جستجو در اخبار :
عکس های رمانتیک و زیبا از زوج های عاشقعکس های طنز و دیدنی (34)عکس های طنز و دیدنی (39)عکس های زیبای هنری (2)عکسهای مراسم تجليل از عوامل سریال مختارنامهعکس های طنز و دیدنی (37)عکس های طنز و دیدنی (19)عکسهای آرمیتا مرادی
تعداد بازدید: ۱۰۰۱ |  تاريخ انتشار: دوشنبه،۱۳ خرداد ۱۳۹۲  |  ساعت انتشار: ۱۱:۲۸
« آنجلینا» بعد از اعلام جراحی سینه +عکس
برترین ها: آنجلینا جولی اصولاً وقتی روی فرش قرمز ظاهر می شود، غوغا به پا می کند، ولی حضور او روی فرش قرمز روز یکشنبه اکران اولیه فیلم "World War Z” در لندن کاملاً متفاوت بود. چهار ماه از روزی که این هنرپیشه برنده اسکار، روال سه ماهه لازم برای جراحی "پستان برداری" دوگانه را آغاز کرد گذشته است و حدوداً سه هفته از اعلام عمومی تصمیمش در نیویورک تایمز می گذرد و حالا او پیروزمندانه و دست در دست برد پیت و با درخشش بیشتری به روی فرش قرمز برگشته است. 
به گزارش برترین ها، این بازیگر ۳۷ ساله، برای فرش قرمز این فیلم، پیراهن بلند مشکی پوشیده بود. برد پیت هم کت و شلوار مشکی پوشیده بود و برای این مناسبت خاص، موهای بلندش را باز گذاشته بود. پیت همیشه موهایش را دم اسبی می بندد، ولی این بار موهایش را که به بلندی موهای آنجلیناست، به سبک شیکی باز گذاشته بود. این زوج به طرفداران امضاء دادند و یکی از طرفداران به جولی یک خرس عروسکی هدیه داد که رویش نوشته بود "خیلییی دوستت دارم". جولی عروسک پشمالو را با خود به مراسم فرش قرمز برد. داخل Empire Cinema شش فرزندشان هم به آنها پیوستند. مدوکس ۱۱ ساله و پکس ۹ ساله در کنار والدینشان در تصویر دیده می شوند.
در ۱۴ مه ۲۰۱۳، جولی تصمیم خود در مورد جراحی ماستکتومی دوگانه اش را در مقاله ای که برای نیویورک تایمز نوشته بود منتشر کرد. به گزارش برترین ها،او اشاره کرد که ژن "معیوب" BRCA۱ دارد و گفت که پزشکان به او گفته اند که او ۸۷ درصد ریسک ابتلا به سرطان سینه و ۵۰ درصد ریسک ابتلا به سرطان تخمدان دارد. چون مادرش، مارشلین برتراند، در سال ۲۰۰۷ بعد از ۷ سال مبارزه با سرطان تخمدان مرد، او تصمیم گرفت که این عمل جراحی روی او انجام شود. به گفته مجله People جولی قرار است جراحی دیگری برای برداشتن تخمدان هایش انجام دهد.
تأثیر این تصمیم جولی آنی بود و حمایت ها از همه طرف به سوی او جاری شد، به خصوص برد پیت که این کار او را "کاملاً قهرمانانه" خواند. البته حضور جولی روی فرش قرمز تلخ و شیرین بود. با آنکه او حالا کاملاً سالم و زیباتر از همیشه به نظر می رسد، ولی با غم و اندوه از دست دادن خاله اش، دبی مارتین، روبرو است که هفته پیش بعد از مبارزه با سرطان سینه مرد.


 

کد خبر: 2364854  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: اقتصاد ایران آنلاین
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
ارسال برای دوستان

پربیننده‌های روز گذشته

پربیننده‌های هفته گذشته

پربیننده‌های ماه گذشته

پربیننده‌ترین خبرهای ٤ ساعت گذشته

پربیننده‌ترین خبرهای ١٢ ساعت گذشته

پربیننده‌ترین خبرهای ٢٤ ساعت گذشته

  برخی کاربران  
    
     
  وضعیت آب و هوا  
 

دما: ۹سانتیگراد
وضعیت هوا: ابری
 امروزفردا
حداقل: ۶۷
حداکثر: ۱۶۱۸