تعداد بازدید: ۸
تاريخ انتشار: پنج‌شنبه،۴ مرداد ۱۳۹۷
ساعت انتشار: ۲۱:۱۲
قلعه‌نویی: ۱۰ سال است که با من مشکل دارند!
به گزارش تسنیم، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: در ابتدا ولادت امام رضا (ع) را تبریک می‌گویم. در تمرین سپاهان استقبال خادمان امام رضا (ع) را داشتیم. امیدواریم در لیگ جدید حسادت‌ها کنار گذاشته شود و به دنبال زیبایی‌های فوتبال باشیم. وی افزود: فوتبال ما آفت‌هایی دارد.
ما باید به دنبال همبستگی باشیم، اما به دنبال این هستیم که اگر کسی دارد بالا می‌رود او را پایین بکشیم و زمین‌گیرش کنیم. این موضوع در فوتبال ما بیشتر به چشم می‌خورد. جا دارد از همه زحمتکشان لیگ تشکر کنم. همچنین از صنعت نفت که یک تیم مردمی و خوب است. امیدوارم فردا مقابل این تیم بازی خوبی داشته باشیم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: از سبحانی (مدیر مجتمع فوتبال مبارکه) تشکر می‌کنم که از زمانی که ما آمدیم همه شرایط و امکانات را برای باشگاه سپاهان فراهم کرده است. ایشان یک شخص بزرگ دارد. فولاد مبارکه در بحث آزادی زندانیان و حل مشکلات آب کشاورزان اصفهان کمک بزرگی کرده است و همچنین به باشگاه ما هم کمک‌های زیادی شده است.
همچنین باید از هیئت مدیره باشگاه و مخصوصاً از آقای تابش (مدیرعامل باشگاه سپاهان) هم تشکر ویژه‌ای داشته باشم. قلعه‌نویی با اشاره به اینکه سپاهان شرایط بسیار خوبی دارد، تصریح کرد: در 40 روز گذشته سعی کردیم نگرش بازیکنان را عوض کنیم. سپاهان سال گذشته در شرایط خوبی نبود و برای همین بازیکنان از نظر روحی و نگرشی به مشکل خورده بودند، اما ما سعی کردیم که نگرش آنها را عوض کنیم و خوشبختانه در این کار موفق بوده‌ایم.
بازیکنانی هم براساس نیازمان جذب کرده‌ایم. در این مدت بازی‌های تدارکاتی خوبی برگزار کردیم که برای ما دستاوردهای زیادی داشته است، اما حقیقت فوتبال زمانی نشان داده خواهد شد که داور سوت آغاز بازی را بزند. امیدوارم فردا چیزهایی را که از بازیکنان خواسته‌ایم، در زمین عملی کنند. وی با اشاره به اضافه شدن بختیار رحمانی به سپاهان عنوان کرد: اخیراً یک جابه‌جایی داشتیم.
صالحی به ما مراجعه و درخواست کرد که از تیم خارج شود. ما به جای او رحمانی را وارد لیست‌مان کردیم. البته با مساعدتی که آقای سبحانی خواهد داشت یک هافبک بازیساز نیز به ما اضافه خواهد شد. ما بازیکنان خوبی داریم، اما اگر این بازیکن به سپاهان بیاید می‌تواند تیم را منسجم‌تر کند. با اضافه شدن این هافبک برزیلی تیم ما تکمیل‌تر می‌شود.
سرمربی تیم سپاهان درباره این پرسش که با توجه به حضور فصل گذشته شما در ذوب‌آهن برای این تیم در فصل پیش‌رو چه روندی را پیش‌بینی می‌کنید، خاطرنشان کرد: نمی‌توانم درباره ذوب‌آهن صحبت کنم. فقط می‌توانم بگویم یک فصل خوب را با ذوب‌آهن سپری کرده‌ام. البته چهار نفر در این تیم به ما ضربه زدند.
مدیرعامل و سرپرست زحمات زیادی برای این تیم کشیدند. همچنین باید از صادقی (مدیر کارخانه ذوب‌آهن) تشکر کنم. الان بنده هیچ حقی ندارم که درباره ذوب‌آهن حرفی بزنم و فقط برای این تیم آرزوی موفقیت دارم. من در استقلال سابقه کار داشتم، اما هیچ‌گاه درباره این تیم صحبت نکردم. قلعه‌نویی در ادامه با اشاره به اضافه شدن بازیکنان جوان و امید به تمرینات یادآور شد: سپاهان سال گذشته چهاردهم شد و برای همین امسال اولویت ما این است که بتوانیم خوب نتیجه بگیریم.
به‌هرحال چهار پنج بازیکن جوان و امید به تیم ما اضافه شده‌اند. زکی‌زاده، رجب‌زاده و رحیمی بازیکنانی بودند که از تیم امید اضافه شدند. همچنین ما می‌خواهیم یک تیم سایه هم تشکیل دهیم. امیدوارم خوب بازی کنیم و خوب نتیجه بگیریم، چرا که با نتایج ضعیف سپاهان در فصل گذشته امسال محکوم به این هستیم که از هفته‌های ابتدایی بازی‌ها را با برد پشت سر بگذاریم.
وی در واکنش به این سؤال که چرا در مراسم برترین‌ها هیچ نماینده‌ای از تیم ذوب‌آهن هیچ عنوانی را کسب نکرد، گفت: من در لیگ برتر چندین قهرمانی دارم و چند بار هم بهترین مربی لیگ شده‌ام، اما اگر من سال گذشته مربی ذوب‌آهن نبودم با نتایجی که ذوبی‌ها کسب کردند، ممکن بود این باشگاه در مراسم برترین‌ها کاندیدا داشته باشد.
ما بازیکنان بسیار خوبی در ذوب‌آهن داشتیم که همه باشگاه‌ها به دنبال جذب آنها بودند. یعنی هیچ‌کدام از آنها در هیچ بخشی نباید انتخاب می‌شدند؟! ما حتی در آسیا هم با ناداوری حذف شدیم. اینها 10 سال است که با من مشکل دارند. هر کسی غیر از قلعه‌نویی در ذوب‌آهن بود این باشگاه در انتخاب برترین‌ها چند کاندیدا داشت.
این داستان ادامه دارد و کاری هم نمی‌شود کرد. سرمربی تیم سپاهان درباره اهمیت تیم‌های پایه و بازدیدش از آکادمی باشگاه سپاهان نیز گفت: پارسال هم در ذوب‌آهن همین رویه وجود داشت و در آنجا هم تیم امید ذوب‌آهن با ما تمرین می‌کرد. هر جا بودم به رده جوان و امید اهمیت بسیاری داده‌ام.
در چند سال گذشته بازیکنانی مثل حسن جعفری، اکبر ایمانی و سردار آزمون در همین تمرینات حضور داشتند. وظیفه ما این است که تیم‌های پایه را رصد کنیم تا پشتوانه خوبی برای بزرگسالان باشد. قلعه‌نویی درباره استقبال تماشاگران از مسابقات لیگ برتر در فصل پیش‌رو تصریح کرد: در جام جهانی 2006 جلساتی برگزار شد تا راهکارهایی پیدا شود که حضور تماشاگران را در ورزشگاه‌ها افزایش بدهد، اما در ایران متأسفانه به هر علتی می‌خواهند مردم را از استادیوم‌ها دور کنند.
متأسفانه کمترین امکانات رفاهی و خدماتی در ورزشگاه‌های ما وجود دارد. فوتبال را به عنوان یک فرصت نگاه کنید. در چند روزی که تیم ملی در جام جهانی حضور داشت مردم بسیار خوشحال بودند، اما متأسفانه در ایران نگاه‌ها متفاوت است. هر چند که ما هم مقصر هستیم که الگوی حرفه‌ای هواداری را رعایت نمی‌کنیم.
وی افزود: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بسیار آدم خوب و پاکی است. ایشان دوست دارد فوتبال به سمت جلو حرکت کند. حسن‌زاده زحمات بسیاری می‌کشد و یکسری مشکلات وجود دارد که ایشان همیشه تصمیم‌گیرنده نباشد. سرمربی تیم سپاهان در مورد سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه شرکت نفت در آینده دیگر قصد تیم‌داری نخواهد داشت و این چه پیامدهایی را برای تیم‌های قدیمی به وجود خواهد آورد، گفت: آدم باید برای این تصمیمات تأسف بخورد.
کشور ما کشور نفت‌خیزی است، اما دلار در این کشور افزایش پیدا می‌کند. در کشورهای همسایه و عربی انرژی آنچنانی وجود ندارد، اما تیم‌های آنها هزینه‌های بسیار بالایی می‌کنند. این سیاست غلطی است که تیم‌های بزرگی مانند بانک ملی، راه‌آهن و شاهین نابود می‌شوند. هزینه‌هایی که برای فوتبال می‌شود در قبال دیگر هزینه‌ها زیاد نیست.
متأسفانه در فوتبال ما سیاست‌های غلطی وجود دارد. قلعه‌نویی اشاره کرد: در استان خوزستان و در زمان جنگ تحمیلی همه کشور درگیر جنگ در آبادان و خوزستان بودند، اما متأسفانه ورزش را هم دارند از آنها می‌گیرند. در اصفهان هم دلخوشی مردم به دو تیم باشگاهی و زاینده‌رود است که امیدوارم نگرش‌ها به این موضوع عوض شود و با فوتبال شادابی به جامعه برگردد.
الان دارم غصه می‌خورم که چرا ملوان در لیگ برتر نیست. تمام انزلی عشق‌شان این تیم است. امیدوارم نگرش‌ها متفاوت شود. همین الان نفت تهران نسبت به چهار سال پیش تفاوت زیادی کرده است. وی درباره بدهی باشگاه‌ها به بازیکنان و مربیان و مشکلاتی که برای ثبت قراردادها به وجود می‌آید، خاطرنشان کرد: امیدوارم مملکت ما به سمت قانون‌مداری حرکت کند.
قانون بسیار چیز خوبی است. تعجب می‌کنم که چرا اینقدر دیر برای قانون گذاشتن اقدام کردند. به نظر من عدم اجازه ثبت قرارداد باشگاه‌های بدهکار باید زودتر انجام می‌شد. اگر این کار پنج سال پیش آغاز می‌شد، الان قانون‌مداری به وجود می‌آمد و دیگر این مشکلات وجود نداشت. من از تراکتورسازی 800 میلیون تومان و یک میلیارد و خورده‌ای هم از استقلال طلب دارم و اگر هم برای دریافت مطالباتم از آنها شکایت کنم می‌گویند که قلعه‌نویی تعصب ندارد، اما خیلی جالب است که این دو باشگاه از من شکایت کرده‌اند.
این کار یک نوع پاک کردن صورت مسئله است. وثوق احمدی کارهای خوب و مؤثری انجام داده، اما قضیه جالبی است که من طلبکار هستم اما دو باشگاه دیگر از من شکایت می‌کنند. سرمربی تیم سپاهان درباره طلبش از باشگاه استقلال ادامه داد: از چهار سال پیش از باشگاه استقلال یک میلیارد و خورده‌ای طلب دارم. الان همین یک میلیارد و خورده‌ای با افزایش بی‌رویه‌ای که در این مدت در قیمت دلار وجود داشته به همین نسبت ارزشش 150 میلیون شده است.
قلعه‌نویی در خاتمه تصریح کرد: حسن جعفری در رابطه با طلب‌هایی که داشته شکایت کرده است، اما چند نفر از فدراسیون تماس گرفتند که ما اجازه بدهیم این بازی پدیده انجام شود و ما هم به آنها گفتیم به احترام امام رضا (ع) و مشهد اجازه می‌دهیم که بازی را برگزار کنند. امیدوارم این مشکلات در سال‌های آینده رفع شود.


کد خبر: 1214188  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: اکو فارس
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای اقتصادي

بهرام قاسمی: درخواستی برای ملاقات با ترامپ نداشته‌ایم اقتصاد ایران آنلاین  ۲۹ دقیقه پیش

به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه خبر منتشره از سوی یکی از خبرگزاری های خارجی به نقل از نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سارمان ملل متحد مبنی بر درخواستی از سوی طرف ایرانی برای ملاقات با رئیس جمهور آمریکا در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد را مضحک و در جهت ایجاد یک فضای روانی...

وزیر ارتباطات: کلاهبرداری 22 میلیاردی شرکت‌های ارزش افزوده اقتصاد ایران آنلاین  ۲۹ دقیقه پیش

به گزارش ایسنا، خدمات قابل ارائه در بستر تلفن همراه، خدمات ارزش افزوده ( Value Added Services ) یا به اختصار VAS نامیده می‌شوند. اما پیامک‌های ارزش افزوده که ممکن است برای کاربر هزینه‌های زیادی داشته باشد، در برهه‌ای از زمان موجب نارضایتی کاربران شده بود.  به همین دلیل محمدجواد...

اوضاع خرید و فروش مسکن در شهریور ماه چگونه بوده است؟ نامه  ۳۳ دقیقه پیش

به گزارش نامه نیوز  داده‌های اولیه از تعداد قراردادهای خرید و فروش مسکن شهر تهران حاکی از آن است که معاملات در شهریورماه نسبت به ماه مشابه سال قبل ۴۵ درصد کاهش یافته است. پس از کاهش ۳۳ درصدی معاملات مسکن پایتخت در مردادماه امسال نسبت به مردادماه سال قبل، بررسی‌های اولیه از تعداد قراردادهای...

توافق همکاری نفتی ایران و روسیه مانع از صفر شدن صادرات نفت ایران می‌شود خبرگزاری فارس  ۲ ساعت پیش

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس 24 شهریور ماه سال جاری نماینده ایران در هیات عامل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) از سیاست‌های نفتی روسیه و عربستان سعودی انتقاد کرده و گفته این دو کشور با افزایش تولید نفت به استقبال تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران رفته‌اند. او گفته عربستان و امارات "در حال...

اردکانیان: 8000 مگاوات کمبود برق داریم/ اصلاح 4 هزار مگاواتی بَدمصرفی در برق تسنیم  ۳ ساعت پیش

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با رسیدن به روز پایانی تابستان 97، ایام پیک مصرف برق ایران در سال 97 نیز به پایان می رسد و خاطره خاموشی های امسال نیز رفته رفته در سایه تأمین مستمر برق در کشور در اذهان عمومی کمرنگ و کمرنگ تر می شود.بیشترین مصرف لحظه ای برق در سال 97 در میانه روز بیستم تیرماه...

400 میلیون یورو ارز صادراتی در نیما بدون مشتری ماند + نمودار تسنیم  ۳ ساعت پیش

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا، بر اساس گزارش عملکرد سامانه نیما، تا پایان شهریور ماه حدود 2 میلیارد یورو ارز به بازارثانویه تزریق شده است این درحالی است که فقط 1 میلیارد و 630 میلیون یوور از این ارزها خریداری شده است و به این ترتیب حدود 400 میلیون یورو ارز صادراتی تزریق شده به نیما بدون...

آینده‌ی بازار مسکن غیر قابل پیش بینی است/ وام‌ها کفاف خرید خانه را نمی‌دهند نامه  ۳ ساعت پیش

به گزارش نامه نیوز محسن‌ عدالت خواه،کارشناس اقتصادی در خصوص آینده‌ی بازار مسکن بیان کرد: پیش بینی بازار مسکن در این شرایط نا بسامان بسیار دشوار است و بستگی به عوامل زیادی دارد و از مهم‌ترین این عوامل سرمایه گذاری مردم در حوزه‌ی مسکن است.وی در مورد وضعیت بازار مسکن از ابتدای سال گفت: از ابتدای سال تا...

برنامه‌های اقتصادی جدید ترکیه اعلام شد بورس نیوز  ۳ ساعت پیش

به گزارش بورس نیوز، برات آلبایراک - وزیر خزانه داری و دارایی ترکیه - با رونمایی از برنامه جدید گفته است دولت می‌خواهد صفحه‌ای موفق در کتاب تاریخ ترکیه از خود بر جای گذارد. این برنامه که در سه سال آینده اجرایی خواهد شد مبتنی بر تعادل بخشی و نظم اقتصادی خواهد بود. قرار است دولت ۱۰ میلیارد دلار در مخارج...

میزان سپرده گذاری مردم در بانک های خصوصی چقدر است؟ نامه  ۵ ساعت پیش

به گزارش نامه نیوز مجموع سپرده‌های بخش غیردولتی در شبکه بانکی در آخرین آمار‌ها به حدود ۱۵۶۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد که این رقم عمده نقدینگی بیش از ۱۶۰۰ هزار میلیاردی را تشکیل می‌دهد. این در حالی است که از بین سپرده‌های شبکه بانکی که در سه بخش بانک‌های خصوصی، تخصصی و تجاری قرار دارند، عمده آن...

اختصاصی/ ترزا می:به بن‌بست رسیدیم / عدم توافق ،صلح ایرلند را تهدید می کند طلانیوز  ۵ ساعت پیش

شنبه ، ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ، ۰۱:۱۸طلانیوز: یک روز پس از رد طرح پیشنهادی لندن در اجلاس غیررسمی سران اتحادیه اروپا در شهر سارلزبورگ اتریش، ترزا می، نخست وزیر بریتانیا از به  بن‌بست  رسیدن مذاکرات برگزیت خبر داد .عدم توافق  برای پوند و یور خبر خوبی نیست ،مخصوصا اینکه اروپا همین الان هم درگیر بحران مالی آنکارا...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده