوگرافی عروق کرونر. پزشک شما ممکن است کاتتر را از طریق کشاله ران و شریان وارد قلب کند.
کاتتر به آنها کمک می کند که آزمایشات مربوط به قلب و عروق خونی را انجام دهند. هنگامی که این کاتتر در قلب شما قرار دارد، پزشک شما می تواند آنژیوگرافی کرونری انجام دهد. در طی یک آنژیوگرافی عروق کرونری، رنگ به داخل شریان های ظریف و مویرگ های اطراف قلب تزریق می شود. این رنگ به تولید یک تصویر بسیار دقیق اشعه ایکس کمک می کند.
مطالعه الکتروفیزیولوژی. در طی این آزمایش، پزشک شما ممکن است از طریق یک کاتتر به الکترودهای شما متصل شود. هنگامی که الکترودها در محل قرار می گیرند، پزشک شما می تواند پالس های الکتریکی را ارسال کند و ضبط کند که قلب پاسخ می دهد.در مورد آزمایشاتی که برای تشخیص بیماری قلبی استفاده می شود بیشتر بخوانید.چه درمان هایی برای بیماری قلبی در دسترس است؟درمان بیماری های قلبی عمدتا به نوع بیماری قلبی شما بستگی دارد و همچنین تا چه حد پیشرفت کرده است.
به عنوان مثال، اگر شما یک عفونت قلب دارید، ممکن است دکتر شما آنتی بیوتیک را تجویز کند.اگر پلاکت دارید، ممکن است یک رویکرد دوجانبه داشته باشید: یک داروی تجویز کنید که می تواند خطر ابتلا به پلاک اضافی را کاهش دهد و به شما کمک کند تغییراتی در شیوه زندگی سالم داشته باشید.درمان بیماری قلبی به سه دسته اصلی تقسیم می شود:تغییر سبک زندگیانتخاب شیوه زندگی سالم می تواند به جلوگیری از بیماری قلبی کمک کند.
آنها همچنین می توانند به شما در درمان بیماری و جلوگیری از بدتر شدن آن کمک کنند. رژیم غذایی یکی از اولین مناطق است که ممکن است به دنبال تغییر باشد.رژیم کم سدیم و کم چربی که غنی از میوه ها و سبزیجات است، ممکن است به کاهش خطر ابتلا به عوارض بیماری قلبی کمک کند. یک مثال رویکرد رژیم غذایی برای توقف فشار خون بالا (DASH) است.
به همین ترتیب، ورزش منظم و ترک سیگار می تواند به درمان بیماری های قلبی کمک کند. همچنین برای کاهش مصرف الکل خود نگاه کنید.داروهابرای درمان برخی از انواع بیماری های قلبی ممکن است دارو باشد. پزشک شما می تواند یک داروی تجویز کند که می تواند بیماری قلبی شما را درمان کند و یا کنترل کند. داروها همچنین ممکن است تجویز شوند تا خطر عوارض را تسکین دهند یا متوقف شوند.
داروهای دقیق که نسخه تجویز می شوند بستگی به نوع بیماری قلبی دارد. درباره داروهایی که ممکن است برای درمان بیماری قلبی تجویز شود بیشتر بخوانید.جراحی یا روش های تهاجمیدر برخی موارد از بیماری قلبی، جراحی یا یک روش پزشکی برای درمان بیماری و جلوگیری از نشانه های بدتر ضروری است.به عنوان مثال، اگر شما شریانهایی داشته باشید که به طور کامل یا تقریبا به طور کامل با ایجاد پلاک مسدود شده اند، پزشک ممکن است یک استنت را در شریان خود قرار دهد تا جریان خون منظم را بازگرداند.
روش انجام شده توسط پزشک شما بستگی به نوع بیماری قلبی شما و میزان آسیب قلب شما دارد.چگونه می توانم از بیماری قلبی جلوگیری کنم؟بعضی از عوامل خطر برای بیماری قلبی، مانند سابقه خانوادگی شما، نمی توانند کنترل شوند. اما هنوز هم مهم است که شانس ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهید با کاهش عوامل خطر که می توانید کنترل کنید.
هدف از فشار خون سالم و تعداد کلسترول استداشتن فشار خون سالم و میزان کلسترول، برخی از اولین گام هایی است که می توانید برای قلب سالم داشته باشید. فشار خون در میلی متر جیوه (mmHg) اندازه گیری می شود. فشار خون سالم کمتر از ۱۲۰ سیستول و ۸۰ دیاستولیک است که اغلب به عنوان "۱۲۰ بیش از ۸۰" یا "۱۲۰/۸۰ میلیمتر هورمون" مطرح می شود.
سیستولیک اندازه گیری فشار در حالی است که قلب در حال پیگیری است. اندازه گیری دیاستولیک زمانی که قلب در حال استراحت است. اعداد بیشتر نشان می دهد که قلب برای خنک کردن خون بسیار دشوار است.سطح کلسترول ایده آل شما به عوامل خطر و بیماری قلبی بستگی دارد. اگر شما در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی هستید، دیابت دارید و یا قبلا حمله قلبی داشته اید، میزان هدف شما پایین تر از افرادی است که دارای خطر کم یا متوسط ​​هستند.
یافتن راه هایی برای مدیریت استرسبه همان اندازه ساده به نظر می رسد، مدیریت استرس همچنین می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهد. استرس های مزمن را به عنوان یکی از دلایل بیماری های قلبی ارزیابی نکنید. با پزشک خود صحبت کنید اگر شما اغلب سر و صدا، اضطراب، و یا با رویدادهای زندگی استرس زا، مانند حرکت، تغییر شغل یا رفتن طلاق، مقابله کنید.
