تعداد بازدید: ۱۳
تاريخ انتشار: جمعه،۵ مرداد ۱۳۹۷
ساعت انتشار: ۰۴:۳۳
قلعه‌نویی: حسادت را کنار بگذارید و از فوتبال لذت ببرید/ ۱۰ سال است آقایان با من مشکل دارند
آفتاب‌‌نیوز :  سپاهان در نخستین دیدار از لیگ هجدهم فردا در ورزشگاه خالی از تماشاگر نقش جهان به مصاف صنعت نفت آبادان می‌رود و برای رسیدن به نخستین پیروزی خود تلاش می‌کند.امیر قلعه‌نویی سرمربی جدید سپاهان در این فصل، در نشست خبری اظهار کرد: لیگ جدید شروع شد. امیدوارم این لیگ لذت بخش باشد و حب و بغض‌ها از بین برود.
حسادت‌ها در فوتبال بیداد می‌کند. امیدوارم همه حسادت را کنار بگذارند و از فوتبال لذت ببرند. فوتبال برد و باخت دارد و دیدن آن لذت بخش است. ما دنبال این هستیم که اگر کسی بالا می‌رود او را پایین بکشیم. تلاش نمی‌کنیم خودمان بالا برویم. چون فوتبال تریبون دارد، این مساله بیشتر مشخص است.او با بیان این که صنعت نفت تیم پر طرفداری است، افزود: این تیم ریشه‌دار است و امیدوارم دو تیم بازی خوبی انجام دهند.
سرمربی سپاهان گفت: از مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه ممنونم که امکانات را در اختیار ما قرار داد.قلعه نویی اظهار کرد: سبحانی، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه مرد بزرگی است و دربار ه آب، حل مشکلات زندانیان و ... کارهای خوبی کرده است. تلاشش را تلاش کرده و ما شرایط خوبی داریم. ما نگرش بازیکنان را عوض کردیم. سپاهان سال گذشته شرایط بدی داشت و نیاز بود که این نگرش عوض شود.
بازیکنانی که اضافه شدند برای رفع نقاط ضعف تیم‌مان بود. بازی‌های دوستانه خوبی انجام دادیم. تمام این‌ها رفت و واقعیت چیزی است که داور فردا سوت می‌زند و امیدوارم بازیکنان چیزی که ما می‌خواهیم را انجام دهند.سرمربی سپاهان درباره جذب بازیکن جدید خاطرنشان کرد: ما هافبک بازی‌ساز خوبی را جذب خواهیم کرد. البته هافبک‌های ما بازیکنان خوبی هستند.
قرار است یک هافبک خارجی به تیم ملحق شود که با آمدن او تیم‌مان تکمیل می‌شود.او در پاسخ به این سوال که پیش بینی‌اش از عملکرد ذوب آهن چیست، گفت: من حق ندارم درباره ذوب آهن صحبت کنم اما سال گذشته فصل خوبی را با ذوب آهن طی کردم. آذری، هیات مدیره و تماشاگران خیلی تلاش کردند و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.
چند سال در سپاهان بودم و یک کلمه هم از استقلال نگفتم. الان هم درباره ذوب آهن صحبت نمی‌کنم.سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که چه بازیکنان از تیم جوانان و امید به تیم بزرگسالان ملحق شدند؟ خاطرنشان کرد: با توجه به این که شرایط سختی داریم، اولویت ما این است که نتایج خوبی را بگیریم. چند بازیکن از تیم امید به تیم بزرگسالان منتقل شدند.
سال گذشته تیم نتایج خوبی نگرفت. تیم جوانی را خواهیم ساخت اما اولویت ما این است که تیم خوب بازی کند و نتایج خوبی بگیرد. امسال محکوم به کسب نتایج خوب از هفته‌های اول هستیم.قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که چرا در مراسم برترین‌های فوتبال ایران نامی از ذوب آهن نبود؟ گفت: شما ببینید من چند بار قهرمان شدم و مربی برتر شدم.
خدا شاهد است اگر من سرمربی ذوب آهن نبودم، این تیم چند کاندید داشت. من باعث شدم حق بازیکنان این تیم خورده شود. مربیگری من باعث شد چیزهای خوبی دیده نشود. ما استقلال و پرسپولیس را بردیم و در آسیا خیلی خوب کار کردیم و در مرحله حذفی با اشتباه داوری حذف شدیم. بازیکنی داشتیم که الان همه تیم ها دنبال او هستند.
آیا یک نفر از ذوب آهن لیاقت حضور در بین برترین ها را نداشت. ۱۰ سال است که آقایان این مشکل را با من دارند. این داستان ادامه دارد و نمی‌توان کاری کرد.به گزارش ایسنا،او ادامه داد: پارسال تیم امید ذوب آهن با ما تمرین می‌کرد. هر کجا بودم، یک تیم سایه هم تشکیل دادم. این وظیفه ما است که تیم‌های پایه را رصد کنیم و بتوانیم پشتوانه‌سازی کنیم.
باید به سپاهان تبریک گفت. سپاهان شانس آورد من امسال در این تیم هستم چرا که اگر پارسال در این تیم بودم، آکادمی این تیم به عنوان برترین انتخاب نمی‌شد.قلعه‌نویی درباره جدایی ابراهیم صالحی از این تیم و رفتن به پارس جنوبی جم گفت: به من مراجعه کرد و چون بچه‌دار شده بود خواهش کرد که به تیم پارس جنوبی برگردد.
سرمربی سپاهان در واکنش به این که وزارت نفت اعلام کرده شاید در آینده تیم‌های نفتی در فوتبال حضور نداشته باشند، تاکید کرد: هزینه اداره این تیم‌ها در برابر میلیاردها پولی که هزینه می‌شود چیزی نیست. سالی ۱۰۰ میلیارد تومان هم نمی‌شود اما چون سیاست‌های غلط وجود دارد، این صحبت‌ها را می‌کنند که برخی تیم‌ها در لیگ شرکت نکنند.
او با اشاره به هشت سال دفاع مقدس و نقش محوری مردم خوزستان در این جنگ، افزود: در جنگ، استان‌های مرزی لطمه‌های زیادی دیدند. در آبادان به جز فوتبال چه چیزی آن‌ها را خوشحال می‌کند. آیا باید فوتبال را از این‌ها گرفت؟ در اصفهان  بعد از زاینده رود که از بین رفته، فقط سپاهان مانده که اگر این تیم را هم بگیرند چیزی نمی‌ماند.
امیدوارم نگرش‌ها عوض شود و از طریق فوتبال شادابی به جامعه تزریق شود. اگر روزی صنعت نفت راه هما و بانک ملی را برود باید تاسف خورد. من ناراحتم که ملوان در لیگ برتر نیست. نفت تهران چهار سال پیش کجا بود و الان کجا قرار دارد؟قلعه‌نویی درباره محرومیت هواداران تیمش از حضور در ورزشگاه در هفته نخست لیگ برتر تصریح کرد: اگر جمعیت در ورزشگاه باشد، اسپانسر هم وجود خواهد داشت.
در ایران دنبال این هستند که به هر دلیلی جمعیت را از استادیوم دور کنند. این ذهنیت غلط است. فوتبال را تهدید ندانید. فوتبال یک فرصت است. در آن ۱۰ روزی که ایران در جام جهانی بود، مردم خیلی خوشحال بودند. فوتبال ابزار مفیدی است اما در ایران نگاه‌ها متفاوت است. باید اصول حرفه‌یی هواداری را رعایت کنیم. کمیته انضباطی که به شخصه به آن ارادت دارم، بعضا تصمیمات غلطی می‌گیرد.
در نیت پاک حسن‌زاده شکی ندارم البته من را هم خیلی جریمه کرده است که برخی از آن‌ها درست نبود. او زحمات زیادی می‌کشد اما مشکلاتی هست. حسن زاده تنها شخصی نیست که درباره آن مشکلات تصمیم می‌گیرد.او درباره محرومیت چند باشگاه از ثبت قرارداد بازیکنان به خاطر داشتن بدهی گفت: خدا کند مملکت ما به سمت قانون مداری برود.
قانون چیز خوبی است. من تعجب می‌کنم چرا این‌قدر دیر شروع کردیم. باید این کار زودتر انجام می‌شد. شاید اگر زود شروع می‌کردیم این مشکلات نبود. من ۸۰۰ میلیون تومان از تراکتورسازی و یک میلیارد تومان از استقلال طلبکارم اما اگر شکایت کنم می گویند تعصب ندارد. فقط برای این که صورت مساله را پاک کنند، از من شکایت کردند.
من چهار سال قبل یک میلیارد و صد از استقلال طلب داشتم. دلار آن موقع سه هزار تومان بود اما الان دلار ۱۰ هزار تومان است. ببینید چقدر تفاوت وجود دارد. من تعجب می‌کنم در ایران که ثروتمندترین کشور دنیا است، دلار ۱۰ هزار تومان است.قلعه‌نویی با اشاره به هجمه‌ای که به واسطه اصفهانی بودن تاج و ساکت به تیمش وارد می‌شود گفت: حسن جعفری از تیمی شکایت داشت اما نمی‌دانید چند نفر از فدراسیون زنگ زدند و گفتند جعفری شکایت خود را پس بگیرد.


کد خبر: 1214450  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: آفتاب نیوز
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:

آخرین خبرهای ورزشي

ستاره سابق استقلال در تاریکی محض؛ عواقب یک جدایی جنجالی ایلنا  ۴۸ دقیقه پیش

ستاره سابق استقلال در تاریکی محض؛ عواقب یک جدایی جنجالیبه گزارش ایلنا، بلژیک، انتخاب ویژه و مناسبی برای امید بود. چپ‌پای استقلال، وقتی پیشنهاد شارلروا به دستش رسید تعلل نکرد و بی‌درنگ پای قرارداد با این باشگاه را امضا کرد. قراردادی دو ساله که البته ارزش مالی آنچنانی نداشت. نورافکن همراه با علی قلی‌زاده و کاوه رضایی، مثلث لژیونرهای فوتبال...

حضور پادوانی در مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی نود  ۵۵ دقیقه پیش

حضور پادوانی در مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن خارجی استقلال در مراسم عزاداری شب عاشورای حسینی حضور یافت.  به گزارش وب سایت نود، لئاندرو پادوانی بازیکن برزیلی استقلال که این روزها مراحل درمانی اش برای دوباره راه رفتن را سپری می کند شب گذشته در مراسم عزاداری شب عاشورای...

پیروزی قاطع رئال در شب اخراج رونالدو آفتاب نیوز  ۱ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با انجام هشت دیدار به پایان رسید.در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها، رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو از رم پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت با پیروزی سه بر صفر رئال به پایان رسید.گل‌های رئال را در این دیدار ایسکو، گرت بیل و ماریانو دیاز به ثمر رساندند.ویکتوریا...

کاویانی نژاد طلایی شد؛ حسینوند و دادخواه به مدال برنز رسیدند/ پایان کار شاگردان باوفا با 4... نامه  ۵ ساعت پیش

در ادامه رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان و در روز پایانی این مسابقات که در اسلواکی در حال برگزاری است، نمایندگان کشورمان در 5 وزن دوم موفق به کسب یک مدال طلا و 2 برنز دیگر شدند.یوسف حسینوند در دیدار رده بندی وزن ۶۷ کیلوگرم به مصاف السید از مصر رفت که با برتری ۱۱ بر ۵ مدال برنز را از آن خود کرد.حسینوند...

خواهر رونالدو: می‌خواهند برادرم را نابود کنند نود  ۶ ساعت پیش

خواهر رونالدو: می‌خواهند برادرم را نابود کنند در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - خواهر فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به اخراج این بازیکن در لیگ قهرمانان واکنش نشان داد. به گزارش وبسایت نود، اخراج کریستیانو رونالدو در جریان بازی تیم های یوونتوس و والنسیا در دور گروهی لیگ قهرمانان به واکنش تند خواهر این بازیکن...

آلگری: اخراج رونالدو نشان داد به VAR در لیگ قهرمانان نیاز داریم نود  ۶ ساعت پیش

آلگری: اخراج رونالدو نشان داد به VAR در لیگ قهرمانان نیاز داریم در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی یوونتوس خواهان استفاده از کمک داور ویدیویی در لیگ قهرمانان اروپا شد. به گزارش وبسایت نود، ماسیمیلیانو الگری پس از پیروزی ۰-۲ تیمش مقابل والنسیا به انتقاد از تصمیم داور برای اخراج کریستیانو رونالدو در نیمه اول پرداخت. آلگری...

حضور پادوانی و سرخابی‌ها در مراسم عزاداری شب عاشورا (فیلم+عکس) ایلنا  ۸ ساعت پیش

حضور پادوانی و سرخابی‌ها در مراسم عزاداری شب عاشورا (فیلم+عکس)   حجم ویدئو: 6.26M | زمان ویدئو: 00:00:20 دانلود فایل ویدئویی

احتمال محرومیت سه جلسه‌ای رونالدو پس از اخراج برابر والنسیا (عکس) ایلنا  ۸ ساعت پیش

احتمال محرومیت سه جلسه‌ای رونالدو پس از اخراج برابر والنسیا (عکس)به گزارش ایلنا و به نقل از میرر، مهاجم پرتغالی در دقیقه 29 دیدار برابر والنسیا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با کارت قرمز مستقیم از زمین مسابقه اخراج شد. تکرار صحنه آهسته نشان می‌دهد دلیل اخراج رونالدو برخورد با جیسون موریو است. رونالدو که در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا 121 گل به ثمر...

لیگ قهرمانان؛ پیروزی منچستریونایتد، یوونتوس و بایرن مونیخ در شب اخراج رونالدو نود  ۸ ساعت پیش

لیگ قهرمانان؛ پیروزی منچستریونایتد، یوونتوس و بایرن مونیخ در شب اخراج رونالدو در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - رونالدو در اولین مسابقه اش با پیراهن یوونتوس در لیگ قهرمانان، اخراج شد.به گزارش وبسایت نود، رقابت های لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب ادامه یافت که منچستریونایتد موفق شد 3-0 یانگ بویز را شکست دهد، بایرن مونیخ و یوونتوس هم هر دو با...

لیگ قهرمانان؛ پیروزی رئال مادرید بدون رونالدو، شکست عجیب منچسترسیتی در خانه نود  ۸ ساعت پیش

لیگ قهرمانان؛ پیروزی رئال مادرید بدون رونالدو، شکست عجیب منچسترسیتی در خانه در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید در خانه مقابل آ اس رم به برد رسید.به گزارش وبسایت نود، رقابت های لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب ادامه یافت که در مسابقات گروه های ششم و هفتم، رئال مادرید در خانه آ اس رم را شکست داد و لیون در انگلیس دست به کار بزرگی زد...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده