جستجو در اخبار :
عجیب ترین مدل های لباس عروسچهره های وارونه ی شخصیت هاعکس های رمانتیک و زیبا از زوج های عاشقعکس های منتخب (9)عکس های طنز و دیدنی (40)عکس های نمایشگاه خودروی ژنو 2011عکس های طنز و دیدنی (33)عکس های زیبای هنری (2)
تعداد بازدید: ۴۳ |  تاريخ انتشار: سه‌شنبه،۲ مهر ۱۳۹۲  |  ساعت انتشار: ۰۳:۵۹
نمايشگاه جنگ نرم در زرند داير شد
گروه انديشه: به مناسبت فرا رسيدن هفته دفاع مقدس و به همت پايگاه مقاومت شهدای احمد‌آباد حوزه جواد‌الائمه(ع‌) سپاه زرند، روز دوشنبه، اول مهرماه نمايشگاه دفاع مقدس با موضوع عكس دفاع مقدس و جنگ نرم‌‌ در تكيه ابوالفضل (ع‌) اين منطقه امروز افتتاح شد.
به گزارش خبرگزاری بين‌المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمان، عبدالمجيد زمانی، فرمانده سپاه شهرستان زرند در اين مراسم با ‌گراميداشت ياد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت‌: امروز هر چه به دست آورديم از بركت خون ايثارگرانی است كه جان خود را در طبق اخلاص نهادند و خود را فدای اين نظام و انقلاب كردند تا ما امروز امنيت و آسايش داشته باشيم‌.
وی افزود‌: دوران دفاع مقدس نشان داد كه اگر اراده عمومی يك ملت با مقاومت، ايثار و پايداری عجين شود، هيچ نيرويی را يارای مقابله با آن نيست و اگر اين اراده با هدايت يك رهبری عالمانه و الهی قرار گيرد، ديگر هيچ مانع و تحريمی تاب مقاومت در مقابل سيل خروشان پيشرفت آن را ندارد.
زمانی تصريح كرد: سربلندی انقلاب و نظام در هشت‌ سال دفاع مقدس‌، حاصل هوشمندی و مديريت الهی حضرت امام (ره) و روح مقاومت و سحلشوری ملت ايران است‌. وی بيان كرد: تجارب و دستاوردهای دفاع مقدس پشتوانه عظيم ملت ايران در شكست تحريم‌ها و تهديدات استكباری و گنجينه‌ای ارزشمند و سرمايه‌ای پايان‌ناپذير است كه طی بيش از سه دهه اخير، انقلاب و نظام را در مواجهه با چالش‌ها، بحران‌ها و مشكلات تحميلی و سختِ‌ ناشی از سناريوهای دشمنان به سلامت عبور داده است.
زمانی با توجه به رويكرد دشمن در جنگ نرم اظهاركرد‌: اگر ما در دفاع مقدس با انواع جنگ‌افزارها و سلاح‌ها در مقابل دشمن ايستادگی كرديم و نگذاشتيم حتی يك وجب از خاك اين كشور به دست بيگانگان بيفتند، اما امروز ديگر خبری از سنگر و خاكريز نيست، بلكه دشمنان با انواع رسانه‌های ارتباط جمعی‌، ماهواره و اينترنت به سراغ ما آمدند.
يادآورمی‌شود، نمايشگاه دفاع مقدس تكيه ابوالفضل (ع‌) احمد‌آباد زرند در با موضوع عكس دفاع مقدس، جنگ نرم‌، ماكت عمليات به مدت پنج روز به نمايش درآمده است.

کد خبر: 2534622  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: خبرگزاری قرآنی ایران
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
ارسال برای دوستان

پربیننده‌های روز گذشته

پربیننده‌های هفته گذشته

پربیننده‌های ماه گذشته

پربیننده‌ترین خبرهای ٤ ساعت گذشته

پربیننده‌ترین خبرهای ١٢ ساعت گذشته

پربیننده‌ترین خبرهای ٢٤ ساعت گذشته

  برخی کاربران  
    
     
  وضعیت آب و هوا  
 

دما: ۷سانتیگراد
وضعیت هوا: صاف
 امروزفردا
حداقل: ۴۶
حداکثر: ۱۶۱۷