یک سبک زندگی سالم را در آغوش بگیریدخوردن غذاهای سالم و ورزش منظم نیز مهم است. اطمینان حاصل کنید که از مواد غذایی با چربی اشباع شده و نمک جلوگیری کنید. پزشکان توصیه می کنند ۳۰ تا ۶۰ دقیقه تمرین در اکثر روزها در مجموع ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه در هر هفته. برای اطمینان از رعایت این دستورالعمل، با پزشک خود مشورت کنید، مخصوصا اگر در حال حاضر بیماری قلبی دارید.
اگر سیگار بکشید، متوقف شوید نیکوتین در سیگار سبب تحریک عروق خونی می شود و باعث می شود که اکسیژن خون به گردش بیفتد. این می تواند منجر به آترواسکلروز شود.در مورد راه هایی که می توانید خطر ابتلا به بیماری های قلبی و احتمالا بیماری قلبی را کاهش دهید، بیشتر بدانید.بیماری های قلبی چه تغییراتی می کند؟اگر اخیرا تشخیص بیماری قلبی را دریافت کرده اید، با پزشک خود در مورد اقداماتی که می توانید انجام دهید، تا حد ممکن سالم باقی بمانید، صحبت کنید.
شما می توانید با قرار دادن یک لیست کامل از عادت های روزمره خود را برای قرار ملاقات خود آماده کنید. موضوعات ممکن عبارتند از:داروهایی که مصرف میکنیدمنظم ورزش منظمرژیم معمولی شماهر سابقه خانوادگی بیماری قلبی یا سکته مغزیتاریخچه شخصی از فشار خون بالا یا دیابتهر علامتی که شما تجربه می کنید، مانند یک قلب مسابقه ای، سرگیجه یا کمبود انرژی استدیدن پزشک شما به طور منظم تنها یک عادت شیوه زندگی است که می توانید از آن استفاده کنید.
اگر شما انجام دهید، هرگونه مشکلی را که ممکن است در اسرع وقت رخ دهد. بعضی از عوامل خطر، مانند فشار خون بالا، ممکن است با داروها به منظور کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی شما مورد توجه قرار گیرد.پزشک شما همچنین می تواند راهنمایی هایی برای:ترک سیگارکنترل فشار خونورزش منظمحفظ سطح کلسترول سالماز دست دادن وزن اگر اضافه وزن داریدتغذیه سالمایجاد این تغییرات در یک زمان ممکن ممکن نخواهد بود.
با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود، با تغییرات شیوه زندگی بیشترین تأثیر را داشته باشید. حتی گام های کوچک به سوی این اهداف به شما در حفظ سلامتی شما کمک خواهد کرد.در مورد اهمیت تغییرات شیوه زندگی در کمک به درمان و جلوگیری از بیماری های قلبی بیشتر مطالعه کنید.بیماری قلبی و فشار خون بالاارتباط بین بیماری قلبی و فشار خون بالا چیست؟بیماری قلبی قلب و عروق بیماری ای است که ناشی از فشار خون مزمن است.
فشار خون بالا نیاز دارد قلب شما را به پمپ سخت تر به منظور گردش خون خود را از طریق بدن شما. این افزایش فشار می تواند به انواع مختلفی از مشکلات قلب منجر شود، از جمله عضلات قلب ضخیم، بزرگ شده و سرخرگ های تنگ شده.نیروی اضافی که قلب شما باید از پمپ خون استفاده کند می تواند عضلات قلب شما را سخت تر و ضخیم تر کند.
این می تواند تاثیر خوبی بر روی قلب شما داشته باشد. بیماری قلبی قلب و عروق می تواند شریان ها را کمتر الاستیسیته و سخت تر کند. این می تواند گردش خون را کاهش دهد و بدن شما را از خون غنی از اکسیژن که نیاز دارد، جلوگیری کند.بیماری قلبی قلب و عروق علت اصلی مرگ و میر افراد مبتلا به فشار خون بالا است، بنابراین مهم است که شما شروع به درمان فشار خون بالا به محض این که شما می توانید.
درمان می تواند عوارض را متوقف کند و احتمالا از آسیب های اضافی جلوگیری کند.درباره بیماری های قلبی فشارخون بیشتر بخوانید.درمان برای بیماری قلب؟آیا درمان برای بیماری قلب وجود دارد؟بیماری قلبی نمی تواند درمان شود و یا معکوس شود. این نیاز به طول عمر درمان و نظارت دقیق دارد. بسیاری از علائم بیماری قلبی را می توان با داروها، روش ها و تغییرات شیوه زندگی رفع کرد.
هنگامی که این روش ها ناکام می شوند، مداخله های کرونری یا جراحی بای پس ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.اگر فکر میکنید ممکن است علائم بیماری قلبی را تجربه کنید یا اگر عوامل خطر برای بیماری قلب دارید، قرار ملاقات برای دیدن دکتر خود را بگذارید. با هم، دو نفر از شما می توانند خطرات خود را از دست بدهند، چند آزمایش غربالگری را انجام دهند، و برنامه ای برای حفظ سلامتی بگذارند.
قبل از اینکه یک تشخیص ممکن باشد، مهم است که اکنون سلامت کلی خود را بر عهده بگیرید. این به خصوص اگر شما سابقه خانوادگی بیماری های قلبی یا شرایطی را دارید که خطر ابتلا به بیماری قلبی را افزایش می دهد. مراقبت از بدن و قلب شما می تواند برای سال های زیادی باقی بماند. منبع : های سلامت var clickyab_ad = clickyab_ad || []; clickyab_ad['id'] = 9951492947134 ; clickyab_ad['domain'] = 'namehnews.
ir'; clickyab_ad['slot'] = 48151039492; clickyab_ad['width'] = 728; clickyab_ad['height'] = 90; clickyab_ad['responsive'] = 'true' ; clickyab_ad['effect'] = "";

کد خبر: 1171666  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: نامه
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای علمي

ماجرای فروش شیرخشک در کنار خیابان سلامت نیوز  ۴۸ دقیقه پیش

ماجرای فروش شیرخشک در کنار خیابانسلامت نیوز:معاون اداره کل فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو گفت: توزیع شیر خشک و غذای کودک باید در داروخانه‌ها صورت گیرد و فروش این ماده غذایی در سوپرمارکت و کنار خیابان ممنوع است.به گزارش سلامت نیوز به نقل ازفارس،سمیره صباح معاون اداره کل فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو...

هزینه میلیاردی برای ترجمه کتاب تعرفه گذاری برباد رفت! سلامت نیوز  ۴۸ دقیقه پیش

هزینه میلیاردی برای ترجمه کتاب تعرفه گذاری برباد رفت!سلامت نیوز: ترجمه کتاب تعرفه‌های کالیفرنیا که بر اساس توافق سه‌جانبه‌ بین شورای عالی بیمه، وزارت کار و سازمان نظام پزشکی به سازمان نظام پزشکی محول شده بود از سوی شورای عالی بیمه رد شد. به گزارش سلامت نیوز این در حالیست که ترجمه این کتاب هزینه های میلیاردی برای سازمان نظام پزشکی به همراه...

بارش باران در برخی محورهای استان مازندران بهداشت نیوز  ۱ ساعت پیش

بارش باران در برخی محورهای استان مازندران به گزارش بهداشت نیوز: سرهنگ نادر رحمانی، با اشاره به بارش پراکنده باران در محور رامسر در استان مازندران گفت: در مسیر جنوب به شمال محور هراز، محدوده چلاو، ترافیک نیمه سنگین وجود دارد. همچنین در باند جنوبی آزادراه تهران _کرج، از محدوده پل فردیس تا پل کلاک، شاهد ترافیک سنگین هستیم.

آتش‌سوزی‌های گسترده سوئد در پی موج گرما بهداشت نیوز  ۱ ساعت پیش

آتش‌سوزی‌های گسترده سوئد در پی موج گرما به گزارش بهداشت نیوز: تا روز چهارشنبه دست‌کم ۴۰ نقطه از بخش‌های سوئد دچار آتش‌سوزی شده که از این میان ۱۱ آتش‌سوزی در ناحیه مدار شمالگان بوده و باعث تخلیه بسیاری از ساکنان سه کشور این منطقه شده است.

علائم «آب سیاه» را بشناسید + راه‌های درمان نامه  ۱ ساعت پیش

به گزارش نامه نیوز، ذاکر محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، در ارتباط با بیماری گلوکوم یا آب سیاه اظهارداشت: گلوکوم یا آب‌سیاه یکی از بیماری‌های شایع چشمی در جهان بوده که گاهی نوعی بیماری خاموش به شمار می‌رود.وی افزود: گلوکوم به طور عمده به دو دسته گلوکوم زاویه باز و بسته تقسیم می‌شود...

هکرها در کمین گوشی های آیفون شبکه ایران  ۱ ساعت پیش

ایران آنلاین /پژوهشگران امنیتی یک بدافزار هدفمند را شناسایی کردند که از آگوست ۲۰۱۵ در حال فعالیت است و گوشی‌های آیفون را هدف حمله خود قرار داده است. مرکز مدیریت راهبردی امنیت فضای تولید وتبادل اطلاعات ریاست جمهوری در این باره هشدار داد: مهاجمان از پروتکل مدیریت دستگاه موبایل یا (mobile device...

کلید موفقیت کشور دلبستگی مردم به نظام است شبکه ایران  ۱ ساعت پیش

ایران آنلاین /محمد جواد آذری جهرمی شامگاه چهارشنبه در شورای اداری شهرستان بهبهان اظهار کرد:  وظیفه دشواری در سطوح کلان کشور برعهده مسئولان و به ویژه مسئولان اجرایی و به طور خاص مجموعه هیئت دولت هست اما در همه رده های اجرایی کشور مسئولیت های سنگینی متوجه همه ما است البته شرایط کشور شرایط حاد و غیرقابل...

علائم کمبود پتاسیم در بدن مجله سلامت  ۱ ساعت پیش

علائم کمبود پتاسیم در بدنزمانی که در مورد مواد مغذی برای داشتن بدنی سالم فکر می‌کنید، پتاسیم احتمالا یکی از مواردی خواهد بود که به ذهن خطور می‌کند. این ماده‌ی معدنی حیاتی ، نقش اساسی در بیشتر عملکردهای ضروری بدن همچون تنظیم مایعات و حفظ عملکرد صحیح ماهیچه‌ها بازی می‌کند.مطالعه‌ی جدیدی که در مجله‌ی بالینی جامعه نفرولوژی آمریکا...

غفلت راننده پراید جانش را گرفت بهداشت نیوز  ۲ ساعت پیش

غفلت راننده پراید جانش را گرفت به گزارش بهداشت نیوز: مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: حوالی ساعت ۸ امروز صبح در مسیر غرب به شرق بلوار بسیج زیر پل فداییان اسلام یک دستگاه سواری پراید به علت عدم توجه به جلو، از سوی راننده با  عقب یک دستگاه کامیونت خاور برخورد کرد که در این حادثه راننده پراید جان باخت. براساس...

بیماری‌های حاصل از ازدواج فامیلی بهداشت نیوز  ۲ ساعت پیش

بیماری‌های حاصل از ازدواج فامیلی به گزارش بهداشت نیوز : امروزه با پیشرفت علم برای اطلاع از میزان خطر ازدواج فامیلی آزمایش‌های فراوانی را انجام می‌دهند این آزمایشات باید توسط پزشک بررسی شده و نتیجه نهایی برای زوجین اعلام گردد. اگر پزشک ازدواج را بی خطر بداند نیازی به نگرانی نیست. در ادامه مطلب نکات مهم و قابل توجه در مورد...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده