تعداد بازدید: ۲۰
تاريخ انتشار: جمعه،۲۰ مهر ۱۳۹۷
ساعت انتشار: ۱۰:۴۰
تمام موارد مطرح شده در ” برنامه نود ” دروغ بود !
در این بخش از برنامه نود طوری عنوان شد که باشگاه گیفا یک باشگاه رسمی نیست و فعالیتی صوری دارد که به واسطه آن اقدام به کلاه‌برداری از بازیکنان می‌کند و تصاویری هم از امکانات ضعیف این باشگاه و استفاده از پیراهن باشگاه راه آهن پخش شد که بازتاب و سرو صدای زیادی داشت. به همین دلیل سراغ شهناز رمضانی ، مدیرعامل ایرانی باشگاه گیفا رفتیم تا نسبت به موارد مطرح شده در برنامه نود صحبت کنیم.
* تمام موارد مطرح شده در برنامه نود کذب بود شهناز رمضانی: من شهناز رمضانی هستم مالک باشگاه گیفای گرجستان و مدیر باشگاه. در خصوص برنامه نود این هفته و آیتمی که توسط عادل فردوسی پور پخش شد بازتاب بدی برای من داشت و هیچکدام از مواردی که پخش شد از صحبت‌های آن ۳ بازیکن و تصاویری که از مجموعه پخش شد متاسفانه صحت ندارد.
مخصوصاً زمینی که نشان دادند و گفتند زمین تیم من است اصلاً ارتباطی با ما نداشت. ما یک باشگاه رسمی هستیم که در رده‌های مختلف فعالیت می‌کنیم. حتی خوابگاهی که برای بازیکنان در نظر گرفتیم در کشور گرجستان بهترین خوابگاه است و خود فدراسیون گرجستان هم این موارد را تایید کرده است. دو زمین در اختیار باشگاه ما قرار دارد که یکی از آن‌ها جنب خوابگاه است.
زمینی که در برنامه نود نشان داد مربوط به یک رقابت دوستانه بود و مربوط به تیم حریف ما بود و آن زمین را انتخاب کردند. ما که نمی‌توانستیم برویم و رختکن مربوط به زمین تیم حریف را تغییر بدهیم و بگوییم در اینجا لباس‌هایشان را عوض نکنند. کنار همان زمین یکی از زمین‌های تمرینی ما قرار دارد که تصاویرش موجود است.
* دیدند من یک خانم هستم فکر کردند می‌توانند اینطور با آبرویم بازی کنند شهناز رمضانی در ادامه گفت: چند مربی لیگ برتری ما هم در محل باشگاه حضور پیدا کردند و از امکانات و شرایط ما بازدید کردند. آقای درخشان و آقای پورغلامی سر تمرین آمدند و امکانات ما را دیدند که می‌توانند تایید کنند. حتی در روز‌های اخیر با من تماس گرفتند و گفتند اگر این شرایط و امکانات را به چشم خودمان ندیده بودیم موارد پخش شده را باور می‌کردیم.
تصاویر بازدید آن‌ها هم موجود است. این مربیان با بچه‌های ما صحبت کردند و به آن‌ها گفتند که قدر این امکانات و شرایطشان را بدانند. از فردوسی پور به عنوان مجری یک برنامه پربیننده تعجب کردم که چطور به این شکل یک طرفه به قاضی رفتند و اجازه ندادند باشگاه ما از خودش دفاع کند. به اعتراض بازیکنان رسیدگی کردید باشد اشکالی ندارد، ولی اجازه می‌دادید ما هم از خودمان دفاع کنیم.
نمی‌دانم این مسائل از کجا آب می‌خورد و برایم عجیب است. فکر می‌کنم، چون دیدند من یک خانم هستم و فکر کردند نمی‌توانم از خودم دفاع کنم این حمله‌ها انجام شده است. اینکه یک خانم در یک کشور دیگر مسئولیت به این بزرگی را گردن کرده است برایشان قابل هضم نیست و می‌خواهند با دوختن پاپوش ما را بدنام کنند، ولی منِ رمضانی به هیچ وجه اجازه چنین کاری را نمی‌دهم و نمی‌گذارم باشگاه گیفا توسط هر رسانه‌ای بدنام شود.
تمام مدارک و مستندات تیم من از محل تمرین و استراحت و خوابگاه و امکانات باشگاه موجود است و لباس‌هایی که به آن‌ها دادیم موجود است. * ماجرای لباس راه آهن و تبلیغ ۳۰۹۰۹۰ شهناز رمضانی در توضیح استفاده باشگاه گیفا از لباس تیم راه آهن عنوان کرد: می‌خواهم جریان لباس را توضیح دهم. آقای دکتر رشیدی، مدیرعامل سابق باشگاه راه آهن به دفتر باشگاه مراجعه کرد.
به هر حال در یک باشگاه حرفه‌ای به روی همه باز است و نمی‌توانیم بگوییم فقط آدم‌های خوب وارد شوند. ایشان آمدند و صحبت‌هایی انجام شد و مواردی پیش آمد که بعد از مدتی قطع همکاری کردیم. حاشیه‌هایی در ایران پیش آمد که به شکل موقت به عنوان مدیرعامل فعالیت داشتند که هیچ قراردادی هم نبستیم و به جز سایت باشگاه جایی هم اسمشان ثبت نشد.
کل دوره همکاری ما یک ماه بود. ایشان پیراهن‌های تیم راه آهن را به بازیکنان هدیه داد که روی آن ۳۰۹۰۹۰ درج شده بود. من برخورد کردم و گفتم به هیچ وجه این لباس‌ها که ۱۵ دست بود در باشگاه استفاده نشود. فقط یک جلسه بازیکنان این پیراهن‌ها را در تمرین بر تن کردند که یک بازی دوستانه هم انجام شد و ما هم برخورد کردیم و دیگر اجازه ندادیم این کار تکرار شود.
من قصد ندارم اهانتی به باشگاه راه آهن بکنم چرا که از باشگاه‌های قدیمی و ریشه‌دار فوتبال ماست و پیراهن این باشگاه را روی سرم می‌گذارم، ولی خواستم بگویم ماجرا به این شکل است و آقای رشیدی این پیراهن را به تیم‌های دیگر هم هدیه داده بودند. من خودم پیراهن گیفا را به چند باشگاه هدیه دادم و کار غیر طبیعی نیست.
* مگر می‌شود آدم ۱۸ ساله را به زور چاقو در باشگاه نگه داشت؟ شهناز رمضانی در مورد صحبت آن ۳ بازیکن در برنامه نود هم گفت: آن بازیکنان می‌گفتند ما را به زور و تهدید سر تمرینات حاضر می‌کردند، ولی مگر می‌شود ما این بازیکنان را به زور چاقو و با تهدید در تیم چند ماه نگه داریم؟ آنهم ۳ بازیکن ۱۹-۱۸ ساله را؟ مستندات و مدارک و تمام عکس‌هایش وجود دارد.
ما حتی آن‌ها را در کلاس زبان انگلیسی و باشگاه بدنسازی ثبت نام کردیم و مکمل برایشان خریدیم و همه هزینه‌ها توسط باشگاه گیفا انجام شده است. بازیکن هنوز وضعیتش در باشگاه مشخص نیست می‌گوید مکمل‌ها با تاخیر به دستش رسیده است خب وقتی هنوز تکلیف شما روشن نشده است چه انتظاری دارید؟ آنهم بازیکنی که با تست‌گیری و با یک بلیت هواپیما به تیم ما آمده است؟ چطور وقتی خود من صفر تا ۱۰۰ هزینه‌هایشان را پرداخت کردم می‌روند در برنامه نود می‌گویند ۵۰۰۰ دلار پرداخت کردیم؟ برای من خیلی سوال است که این پول به کجا رفته است و دست چه کسی داده شده است؟ تمام عوامل باشگاه در اختیار من هستند و بدون نظر من یک قدم هم نمی‌توانند بردارند.
از سرپرست گرفته تا مربی که برادر من است. چطور این پول وارد باشگاه شده و من خبر ندارم؟ فیش واریزی پولی که به حساب باشگاه یا حساب من واریز کردید کجاست؟ آن را ارائه دهید من ۵۰ برابر آن را برمی‌گردانم. با چه مدرکی می‌آیید صحبت می‌کنید. * آن دلال منطقه صادقیه را نمی‌شناسم شهناز رمضانی مالک باشگاه گیفا در مورد شخصی که در برنامه نود نشان داده شد و ادعا می‌کرد استعدادیاب باشگاه است هم توضیح داد: من نمی‌دانم آن آدم کیست.
من در منطقه صادقیه تهران هیچ دفتری ندارم و هیچ استعدادیابی هم در ایران نداریم و نمی‌دانم آن شخص چه کسی بود. از گوشه و کنار به من خبر می‌رسد که فعالیت‌هایی در ایران به نام باشگاه من انجام می‌شود، ولی من دستم به جایی بند نیست جز اینکه مصاحبه کنم و بگویم هیچ استعدادیابی در ایران ندارم و هرکس می‌خواهد به باشگاه ما بیاید باید مستقیم به گرجستان بیاید و به دفتر من مراجعه کند و اگر در تست‌ها قبول شد عضو باشگاه ما شود.
* ماجرای ۳ بازیکنی که با برنامه ۹۰ صحبت کردند شهناز رمضانی در مورد جذب ۳ بازیکن ایرانی هم گفت: آن ۳ بازیکن تنها به دفتر باشگاه ما آمدند و کسی همراهشان نبود و گفتند می‌خواهند عضو باشگاه ما شوند. نمی‌دانم چه کسی از این‌ها پول گرفته است، ولی من مشغول پیگیری شکایتم از این افراد هستم. چه رسانه‌ای که این مطالب را به دروغ عنوان کرد و چه کسانی که پشت پرده دست دارند و دارند به اسم گیفا فعالیت می‌کنند و چه افرادی که مدعی هستند به ما پول دادند.
* به عنوان مادر فوتبالیست سراغ آن دلال رفتم شهناز رمضانی در مورد پیگیری در قبال شخصی که به اسم این باشگاه در تهران فعالیت می‌کند ماجرای جالبی را تعریف کرد: من به عنوان مادر یک بازیکن با این شخصی که ادعا می‌کرد بازیکن به تیم گیفا می‌فرستد تماس گرفتم و گفتم می‌خواهم فرزندم را به تیم گیفا بفرستم و با خانم رمضانی می‌خواهم در تماس باشم که آن شخص گفت: خانم رمضانی سرش شلوغ است و جواب کسی را نمی‌دهد و خود من واسطه ایشان هستم و نمی‌توانید خانم رمضانی را پیدا کنیم.
من عوامل نزدیک باشگاه و دوستانم را خبر کردم و صحبت‌ها را روی تلفن میشنیدند. به ما آدرس یک زمین تمرین در خزانه را دادند که گفتند محل تست‌گیری باشگاه گیفا است و من سر تمرین رفتم و جالب است که در دیدار حضوری هم من را نشناخت. در آنجا ۱۰ بازیکن هستند بدون اینکه مسئولی وجود داشته باشند. از بازیکنان پرس و جو کردم و گفتم شما خانم رمضانی را دیدید یا میشناسید؟ که هیچ کدام اطلاعی نداشتند.
من آنجا برایشان صحبت کردم که من خودم خانم رمضانی هستم و گول این افراد را نخورید. من شماره این افراد را اعلام کردم و شماره تماس‌ها به اسم خودشان نبود و به اسم افراد دیگری بود و شکایت‌مان را داریم پیگیری می‌کنیم. * خانواده‌ام را تهدید کردند، پدرم راهی بیمارستان شد شهناز رمضانی با اشاره به بازخورد‌های برنامه نود و اتفاقات بعد از آن گفت: من همه موارد را می‌توانم نادیده بگیرم به جز بازی با اعتبار و آبروی باشگاهم و خودم و خانواده‌ام.
حرمت من و خانواده‌ام شکسته شده است. پدرم یک آدم آبرومند در مازندران است. به قدری به گوشی ایشان پیام تهدید آمیز ارسال شده است که او راهی بیمارستان شده است. پدرم را تهدید کردند که دخترت را می‌کشیم. به برادرم پیام دادند و شماره پلاک ماشین من را اعلام کردند و گفتند این ماشین را آتش می‌زنیم. این‌ها یک سری افراد بیکار هستند که دنبال سوژه می‌گردند و عادل فردوسی پور به آن‌ها سوژه داد و با پخش کردن این آیتم نادرست ما را به دردسر انداخته است.
من روی فردوسی پور جور دیگری حساب می‌کردم و آرزو داشتم یک روز به عنوان باشگاه نمونه که دارد خدمات حرفه‌ای ارائه می‌دهد در برنامه نود معرفی شود نه با این شکل و این مواردی که صحت ندارد. مربی لیگ برتری به تمرین ما آمده و گفت: در لیگ برتر هم چنین امکاناتی وجود ندارد. مگر من بازیکنان را برده آوردم که به آن‌ها رسیدگی نکنم؟ من می‌خواهم سکوی پرتاب این بازیکنان باشم که در ایران دیده نشدند.
همین ۳ بازیکنی که با برنامه نود مصاحبه کردند مگر در کجا بازی می‌کردند؟ اگر دیده شدید به لطف گیفا و رمضانی بوده است. چرا باشگاه ما به عنوان یک باشگاه دلال و پولشو معرفی شود؟ حساب باشگاه ما را چک کنید و ببینید آیا پولی وارد حساب ما شده است که شاکی داشته باشد؟ * نتوانستم روی خط برنامه نود بروم شهناز رمضانی در مورد اینکه چرا برای دفاع از خودش روی آنتن نود نرفت هم اظهار داشت: نتوانستم روی خط برنامه نود برونم و من را نخواستند.
وقتی مستندی در مورد باشگاه ما تهیه کردند نگفتند این باشگاه وجود دارد و مدیرعامل دارد. من این باشگاه را به صورت خصوصی و با هزینه خودم اداره می‌کنم و به خاطر عشقی که به فوتبال دارم در حال هزینه کردن هستم و خدا را شکر به قدری دارم که نیازی به پول بازیکن نداشته باشم. من به عشق فوتبال به گرجستان آمدم، چون نمی‌توانستم در ایران کار کنم.
به من اجازه نمی‌دادند وارد ورزشگاه شوم و روی سکو بنشینم و بازی تیمم را نگاه کنم. اجازه نداشتم کنار نیمکت تیم باشم و نمی‌گذاشتند به فدراسیون بروم و از حق تیمم دفاع کنم و برای همین به گرجستان آمدم. چرا واقعیت را نشان نمی‌دهید؟ چرا خوابگاه واقعی بچه‌های ما را نشان نمی‌دهند؟ مگر می‌شود بازیکن را به زور چاقو سر میز غذا ببریم و او با لبخند آنجا بنشیند؟ * آن ۳ بازیکن تخلف کردند و از باشگاه اخراج شدند شهناز رمضانی در بخش مهمی از صحبت‌هایش دلیل اخراج آن ۳ بازیکن که با برنامه نود صحبت کردند ماجرا را اینطور نقل می‌کند: این سه بازیکن را خودم از باشگاه خودم بیرون انداختم به دلایلی که خودشان می‌دانند.
من موقع قرارداد بستن با بازیکنان اتمام حجت می‌کنم. بازیکن تعهد داده است که راس ساعت ۹ شب در باشگاه و در خوابگاه حاضر باشد و تحت هیچ شرایطی خارج نشوند. گرجستان یک کشور قانونمند و امن است و کوچکترین خلافی انجام شود باشگاه ما باید پاسخگو باشد. مدارک تخلف این بازیکنان موجود است. این نفرات بیایند بگویند جریان آن شب چه بود.
ما اعلام کردیم ساعت ۹ شب درب خوابگاه بسته می‌شود و کسی حق ورود ندارد. ساعت ۷ با من تماس گرفتند و گفتند می‌خواهیم به فروشگاه برویم و لباس ورزشی برای تمرین‌مان تهیه کنیم. به هر حال این‌ها زندانی نیستند و بچه‌های کوچکی هم نیستند. این ۳ بازیکن به همراه یک بازیکن دیگر به خیابانی می‌روند که بار و کلاب در آن وجود دارد که مخصوص افراد این کشور است و من ایرانیِ مسلمان جایز به رفتن به آن محل نیستم.
رفتند آنجا و به من گفتند که ما رفتیم آبمیوه بخوریم و سر از کلاب در آوردیم. مگر می‌شود یک آدم بالغ ۱۹-۱۸ ساله فرق کلاب و آبمیوه فروشی را نداند؟ حالا وارد کلاب هم شدید چرا به جای آبمیوه مشروبات الکلی مصرف کردید؟ چرا به قدری مشروب الکلی مصرف کردید که پلیس وارد می‌شود؟ مسئول کلاب گوشی بازیکن را بر می‌دارد و شماره باشگاه را می‌گیرد و می‌گوید ۴ نفر که شرایط عادی ندارند اینجا افتاده‌اند و نمی‌توانند هزینه شان را پرداخت کنند و می‌خواهیم به پلیس زنگ بزنیم.
منِ رمضانی ساعت ۱-۱۲ شب از باشگاه خارج شدم تا به آن محل بروم و به اداره پلیس مراجعه کنم که ۱۰۰۰ دلار پرداخت کنم و آن‌ها را در بدترین حالت ممکن به باشگاه بیاورم و دارو بدهم و به حالت عادی برگردانم. فردای آن روز برای آن بازیکنان بلیت گرفتم و برگرداندنم ایران. چند بار به آن‌ها تذکر دادم. حتی ساعت ۹ شب باید موبایل‌هایشان را تحویل می‌دادند و در خوابگاه استراحت می‌کردند.
آن‌ها جلوی مربی خارجی وقتی صحبت می‌کرد متوجه ۴ کلمه انگلیسی نمی‌شدند و کلاس زبان برایشان گذاشتیم. مگر می‌شود این همه مدارک و اسناد دروغ باشد و حرف ۳ بازیکن راست باشد؟ چرا رسانه ما اینطور عمل می‌کند؟ * به تک تک بازیکنان گفتند بیایید علیه باشگاه صحبت کنید شهناز رمضانی مالک باشگاه گیفا ادامه داد: این بازیکنان و یک گزارشگر به تک تک بازیکنان تیم گفتند بیاید عیله باشگاه صحبت کنید و می‌خواهیم مستند بسازیم علیه باشگاه، ولی بازیکنان گفتند وقتی شرایطمان خوب است و دارند برایمان زحمت می‌کشند چرا علیه‌شان صحبت کنیم.
بازیکنان به من تماس گرفتند و گفتند به ما همچین حرفی زدند و خواستند علیه من و باشگاه از آن‌ها حرف بکشند و بگویند زمین ما اینجاست و محل خواب ما اینجایی هست که نشان داده شد. حتی بازیکنان به من گفتند خانم رمضانی ما را به رسانه وصل کنید که برویم واقعیت‌ها را بگوییم، چون در حق شما ظلم شده است و من گفتم حتی به خودم هم اجازه ندادند صحبت کنم.
هرکاری می‌کنم به نتیجه نمی‌رسم. هرکاری می‌کنند حرف‌های من شنیده نشود و نمی‌دانم چرا. هرچه مدارک می‌برم به جایی نمی‌رسم. عکس از بازیکن دارم در حال قلیان کشیدن. مگر بازیکن به اینجا آمده قلیان بکشد؟ اگر دنبال قلیان کشیدن هستی چرا در ایران نماندی و آمدی گرجستان و آمدی باشگاه من و آبروی من را می‌بری؟ * دوست دارم فردوسی پور مدارکم را ببیند شهناز رمضانی در مورد اینکه آیا بعد از برنامه با فردوسی‌پور تماسی داشته یانه، گفت: تماس تلفنی داشتم جواب ندادند.
نمی‌دانستم چطور باید با ایشان تماس بگیرم. خیلی مایلم ایشان را ببینم و مدارکم را نشان دهم. من هدفم به پول رسیدن نیست و به پول بازیکن نیازی ندارم. نیامدم ساختمان به آن بزرگی را برای باشگاه بگیرم که در آخر برنامه نود یک محلی به آن شکل را به جایش نشان دهد. این یعنی ظلم. من یک خانم هستم و نمی‌دانم چطوری صدایم را به گوششان برسانم.
* فدراسیون گرجستان از می‌خواهد از طریق سفارت شکایت کند شهناز رمضانی در ادامه گفت: کاش همه می‌دانستند در ذهن من و در قلب من چه می‌گذرد. کدام مدیر باشگاه با دستان خودش جلوی بازیکن غذا می‌گذارد. صبح از خوابم می‌زدم وارد باشگاه می‌شدم. به آشپزخانه می‌رفتم و نگران تغذیه و خواب بازیکنان بودم. زمین را ببینید.
اهانت شده به مربی ما. مربی گرجستانی من تماس گرفته و گفته به من در ایران توهین شده است. فدراسیون گرجستان از من توضیح خواسته چرا به مربی ما توهین شده است. گفتند مربی کشتی است و به توپ لگد نزده است. می‌خواهد به ایران بیاید و پیگیری کند. از طریق سفارت پیگیری کردند. در کشور خودش اعتبار دارد. در کمیته اخلاق ۱۵ روز فرصت خواستم مدارک را بیاورم.
* در شهر خودم نمی‌توانم به راحتی تردد کنم شهناز رمضانی در پایان عنوان کرد: خانواده من در روز‌های اخیر در بدترین شرایط و حال ممکن بودند خصوصاً برادرم که به عنوان مربی در تیم فعالیت می‌کند. پیامک‌های تهدید آمیز به دست ما رسیده که همه آن‌ها را داریم و هرجا لازم باشد ارائه می‌دهیم. حتی خود من که چند روز به شهرم رفتم مجبور شدم ۲ آدم برای محافظت از جان خودم و اتومبلیم همراه داشته باشم.
حمید درخشان: تصاویری که برنامه نود نشان داد ربطی به این باشگاه نداشت/ خودم امکانات گیفا را از نزدیک دیدم مربی فوتبال کشورمان در خصوص موارد مطرح شده اظهار داشت: من به دعوت باشگاه گیفا به گرجستان سفر کردم و از امکانات این باشگاه دیدن کردم. امکانات خوبی داشتند که برای این سطح فوتبال کاملاً حرفه‌ای بود.
دو زمین تمرین خوب داشتند و یک ساختمان دو طبقه که امکانات کافی داشت. وی افزود: نمی‌دانم تصاویری که برنامه نود نشان داد مربوط به کجاست، ولی چیزی که من از نزدیک دیدم ارتباطی به این تصاویر نداشت. مربی فوتبال کشورمان در ادامه گفت: این باشگاه و اعضای آن دارند زحمت می‌کشند، ولی متاسفانه افرادی را روی خط می‌آورند که معلوم نیست به چه دلیلی صحبت‌های دروغ مطرح می‌کنند.
هرجا لازم باشد می‌روم و صحبت می‌کنم که امکانات باشگاه گیفا را از نزدیک دیدم و امکانات خوبی داشتند. پورغلامی: باشگاه گیفا امکانات خوبی داشت سرمربی ملوان دیگر مربی‌ای بود که نامش در این موضوع مطرح شد. وی در خصوص صحبت‌های مطرح شده اظهار داشت: من برنامه نود را ندیدم و نمی‌دانم چه چیزی نشان داده شده است.
فکر می‌کنم نوروز بود که به گرجستان سفر کردم تا با فوتبال این کشور آشنا شوم. دیداری هم از باشگاه گیفا داشتم و، چون پیش از من حمید درخشان آنجا را دیده بود من هم کنجکاو شدم ببینم. امکانات خوبی داشتند و دو زمین تمرین و یک ساختمان مجهز که برای این سطح فوتبال خوب و کافی بود.

کد خبر: 16942  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: چند ثانیه
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای اجتماعي

تقویت مشارکت مردم در تصمیم‌گیری‌ها شبستان  ۳۲ دقیقه پیش

تقویت مشارکت مردم در تصمیم‌گیری‌هابه گزارش خبرگزاری شبستان، «محمدجواد حق شناس» رییس کمیته فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در یادداشتی درخصوص تقویت مشارکت مردم در تصمیم گیری ها آورده است: مسئول پیگیری قانون اساسی معاونت حقوقی ریاست‏ جمهوری از تدوین لایحه «رفراندوم محلی» خبر داده است. لایحه‎ای که...

ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه به کشور/ بارندگی ها تا شنبه ادامه دارد شبستان  ۳۲ دقیقه پیش

ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه به کشور/ بارندگی ها تا شنبه ادامه دارد« احد وظیفه» درباره وضعیت هوای مناطق مختلف کشور به خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان گفت: امروز در استان های ساحلی خزر، خراسان شمالی فعالیت سامانه بارشی باعث بارش پراکنده خواهد شد.   مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به خروج سامانه بارشی از کشور طی بعدازظهر امروز (...

تخریب و پلمب 31 رستوران محدوده فرحزاد و سولقان خبرگزاری برنا  ۴۹ دقیقه پیش

تخریب و پلمب 31 رستوران محدوده فرحزاد و سولقان به‌ گزارش ‌برنا، خسروآبادی در نشست خبری امروز (چهارشنبه) در تشریح اقدامات شهرداری منطقه پنج برای ارائه خدمات به شهروندان، گفت: نگاه اجتماعی ــ فرهنگی باید در سطح مدیریتی منطقه پنج شکل بگیرد، چرا که هر کجا موفقیتی داشته ایم زمانی بوده است که برای تمام پروژه‌ ها و اقداماتمان...

وزارت بهداشت برای دانش آموزان سوخته زاهدانی چه کرد؟ خبرگزاری برنا  ۴۹ دقیقه پیش

وزارت بهداشت برای دانش آموزان سوخته زاهدانی چه کرد؟ ایرج حریرچی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا، درباره خدمات وزارت بهداشت به دانش آموز سوخته در زاهدان گفت:   تیمی را به محل حادثه اعزام کردیم و با توجه به اینکه بعد از طرح تحول سلامت اخیرا بهترین بیمارستان سوختگی در زاهدان راه اندازی شده است و بالاترین مراقب ها انجام...

دستکاری پلاک خودرو چه مجازاتی دارد؟ آفتاب نیوز  ۵۴ دقیقه پیش

آفتاب‌‌نیوز : طبق ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامی، «هر کس در ارقام و مشخصات پلاک وسایل نقلیه موتوری زمینی، آبی یا کشاورزی تغییر دهد، یا پلاک وسیله نقلیه موتوری دیگری را به آن نصب کند یا برای آن پلاک تقلبی بکار برد یا چنین وسایلی را با اعلام به تغییر و یا تعویض پلاک تقلبی مورد استفاده قرار دهد و همچنین...

تاکنون کسی از کودک رها شده باسمنجی، سراغی نگرفته است آفتاب نیوز  ۵۴ دقیقه پیش

آفتاب‌‌نیوز : محسن ارشدزاده ، اظهار کرد: عصر روز دوشنبه ساعت ۱۸، طبق اظهارات ماموران نیروی انتظامی کودکی حدود هشت ماهه در کنار ساختمان متروکه‌ای روی پله‌ها رها شده و صورت کودک در اثر برخورد با زمین کبود شده بود که بعد از پیدا شدن، کودک توسط ماموران نیروی انتظامی به شیرخوارگاه بهزیستی تحویل داده شد. وی...

سکوت نماینده های فراکسیون زنان مجلس درباره مخالفت ها به طرح کودک همسری شبکه ایران  ۵۸ دقیقه پیش

طرح «افزایش حداقل سن ازدواج» که به «کودک‌همسری» معروف شده طرحی است که برای «جلوگیری از ازدواج کودکان» توسط فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی تدوین شده و ۶۷ نماینده در جلسه علنی در مهرماه، با وجود مخالفت برخی دیگر نمایندگان، خواستار ورود سریع‌تر مجلس به...

کنگره کودکی، توسعه سیاست‌گذاری اجتماعی در دیماه برگزار می شود شبکه ایران  ۵۸ دقیقه پیش

اخبار اجتماعی ایران/ فرشید یزدانی در نشستی که در انجمن حمایت از حقوق کودکان در خصوص این کنگره برگزار شد، افزود: با برگزاری این کنگره نگاه کلان و جستجو در مورد راهکارهای حل مسائل و معضلات کودکی می‌تواند در قالب برنامه‌های عملیاتی از سوی انجمن حمایت از حقوق کودکان با همراهی دیگر نهادهای...

طبیعت پاییزی «شیرگاه» ستاره ها  ۱ ساعت پیش

به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری ایسنا: برخی نام پیشین شیرگاه را «خارخون» دانسته‌اند ولی بر پایهٔ اطلاعات جلد سوم فرهنگ جغرافیایی ایران خارخون نام پیشین روستای زیولا در منطقه شیرگاه بوده‌است. آبشار پلنگ دره واقع در شیرگاه مازندران یکی از زیباترین و جذاب ترین مسیر های طبیعت...

یلدا؛ آجیل تحریم شد، چیپس و پفک محبوب ستاره ها  ۱ ساعت پیش

به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری ایسنا: هرساله با فرارسیدن شب یلدا تقاضای مردم برای مواد غذایی، میوه و آجیل و خشکبار افزایش می‌یابد. اما امسال بسیاری از آجیل فروشی‌ها و میوه فروشی‌ها مانند سال‌های گذشته شلوغ و پررفت و آمد نیست. علت آن را نیز می‌توان در قیمت‌های...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده