تعداد بازدید: ۱۴
تاريخ انتشار: شنبه،۱۰ شهریور ۱۳۹۷
ساعت انتشار: ۱۸:۲۶
نتایج ورزشکاران ایران در بازی های آسیایی+فهرست کامل مدال‌آوران(این خبر به‌روز رسانی می‌شود)


در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - هجدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ از ۲۷ مرداددر اندونزی برگزار شد.به گزارش وب سایت نود، ایران در این دوره با کاروان بزرگی شرکت کرد و ۳۷۸ ورزشکار از ۲۹ فدراسیون و در ۴۲ رشته حضور داشتند..در این دوره ۲۸۰ ورزشکار مرد و ۹۸ ورزشکار زن از ایران در مسابقات حاضر بودندو با 20 طلا، 20 نقره و 62 برنز به کار خود پایان دادند.نتایج  نمایندگان ایران به شرح زیر است:   *روز چهاردهم: شنبه ۱سپتامبر (۱۰ شهریور) رشتهمدالهدیه کاظمی در کایاک تک نفره ٢٠٠ متر هفتم شد.در کایاک تک نفره مردان علی آقامیرزاییششم شد.عادل مجللی و پژمان دیوسالاری نمایندگان ایران در کانوی دو نفره 200 متر مردان چهارم شدند.آرزو حکیمی و هدیه کاظمی در  کایاک دو نفره ۵۰۰متر زنان با زمان ۱:۵۱.۶۵۵، عنوان پنجم را کسب کردند، سه گانه:بهزاد نوبری‌پور، ملی پوش ایران با اختلاف زمانی پنج ‌دقیقه و 49 ثانیه نسبت به نفر اول در رده چهاردهم قرار گرفت. ‌واترپلو:تیم ملی واترپلو کشورمان در دیدار رده بندی پس از تساوی ۸-۸ برابر چین با نتیجه ۱۶-۱۵ در ضربات پنالتی به برتری رسید و موفق به کسب مدال برنز شد برنزسامبوایرج امیرخانی در وزن ۹۰- ، نماینده میزبان را ۴-۰ شکست داد تا در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف حریف ازبکستانی برود.ایرج امیرخانی در مصاف با حریف ازبکستانی ۴-۰ شکست خورد.امیرخانی در شانس مجدد به مصاف ژاپن رفت و با پیروزی در این مبارزه حریف قزاقستان شد.ایرج امیرخانی  مقابل قزاقستان شکست خورد و از مسابقات حذف شد. اکرم خانی نماینده وزن منهای 68 کیلو گرم برابر آیژان از قرقیزستان باخت و حذف شد. بسکتبال:ایران ۷۲ - چین ۸۴ نقرهپینگ پنگ:نوشاد عالمیان با شکست 4-صفر برابر حریف چینی به مدال برنز بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا دست یافت برنزوالیبال:ایران 3- کره جنوبی صفر طلا *مراسم اختتامیه : یکشنبه ۲سپتامبر (۱۱ شهریور) فهرست مدال آوران ایران:طلا: تیم مردان والیبالاحسان حدادی(دوومیدانی)الیاس علی اکبری(طلا)بهمن عسگری(کاراته)حسن یزدانی(کشتی)علیرضا کریمی(کشتی)پرویز هادی(کشتی)سعید رجبی(تکواندو)حسین نوری(کشتی فرنگی)محمد علی گرایی(کشتی فرنگی)میرهاشم حسینی(تکواندو)محسن محمد سیفی(ووشو)عرفان آهنگریان(ووشو)رضا علیپور(سنگنوردی)تیم زنان کبدیتیم مردان کبدیسهراب مرادی(وزنه برداری)سجاد گنج‌زاده(کاراته)بهداد سلیمی(وزنه برداری)حسین کیهانی(دو و میدانی)نقره:تیم مردان بسکتبالسعید علی حسینی(وزنه برداری)رزیتا علیپور(کاراته)امیر مهدی زاده(کاراته)طراوت خاکسار(کاراته)کوروش بختیار(پومسه)مرجان سلحشوری(پومسه)زهرا کیانی(ووشو)الهه منصوریان(ووشو)شهربانو منصوریان(ووشو)فرود ظفری(ووشو)مهسا جاور، مریم کرمی، مریم امیدی و نازنین رحمانی(قایقرانی)امیر محمد بخشی(تکواندو)نازنین ملایی( قایقرانی)نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا(قایقرانی)تیم سابر شمشیربازیجعفر پهلوانی(کوراش)هدیه کاظمی(قایقرانی)سعید ملایی(جودو)امیر مرادی(دوومیدانی)برنز:تیم مردان واترپلونوشاد عالیمان( پینگ پنگ)علی هاشمی(وزنه برداری)رضا اطری(کشتی)فرزان عاشورزاده(تکواندو) علی پاکدامن(شمشیربازی)مهرداد مردانی(کشتی فرنگی)محمدرضا گرایی(کشتی فرنگی)مه لقا جام بزرگ(تیراندازی)مریم کرمی و پریسا احمدی(قایقرانی)ناهید کیانی(تکواندو)حمیده عباسعلی(کاراته)تهمینه کربلایی(پنجاک سیلات)بسکتبال سه نفرهپگاه زنگنه(کاراته)کامپیوند میکس(فرشته قربانی و نیما محبوبی)/ تیروکمانقنبرعلی قنبری(کوراش)امید تیزتک (کوراش)تیم 4 نفره مردان آب های ارام(قایقرانی)محمد نبی رضایی (قایقرانی)محمد بریمانلو (جودو)نتایج روزهای قبل:چهارشنبه ۱۵ آگوست (۲۴ مرداد)هندبال: ایران 55 - مالزی11فوتبال: ایران صفر - عربستان صفرجمعه ۱۷ آگوست(۲۶ مرداد)هندبال: ایران 20 - قطر 35فوتبال: ایران 3 - کره شمالی صفر *روز نخست : یکشنبه ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد)/ نتایج کامل تیراندازی*نجمه خدمتی، امیر محمد نکونام در تفنگ بادی ۱۰متر هفتم شدند و از راهیابی به فینال بازماند.*ابراهیم برخورداری و هانیه رستمیان در تیمی دو نفره تپانچه بادی ۱۰متر با کسب عنوان نهمی به کار خود پایان دادند و نتوانست راهی فینال شوند.*تراپ:سپیده سیرانی در رده ۱۰  و فرح پوررده ۱۸ قرار گرفتند. محمد حسین پرورش نیا با امتیاز ۶۹ در رده ۱۷ و علی حافظی با امتیاز ۶۲ در رده ۲۸ ایستادند.     کبدیتیم ملی کبدی زنان در اولین دیدار، کره‌جنوبی را ۴۶ بر ۲۰ شکست داد.تیم ملی کبدی زنان در اولین بازی خود موفق شد با نتیجه ۵۵ - ۱۹ تیم ژاپن را شکست دهد.  کشتی آزاد وزن ۵۷: رضا اطری اطری، با برتری ۱۰ بر صفر برابر حریف نپالی، به مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی رسید.اطری در یک چهارم نهایی 15 بر 9 حریف هندی خود را شکست داد.رضا اطری در نیمه نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد با شکست برابر حریف مغولستانی از رسیدن به فینال بازماند و برای کسب مدال برنز تلاش خواهد کرد.او در دیدار رده بندی با پیروزی 9 بر 4 مقابل حریف کره‌ای خود به مدال برنز رسید.وزن ۶۵: مهران نصیرینصیری در دور نخست به مصاف یرلان بک کاتای از چین رفت و در حالیکه با نتیجه ۵ بر صفر از حریف نه چندان مطرح خود پیش بود در پایان با نتیجه ۸ بر ۷ شکست خورد.باتوجه به شکست حریف چینی در مقابل اوکاسوف از قزاقستان مهران نصیری در وزن ۶۵ کیلوگرم ‌کشتی آزاد از دور مسابقات کنار رفت.وزن ۷۴: مصطفی حسین خانیحسین‌خانی در دور اول مقابل حریفی از بنگلادش در کمتر از ۲ دقیقه با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد.حسین خانی در کشتی دوم موفق شد ۱۲ بر ۲ کشتی گیر ترکمنستان را در مرحله ۱/۸ نهایی شکست دهد.حسین خانی در یک چهارم نهایی مقابل بکزاد عبدالرحمن اف، ازبک  4 بر 2  باخت و از حضور در نیمه نهایی بازماند.مصطفی حسین خانی در مرحله شانس مجدد، به دلیل حاضر نشدن حریفش بر روی تشک پیروز شد.حسین خانی در دیدار رده بندی به حریف ژاپنی اش 9 بر 8 باخت و به مدال برنز نرسید.وزن ۸۶: حسن یزدانییزدانی در نخستین گام برابر حریفی از اندونزی 10- 0 به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی شد.یزدانی در یک چهارم نهایی 10-0 حریف هندی را برد.یزدانی در نیمه نهایی با نتیجه12 بر 2 از سد یوتمن اورگودول، دارنده مدال نقره آسیا از مغولستان گذشت و فینالیست شد.یزدانی در  فینال در کشتی با ابونادر دومنیک از لبنان را 10 بر صفر ضربه فنی کرد و با اقتدار قهرمان شد.وزن ۹۷: علیرضا کریمیعلیرضا کریمی، در مرحله یک چهارم نهایی با پیروزی ۱۱_۰ برابر حریفی از ژاپن  به نیمه نهایی رسید. او در دور سوم نیز با ضربه فنی از سد ماگومد ابراگیم‌اف، دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان آسیا از کشور ازبکستان گذشت و گام به فینال گذاشت.  کریمی در فینال باید  موساو ماگومد از قرقیزستان را شش-صفر برد و قهرمان شد. 2 طلا و یک برنزتکواندو*کوروش بختیار در پومسه به مصاف نماینده کامبوج رفت و با با امتیاز۲۲۰/۸ پیروز میدان شدو به دور بعد صعود کرد.دور بعد با مالزی رقابت می‌کند.بختیار در دومین دیدارش به مصاف نماینده اندونزی رفت و با پیروزی به دور بعدی راه یافت تا اولین مدال کاروان ایران را به نام خود قطعی کند. بختیار در نیمه نهایی به مصاف نماینده چین تایپه رفت و با پیروزی مقابل این حریف به فینال راه یافت و مدال نقره خود را قطعی کرد.بختیار دیدار نهایی  را به رقیب کره ای خود واگذار کرد و به نشان نقره دست یافت. *تیم ملی پومسه زنان در یک رقابت نزدیک بازی را به کره‌ای‌ها واگذار کردند و از دور مسابقات کنار رفتند. *مرجان سلحشوری در پومسه با غلبه بر حریف ژاپنی و صعود به نیمه‌نهایی، دومین مدال کاروان ایران را مسجل کرد. سلحشوری  در مرحله نیمه نهایی مقابل حریفی از مالزی به پیروزی دست یافت و فینالیست شد.مرجان سلحشوری در فینال مقابل نماینده اندونزی شکست خورد و دومین مدال نقره کاروان ورزشی ایران را به دست آورد*پومسه تیمی مردان که در دور نخست با قرعه استراحت روبه رو شد، در دور دوم مقابل فیلیپین شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. 2 نقرهووشو *زهرا کیانی در تالو در فرم جین‌شو ‌به مصاف حریفان رفت، با امتیاز۹.۷۰به کار خود پایان داد و در رتبه دوم قرار گرفت تا سه‌شنبه با حریفان رقابت  کند.*در تالو در فرم نان‌چوان، فاطمه حیدری(۹،۳۷) و هانیه رجبی(۹،۴۳) امتیاز کسب کردند  و فردا در فرم نن‌دائو به مصاف حریفان خواهند رفت.*الهه منصوریان در وزن ۵۲- با شکست هند، به مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات ووشو راه یافت.* «عرفان آهنگریان» در وزن -60 کیلوگرم حریف تایلندی خود را برد.*محسن محمدسیفی در رقابت با امیر اسماعیل‌اوف ‌از قزاقستان، پیروز شد و به مرحله یک‌چهارم نهایی وزن ۷۰-  صعود کرد. قایقرانی*مهسا جاور در روئینگ،تک نفره سنگین وزن در مرحله مقدماتی باثبت زمان ۴:۵۴.۸۸ به عنوان سوم رسید و چهارشنبه در گروه شانس‌مجدد مسابقه خواهدداد.*تیم قایقرانی روئینگ دونفره زنان باترکیب پریسا احمدی و مریم کرمی درمرحله مقدماتی باثبت زمان ۸:۰۷.۷۲سوم شد و روز پنج‌شنبه رقابت‌هایشان را پیگیری می‌کنند.*رویینگ دونفره پسران: تیم ایران با ترکیب محسن شادی و عاقل حبیبیان به آب زد و در گروه خود چهارم شد و به شانس مجدد رفت.*رویینگ تک نفره مردان: مجتبی شجاعی در گروه خود به عنوان سوم دست یافت و راهی جدول شانس مجدد شد.*رویینگ چهار نفره زنان: تیم ملی با ترکیب مریم کرمی، مهسا جاور، مریم امیدی پارسا  و نازنین رحمانی در مرحله گروهی اول و راهی فینال بازی‌های آسیایی شد. شمشیربازی *محمد رضایی در اپه، با برد مقابل امارات، مغولستان، کامبوج و تایلند و باخت مقابل چین، کره توانست به جدول اصلی بازی ها راه پیدا کند.*اسلحه سابر بانوان : نجمه سازنچیان و فائزه رفیعی  به مرحله حذفی صعود کردند.سازنچیان ۱۵ بر ۱۱ از حریف هندی خود باخت و رفیعی هم ۱۵ بر ۱۳ به شمشیرباز چینی نتیجه را واگذار کرد.*اسلحه اپه مردان:محمد رضایی و محمد اسماعیلی با صعود از مرحله گروهی، راهی جدول سی و دو نفره شدند.محمد رضایی که برای رفتن به جمع ۱۶ نفر برتر حریفی از ازبکستان را پیش رو داشت با نتیجه ۱۵-۱۰باخت تا از رسیدن به دور سوم باز بماند.محمد اسماعیلی در اپه، بابرد تایلند و ویتنام و باخت مقابل هنگ کنگ، قرقیزستان و ژاپن به مرحله بعد رسید.اسماعیلی در ادامه ۱۵-۶به شمشیربازی از قرقیزستان باخت تا هردو نماینده اسلحه اپه ایران از رسیدن به جمع ۱۶نفر برتر بازی‌ها باز بمانند. سپک تاکراتیم ملی سپک تاکرا ایران با نتیجه ۳-۰ مقابل اندونزی شکست خورد شناعلیرضا یاوری در۲۰۰متر آزاد باثبت زمان ۱:۵۴:۲۸ به کارخود پایان داد و در مجموع در رتبه ۲۲ جای گرفت. تنیس *صدف وزیری تنیسور ۱۹ ساله کشورمان در گام نخست مقابل نماینده کره جنوبی قرار گرفت و با نتیجه ۲بر صفر بازی را واگذار کرد تا از گردونه این رقابت ها حذف شود.*حریف قزقیزستانی امیرحسین بادی مقابل وی حاضر نشد و نماینده کشورمان به دور دوم صعود کرد.*حریف قرقیزستانی شاهین خالدان برای رقابت حاضر نشد و خالدان به مرحله بعد صعود کرد و باید به مصاف کره‌جنوبی برود.  *روز دوم:دوشنبه  ۲۰ آگوست(۲۹ مرداد) تیراندازی* در تفنگ بادی 10 متر امیر محمد نکونام ششم و راهی فینال شد. او در نهایت هفتم شد.* درفینال تیراندازی تفنگ بادی ۱۰مترالهه احمدی وآرمینا صادقیان عنوان چهارم را کسب کردند.*سیاوش ذوالفقاریان در مقدماتی دوازدهم شد و به فینال نرسید.روز دوم تراپ مردان و زنان: سپیده سیرانی، شیوا فرح پور، محمد حسین پرورش نیا و علی حافظیفینال تراپ مردان و زنان:      ۱۴:۰۰ دوچرخه سواری کوهستان دانهیل: حسین زنجانیاندر مقدماتی هفتم شد. در فینال زمان ۲ دقیقه  و ۲۱ ثانیه  و ۶۲۳ هزارم ثانیه را ثبت کرد و در رده پنجم قرار گرفت. تکواندو وزن ۵۸-: فرزان عاشورزادهبا پیروزی 26 بر 3 برابر حریف تاجیکستان به دور یک چهارم صعود کردعاشورزاده با پیروزی 13 بر 6 بر حریف ویتنامی به نیمه نهایی صعود کرد و مدال برنز خود را قطعی کردعاشورزاده در نیمه نهایی با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ مقابل نیاز پولاتوف از ازبکستان باخت و به مدال برنز بسنده کردوزن ۵۳-: الهه شیداییحریف فیلیپینی را 10-2 بردشیداییبا شکست برابر حریف قزاق خود از دور مسابقات کنار رفتوزن ۶۷-: ملیکا میرحسینیحریف ویتنامی را برد. 1 برنزتنیس امیرحسین بادی،با شکست برابر حریفی از چین‌تایپه از دور مسابقه‌های بازی‌های آسیایی حذف شد. شاهید خالدان با شکست مقابل تنیسور هنگ‌کنگ از گردونه رقابت های تنیس انفرادی آقایان حذف شد تا کشورمان در بخش انفرادی نماینده‌ای نداشته باشد.دوبل دختران: صادق وزیری و پاک باطنتیم دو نفره تنیس بانوان حریف هنگ‌کنگ نشد و از گردونه رقابت‌ها حذف  شد.دوبل پسران: کارگران و خالدانتیم دو نفره تنیس ایران در رقابت با هنگ کنگ بازی را با نتیجه 2 بر صفر واگذار کرد و حذف شد.*انفرادی دختران: غزل پاک باطن در دور دوم برابر عمان باخت و حذف شد. کشتی آزاد وزن ۱۲۵: پرویز هادیپرویز هادی ۱۰-سومیت(هند) صفرهادی موفق شد در دومین دیدار خود نیز با امتیاز عالی حریفی از قزاقستان را شکست دهداو با پیروزی ۱۱ بر ۸ مقابل نماینده ازبکستان به فینال بازی های آسیایی صعود کردهادی با برتری هفت-صفر برابر رقیب چینی خود توانست به مدال طلای دسته سنگین وزن این رقابت‌ها دست یابدطلاووشو تالو: هانیه رجبی و فاطمه حیدریرجبی ششم و حیدری نهم شد.ساندا مردان: وزن ۵۶- رضا سبحانی، وزن ۶۰- عرفان آهنگریان و وزن ۶۵- فرود ظفریسبحانی با شکست برابر قهرمان جهان از اندونزی به کار خود در بازی های آسیایی پایان داد.فرود ظفری در وزن ۶۵- #ووشو نمایده میزبان را در دو راند پیاپی شکست داد و در یک‌چهارم نهایی فردا با ویتنام مبارزه می‌کند. قایقرانیروئینگ تک نفره مردان:محسن شادی،راهی شانس مجدد شد.روئینگ تک نفره زنان: نازنین ملایی؛دوم و راهی فینال شدرویینگ، دو نفره سبک وزن مردان: تیم ایران با ترکیب رضا قهرمانی و امیرحسین محمدپور راهی شانس مجدد شد.نازنین رحمانی و مریم امیدی‌پارسا در رقابت تعیین خط قایقرانی روئینگ دونفره سبک‌وزن با زمان ٧:۵٠.٨٧ دقیقه، دوم شدند.رویینگ چهارنفره مردان: بهمن نصیری، مسعود محمدی، مجتبی شجاعی، سیاوش سعیدی،در گروه خود نخست و راهی فینال شد شمشیربازی  مجتبی عابدینی با سه برد مقابل ویتنام، مالزی و قطر و دو باخت برابر هنگ کنگ و چین به مرحله حذفی صعود کرد.مجتبی عابدینی ۱۵-۶ چین را برد.عابدینی  با شکست مقابل حریف کره‌ای خود از دور رقابت‌های بازی های آسیایی کنار رفتعلی پاکدامن با پیروزی برابر ژاپن، ویتنام، هنگ کنگ و قطر ، راهی مرحله حذفی مسابقات شد.علی پاکدامن در یک چهارم نهایی ۱۵-۱۰هنگ کنگ را برد.پاکدامن با پیروزی 15 بر 11 مقابل حریف ویتنامی راهی نیمه نهایی شد.علی پاکدامن با قبول شکست مقابل حریف کره‌ای در مرحله نیمه‌نهایی اسلحه سابر در رشته شمشیربازی به نشان برنز دست یافت 1 برنزژیمناستیکمسابقات مرحله مقدماتی در شش اسباب: سعیدرضا کیخا، محمدرضا خسرونژاد، سامان مدنی، احمد کهنیتیم ژیمناستیک ایران با قرار گرفتن در بین هشت تیم برتر به فینال بازی های آسیایی راه پیدا کرد. سعیدرضا کیخا با قرار گرفتن در رده ششم انفرادی ماده خرک حلقه به فینال این وسیله راه پیدا کرد. سپک تاکراتیم ملی سپک تاکرا کشورمان در دومین بازی خود مقابل هند با نتیجه ۲-۱ شکست خورد. فوتبالایران صفر - میانمار2 پاراگلایدینگ  در راند اول علیرضا عمیدی‌نمین با بهترین امتیاز (۲ سانتیمتر) در جمع پنج نفر برتر دور مقدماتی قرار گرفت.حسین عباسقلی‌زاده و محمود شیرازی  در جمع بیست و سی نفر اول راند اول قرار گرفتند. کبدیتیم کبدی زنان دردومین بازی با نتیجه ۴۷-۱۹بنگلادش را شکست داد. مردان ایران 19 – پاکستان 8 سوارکاری(تمام)ليتا سهيلا سهى يكى از ٢٧ شركت كننده حاضر در بخش درساژ  #سوارکاری در پايان مسابقات به عنوان دوازدهمى دست پيدا كرد. هندبالتیم ملی هندبال با نتیجه ۲۳-۲۹ بازی را به بحرین واگذار کرد والیبال ساحلی(تمام)تیم  الف ایران با ترکیب بهمن رئوف و عبدالحامد میرزاعلی با نتیجه ۲ بر صفر بر تیمور شرقی مغلوب کردتیم ب والیبال ساحلی ایران در نخستین بازی خود موفق شد با نتیجه ۲بر صفر تایلند را شکست دهد    روز سوم /30 مرداد:تیراندازی مقدماتی و فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت - پوریا نوروزیان و مهیار صداقت تیراندازان ایران در این بخش بودند که نوروزیان با کسب رتبه دوازدهم از رسیدن به فینال بازماند و صداقت با کسب عنوان چهارمی به فینال این مسابقات رسید.در فینال، مهیار صداقت با امتیاز 406 در رده ششم ایستاد و از کسب مدال بازماند. تپانچه بادی 10 متر مردان- ابراهیم برخورداری و جواد فروغی 2 نماینده ایران در بخش 10 متر تپانچه آقایان موفق به کسب امتیازات لازم جهت حضور در فینال این مسابقات نشدند و از گردونه رقابت‌ها حذف شدند. فروغی در رقابت امروز بیست و یکم شد و برخورداری به رتبه‌ای بهتر از بیست و پنجم دست پیدا نکرد.میکس تراپ- مرحله مقدماتی مسابقات میکس تراپ برگزار شد و تیم ایران متشکل از محمدحسین پرورش‌نیا و سپیده سیرانی در رده دهم قرار گرفت و از راه‌یابی به فینال بازماند. شنا۵۰ متر کرال سینه: سینا غلامپور و بنیامین قره حسنلوسینا غلامپور با رکورد۲۳:۵۴در رده ۲۳ قرارگرفت.بنیامین قره‌حسنلو با رکورد۲۳:۱۱ نوزدهم شد و رکورد ملی را جا به جا کرد. تکواندو  وزن ۵۷- کیلوگرم زنان: پریسا جوادی در گام نخست مسابقه را به قزاقستان واگذار کرد و از گردونه مسابقات کنار رفت.وزن ۶۷+ کیلوگرم زنان: زهرا پور اسماعیل در نخستین گام مقابل قزاقستان شکست خورد و وداع زود هنگامی با بازی‌های آسیایی جاکارتا داشت.وزن ۸۰+کیلوگرم مردان: سعید رجبی با پیروزی مقابل حریف ازبکستانی مدال طلای این وزن را بدست آورد. طلاکشتی فرنگیمهرداد مردانی در وزن 60 کیلوگرم در دور اول مقابل نماینده کره جنوبی که مدال برنز جهان را نیز در کارنامه داشت، با نتیجه 7 بر 3 پیروز شد و گام به دور بعدی گذاشت. مردانی در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل «شینوبو اوتا» از ژاپن 9 بر صفر مغلوب شد. وی در جدول شانس مجدد با حساب 9 بر صفر از سد «سیدیک حسن» نماینده اندونزی گذشت و راهی دیدار رده‌بندی شد. مردانی با شکست حریف ازبک در کشتی رده بندی به مدال برنز دست یافت.محمدرضا گرایی در وزن 67 کیلوگرم در دور نخست به مصاف فرنگی‌کاری از سوریه رفت و 11 بر 2 به پیروزی رسید. او در دور بعدی با «المورات تاسمورادوف» از ازبکستان، دارنده مدال برنز در المپیک 2016 ریو روبه‌رو شد و این حریف قدرتمند را ضربه فنی کرد تا راهی نیمه نهایی شود. گرایی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 10 بر صفر برابر «کبیسبایف» نماینده قزاقستان شکست خورد و شانس صعود به فینال را از دست داد و راهی دیدار رده‌بندی شد. گرایی در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز به مصاف یینگوا هانگ از چین تایپه رفت که با برتری 11 بر صفر دومین مدال برنز کشتی فرنگی را برای ایران به ارمغان آورد.  2 برنزووشونخستین مدال تاریخ ووشو تالو بانوان کسب شد.زهراکیانی در مجموع با امتیاز ۱۹٫۴۱در رده دوم قرار گرفت و مدال نقره را کسب کرد.ساندا بانوان: الهه منصوریان در وزن 52- کیلوگرم و شهربانو منصوریان در وزن 60- کیلو گرم با شکست نمایندگان ویتنام به مرحله نیمه نهایی صعود و برنز خود را قطعی کردند. عرفان آهنگریان سانداکار وزن ۶۰- کیلوگرم تیم ملی ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی با کسب پیروزی مقابل حریفش مدال برنز خود را قطعی کرد.در وزن 65- «فرود ظفری» که پیش از این مقابل «یودی چایادی» از اندونزی پیروز شده بود به مصاف «هوانگ وان کائو» از ویتنام رفت و در 2 راند به پیروزی مقتدرانه رسید و مدال برنز خود را قطعی کرد. محسن محمد سیفی در وزن 70- کیلوگرم با پیروزی مقتدرانه مقابل حریف لائوسی خود به نیمه نهایی رسید. یک نقره قایقرانیکانو اسلالوم: محمدمهدی کنارنگ در کانوی مردان با رکورد 113.80 ثانیه در رده سیزدهم دور مقدماتی قرار گرفت و به نیمه نهایی صعود کرد.کانو اسلالوم: شقایق سیدیوسفی با رکورد 179.37 ثانیه در رده دهم دور مقدماتی قرار گرفت و به نیمه نهایی صعود کرد.کایاک اسلالوم: رکسانا رزاقیان در کایاک بانوان با رکورد 112.26 ثانیه در رده هفتم دور مقدماتی قرار گرفت و به نیمه نهایی راه یافت.کایاک اسلالوم: امیرمحمد فتاح‌پور در کایاک مردان با رکورد 91.26 ثانیه در رده هفتم دور مقدماتی قرار گرفت و به نیمه نهایی صعود کرد.شانس مجدد رویینگ دونفره مردان: محسن شادی و عاقل حبیبیان سوم شدن و به فینال نرسیدند.شانس مجدد رویینگ تک نفره سنگین وزن مردان : مجتبی شجاعی سوم شد و از رسیدن به فینال بازماند.شانس مجدد رویینگ تک‌نفره سنگین‌وزن بانوان: مهسا جاور دوم شد و به فینال راه پیدا کرد. بسکتبالتیم بسکتبال سه نفره زیر ۲۳ سال بانوان: دختران بسکتبال ایران نتیجه اولین بازی خود در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها را ۷ بر ۱۱ به تایلند واگذار کردند. دوچرخه سواریکوهستان: فرانک پرتوآذر در ماده کراس کانتری بانوان چهارم شد. پرتوآذر به دلیل پارگی زنجیر دوچرخه‌اش ۵دقیقه از رقبا عقب افتاد و درنهایت با تلاش زیاد به عنوان چهارمی دست یافت.کراس کانتری پسران: فراز شکری و محمد پورشریففراز شکری در رده چهارم قرار گرفت و پورشریف دیگر نماینده ایران هم پنجم شد. پاراگلایدینگمرحله دقت کبدیتیم ملی کبدی بانوان ایران با نتیجه ۱۸-۲۲ مقابل چین‌تایپه شکست خورد.تیم ملی کبدی ایران در سومین دیدار خود در بازی های آسیایی  به مصاف تیم مالزی رفت و در پایان موفق شد با نتیجه 58 بر 24 به پیروزی برسد. سوارکاریبا پایان رقابت‌های انفرادی درساژ در پارک مرکزی اسب سواری جاکارتا، لیتا سهی نماینده کشورمان، موفق شد با کسب عنوان نهم راهی فینال مسابقات شود. والیبال ساحلیتیم والیبال ساحلی ب ایران با ترکیب بهمن سالمی و آرش وکیلی در دومین مسابقه خود موفق به برتری 2 بر صفر با نتایج 21 بر 11 و 21 بر 17 برابر تیم مالدیو شد.   *روز چهارم: چهارشنبه۲۲آگوست(۳۱مرداد)تیراندازی مقدماتی تفنگ سه وضعیت زنان: الهه احمدی و مه لقا جام بزرگالهه احمدی  با امتیاز ۱۱۶۳ در رده چهارم ایستاد و به فینال این ماده رسید.همچنین مه لقا جام بزرگ نیز با امتیاز ۱۱۶۲ در رده ششم ایستاد و فینالیست شد.مه‌لقا‌جام‌بزرگ صاحب مدال برنز شد تا اولین مدال کاروان ایران در پالمبانگ به دست بیاید.الهه احمدی عنوان هفتم را کسب کرد.*مقدماتی مرحله سرعت تپانچه ۲۵متر: گلنوش سبقت اللهی و هانیه رستمیانگلنوش سبقت‌الهی بانوی تیرانداز کشورمان با 572 امتیاز در رده بیست و دوم قرار گرفت. هانیه رستمیان نیز با 561 امتیاز در رده بیست و چهارم قرار گرفت.  یک برنزشنا  *مهدی انصاری و علیرضا یاوری در ماده 100 متر پروانه به آب زدند. یاوری در دسته سوم این مسابقات رکورد ۵۶:۱۰ را ثبت کرد. مهدی انصاری دیگر شناگر ایران در نخستین شنا خود در این مسابقات ۵۴:۸۸ را ثبت کرد. بدین ترتیب انصاری و یاوری به ترتیب به رتبه های ۱۷ و ۲۳ ماده ۱۰۰ متر پروانه بسنده کردند. * در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی مردان شنای ایران  با ترکیب انصاری، قره حسنلو، غلامپور و یاوری به آب زدند. تیم ملی شنا ایران  رکورد ۳:۲۶:۱۲ را ثبت کرد و در نهایت در رتبه دهم جای گرفت. تیم ملی ایران رکورد ملی را کاهش داد اما به فینال این ماده نرسید.  تکواندو *میرهاشم حسینی وزن ۶۳-  بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم فیلیپین را شکست داد. حسینی  با پیروزی بر حریف ازبکستانی، به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.  میرهاشم حسینی با غلبه بر حریف کره‌ای به فینال راه یافت و حریف چین شد.او در فینال با پیروزی بر حریف چینی، پنجمین مدال طلای کاروان ایران را بدست آورد.*مهدی خدابخشی وزن ۸۰- ، برابر حریف کره‌جنوبی شکست خورد و حذف شد.یک طلاکشتی فرنگی وزن ۷۷: محمدعلی گراییمحمدعلی گرایی ۸-یانگ بین(چین) صفرمحمدعلی گرایی ۸-سینگ (هند) ۶محمدعلی گرایی۸-یوبیمو شوهی(ژاپن)۱محمدعلی گرایی کشتی گیر فرنگی وزن ۷۷ کشورمان با نتیجه 7 بر 3 حریف قرقیزستانی را شکست داد و ششمین مدال طلای کاروان ایران را کسب کردوزن ۸۷: حسین نوریحسین نوری ۱۳-شیهاز اویلیکوف(ترکمنستان) ۴حسین نوری ۸-الکوهالی(یمن)صفرحسین نوری کشتی‌گیر ۸۷ کیلوگرم ایران با نتیجه 6 بر 1 کشتی‌گیر ازبکستانی را شکست داد و دومین طلای امروز کشتی فرنگی و هفتمین طلای کاروان ایران را کسب کردوزن ۹۷: علی اکبر حیدریعلی اکبر حیدری ۸-رامادانی(اندونزی) صفرعلی اکبر حیدری۳-چیو هیو چول(کره جنوبی)۴در دیدار رده بندی وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی، علی اکبر حیدری با شکست 10 بر صفر برابر ایسکاکوف قزاقستانی در کسب مدال برنز ناکام ماندوزن ۱۳۰: بهنام مهدی زادهنماینده وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با پیروزی مقابل نماینده قرقیزستان راهی مرحله بعد شد.بهنام مهدیزاده با ضربه فنی مقابل حریف چینی پیروز شدبهنام مهدیزاده۲-عبدااله اف(ازبکستان)۲ برندهنماینده وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا با شکست مقابل کشتی گیر کره‌‌ای پنجم شد.2 طلاقایقرانی *محسن شادی در روئینگ تک نفره سبک وزن، محسن شادی در شانس مجدد با ثبت زمان 7:59.15 در مکان دوم قرار گرفت و به فینال A راه یافت*رکیانا رازقیان دردور نیمه نهایی قایقرانی کایاک‌ اسلالوم با رکورد ١٣٨.۵٩ ثانیه پنجم شد و به فینال راه یافت. او ششم شد.محمدمهدی کنارنگ دردور نیمه نهایی قایقرانی کانو‌ اسلالوم با رکورد ۱۳۴.۸۴ثانیه هفتم شد و به فینال راه یافت. او در نهایت هشتم شد.*رویینگ دونفره (شانس مجدد) رضا قهرمانی و امیر حسین محمدپور به فینال رسیدند.ساعت ۸:۰۰ساعت ۸:۲۰ژیمناستیکمسابقات فینال بخش تیمی: سعیدرضا کیخا، محمدرضا خسرونژاد، سامان مدنی، احمد کهنیساعت ۱۲:۰۰تیروکمان مقدمانی تیراندازی با کمان کامپوند بانوان: فرشته قربانی چهاردهم، مینو عابدی بیست و دوم، پریسا براتچی بیست و سوم و راحله فارسی بیست و هفتم شدندمقدماتی تیمی کامپوند بانوان: تیم ایران با امتیاز ۲۰۵۱ چهارم شدمقدماتی تیراندازی با کمان کامپوند مردان: نیما محبوبی نهم، اسماعیل عبادی بیستم، امیر کاظم پور بیست و یکم و مجید قیدی بیست و هفتم شدندساعت ۷:۰۰ ساعت ۱۲:۲۰بسکتبال تیم ۳ در ۳ مردان: ایران7 – مالزی11تیم ۳ در ۳ مردان: ایران 18 – قزاقستان 13ساعت ۱۵:۴۰ساعت ۱۸:۱۰هندبال تیم ملی هندبال مردان ایران 46 – هنگ کنگ 20 وزنه برداری مجید عسگری نماینده وزن ۶۹کیلوگرم در حرکت یکضرب موفق به مهار وزنه‌های ۱۳۳، ۱۳۵، ۱۳۵ نشد و از گردونه مسابقات کنار رفت. دوچرخه سواری ماندانا دهقان در دوچرخه سواری استقامت با فاصله ۱دقیقه و ۵۳ ثانیه نسبت به نفر نخست در جایگاه هفتم قرار گرفت.  والیبال ایران 3 - پاکستان صفرساعت ۱۳:۳۰والیبال ساحلی تیم والیبال ساحلی الف ایران با ترکیب رحمان رئوفی و عبدالحامد میرزاعلی با نتیجه ۲ بر یک از سد ژاپن گذشتتیم  ب ایران باترکیب بهمن سالمی و آرش وکیلی بانتیجه ۲-۱ برابر تیم قطر ب پیروز شد و به عنوان صدرنشینی گروه F به جمع ۱۶ تیم برتر راه یافت.ساعت ۱۱:۵۰ساعت ۱۲:۰۰ووشو شهربانو منصوریان در وزن ۶۰- کیلوگرم با شکست حریف تایلندی به فینال بازی های آسیایی رسیدالهه منصوریان با برتری برابر نماینده فیلیپین در مرحله نیمه نهایی وزن ۵۲- کیلوگرم ووشو به فینال این رقابت ها رسیدعرفان آهنگریان در وزن۶۰- ووشو، حریف هندی خود را شکست داد و به فینال صعود کردفرود ظفری در وزن ۶۵- ووشو نمایده هند را در دو راند پیاپی شکست داد و به فینال صعود کردمحسن محمدسیفی در وزن ۷۰- ووشو حریف کره ای خودرا شکست داد و به فینال صعود کرد از ساعت ۱۷شمشیربازی *تیم  اپه (محمد اسماعیلی، محمد رضایی و امیر رضا کنعانی)پس از پیروزی بر قرقیزستان، در یک‌چهارم نهایی  مقابل کره۴۵-۲۶شکست خوردند و هشتم شدند.تیم‌ ‌ملی شمشیربازی اسلحه اپه ایران با پیروزی برابر قرقیزستان راهی مرحله یک چهارم نهایی شد  کبدی تیم ملی مردان ایران75 – نپال21تیم ملی مردان ایران 65– اندونزی24  روز پنجم: پنجشنبه ۲۳ آگوست ( ۱شهریور) شناماده ۵۰ متر پروانه: مهدی انصاری رکورد ۲۴.۹۵ را ثبت کرد و در رده ۲۰ این ماده جای گرفت.ماده ۱۰۰ متر آزاد : سینا غلامپور رکورد ملی ۱۰۰ متر آزاد را شکست و با زمان ۵۱:۰۶ شنا کرد. بنیامین قره حسنلو با ثبت زمان ۵۱:۳۴ به کار خود پایان داد. این دو شناگر به ترتیب در ماده ۱۰۰ متر آزاد در رتبه های ۲۲ و ۲۶ جای گرفتند. تکواندووزن ۴۹ ــ کیلوگرم زنان: در مرحله‌ی نیمه نهایی ناهید کیانی با شکست مقابل حریف خود از تایلند به مدال برنز بسنده کرد.وزن ۶۸- کیلوگرم مردان: امیرمحمد بخشی با شکست مقابل حریف کره‌ای در رقابت پایانی، به مدال نقره رسید.یک نقره و یک برنزووشووزن ۷۰ ــ‌ کیلوگرم مردان: محسن محمدسیفی در فینال با پیروزی ۲ بر ۰ مقابل "شی ژانوئی" از چین مدال طلا گرفت.وزن ۶۰- کیلوگرم مردان:عرفان آهنگریان درمرحله فینال به مصاف "وانگ ختائو" حریف چینی رفت که توانست با حساب ۲ بر ۱ حریفش را شکست داده و مدال طلا را به گردن بیاوزید.وزن ۶۵- کیلوگرم مردان: فرود ظفری در مبارزه فینال به مصاف "لی منگ‌فان" از چین رفت که در پایان ۲ بر ۰ نتیجه را واگذار کرده و مدال نقره را کسب کرد.وزن ۶۰- کیلوگرم زنان: شهربانو منصوریان در فینال با شکست ۲ بر صفر مقابل حریف چینی مدال نقره گرفت.وزن ۵۲ ــ کیلوگرم زنان: الهه منصوریان، در فینال با شکست برابر حریفی از چین به مدال نقره بازی ها رسید.2 طلا و 3 نقرهقایقرانیفینال رویینگ دو نفره بانوان: تیم ایران با ترکیب مریم کرمی و پریسا احمدی به مدال برنز بازی‌های آسیایی رسید.فینال رویینگ تک‌نفره سنگین‌وزن مردان: مجتبی شجاعی به مقام هشتم این بازی‌ها رسید.فینال رویینگ دو نفره سنگین‌وزن مردان: ایران با ترکیب عاقل حبیبیان و محسن شادی در فینال B سوم شد و در نهایت در جایگاه نهم بازی‌های آسیایی قرار گرفت.فینال ریینگ تک‌نفره سنگین‌وزن بانوان: مهسا جاوردر در جایگاه ششم بازی‌های آسیایی قرار گرفت.کانو اسلالوم: شقایق سیدیوسفی در فینال هشتم شد.کایاک اسلالوم: امیرمحمد فتاح‌پور در فینال پنجم شد.فینال رویینگ چهارنفره بانوان: تیم ایران با ترکیب مهسا جاور، مریم کرمی،‌ نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا به مدال نقره رسید.یک نقره و یک برنز اسکواشعلیرضا شاملی اسکواش باز ایران در اولین مسابقه خود موفق شد حریفی از سنگاپور را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.سجاد زارعیان جهرمی موفق شد در چهار ست و با نتیجه سه بر یک هی‌یوم لی‌سی از کره جنوبی را شکست دهد.فرشته اقتداری در دور اول حریفی از ماکائو را با نتیجه سه بر صفر شکست داد.حدیث فرزاد در نخستین مسابقه‌اش به مصاف «جی‌میکا آری‌بادو» رفت و با نتیجه 3 بر یک مغلوب حریف فیلیپینی‌اش شد. بدمینتونثریا آقایی  در دیدار با ساینا نهوال از هند با نتیجه ۲ برصفر (۲۱- ۷ و ۲۱- ۹) شکست خورد و حذف شد.ساعت ۹:۳۰شمشیربازیتیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با پیروزی نزدیک برابر چین به دیدار پایانی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی صعود کرد.ساعت ۸:۳۰ژیمناستیکسعیدرضا کیخا در فینال خرک حلقه با حریفانش رقابت کرد و در نهایت با 14.775 امتیاز در رده چهارم ایستاد.ساعت ۱۴:۳۰پنجاک سیلاتمحمد رحیمی در وزن 65- رقیب نپالی خود را شکت داد.بابک هاشم زاده در وزن 90- با شکست از حریف خود از دور رقابت‌ها حذف شد.تهمینه کربلایی صادقی در وزن 65- برابر "آلینا کمال اف" از قرقیزستان قرار گرفت که به دلیل آسیب دیدگی حریفش، تهمینه کربلایی به دور بعد صعود و برنزش قطعی شد.در وزن 60- کیلوگرم بانوان نازنین میرمحمد تبار برابر «سی تی آجاک» از مالزی قرار گرفت و با شکست برابر این حریف حذف شد.در وزن 60- کیلوگرم مردان حامد هواسی برابر «عبدالایف» از ازبکستان طی سه راند مقتدرانه برنده شد تا در دور بعد با «تای لی» از ویتنام مصاف داشته باشد.در وزن 90- کیلوگرم محمد مرتاضی برابر «بارتوف» از ازبکستان برنده شد تا در دور بعد با محاد یاکوب از مالزی مبارزه داشته باشد.شروع مسابقات از ساعت ۶:۳۰تیروکمانریکرو انفرادی مردان: امین پیرعلی و صادق اشرفی با شکست برابر حریفان خود در مرحله یک سی‌و دوم از راهیابی به مرحله یک شانزدهم بازیهای آسیایی بازماندند.ریکرو انفرادی بانوان: زهرا نعمتی در حالی که باید در مرحله یک هشتم نهایی مسابقه می داد اما بر اثر سهل انگاری مسئولان تیروکمان از بازیهای آسیایی حذف شد.مسوولان به نعمتی گفتند هنگام صرف ناهار است و مرحله بعدی از ساعت ۱۴ آغاز می شود. نعمتی هم با همین تصور برای صرف ناهار محل تیراندازی را ترک کرده که بلافاصله میلاد وزیری با سراسیمگی به محل آمده و به نعمتی اعلام کرد رقبا در حال رقابت هستند. سپس نعمتی را به محل برگزاری مسابقه آوردند اما کار از کار گذشته بود و نبود نعمتی به منزله انصراف او محسوب شد و او در کمال شایستگی از صعود به مرحله بعد بازماند و همه را شوکه کرد. شروع مسابقات از ساعت 6فوتبالایران صفر – کره 2ساعت ۱۵:۳۰کبدیتیم ملی مردان ایران در مرحله نیمه نهایی به مصاف هند رفت و با نتیجه۲۷ بر ۱۸ پیروز شد و به فینال مسابقات راه یافت. تیم ملی بانوان ایران در مرحله نیمه نهایی به مصاف تایلند رفت که با نتیجه ۲۳ بر ۱۶ به برتری رسید و فینالیست بازی‌ها شد.ساعت ۱۲:۰۰و ۱۲:۵۰ساعت ۱۴:۰۰ و ۱۵:۰۰سنگنوردیخسرو هاشم زاده با رکورد ۸.۴۲ و ۱۹ امتیاز در بخش مردان در رده نوزدهم سرعت ماده کمباین ایستاد. الناز رکابی هم در بخش زنان با رکورد ۱۱.۴۵ و ۱۲ امتیاز در رده دوازدهم ایستاد.رضا علیپور به مدال طلای سرعت رسید.مهدی علیپور در سرعت هفتم شد.کبری لکزایی هفتم و اعظم کرمی هم یازدهم در سرعت شدند.ساعت ۱۵:۳۰دوچرخه سواریاستقامت جاده مردان:سعید صفرزاده هشتم، میرصمد پورسیدی چهاردهم، مهدی سهرابی سی و دوم و محمد گنج خانلو سی و سوم شدند.ساعت ۷:۳۰والیبال ساحلیتیم ملی "الف" ایران با پیروزی قاطع برابر ویتنام به عنوان سرگروه به جمع ۱۶ تیم برتر بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی صعود کرد.ساعت ۱۱:۰۰  *روز ششم: جمعه ۲۴ آگوست (۲شهریور) تیراندازی(تمام)گلنوش سبقت اللهی در فینال ماده تپانچه بادی ۱۰ متر بازی های آسیایی ۲۰۱۸ با امتیاز ۱۹۲.۹ در رده چهارم ایستاد.  شنا(تمام)مهدی انصاری نماینده شنا ایران در ماده ۵۰ متر قورباغه با زمان ۲۹:۳۵ در بازی های آسیایی به کار خود پایان داد. او بیستم شد. قایقرانی(تمام)فینال رویینگ چهار نفره مردان: ایران با ترکیب بهمن نصیری،‌ سیاوش سعیدی، مجتبی شجاعی و مسعود محمدی پنجم شد.فینال رویینگ تک‌نفره سبک وزن بانوان: نازنین ملایی به مقام دوم این رویداد رسید و مدال نقره را کسب کرد.فینال رویینگ دو نفره مردان: ایران با ترکیب رضا قهرمانی و امیرحسین محمودپور به مقام پنجم رسید.فینال رویینگ دونفره بانوان: ایران با ترکیب نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا به مدال نقره بازی‌های آسیایی رسید.فینال رویینگ تک‌نفره سبک مردان: محسن شادی که مدعی کسب قهرمانی بود، دستش از مدال کوتاه ماند و پنجم شد. دو نقرهسوارکاری طوفان ترابی در روز اول مسابقه سوارکاری در قسمت درساژ انفرادی رتبه نوزدهم را کسب کرد. وزنه برداریعلی مکوندی در دسته ۸۵کیلوگرم وزنه برداری، در حرکت یک‌ضرب موفق به مهار وزنه۱۵۳ کیلویی نشد و از دور مسابقات حذف شد. بدمینتونمهران شهبازی در نخستین بازی خود با نتیجه ۲برصفر ( ۲۱-۹ و ۲۱-۸) مقابل آنتونی سینیسوکا از اندونزی ( رنکینگ ۱۲ جهان)شکست خورد و حذف شد. بوکسسجاد کاظم‌زاده در وزن ۶۹- بوکس مقابل فیلیپین پیروز شد و باصعود به دور بعد حریف نماینده ژاپن شد  جوجیتسو(تمام)وزن منهای 56 کیلوگرم: مهران ستار به مصاف نماینده ای از تایلند رفت و در پایان با نتیجه 9 بر صفر شکست خورد.وزن منهای 69 کیلوگرم: امیرحسین خادمیان در مبارزه نخست برابر حریفی از قرقیزستان شکست خورد.وزن منهای 49 کیلوگرم:  ناهید پیرهادی در نخستین گام برابر حریفی از ویتنام 2 بر صفر پیروز شد. او در دور بعدی به حریف کامبوجی باخت.پیرهادی  در گروه بازنده‌ها و برای رسیدن به دیدار رده‌بندی به مصاف حریفی از امارات رفت اما در پایان با نتیجه 6 بر 3 شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.آغاز از ساعت ۷:۰۰پنجاک سیلاتوزن ۵۰: زهرا فروغی، وزن ۹۵: مرتضی محمدی، وزن۶۵: اکبر کیانیان، وزن ۷۵ محسن رنج دوست، وزن ۵۵: حامد هوسی و وزن ۶۰: محمد رحیمیهر چهار نفر حذف شدند تیروکمانتیم میکس ایران با ترکیب زهرا نعمتی و صادق اشرفی پس از شکست لائوس،  برابر تیم ژاپن با نتیجه 6 بر صفر شکست خورد و حذف شد.تیم میکس کامپوند با ترکیب نیما محبوبی و فرشته قربانی در مرحله یک هشتم به مصاف تیم ژاپن رفت و با نتیجه 152 - 152 این تیم را شکست داد و به مرحله یک چهارم این بازیها راه یافت.کمانداران کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم هند رفتند و موفق به شکست این تیم شدند.این تیم در مرحله بعدی با نتیجه۱۵۳-۱۳۷ مقابل چین‌تایپه شکست خورد و فردا در دیدار رده بندی مقابل سنگاپور قرار می‌گیرد.ساعت ۸:۳۰بسکتبال سه نفرهتیم ملی بسکتبال سه نفره دختران: ایران18 – قزاقستان12تیم ملی بسکتبال سه نفره دختران: ایران – مالدیو (غیبت مالدیو در جدول ثبت و ایران برنده اعلام شده است)ساعت ۱۲:۲۰ساعت ۱۳:۵۰سنگنوردیمرحله مقدماتی بخش بولدرینگ ماده کمباین : خسرو هاشم زاده در رده یازدهم و الناز رکابی در رده سوم مشترک در کنار ورزشکاران ژاپن و چین تایپه قرار گرفت.شروع از ساعت ۶:۳۰هندبالایران28 - کره جنوبی 34ساعت ۱۵:۰۰دوچرخه سواریتایم تریل انفرادی بانوان: ماندانا دهقان ششم شدآروین معظمی گودرزی در فینال تایم تریل انفرادی  مردان ششم شد.ساعت ۶:۰۰ساعت ۱۱:۰۰والیبالایران 3 – مغولستان صفرساعت ۶:۰۰والیبال ساحلیتیم  الف(عبدالحامد میرزاعلی و رحمان رئوفی) با نتیجه ۲-۰ تایلند را شکست داد و در جمع هشت تیم برتر قرار گرفت.بازی بعدی با چین خواهد بود.تیم  ب (بهمن سالمی و آرش وکیلی)، ژاپن را ۲-۰ شکست داد و به یک چهارم نهایی مسابقات رسید تا فردا به مصاف قطر برود. کبدیتیم‌ملی مردان  ایران در فینال مسابقات، با اقتدار کره‌جنوبی را ۲۶-۱۶شکست داد و دوازدهمین مدال طلای کشورمان را کسب کرد.تیم ملی کبدی زنان ایران با اقتدار را هندوستان ۲۴-۲۷ شکست داد و قهرمان هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی شد. 2 طلا*روز هفتم:  شنبه ۲۵ آگوست (۳شهریور) اسکیت تیراندازی روز نخست ماده اسکیت تیراندازی، علی دوستی با ۶۹ امتیاز در رده ۲۱ و رامتین بهشتی با امتیاز ۶۵ در رده ۲۵ قرار گرفتند؛ این رقابت‌ها فردا ادامه خواهد یافت قایقرانیرقابت‌های دونماينده قایقرانی بادبانی ايران در دوكلاس و در سه دور برگزار شد كه نيما رهبری در رده نوزدهم و مسعود جانی‌نسب در رده سيزدهم ايستادند. وزنه برداریسهراب مرادی در دسته 94 کیلوگرم برای نخستین حرکت یک‌ضرب وزنه 182 کیلوگرمی را درخواست کرد که به راحتی این وزنه را بالای سر برد. وی در دومین حرکت با انتخاب وزنه 189 کیلوگرمی به رکورد جهان که 188 کیلوگرم بود حمله کرد، اما در مهار این وزنه ناکام ماند. مرادی در سومین و آخرین حرکت یک ضرب بار دیگر وزنه 189کیلوگرمی را انتخاب کرد که با مهار این وزنه، یک رکورد جهانی دیگری را بعد از 19 سال شکست و به نام خود ثبت کرد.سهراب مرادی در حرکت سوم خود در دو ضرب در مهار وزنه ۲۳۴ کیلوگرمی ناکام ماند اما با ۴۱۰ کیلوگرم در مجموع مدال طلا را تصاحب کردکیانوش رستمی دیگر نماینده کشورمان در این دسته ابتدا موفق به مهار وزنه 175 کیلوگرمی نشد، اما در دومین انتخاب این وزنه را بالای سر برد. وی در سومین حرکت نیز در مهار وزنه 185 کیلوگرمی ناکام بود تا با همان 175 کیلوگرم و جایگاه دومی به کار خود در حرکت یک‌ضرب پایان دهد.کیانوش رستمی در حرکت سوم خود در دو ضرب در مهار وزنه ۲۲۰ کیلوگرمی ناکام ماند و از کسب مدال بازماند.طلابوکسامید احمدی‌صفا در وزن ۴۹- مرحله یک شانزدهم با پیروزی مقابل رقیب ترکمنستان راهی مرحله یک هشتم شد.از ساعت ۱۱:۰۰دوومیدانیمقدماتی ۴۰۰ متر: علی خدیورعلیرضا خدیور دونده ۴۰۰متر دوومیدانی کشورمان، کمتر از صد متر از آغاز مسابقه مقدماتی، دچار مصدومیت شد و نتوانست به رقابت ادامه دهد. پرتاب وزنه: علی ثمری و شاهین مهردلانعلی ثمری در پنج پرتاب خود، ۴بار خطا کرد و تنها در پرتاب سوم به رکورد ۱۷.۴۹رسید تا با رتبه هفتمی  پایان دهدشاهین مهردلان امروز در هر سه پرتاب خود مرتکب خطا شد و از جدول مسابقات  کنار رفت.مقدماتی ۱۰۰ متر: حسن تفتیانحسن تفتیان با زمان ۱۰.۳۵ از مرحله مقدماتی دوی ۱۰۰متر #دوومیدانی، به عنوان نفر چهارم بعد از نمایندگان عربستان، عمان و بحرین صعود کرد.  جوجیتسو(تمام)مسعود جلیوند نماینده وزن 94 -کیلوگرم کشورمان در نخستین مبارزه حریف مغولستانی را از پیش رو برداشت.  جلیوند جوجیتسوکار وزن ۹۴- در رقابت با سامی زائد از اردن شکست خورد و از مسابقات کنار رفت.احمدرضا عیدی نماینده وزن ۶۲- کیلوگرم در دومین مبارزه خود با حساب ۱۰ بر صفر مغلوب آگی‌یف از ترکمنستان شد. عیدی در مبارزه نخست خود موفق شده بود با حساب ۸ بر صفر رامادهان از اندونزی را شکست دهد. نسیم محمدی در وزن ۶۲- کیلوگرم در مقابل حریفی از تایلند با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد. کاراتهوزن ۶۸+ : حمیده عباسعلی در این روز در مرحله یک چهارم در مصاف با ازبکستان÷یروز شد و به نیمه نهایی رسید. او در نیمه نهایی مقابل حریف خود شکست خورد تا برای مدال برنز رقابت کند. او در دیدار رده بندی موفق به شکست حریف ویتنامی شد و به مدال برنز رسید.سجاد گنج زاده کاراته‌کا سنگین وزن تیم ملی مردان ایران با شکست حریف قرقیزستانی فینالیست بازی‌های آسیایی شد او در فینال نیز موفق به شکست حریفش شد و قهرمان شد.  پنجاک سیلاتمحمد مرتاضی در وزن ۹۰ تا ۹۵ کیلوگرم با شکست در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریف مالزی از دور رقابت‌ها کنار رفت.حامد هوسی نیز در وزن ۵۵ تا ۶۰ کیلوگرم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف حریف ویتنامی رفت که با حساب ۵ بر صفر نتیجه را واگذار کرد و از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازماند.آغاز از ساعت ۶:۰۰تیروکمان ریکرو تیمی مردان: صادق اشرفی، میلاد وزیری و امین پیرعلیصادق اشرفی،امین پیر علی و میلاد وزیری،اعضای تیم ریکرو تیروکمان، ۶-۰ مالزی راشکست دادند و برای اولین‌بار راهی یک‌چهارم نهایی شدند تا باچین رقابت کنند.صادق اشرفی ، امین پیر علی و میلاد وزیری، در مرحله یک چهارم نهایی نتیجه را ۶-۰ به چین واگذار و از ادامه رقابت‌ها حذف شد. بسکتبال ۵ نفرهتیم ملی بسکتبال مردان: ایران68 - سوریه55 ساعت ۷:۰۰سنگنوردیدر بخش سرطناب، مرحله مقدماتی ماده کمباین بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ رقابت کردند که در بخش مردان خسرو هاشم زاده در رده ششم و در بخش زنان الناز رکابی در رده ششم ایستادند.ماده کمباین در سه مرحله سرطناب، بولدرینگ و سرعت انجام شد و هاشم زاده و رکابی به ترتیب در رده بندی نهایی در رده های پانزدهم و هفتم قرار دارند.ساعت ۱۲:۰۰واترپلوایران 11- سنگاپور5ساعت ۷:۲۰والیبال ساحلیمرحله یک چهارم نهایی: تیم ب کشورمان(وکیلی و سالمی)  با قبول شکست ۲ بر یک برابر قطر در مرحله یک چهارم نهایی از گردونه مسابقات کنار رفت.تیم ساحلی الف (عبدالحامد میرزاعلی و رحمان رئوفی) بانتیجه ۲-۰ مغلوب چین شد و به نیمه‌نهایی مسابقات نرسید.ساعت ۱۱:۰۰سوارکاریمسابقات سه روزهطوفان ترابی، در بخش صحرایی (روز دوم) این مسابقات از ادامه مسیر انصراف داد و از دور رقابت‌ها حذف شد.ساعت ۵:۰۰  *روز هشتم: یکشنبه ۲۶آگوست (۴شهریور) تیراندازی با اسکیتعلی دوستی با ۱۱۶ امتیاز در رده ۲۱ و رامتین بشارتی با امتیاز ۱۰۷ در رده ۲۷ ایستادند. وزنه برداریدسته ۱۰۵ کیلوگرم: محمدرضا براری – علی هاشمیمحمدرضا براری ملی‌پوش دسته 105 کیلوگرم وزنه‌برداری کشورمان با انداختن هر ۳ وزنه خود در حرکت یک‌ضرب بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا اوت کرد.علی هاشمی در حرکت اول، دوم و سوم یکضرب دسته ۱۰۵ کیلوگرم بازی‌های جاکارتا توانست به ترتیب وزنه‌های ۱۷۷ کیلوگرم، ۱۸۱ کیلوگرم و ۱۸۴ کیلوگرم را بالای سر ببرد.علی هاشمی در اولین حرکت دو ضرب خود وزنه ۲۱۹ کیلوگرمی را مهار کرد. او در حرکات وزنی در مهار 224 ناکام ماند. او در مجموع با 403 کیلوگرم برنز گرفت.برنزبوکسسجاد کاظم‌زاده در وزن ۶۹- بوکس مقابل نماینده ژاپن به پیروزی رسید و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت دوومیدانی ۴۰۰ متر بامانع: رضا ملکپوربه دلیل به حد نصاب نرسیدن دوندگان برای حضور در مرحله مقدماتی ۴۰۰متر با مانع،رضا ملک پور دونده کشورمان راهی مرحله نیمه نهایی شد. رضا ملک پور به مرحله فینال دوی ۴۰۰ متر با مانع بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ راه نیافت. ۱۰۰ متر: حسن تفتیانحسن تفتیان دونده سرعتی ایران در مرحله نیمه نهایی دوی ۱۰۰ متر بازی های آسیایی ۲۰۱۸ با رکورد ۱۰.۱۷ در رده سوم  دسته خود قرار گرفت و به فینال راه یافت دونده سرعتی کشورمان در فینال دوی 100 متر بازی‌های آسیایی به مقام ششم رسید.پرتاب چکش: رضا مقدم ملی پوش پرتاب چکش دوومیدانی با رکورد 64.67 به نمایش خود خاتمه داد.ساعت ۸:۰۰ساعت ۱۵:۴۵ساعت ۱۷:۲۵ساعت ۱۷:۳۵ساعت ۱۸:۲۵جوجیتسو(تمام) حبیب رنجبر در وزن 85-کیلوگرم به مصاف حریفی از مغولستان رفت که در نهایت با تساوی صفر بر صفر و خطای کمتر، در این دیدار به برتری رسید و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.رنجبر در یک شانزدهم با حیدر آل‌راشد از اردن مصاف داد و با قبول شکست مقابل این حریف از دور رقابت‌ها کنار رفت.در دیگر مسابقه محسن حمیدی در وزن 85- کیلوگرم به مصاف نماینده اندونزی رفت که با برتری برابر این حریف به مرحله بعد صعود کرد. حمیدی در مبارزه دوم به مرتازعلی مرتازعلی‌اف از قرقیزستان باخت و حذف شد.محمد منصوری در وزن 77- کیلوگرم مغلوب نماینده قزاقستان شد.حمید امرایی نیز در این وزن برابر حریف کویتی خود به برتری رسید و به مرحله یک‌هشتم پایانی رسید.  قایقرانیبادبانی: مسعود جامی نسب و نیما رهبریدر پایان دور هفتم مسعود جانی‌نسب در Laser Standard چهاردهم و نیما رهبری در Laser 4.7 هفدهم شدند. پنجاک سیلاتوزن ۶۰ – ۶۵: تهمینه کربلایی نماینده پنچاک سیلات کشورمان در مرحله نیمه نهایی مقابل حریفی از ویتنام قرار گرفت و شکست خورد تا به مدال برنز بسنده کندبرنزکاراتهوزن ۶۰-: امیر مهدی زادهامیر مهدی‌زاده با نتیجه ۶-۰ فیلیپین را شکست داد و راهی یک‌چهارم نهایی شد.او ویتنام را شکست داد و در نیمه‌نهایی حریف صدرالدین سایماتوف از ازبکستان شد.امیر مهدی‌زاده در یک مبارزه نفس‌گیر صدرالدین سایماتوف ازبکستانی را۷-۶شکست داد و فینالیست شد تا برای کسب مدال طلا به مصاف میزبان برود.امیر مهدی‌زاده کاراته کار وزن ۶۰- کیلوگرم کشورمان با شکست برابر نماینده اندونزی به مدال نقره بسنده کردوزن ۵۵-: طراوت خاکسارطراوت خاکسار در بازی اول کاراته، با نتیجه ۹-۰حریف افغانستانی را شکست داد.خاکسار در مسابقه دوم، حریف اندونزیایی را شکست داد تا راهی نیمه‌نهایی شود. خاکسار در نیمه‌نهایی نماینده چین را ۵-۱شکست داد و با اقتدار به فینال صعود کرد تا برای کسب مدال طلا با حریف تایوانی مبارزه کند.طراوت خاکسار نماینده وزن ۵۵- کیلوگرم کاراته کشورمان با شکست برابر نماینده چین تایپه به مدال نقره رسیدوزن ۶۱: رزیتا علیپوررزیتا علیپور بانتیجه ۵-۰ کره‌جنوبی را شکست داد و در یک چهارم نهایی تایلند را ۳-۰ برد تا در نیمه‌نهایی حریف ازبکستان شود.علیپور  ازبکستان را شکست داد و راهی فینال شد.حریف علیپور در فینال «ین ژیاو یان» از چین است.رزیتا علیپور کاراته کار کشورمان در دیدار نهایی وزن ۶۱- کیلوگرم پس از تساوی صفر - صفر برابر حریف چینی با رای داوران شکست خورد و به نقره رسید2 نقره تیروکمانکامپوند تیمی زنان: مینو عابدی، پریسا براتچی، فرشته قربانیدر مرحله یک هشتم به مصاف مغولستان رفتند و باکسب امتیاز ۲۲۱-۲۰۳ پیروز شدند تا در مرحله بعد با قزاقستان رقابت کنند.تیم زنان در مرحله یک‌چهارم به مصاف قزاقستان رفتند و در نهایت با امتیاز ۲۲۴-۲۱۶پیروز شدند.تیم زنان کشورمان در نیمه نهایی به مصاف تیم کره جنوبی رفت و با نتیجه ۲۳۱ بر ۲۲۸ شکست خورد و از راهیابی به فینال بازماندکامپوند تیمی مردان: اسماعیل عبادی، امین کاظم پور، نیما محبوبیدر یک هشتم باکسب امتیاز ۲۱۷-۲۳۱بر بوتان پیروز شدند تا در مرحله بعد بامالزی رقابت کنند.تیم کامپوند مردان در مرحله یک چهارم به مصاف تیم مالزی رفت و با نتیجه ۲۳۲ - ۲۲۴  برابر این تیم شکست خورد و از بازیهای آسیایی حذف شد.  بسکتبال سه نفرهتیم بسکتبال سه نفره زنان: ایران7 – چین 21 ،حذف شدمردان ایران 18- چین تایپه 17، صعود به نیمه نهاییتیم بسکتبال سه نفره با شکست  21- 19 مقابل چین از راه یابی به فینال بازماند.تیم بسکتبال ۳ نفره کشورمان در دیدار رده بندی با برتری ۲۱-۷ برابر تایلند به مدال برنز رسیدبرنزهندبالتیم ملی هندبال ایران با پیروزی 30 بر 23 مقابل عربستان، عنوان پنجم مسابقات را کسب کردساعت ۱۵:۰۰واترپلوایران16 – کره جنوبی 11ساعت ۱۴:۱۰پینگ پنگتیم زنان صفر – چین 3تیم زنان3 – قطر صفرتیم ملی پینگ پنگ بانوان ایران با شکست برابر هند از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا حذف شد.تیم مردان 3– قرقیزستان صفرتیم مردان – ژاپنساعت ۷:۰۰ساعت ۱۱:۰۰ساعت ۱۵:۰۰ساعت ۱۳:۰۰ساعت ۱۵:۰۰والیبال سالنیتیم ملی والیبال ایران با پیروزی سه بر صفر مقابل چین به جمع ۴ تیم برتر رقابت ها صعود کردساعت ۱۳:۳۰سوارکاریتیمیساعت ۱۰:۰۰ *روز نهم: دوشنبه۲۷ آگوست (۵ شهریور) وزنه برداریدسته ۱۰۵+: بهداد سلیمی و علی حسینی سلیمی و علی حسینی در یک ضرب با 208 کیلوگرم به کار خود پایان دادند.بهداد سلیمی وزنه بردار وزن 105+ کیلوگرم کشورمان با مجموع ۴۶۱ کیلوگرم به مدال طلا رسیدسعید علی حسینی وزنه بردار وزن 105+ کیلوگرم کشورمان با مجموع ۴۵۶ کیلوگرم به مدال نقره رسیدیک طلایک نقرهبوکسوزن ۴۹: امید احمدی صفا: با شکست مقابل حریف خود از کره شمالی، حذف شد.وزن ۷۵: سید شاهین موسوی: با پیروزی مقابل رقیب سوریه‌ای به مرحله‌ی یک چهارم نهایی صعود کرد. دوومیدانیمقدماتی دوی ۸۰۰متر: امیر مرادی با کسب رتبه دوم به فینال صعود کرد.فینال ۳ هزارمتر بامانع: حسین کیهانی موفق شد به مقام قهرمانی برسد. سنگنوردیتیم های سنگنوردی مردان و زنان ایران در مرحله فینال سرعت امدادی بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در رده های ششم و چهارم قرار گرفتند و از رسیدن به مدال بازماندند. کاراته۶۸-: پگاه زنگنهپگاه زنگنه پس از استراحت در دور اول، مقابل قزاقستان شکست خورد.زنگنه در شانس مجدد ازبکستان را ۳-۰شکست داد.پگاه زنگنه با پیروزی ۱۰-۰ مقابل حریف ویتنامی، مدال برنز را بدست آورد.۸۴-: ذبیح الله پورشیبذبيح الله پورشيب در وزن۸۴- تاجیکستان را ۸-۰ شکست داد و در مرحله یک‌چهارم نهایی برابر نپال پیروز شد تا در نیمه نهایی با کویت مبارزه کند.ذبيح الله پورشيب  مبارزه با اردن را ۳-۲ برد و مدال برنز را کسب کرد.۷۵-: بهمن عسگریبهمن عسگری نماینده افغانستان را ۸-۰ شکست داد، او سپسس حریفانی از مغولستان و تایلند را برد.بهمن عسگری مقابل چین‌تایپه به پیروزی رسید و برای کسب مدال طلا در فینال به مصاف عربستان می‌رود.عسگری با غلبه بر حریف عربستانی با نتیجه۵-۰ توانست با اقتدار پانزدهمین مدال طلا کاروان ایران را کسب کرد.یک طلا2برنزتیروکمانکمانداران میکس تیم کامپوند(فرشته قربانی و نیما محبوبی) ایران در مرحله رده‌بندی به مصاف تیم سنگاپور رفتند و با شکست این تیم به مدال برنز بازیهای آسیایی دست یافتندیک برنزاسکواشدختران اسکواش باز کشورمان برابر هند قرار گرفتند که با نتیجه سه بر صفر مغلوب این تیم شدند. پینگ پنگمرحله گروهی تیمی مردان: ایران3 – مالدیو صفرمرحله گروهی تیمی مردان: ایران3 - تایلند1ایران صفر-چین 3/ حذف ایران دوچرخه سواریتيم‌ملی دوچرخه سواری( محمد دانشور خرم، احسان خادمی، علی علی‌عسگری) در ماده تيم اسپرينت به مصاف حريفاني از هنگ كنگ، اندونزی، مالزی، هندوستان، تايلند، قزاقستان، چين، ژاپن ، كره جنوبی رفتند و از صعود به فينال بازماندند. سوارکاریتیم ایران (مسعود مکاری نژاد، فرهنگ صادقی، آریان روانبخش و داوود پور رضایی) توانستند در میان ۱۷ تیم با امتیاز ۳۵ رتبه سیزدهم را به خود اختصاص دهند. در استارت انفرادی سوارکاری مسعود مکاری نژاد در رتبه ۴۳، داود پوررضایی ۴۴ و فرهنگ صادقی ۴۸ ایستادند/ اسب آریان روانبخش از پرش امتناع کرد و وی حذف شد کانوپولوایران 16- اندونزی یکمردان ایران 4- سنگاپور2زنان ایران2- سنگاپور 3 بسکتبالایران 93- ژاپن67  *روز دهم: سه شنبه ۲۸ آگوست (۶شهریور) رشتهساعتشیرجه:به دلیل مصدومیت شهنام نظرپور، ایران در ماده تخته سه متر هماهنگ شرکت نکرد.  کانوپولو:مردان ایران 3- مالزی 4تیم کانوپولوی بانوان ایرا با نتیجه 6 بر 3 چین تایپه را شکست داد و فینالیست شدتیم کانوپولو زنان با برد‌۶-۳مقابل چین‌تایپه به فینال رقابت‌ها صعود کرد. اسکواشتیم ملی اسکواش دختران ایران در بازی‌های آسیایی مقابل هنگ کنگ شکست خورد.تیم‌ ‌ملی اسکواش دختران ایران در سومین دیدار مرحله گروهی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ به مصاف تیم تایلند رفت که با نتیجه‌ 3 بر صفر پیروز شد.7:30بوکس:سجاد کاظم زاده در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریف تایلندی شکست خورد و حذف شد.16:30دوومیدانی:الهام کاکلی 200 مترالهام کاکلی از رسیدن به مرحله نیمه نهایی دوی ۲۰۰ متر بازی های آسیایی ۲۰۱۸ باز ماند.حسن تفتیان 200 مترحسن تفتیان، دونده سرعتی ایران در خط استارت دوی ۲۰۰ متر قرار گرفت که با رکورد ۲۱.۲۵ در رده سوم دسته خود ایستاد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.علی خدیور، دیگر نماینده ایران در این ماده بود که به دلیل مصدومیت در خط مسابقه حاضر نشد.امیر مرادی 800 مترامیر مرادی در مرحله فینال با رکورد ۱:۴۶.۵۵ در رده چهارم ایستاد.  کوراش:بهزاد وحدانی در وزن ۶۶- کوراش در دور نخست برابر چین‌تایپه ضربه‌فنی و از دور مسابقات کنار رفت.قنبرعلی قنبری در وزن ۶۶- نمایندگان قرقیزستان و تاجیکستان را شکست داد و در نیمه نهایی مقابل ازبکستان باخت و برنز گرفت.جعفر پهلوانی در وزن ۹۰+ کیلوگرم با شکست مقابل حریف ازبک خود در فینال به مدال نقره رسید. محمدعلی ذاکری در وزن ۹۰+ کوراش با شکست مقابل افغانستان  از دور مسابقات کنار رفت.طاهره آذرپيوند  در یک چهارم نهایی مقابل ازبکستان نتیجه را واگذار و از ادامه مسابقات کنار رفت.شروع از ۱۱:۳۰تیروکمان: کامپوند تیمی  زنانتیم کامپوندزنان(مینو عابدی، پریسا براتچی و فرشته قربانی)دردیدار رده بندی بانتیجه۲۲۶-۲۲۱ مقابل چین‌تایپه شکست خورد و از رسیدن به مدال بازماند. واترپلو: ایران5 -قزاقستان9 سوارکاری/تیمی پرشتیم سوارکاری ایران در بخش پرش تیمی با قرار گرفتن در رده یازدهم مقدماتی، از راهیابی به مرحله نهایی بازماند.     *روز یازدهم: چهارشنبه ۲۹ آگوست (۷شهریور) قایقرانی(تمام) تیم دو نفره قایقرانی آب‌های آرام (علی آقا‌میرزایی و امین بوداغی) موفق‌شدند به فینال مسابقات ۱۰۰۰متر که فردا برگزار می‌شود صعود کنند.تیم۴نفره قایقرانی آب‌های آرام(احمدرضا طالبیان،پیمان قویدل،علی‌آقامیرزایی و امین بوداغی)به جمع ۹تیم نهایی راه یافت وفینالیست شد.فینال فردابرگزارمی‌شود.قایقرانی بادبانی، مسعود جانی‌نسب در بخش Laser standard بعد از اتمام دور دهم با کسب ۱۰۷ امتیاز در رده چهاردهم و نیما رهبری در Laser 4.7 با کسب ۱۴۴ امتیاز در رده هجدهم قرار دارند.کایاک چهار نفره ۵۰۰ متر : ایران با ترکیب احمدرضا طالبیان، پیمان قوی‌دل، علی آقا میرزایی و امین بوداغی به آب زد و در مرحله گروهی نیز با ثبت زمان ۱:۲۸.۴۶۹ دوم و راهی فینال این رویداد مهم شد.کایاک دو نفره هزار متر: ایران با ترکیب علی آقامیرزایی و امین بوداغی در مرحله مقدماتی به آب زد و با ثبت زمان ۳:۳۸.۲۰۲ به عنوان قایق سوم راهی فینال بازی‌های آسیایی شد.  اسکواش(تمام)تیم ملی اسکواش دختران ( فرشته اقتداری، غزال شریف پور، حدیث فرزاد) چهارمین بازی مرحله گروهی مسابقات تیمی را مقابل اندونزی۲-۱ واگذار کردند. بوکس(تمام)وزن ۷۵: شاهین موسوی به حریف ازبک باخت و حذف شد. دوومیدانیامیرمرادی با ثبت رکورد ۳:۴۶:۹۳ در ماده دوی ۱۵۰۰ متر، جواز حضور در فینال دوومیدانی را کسب کرد.پرش ارتفاع: سپیده توکلی با 175 سانتیمتر به کار خود پایان داد و به مدال نرسید.احسان حدادی با ثبت رکورد 65/71 متر به مدال طلا دست یافت تا چهارمین طلای خود در بازی های آسیایی بدست آورد.بهنام شیری در این رقابت چهارم شد.یک طلا جودو(تمام)علیرضا خجسته در وزن۶۶-  پس از استراحت در دور اول، دور دوم مقابل کره‌شمالی ایپون شد و با این شکست از دور مسابقات کنار رفت.  کوراش(تمام)وزن ۸۱-: امید تیزتک و الیاس علی اکبریوزن ۶۳-: زهرا نادری و آذر کولیوندزهرا نادری در وزن ۶۳- کوراش در دور نخست کره جنوبی را شکست داد و راهی مرحله یک شانزدهم نهایی شدزهرا نادری نماینده وزن ۶۳- کیلوگرم تیم ملی کوراش بانوان به مصاف نماینده اندونزی رفت و با شکست مقابل میزبان از گردونه رقابت‌هاحذف شدآذر کولیوند در وزن ۶۳- هند را شکست داد تا در یک‌هشتم نهایی به مصاف قزاقستان برود.آذر کولیوند دیگر کوراش کار ایران در این وزن نیز مقابل نماینده قزاقستان شکست خورد و از گردونه رقابت ها کنار رفتامید تیزتک در وزن ۸۱- ، در یک هشتم نهایی برابر ژاپن پیروز شد تا در  یک چهارم نهایی به مصاف برنده دیدار افغانستان و اندونزی برود.الیاس علی اکبری در همین وزن در دور نخست بر دیگر نماینده ترکمنستان پیروز شد تا در یک هشتم نهایی با اندونزی روبرو شود.الیاس علی اکبری در وزن -۸۱ کوراش برابر اندونزی پیروز شد و در یک‌چهارم نهایی به مصاف مغولستان می‌رود. الیاس علی اکبری در وزن ۸۱- کوراش، با شکست نماینده ازبکستان فینالیست شد و برای کسب مدال طلا با تاجیکستان مبارزه خواهد کرد.الیاس علی‌اکبری با برتری برابر حریف تاجیکستانی خود در دیدار فینال وزن ۸۱- کیلوگرم کوراش مدال طلای این وزن را کسب کردامید تیزتک با برتری مقابل افغانستان و الیاس علی اکبری با پیروزی برابر مغولستان به نیمه نهایی رسیده و برنز خود را قطعی کردند.امید تیزتک در وزن ۸۱- کوراش، در مبارزه با تاجیکستان شکست خورد و مدال برنز را کسب کرد.یک طلایک برنزسپک تاکرا(تمام)تیم‌ملی سپک تاکرا کشورمان در بخش کواد چهارنفره، پاکستان را ۲-۰ شکست داد و فردا به مصاف ویتنام می‌رود کانوپولو(تمام)تیم‌ملی قایقرانی کانوپولوی زنان ایران با نتیجه ۵-۲ سنگاپور را در فینال مسابقات شکست داد و به عنوان قهرمانی رسید.این مسابقات به صورت آزمایشی در این دوره از بازی‌های آسیایی برگزار شد و مدال‌ آن در جدول رده‌بندی مدال‌های بازی‌ها محاسبه نخواهد شد.تیم‌ملی  کاناپولوی مردان ایران با شکست ۴-۳مقابل چین تایپه عنوان چهارمی مسابقات را کسب کرد.این مسابقات به صورت آزمایشی در این دوره از بازی‌های آسیایی برگزار می‌شود. شیرجهشهنام‌ نظرپور و مجتبی‌ ولی‌پور دو شیرجه روی ایران با امتیاز ۳۱۸.۰۶ در جایگاه ششم قرار گرفتند. دوچرخه سواری(تمام)مقدماتی اسپرینت: محمد دانشور و احسان خادمیمحمد دانشور با ثبت زمان ۱۰.۳۰۶ و احسان خادمی با زمان۱۰.۲۵۱، به جمع شانزده ورزشکار برتر و دور بعد رقابت‌ها راه یافتند.محمد دانشور خرم و احسان خادمی در مسابقات دوچرخه سواری اسپرینت، برابر رقبای ژاپنی مغلوب شدند و از راهیابی به جمع هشت نفر برتر بازماندند   *روز دوازدهم: پنجشنبه ۳۰آگوست (۸شهریور)  قایقرانیکایاک چهار نفره۵۰۰ متر: احمدرضا طالبیان، پیمان قویدل، علی آقا میرزایی و امین بوداغی با ثبت زمان ۱:۲۶.۲۱۷ به کار خود پایان داد وبه مدال برنز بازی‌های آسیایی رسید.کانو دونفره ۵۰۰ متر: فاطمه کرمجانی، آتنا رئوفی با ثبت زمان ٢:١٠.٤٠٨ به مقام هفتم رسیدند.کایاک یک نفره ۵۰۰ متر: هدیه کاظمی با ثبت زمان ۲:۰۲.۲۸۰ به مدال نقره رسید.کانو یک نفره ۱۰۰۰ متر: محمد نبی رضایی با ثبت زمان ۴:۰۶.۴۳۴ به برنز رسید.کایاک دو نفره ۱۰۰۰ متر: امین بوداغی و علی آقامیرزایی ششم شدند.کانو دونفره ۱۰۰۰متر: شاهو ناصری، علی اجاقی چهارم شدند یک نقره2 برنزاسکواشتیم‌ ‌ملی دختران ایران در پنجمین و آخرین دیدار خود به مصاف چین رفت که با نتیجه‌ ۲ بر یک مغلوب شد.ساعت ۱۰:۰۰شیرجهمقدماتی تخته 10 متر:مجتبی ولی‌پور با کسب امتیاز 302.90 در دور مقدماتی راهی فینال شد.ساعت ۱۱:۵۰دوومیدانیامیر مرادی در فینال دوی ۱۵۰۰ متر با رکورد ۳:۴۵.۶۲ در رده دوم ایستاد و مدال نقره را بر گردن انداخت. او در این مرحله رکورد بهتری نسبت به مقدماتی به ثبت رساند.حسین کیهانی در دوی ۵ هزار متر با رکورد ۱۴:۰۸.۶۹ در رده چهارم ایستاد. ساعت ۱۷:۰۵ساعت ۱۷:۳۰جودووزن ۷۳- کیلوگرم: محمد محمدی بریمانلو پس از استراحت در دور نخست، نمایندگان فیلیپین و قزاقستان را شکست داد اما در نیمه نهایی به کره جنوبی باخت. در مرحله شانس مجدد برابر حریفی از کره شمالی به میدان رفت و در ۲۰ ثانیه آغاز بازی توانست حریف را ضربه فنی کند و با پیروزی در این دیدار مدال برنز را از آن خود کرد.وزن ۸۱- کیلوگرم: سعید ملایی باشکست نمایندگان اندونزی، چین ، کره جنوبی به فینال رسید اما در دیدار نهایی در حالی برابر قزاقستان پیروز شده بود اما هیات ژوری با بازبینی سه ثانیه پایانی مبارزه، به ملایی اخطار سوم کم کاری داد و بازنده اعلام شد. از این رو مدال نقره گرفت.وزن ۷۰- کیلوگرم: دنیا آقایی ملی‌پوش برابر حریفی از چین به روی تاتامی رفت و خیلی زود ضربه فنی و حذف شد.وزن ۵۷- کیلو گرم: مبینا عزیزی جودوکار ایران به مصاف نماینده چین رفت که در نهایت شکست خود و نتیجه را به حریف واگذار کرد و حذف شد.  آغاز از ساعت ۶:۳۰ کوراشوزن ۹۰-: قاسم احدی - او برابر یاخیو ایماموو ازبکی به میدان رفت که با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.وزن ۹۰-: محمد ملک محمدی- او که دور اول را استراحت داشت، در دور دوم با شیرزاد عزیزی از افغانستان مبارزه کرد و در حالی که از نظر امتیاز برابر و یک دقیقه تا پایانمبارزه زمان باقی مانده بود با رای داورهای بازی به خاطر اخطار بازنده اعلام و از دور رقابت ها حذف شد.وزن ۷۸-: زهرا باقری- در دور اول را استراحت داشت و در دور دوم جهان محمدوف ترکمنستانی را ۵ بر صفر از پیش رو برداشت و به یک چهارم نهایی صعود کرداما در این مرحله با نتیجه ۳ بر صفر برابر حریف مغولستانی خود تن به شکست داد و حذف شد.ساعت ۱۱:۳۶ساعت ۱۲:۱۲ساعت ۱۱:۵۰سپک تاکراایران  صفر– ویتنام 2ایران 2 - نپال صفرساعت ۸:۳۰ساعت ۱۲:۳۰بسکتبالایران ۸۰ – کره جنوبی ۶۸ - ملی پوشان بسکتبال با این پیروزی فینالیست شدند.ساعت ۱۳:۳۰واترپلوایران 15 - عربستان 7ساعت ۶:۳۰پینگ پنگمهشید اشتری - او در دور اول استراحت داشت و در دور دوم برابر کیم سونگ ای از کره‌شمالی به میدان رفت و با نتیجه 4 بر صفر شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.ندا شهسواری: ندا شهسواری در دور اول مقابل نماینده کره شمالی ۴ بر صفر شکست خورد و از دور مسابقات حرف شد.نیما عالمیان - او در دور اول استراحت داشت. در دور دوم با محمد اشرف از مالزی رقابت کرد و توانست با نتیجه‌ ۴ بر ۱ پیروز شود و به نیمه نهایی صعود کند.نوشاد عالمیان - نوشاد پس از استراحت در دور اول، برابر نگویین تو از ویتنام قرار گرفت که با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.ساعت ۱۱:۱۵ساعت ۱۷:۴۵ساعت ۱۱:۳۰ساعت ۱۴:۳۰دوچرخه سواری گنج خانلو در ماده اسکرچ در رقابت با ۱۷رکابزن دیگر در رده نخست قرار گرفت.  اما نماینده ایران در ماده تمپو در رده نهم قرار گرفت. گنج خانلودر مجموع دو ماده اسکرچ و تمپو در رده سوم قرار دارد.ماده اومنیوم: محمد گنج خانلو چهارم شد و از رسیدن به مدال بازماند والیبالنیمه نهایی: ایران با پیروزی 3 بر صفر مقابل قطر فینالیست شد.ساعت ۱۶:۳۰سوارکاریدر پایان مسابقات پرش با اسب بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸، داود پوررضایی، سوارکار ایرانی با ۴۳.۶۴ خطا در رده بیستم ایستاد.  *روز سیزدهم: جمعه ۳۱ آگوست (۹شهریور)  قایقرانی(تمام)کایاک ۲۰۰ متر زنان: آرزو حکیمی در مرحله مقدماتی با ثبت زمان ۴۴.۱۷۰ ثانیه در رده سوم قرار گرفت و راهی فینال شد.کایاک ۲۰۰ متر مردان: علی آقامیرزایی در مرحله مقدماتی با ثبت زمان ٣٨.٢١٠ نتوانست به طور مستقیم راهی فینال شود و باید امروز(جمعه) در مرحله نیمه نهایی پارو بزند.علی آقامیرزایی در نیمه نهایی کایاک یکنفره ۲۰۰ متر با زمان ۳۶.۸۳۸ ثانیه دوم شد و به فینال مسابقات راه پیدا کرد.کانو دو نفره ٢٠٠ مترمردان: تیم ایران با ترکیب عادل مجللی و پژمان دیوسالاری با ثبت زمان ٤٢.٥٩٦ در مرحله گروهی سوم شد و به فینال مسابقات راه پیدا کرد.پس از 7 روز و برگزاری 12 دور رقابت در مسابقات بادبانی بازی های آسیایی مسعود جانی نسب در کلاس Laser Standard چهاردهم و نیما رهبری در کلاس Laser 4.7 هجدهم شدند. شیرجهتخته ۳ متر انفرادی: مجتبی ولی پورساعت ۱۱:۱۵جودووزن ۱۰۰+ کیلوگرم: جواد محجوب ابتدا حریف قزاق را شکست داد اما در دیدار نیمه نهایی برابر حریف مغول ضربه فنی شد و از رسیدن به دیدار فینال بازماند.ساعت ۷:۴۸سامبوالهام بهرامی در وزن ۴۸- سامبو، مقابل حریف ازبکستانی شکست خورد.الهام بهرامی در  در شانس مجدد به مصاف ترکمنستان رفت که نتیجه را واگذار و از دور مسابقات کنار رفت.سهیل جمال آبادی در وزن ۵۲- ، مبارزه اول را مقابل تاجیکستان واگذارکرد.سهیل جمال آبادی  در دومین مبارزه به مصاف ازبکستان رفت که با شکست از دور مسابقات حذف شد. سپک تاکراتیم ملی سپک تاکرای کشورمان با شکست مقابل تیم سنگاپور به عنوان پنجمی بازی‌های آسیایی بسنده کرد. واترپلوتیم ملی واترپلو با نتیجه ۱۸-۷ مقابل ژاپن شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند. پینگ پنگنیما عالمیان ( رنکینگ ۷۵ جهان) در جدال با جین یودا از ژاپن ( رنکینگ ۲۸ جهان) با نتیجه ۴بر ۱ شکست خورد و نتوانست به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. نوشاد عالمیان با پیروزی ۴-۳ مقابل حریف کره‌جنوبی، به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات #تنیس_روی_میز انفرادی راه یافت و به مصاف هنگ‌کنگ خواهد رفت.نوشاد عالمیان با پیروی ۴_۱ مقابل حریف هنگ کنگی، به نیمه نهایی راه یافت و با قطعی کردن مدال برنز خود برای اولین بار پس از 60 سال یک مدال آسیایی برای تنیس روی میز ایران کسب کردساعت ۸:۳۰ساعت ۱۰:۳۰دوچرخه سواریکایرین: محمد دانشور  و احسان خادمی در راند اول نتوانستند به طور مستقیم راهی راند دوم شوند و به شانس مجدد راه یافتند اما در این مرحله هم از گرفتن جزو سه نفر برتر گروه خود بازماند  و بدون مدال حذف شدند.در ماده مدیسون (مهدی سهرابی و محمد رجبلو) با حریفانی از اندونزی، چين، هنگ‌كنگ، كره، ژاپن، قزاقستان، امارات، مالزی، ماكائو و ازبكستان رقابت کرد که در پایان با کسب عنوان هشتمی به کار خود پایان دادند.  2051      

کلمات کلیدی:
کد خبر: 1261117  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: نود
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:

آخرین خبرهای ورزشي

مُهر تایید بر اساسنامه کمیته ملی المپیک/ حذف دبیرکل پس از ۷۲ سال ستاره ها  ۳۳ دقیقه پیش

مُهر تایید بر اساسنامه کمیته ملی المپیک/ حذف دبیرکل پس از ۷۲ سال به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر؛ اساسنامه کمیته ملی المپیک که دو سال پیش و بر اساس قانون ابلاغی رئیس جمهور مبنی بر انتزاع دو کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، اصلاح و برای اخذ تائیدیه در اختیار هیات وزیران قرار گرفت، این روزها وارد فاز جدیدی از بررسی و تصویب نهایی شده است. این یعنی قطعی...

ژاپن و کره جنوبی طلا گرفتند ستاره ها  ۳۳ دقیقه پیش

ژاپن و کره جنوبی طلا گرفتند به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، در ادامه این رقابتها که در باکوی آذربایجان جریان دارد، سه شنبه سوم شهریورماه جودوکاران وزن ۱۰۰- کیلوگرم مردان و ۷۸- کیلوگرم زنان پیگیری شد که هر دو مدال به جودوکارانی از آسیا رسید.  در وزن ۱۰۰- کیلوگرم «وارلام لیپارتیانی» جودوکار گرجستانی...

صعود تیم های ملی والیبال ساحلی ایران به مرحله حذفی ایلنا  ۳۷ دقیقه پیش

صعود تیم های ملی والیبال ساحلی ایران به مرحله حذفیبه گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی الف والیبال ساحلی کشورمان صبح امروز از ساعت ۷:۱۰ در آخرین بازی مرحله مقدماتی به مصاف نماینده ‘اندونزی الف’ رفت که در پایان ساحلی بازان ایران با نتیجه دو بر صفر به برد قاطع دست یافتند. اما تیم ملی ب والیبال ساحلی کشورمان...

بدشانسی امید عالیشاه؛ طلسم در دربی می‌شکند؟ ایلنا  ۳۷ دقیقه پیش

بدشانسی امید عالیشاه؛ طلسم در دربی می‌شکند؟به گزارش ایلنا، عالیشاه در پنجمین فصل حضور خود در پرسپولیس، در بازی یکشنبه برای صد و پنجمین بار پیراهن این تیم را بر تن کرد. او طی این مدت ۱۵ بار گل زده و ۱۷ گل ساخته. مهم‌تر اینکه در پست‌هایی چون وینگر چپ و راست و مهاجم برای پرسپولیس به میدان رفته و امیدوار است که در هفته‌های آتی و بخصوص...

فوتبال جهان| پپ گواردیولا: می‌خواهیم تا جای ممکن در جام اتحادیه پیش برویم تسنیم  ۴۴ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در پی برتری 3 بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل آکسفورد یونایتد دسته دومی در دور سوم جام اتحادیه انگلیس گفت: خیلی از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. این بازی چیزهای زیادی به من نشان داد. عملکرد منچسترسیتی واقعاً خوب بود. ما ضربات پایانی زیادی را به هدر دادیم،...

فتحی: برخی از بیرون چشم به نیمکت شفر و صندلی باشگاه دارند/ اگر دربی را باختیم، نمی‌گویم مقصر... تسنیم  ۴۴ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، ضیافت شام باشگاه استقلال در آستانه دربی پایتخت و در شب هفتاد و چهارمین سالگرد تاسیس این باشگاه برگزار شد. در این مراسم امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه، جواد قراب و اکبر ملکی اعضای هیئت مدیره، نصرالله عبداللهی مدیرفنی، علی جباری، دکتر امین نوروزی معاون...

شوک بزرگ به استقلال و شفر در آستانه دربی جام نیوز  ۴۸ دقیقه پیش

  به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت نویمایر گفت: نویمایر روز سه شنبه در محل تمرین استقلال حاضر شد و شرایط بهتری نسبت به گذشته دارد. این بازیکن در تمرین تست های عملکردی را پشت سر گذاشت و به این نتیجه رسیدیم...

پیغام خطرناک پرسپولیس برای استقلال جام نیوز  ۴۸ دقیقه پیش

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بازی با سپیدرود را تیم برانکو با ۲-۴-۴ لوزی آغاز کرد و سکونشین‌ها امیدوار بودند که این تغییر، پرسپولیس را به تیم هجومی مورد علاقه‌شان تبدیل کند و در آستانه دربی یک پیروزی پرگل را به آنها هدیه کند.پرسپولیس اما مثل بیشتر بازی‌هایش در این فصل،...

زیر سایه دربی، سپاهان به صدر می‌رسد؟/ تقابل کاپیتان‌های اسبق تیم ملی نامه  ۱ ساعت پیش

به گزارش نامه نیوز  دیدارهای هفته هشتم در سه روز پنجشنبه، جمعه و شنبه برگزار می‌شود. به جز دربی پایتخت و بازی نفت مسجدسلیمان و سپاهان سایر دیدارها در روز جمعه و شنبه برگزار می‌شود. تقریبا تمامی دیدارها زیر سایه دربی پایتخت و حاشیه‌های آن است.نگاهی به مسابقات این هفته می اندازیم:نفت مسجدسلیمان -...

حذف شیاطین سرخ در اولدترافورد/لمپارد مچ مورینیو را خواباند! نامه  ۱ ساعت پیش

به گزارش نامه نیوز  در ادامه رقابت‌های جام اتحادیه فوتبال انگلیس منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد میزبان دربی کانتی بود و این دیدار را با نتیجه دو بر دو مساوی به پایان رسید تا کار مستقیما به ضربات پنالتی کشیده شود.در این بازی ماتا در دقیقه 3 برای منچستر گل زد اما در ادامه ویلسون 59 و ماریوت...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده