جستجو در اخبار :
عکس های طنز و دیدنی (28)عکسهای حضور هنرمندان در کنسرت رضا یزدانیعکس های طنز و دیدنی (34)عکس های هدیه تهرانی (7)طراحی های زیبا و هنری با غذاهاعکس های طنز و دیدنی (37)عکسهای خنده دار و دیدنی کودکاننقاشی های دیجیتالی فانتزی
نمایش خبر
تعداد بازدید: ۶۰۲ |  تاريخ انتشار: یکشنبه،۳۰ تیر ۱۳۹۲
زور گیری سید محمد خاتمی+عکس
به گزارش خبرنو به نقل از مشرق؛ سید محمد خاتمی در جریان حضور در مجلس ختم پدر یک فعال اصلاح طلب در تهران، با مسعود باستانی، از فعالان فتنه 88 که در مرخصی از زندان به سر می برد، خوش و بش کرد.
مسعود مرادی باستانی، همسر مهسا امرآبادی از فعالان فتنه 88 بود که سردبیری سایت "جمهوریت" به مدیرمسؤولی حمزه کرمی را برعهده داشت روز 14 تیرماه 1388 در جریان اغتشاشات پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم بازداشت شد. وی در دادگاه بدوی به شش سال حبس تعزیری محکوم شد و در زندان رجایی‌شهر کرج به سر می‌برد. پخش بخشی از اعترافات وی و حمزه کرمی در دادگاه از سیمای جمهوری اسلامی، از تحولات سیاسی سال 88 بود.باستانی همچنین در سال 1383 نیز در دادگاه تجدیدنظر اراک به شش ماه حبس، پنج سال محرومیت از کار مطبوعاتی و 100 ضربه شلاق مجکوم شد. او همچنین در جریان اعتصاب غذای اکبر گنجی و بستری شدن او در بیمارستان میلاد به سیاه نمایی درباره وضعیت گنجی پرداخت که به این دلیل چند روز بازداشت و به شلاق و 350 هزار تومان جریمه نقدی محکوم شد.

ساعت انتشار: ۱۶:۳۰  |  کد خبر: 2444175  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: خبر نو
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
ارسال برای دوستان

پربیننده‌های روز گذشته

پربیننده‌های هفته گذشته

پربیننده‌های ماه گذشته

پربیننده‌ترین خبرهای ٤ ساعت گذشته

پربیننده‌ترین خبرهای ١٢ ساعت گذشته

پربیننده‌ترین خبرهای ٢٤ ساعت گذشته

  برخی کاربران  
    
     
  وضعیت آب و هوا  
 

دما: ۱۴سانتیگراد
وضعیت هوا: صاف
 امروزفردا
حداقل: ۱۲۱۴
حداکثر: ۲۱۲۳