تعداد بازدید: ۶
تاريخ انتشار: دوشنبه،۱۲ شهریور ۱۳۹۷
ساعت انتشار: ۲۰:۵۹
کی‌روش الان چه سمتی در فوتبال ایران دارد؟!
العالم _ ایران / ورزشی برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین امروز (دوشنبه) تیمش در خصوص اینکه پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل تیم قدرتمند الدحیل خیلی‌ها به بازی برگشت در تهران و صعود این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا امیدوارند، گفت: من خیلی از نحوه بازی که کردیم، راضی‌ام.
ما همه تلاش‌مان را کردیم، از پرسینگ بالا، انسجام تیمی و میل به زدن گل. عملاً به حریف اجازه ندادیم شانس گلی ایجاد کند، آن هم تیمی که به دنبال قهرمانی آسیاست. حتی اگر در قطر یک بر صفر هم می‌بردیم کارمان سخت بود وی در ادامه افزود: بازیکنان ما بسیار زحمت کشیدند، تلاش کردند و به آنها تبریک می‌گویم.
البته کار سنگین است و حتی اگر یک بر صفر می‌بردیم کار سخت بود و حتی اگر صفر - صفر می‌کردیم کار سختی داشتیم. همه چیز 50 - 50 است. ما تلاش می‌کنیم و من به بازیکنانم ایمان و اعتماد دارم. نباید بدون کنترل خودمان را به در و دیوار بزنیم سرمربی کروات سرخپوشان در مورد اینکه تیمش در دیدار رفت مقابل الدحیل قطر این تیم را تحت تأثیر قرار داده بود و آیا در بازی برگشت هم قرار است پرسپولیس بازی هجومی را در دستور کار خود قرار دهد، گفت: بله، در دیدار برگشت هم همین‌طور است.
مهم‌ترین چیز این است که ما در بازی برگشت هوشمندانه و عاقلانه بازی کنیم و اجازه ندهیم دروازه تیم‌مان باز شود. در این صورت 90 دقیقه زمان زیادی است و ما گل‌مان را خواهیم زد. باید عاقل باشیم و پر از انگیزه، نه اینکه بدون کنترل خودمان را به در و دیوار بزنیم. نمی‌دانم سرمربی تیم ملی ایران چه کسی است برانکو در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه کارلوس‌ کی‌روش پس از مسابقات جام جهانی اعلام کرد دیگر یا جای من در ایران است یا جای او، اما با این وجود هم‌اکنون کی‌روش برای ادامه همکاری به ایران بازگشته و برانکو نیز همچنان در پرسپولیس مشغول کار است، گفت: در این مورد صحبتی ندارم.
من همان‌طور که گفتم فعلاً نمی‌دانم سرمربی تیم ملی ایران چه کسی است و اردوی این تیم تا چه زمانی ادامه دارد! تاکنون رسماً هیچ‌کسی به ما این موضوع را از سمت فدراسیون فوتبال اعلام نکرده است. الان هم نیاز نیست من جواب این موضوع را بدهم، از خود آن کسی که این حرف را زده بپرسید. شاید ایران از آن زمان بزرگ‌تر شده است! فدراسیون فوتبال باید رسماً و با ارسال نامه بازیکنان را به اردو دعوت کند سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور علیرضا بیرانوند در تمرین تیم ملی، گفت: من به او اعتماد دارم.
بیرانوند می‌توانست اَلکی بگوید تمرین تیم ملی است و برود شمال. چیزی که من می‌دانم این است که دو هفته پیش از آغاز اردوی تیم ملی فدراسیون فوتبال باید رسماً به باشگاه نامه می‌زد و درخواست می‌کرد بازیکنان در اردو شرکت کنند. البته این پیش از دعوت ملی‌پوشان است، همان‌طور که تیم عراق برای بشار رسن این کار را کرد.
در آن نامه مدت اردو را هم ذکر می‌کنند، چون بازیکن طبق قانون فیفا موظف است 24 ساعت پس از پایان اردوی تیم ملی در تمرینات تیم باشگاهی‌اش شرکت کند. البته اگر در قاره دیگری باشد این زمان 48 ساعت است. نمی‌دانم چه کسی بازیکنان را به اردوی تیم ملی دعوت کرده است وی درباره اینکه بسیاری اعتقاد دارند باید بازیکنان بیشتری از پرسپولیس به تیم ملی دعوت می‌شدند، گفت: من نمی‌دانم اصلاً چه کسی بازیکنان را دعوت کرده است! از این موضوع خبری ندارم و نمی‌توانم در مورد آن هم نظر بدهم.
منطقی نیست بازیکنان با اس ام اس به تیم ملی دعوت شوند برانکو در واکنش به این پرسش که دعوت تنها یک بازیکن از پرسپولیس به نفع این تیم است، بیان داشت: من خوشحالم که بازیکنانم کنارم هستند و نمی‌توانم در این مورد نظری بدهم. من اصلاً نمی‌دانم این بازیکنانم از طرف فدراسیون یا چه کسی به تیم ملی دعوت شده‌اند! اصلاً دعوت شده‌اند یا نه؟! چون به نظرمان منطقی نیست بازیکنان با اس ام اس به تیم ملی دعوت شوند به همین دلیل هم نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم.
جام حذفی همیشه سخت است سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره قرعه‌کشی جام حذفی فوتبال و رویارویی تیمش با 90 ارومیه گفت: بله، جام حذفی همیشه سخت است. از تعطیلی تمرین دیروز تیمم ناراحتم وی در مورد تعطیلی تمرینات روز گذشته تیم پرسپولیس گفت: از این موضوع ناراحتم، اما شرایط برای تمرین مناسب نبود. در اینکه صادق محرمی بازیکن عالی و سطح بالایی است، شکی نیست برانکو در واکنش به این موضوع که صادق محرمی در زمان حضورش در پرسپولیس به تیم ملی دعوت نمی‌شد، اما به محض لژیونر شدن به اردوی تیم ملی دعوت شده است، گفت: من از این موضوع خبر ندارم، چون نمی‌دانم چه کسی بازیکنان را دعوت کرده و نمی‌توانم در این مورد نظری دهم.
البته در اینکه صادق محرمی بازیکن عالی و سطح بالایی است، شکی نیست. او کیفیت خوب خودش را نشان می‌دهد. 11 بازیکن تیمم لیاقت تیم ملی را دارند سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه به نظرش جای چه بازیکنی از تیم پرسپولیس در لیست تیم ملی خالی است، گفت: من همان‌طور که گفتم به نظرم 11 بازیکن تیمم لیاقت تیم ملی را دارند.
نمی‌دانم چه کسی دعوت شده و چه کسی سرمربی تیم ملی است! وی در مورد اینکه بازیکنان پرسپولیس از دعوت نشدن به تیم ملی ناراحت هستند و گفته می‌شود این مسئله به مشکل بین او و کی‌روش باز می‌گردد، اظهار داشت: من اصلاً نمی‌دانم چه کسی دعوت شده، چه کسی سرمربی است و تمرینات چه زمانی طول می‌کشد.
این مسئله را از من نپرسید. من با کسی مشکل و اختلاف ندارم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه بازیکنان تیمش اینگونه استنباط می‌کنند که به دلیل اختلاف او با کی‌روش از دعوت به تیم ملی محروم شده‌اند، تصریح کرد: کدام اختلاف؟ من چه اختلافی با کسی دارم؟ تا به حال از من شنیده‌اید علیه کسی صحبت کنم.
من از اختلاف کسی با خودم خبر ندارم، اما من با کسی مشکل ندارم. تا به حال دیده‌اید درباره بازیکنان دعوت شده صحبتی کنم؟ همه دوست دارند که به تیم ملی دعوت شوند و این طبیعی است. ببینید که مردم چقدر بازیکنان تیم ملی را دوست دارند. شریفی تا نیم‌فصل به سپیدرود می‌رود برانکو در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه وضعیت مهدی شریفی چه می‌شود و آیا قرار است او را به سپیدرود قرض بدهند، گفت: بله، او را تا نیم‌فصل به سپیدرود قرض می‌دهیم.
از نکونام تشکر می‌کنم وی درباره جلو افتادن دو روزه دیدار این تیم مقابل نساجی قائمشهر، اظهار داشت: این تصمیم از سوی سازمان لیگ گرفته شد، چون از طرفی هم بازی لیگ قهرمانان آسیا را یک روز به دلیل تاسوعا جلو انداخته‌اند. اینجا باید از مدیریت و سرمربی تیم نساجی، آقای نکونام تشکر کنم که با این درخواست ما موافقت کردند.
کی‌روش الان چه سمتی در فوتبال ایران دارد؟! برانکو در واکنش به این مسئله که اگر بین او و کی‌روش اختلافی نیست، پس چرا این همه بحث در این خصوص وجود دارد، خاطرنشان کرد: آقای کی‌روش اکنون چه سمتی در فوتبال ایران دارد که از من درباره او می‌پرسید؟ الان او چه سمتی دارد؟ وی در خصوص اینکه طبق گفته مهدی تاج او تا جام ملت‌ها سرمربی تیم ملی است و قراردادش هم به زودی امضا می‌شود، گفت: من کاری به صحبت تاج ندارم.
الان به صورت رسمی او چه سمتی دارد تا بخواهم درباره‌اش صحبت کنم؟ اگر طبق گفته شما او قراردادش را امضا نکرده است، پس درباره‌اش از من سؤال نپرسید. از من سؤال نپرسید، از کی‌روش بپرسید! سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که «شما می‌گویید مشکلی با کی‌روش ندارید، اما او می‌گوید ایران یا جای اوست یا برانکو و از طرفی شما هم با برنامه‌هایش مشکل دارید»، اظهار داشت: شاید باید این سؤال را از او بپرسید، از من نپرسید.
برانکو در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا برای بازی با نساجی بازیکنان اصلی‌اش را با پیامک به اردو دعوت می‌کند یا طبق اصول همیشگی کار را پیش می‌برد، گفت: نه، من به شکل دیگری کار می‌کنم. هر مربی به سبک خودش کار می‌کند و من روش خودم را دارم. هرکسی روش خودش را دارد.

کد خبر: 1264060  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: العالم فارسی
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای بين‌الملل

دوئل امشب روحانی با ترامپ به وقت نیویورک العالم فارسی  ۲۷ دقیقه پیش

العالم ـ ایران ـ سیاسی بنابر این گزارش، امروز (سه شنبه) در ساعت حدود 10 صبح به وقت نیویورک (6:30 بعد از ظهر به وقت تهران) دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در نشست مجمع عمومی سخنرانی خواهد کرد و حدود 3 ساعت پس از سخنرانی ترامپ، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران حدود ساعت...

زوایای پنهان پایگاه التنف؛ دلیل واقعی عقب نشینی آمریکا از این پایگاه چیست؟ العالم فارسی  ۲۷ دقیقه پیش

العالم _ سوریه هنوزتب و تاب  پرونده هاي سياسي و نظامی سوریه بالاست، تب و تابی که از عملیات ارتش سوریه در بادیه السویدا و توافق سوچی آغاز و تا حمله رژیم صهیونیستی به لاذقیه ادامه دارد  و شاهد تحولات چشمگیری بوده است  به تازگی و پس از انتشار اخباری مبنی بر توافق برای...

ترامپ و سیسی به هم قول دادند شبکه ایران  ۲۸ دقیقه پیش

بسام راضی، سخنگوی ریاست جمهوری مصر اعلام کرد که در این دیدار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا تأکید کرد که کشورش به همکاری مستحکم با مصر در رویارویی با چالش‌های منطقه‌ای و بین‌المللی ادامه خواهد داد. وی افزود: عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر نیز در این دیدار بر تمایل کشورش به تحکیم روابط...

روسیه، سوریه را تجهیز کرد شبکه ایران  ۲۸ دقیقه پیش

روزنامه روسی ایزوستیا نوشت، روز دوشنبه اولین سری از تجهیزات جنگ الکترونیک با یک فروند هواپیمای ایلوشین ۷۶ وارد پایگاه حمیمیم روسیه در سوریه شد. به نوشته این روزنامه، استفاده از این تجهیزات با هدف ایجاد پارازیت در فعالیت رادارها و سیستم‌های ارتباطی و مهار جنگنده‌هایی است که به خاک سوریه...

«دوشنبه» میزبان شورای وزرای خارجه «همسود» خبرگزاری فارس  ۴۵ دقیقه پیش

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، دفتر اجرایی اتحادیه کشورهای مستقل مشترک المنافع از برگزاری شورای وزرای امور خارجه کشورهای این سازمان به میزبانی تاجیکستان  خبر داد. بنابه این گزارش، شورای روسای نهادهای دیپلماتیک کشورهای همسود در تاریخ 27 سپتامبر، یک روز قبل از نشست سران این سازمان در شهر دوشنبه...

بولتون و پاتروشف به‌زودی دیدار می‌کنند ایلنا  ۱ ساعت پیش

بولتون و پاتروشف به‌زودی دیدار می‌کنندبه گزارش ایلنا به نقل از روسیاالیوم، «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه، امروز- سه‌شنبه- اعلام کرد که «نیکلای پاتروشف» دبیر شورای امنیت روسیه و «جان بولتون» مشاور رئیس‌جمهوری آمریکا در امور امنیت ملی به‌زودی دیدار خواهند کرد. ریابکوف اظهار داشت،...

چین روابط عادی اقتصادی با ایران را ادامه خواهد داد ایلنا  ۱ ساعت پیش

چین روابط عادی اقتصادی با ایران را ادامه خواهد دادبه گزارش ایلنا، در این دیدار روابط دوجانبه به ویژه در حوزه اقتصادی و همچنین مسایل مربوط به برجام مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت. وانگ یی، وزیر امور خارجه چین با یادآوری موضع کشور متبوعش در مخالفت با فشارهای آمریکا بر تعهد چین برای حفظ برجام تاکید کرد و گفت: چین روابط عادی اقتصادی با ایران را...

اسد به دنبال کلاه سفیدها و بریتانیا مأمن آنها شبستان  ۱ ساعت پیش

اسد به دنبال کلاه سفیدها  و بریتانیا  مأمن آنهابه گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از راشاتودی، اولین گروه از کلاه سفیدهای سوریه برای اقامت در بریتانیا وارد این کشور شدند. مقامات رسمی بریتانیا کلاه سفیدها را «قهرمانان» و «داوطلبان شجاع» توصیف کردند.   کلاه سفیدها تحت عنوان‌های بشردوستانه به سود سرویس‌های جاسوسی...

نماینده تجاری چین: با چاقوی که آمریکا روی گردن ما گذاشته مذاکره ممکن نیست آفتاب نیوز  ۱ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : هشدار معاون وزیر بازرگانی چین امروز سه‌شنبه به دنبال انتشار گزارش نهادهای دولتی چین که در آن دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا را به قلدری علیه دیگر کشورها و اختلال در اقتصاد جهانی متهم کرد، مطرح می‌شود.به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، گزارش مذکور، امیدها برای پیشرفت در مسیر حل و فصل مناقشه...

ریابکوف: آمریکا قلدرمآبی‌ خود را کنار بگذارد/آماده بحث درباره موضوع اس‌-۳۰۰ با واشنگتن هستیم آفتاب نیوز  ۱ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگو با خبرگزاری اینترفکس تصریح کرد: ما آماده بررسی تمامی مسائل مربوط به وضعیت سوریه یا هر کشور دیگر با آمریکا هستیم اما برای اینکه هر گونه مذاکره با همتایان آمریکایی‌ مثمرثمر باشد باید آنها رویکرد قلدرمآبانه و تکبر خود را کنار بگذارند و تلاش...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده