تعداد بازدید: ۱۱
تاريخ انتشار: جمعه،۲۵ آبان ۱۳۹۷
ساعت انتشار: ۱۸:۰۹
گرشاسبی: شاید پرسپولیس را به جاده شنی ببرند
 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حمیدرضا گرشاسبی درباره به تعویق افتادن دوباره جلسه مجمع عادی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: از آنجا که چهار وزیر ارشاد، رفاه، ورزش و اقتصاد برای برگزاری مجمع باید آماده باشند هنوز این اتفاق رخ نداده و تصادف اخیری هم که برای رئیس سازمان تأمین اجتماعی و معاون ایشان رخ داد طبیعی است که باعث شود جلسه مجمع که قرار بود، فردا (شنبه) برگزار شود به تعویق بیفتد.
  هفته آینده تکلیفم در پرسپولیس مشخص می‌شود وی در پاسخ به این سؤال که آیا ادامه حضورش به عنوان مدیرعامل در باشگاه پرسپولیس تا حد زیادی قطعی شده است، یادآور شد: هنوز هیچ مشخص نشده است و منتظریم تا وزارت ورزش تصمیم نهایی را بگیرد. ان‌شاءالله در هفته پیشِ رو همه چیز نهایی خواهد شد.   اجازه ندادند از ملی‌پوشان‌مان استفاده کنیم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که پرسپولیس را مجبور کردند تا در غیاب سه ملی‌پوش خود به مصاف پیکان برود، تصریح کرد: به‌هرحال برنامه‌ای است که اعلام شده و ما برای اینکه بازی‌های آینده‌مان دچار تداخل نشود پذیرفتیم که مقابل پیکان در تاریخ ۲۸ آبان به میدان برویم.
مجبوریم بدون ملی‌پوشان در این مسابقه به میدان رویم و حتی درخواست دادیم که ملی‌پوشان‌مان را در این مسابقه داشته باشیم، اما سرمربی تیم ملی مخالفت کرد.   مردم همه چیز را می‌فهمند که به ورزشگاه نیامدند گرشاسبی درباره عدم استقبال تماشاگران از بازی دوستانه تیم ملی مقابل ترینیدادوتوباگو در حالی که همین چند روز پیش ورزشگاه آزادی در حین بازی برگشت پرسپولیس - کاشیما آنتلرز جای سوزن انداختن نداشت، خاطرنشان کرد: به‌هرحال مردم خیلی خوب می‌فهمند چه خبر است.
آنها به دنبال صداقت و روراستی هستند. ما اجازه نداریم اختلافات شخصی‌مان را وارد بحث ملی و سیستم کاری‌مان کنیم که متأسفانه این کار از سوی برخی افراد انجام شد. مردم به خوبی این مسائل را تشخیص می‌دهند و در رفتارشان تأثیر می‌گذارد.   افرادی که برای دیدن فینال نیامدند خودشان می‌دانند و اعمال‌شان وی راجع به عدم حضور کارلوس کی‌روش در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا و ناراحتی هواداران پرسپولیس از این موضوع نیز اظهار کرد: در هر صورت آن کار او یک تصمیم شخصی بود.
آنچه برای ما ارزش داشت حضور بزرگترین تصمیم‌گیرندگان جهان و آسیا در قبال فوتبال در ورزشگاه آزادی بود که آمدند و فینال لیگ قهرمانان را دیدند. افراد مسئولی هم که نیامدند خودشان می‌دانند با اعمال‌شان.   باشگاهی که به فینال رسید خیلی مظلوم واقع شد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین در ارتباط با مخالفت شدید برانکو با برگزاری هر دیدار تیمش از جمله دیدار با پیکان در غیاب ملی‌پوشان، اضافه کرد: برانکو نگران این قضیه است و حق هم دارد که ناراحت باشد.
طبق برنامه ما در ۲۵ روز باید شش بازی سخت انجام دهیم که با توجه به مصدومیت چند مهره اصلی، کارمان از قبل بسیار سخت‌تر شده است. تا اینجای فصل با سینه خیز آمده‌ایم و از این به بعد هم در شرایط سخت‌تری این کار را خواهیم کرد. چاره‌ای نداریم جز اینکه بسوزیم و بسازیم تا در نیم‌فصل بتوانیم بازیکن بگیریم.
باشگاهی که آمده خودش را با همه مشکلات و کمبود‌ها به فینال لیگ قهرمانان رسانده به اشکال مختلف مورد مظلوم واقع شده است. انتظار داشتیم با ما همکاری بیشتری می‌شد که نشد.   در مورد من و مدیران قبلی مردم بهترین قاضی هستند گرشاسبی همچنین در واکنش به برخی اظهارنظرهای مسئولان قبلی باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه اگر شخص او اجازه جدایی پنج بازیکن از تیمش را در فصل نقل‌وانتقالات اخیر نمی‌داد پرسپولیس در لیگ قهرمانان با مشکل کمبود مهره مواجه نمی‌شد، گفت: من در این مورد اظهارنظری نکردم.
فقط این را می‌گویم که مردم در این رابطه بهتر از هر کس دیگری می‌توانند قضاوت کنند. نیازی هم نیست بخواهم پاسخ فردی را راجع به این قضایا بدهم و تا الان هم سعی کرده‌ام خیلی از مشکلاتی را که وجود داشت، بدون زیر سؤال بردن مدیران قبلی، حل کنم. تا توانسته‌ام نقاط ضعف و مشکلات را پوشش داده‌ام و کارها را به خوبی پیش بردیم.
باشگاهی که با بحران مواجه بود و بدهی‌های زیادی داشت را تحویل گرفتم. ما هم از این شرایط خارج شدیم و هم اینکه بدهی‌های سنگین پرداخت شد. همان‌طور که گفتم مردم بهترین قاضی در این زمینه هستند و خدا را شکر تا الان هم آنها به ما نمره قبولی داده‌اند.   شاید پرسپولیس از اتوبان به جاده شنی برده شود وی در پاسخ به این پرسش که در شرایط فعلی هواداران پرسپولیس نگران این هستند که نکند تغییرات مدیریتی در پرسپولیس باعث شود خیلی از برنامه‌های این تیم متوقف شده و حتی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس جدا شود و دوباره مربیان ایرانی هدایت سرخپوشان را بر عهده گرفته و نتیجه‌گیری در لیگ قهرمانان آسیا آرزو شود، خاطرنشان کرد: این مورد مربوط می‌شود به تصمیم‌گیری‌های کلان مملکت.
شاید تشخیص این باشد که مابرویم یا اینکه اصلاً بمانیم. قطعاً هر اراده‌ای کنند می‌پذیریم. ما با یک برگ ابلاغ آمده‌ایم و با یک برگ ابلاغ می‌رویم. پرسپولیس ارث پدری‌مان نیست، بلکه این باشگاه مردمی است و ما وظیفه داشته و داریم تا هر زمانی که هستیم، خدمت کنیم. خوشبختانه در مدتی که روی کار آمدیم سعی‌مان بر این بوده که مشکلات باشگاه را به حداقل برسانیم و با هر مشکلاتی هم که بود، توانستیم تا فینال لیگ قهرمانان پیش برویم.
شرایط امروز پرسپولیس طوری است که وارد اتوبان شده و می‌تواند به سرعت مسیر روبه جلوی خود را طی کند. ان‌شاءالله می‌توانیم با آرامش مسیر دیگری را تا رسیدن دوباره به فینال لیگ قهرمانان طی کنیم با این تفاوت که این بار هدف قهرمانی است. حالا شاید هم پرسپولیس را ببرند در جاده شنی که در آن صورت من بی‌تقصیرم!   همه چیز برای تاختن تا قهرمانی آسیا آمادست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه هر موقع نتواند باشگاه را روبه جلو حرکت دهد خودش می‌رود، یادآور شد: خدا به ما لطف زیادی کرد و توانستیم با اتحاد و همدلی تا فینال لیگ قهرمانان پیش رفته و ۳۷ میلیارد بدهی‌مان را هم پرداخت کنیم.
برای آینده مشکل خاصی وجود ندارد و فقط باید تحمل کنیم تا پنج شش بازی باقیمانده تا نیم‌فصل هم تمام شود. ان‌شاءالله نیم‌فصل با اضافه شدن نفرات جدید بتوانیم مسیر خوب‌مان را ادامه دهیم و به نوعی بتازیم برای قهرمانی آسیا.   برانکو هر بازیکنی را که بخواهد جذب می‌کنیم گرشاسبی درباره خرید‌های پرسپولیس در نیم‌فصل نیز گفت: در این مورد به برانکو اعلام آمادگی کردیم که نام هر بازیکنی در هر پستی نیاز داشته باشد را در یک نشست مطرح کند تا برای جذب آن بازیکن اقدام کنیم.
ما خیلی از برنامه‌های‌مان برای آینده را با برانکو ساماندهی کرده‌ایم و به وقتش به آنها رسیدگی خواهیم کرد.   بازیکنی برای بازگشت به پرسپولیس با ما تماس نداشته است وی در پایان در واکنش به شایعات مطرح شده در مورد بازگشت بازیکنان جدا شده از پرسپولیس در نیم‌فصل به این تیم نیز گفت: هیچ‌کدام از بازیکنان جدا شده از تیم برای بازگشت تماسی با ما نداشته‌اند و شایعات موجود در این مورد را رد می‌کنم.
تسنیم 110

کد خبر: 54469  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: جام نیوز
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:

آخرین خبرهای ورزشي

دریافت حکم سرپرستی پرسپولیس توسط ایرج عرب ایلنا  ۴ ساعت پیش

دریافت حکم سرپرستی پرسپولیس توسط ایرج عرببه گزارش خبرنگار ایلنا، با توجه به پایان مهلت حضور بازنشستگان در راس مدیریت ارگان‌های دولتی، حمیدرضا گرشاسبی نیز بعد از حدود یکسال حضور در این باشگاه به عنوان مدیرعامل از کار کنار خواهد رفت. این مصوبه که از ۱۵ آذر باید اجرایی می‌شد طی روزهای اخیر به بحث اول باشگاه پرسپولیس تبدیل شده و در شرایطی...

انتقاد مدیرعامل سپاهان از پرسپولیسی‎ها آفتاب نیوز  ۵ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : مسعود تابش، مدیرعامل سپاهان در گفت وگو با ایسنا، درباره تساوی یک بر یک تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: هر دو تیم جنگنده کار کردند. بازی خوبی را شاهد بودیم.او با اعتراض به اعلام پنالتی به سود پرسپولیس افزود: در صحنه اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس، منشا روی خالد شفیعی خطا کرد.مدیرعامل سپاهان...

یک ایرانی کاندیدای برترین فوتسالیست جوان جهان شد+عکس آفتاب نیوز  ۵ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : سایت فوتسال پلنت اسامی 10 گزینه کسب عنوان برترین بازیکن جوان جهان را در سال 2018 اعلام کرد. نام توحید لطفی از ایران نیز در این فهرست به چشم می خورد. توحید لطفی بازیکن تیم ملی ایران و باشگاه مس سونگون است.این برای دومین بار پیاپی است که لطفی کاندیدای برترین بازیکن جوان جهان می شود. او...

عالیشاه: می‌توانستیم در نیمه اول کار را تمام کنیم/فغانی می‌توانست یک پنالتی دیگر بگیرد نامه  ۶ ساعت پیش

امید عالیشاه بعد از تساوی پرسپولیس مقابل سپاهان گفت:‌ فکر می‌کنم می‌توانستیم برنده بازی باشیم و موقعیت‌های مناسبی داشتیم اما متأسفانه از فرصت‌ها استفاده نکردیم و خدا را شکر که بازنده بازی نبودیم.وی افزود: داوری خوب بود ولی اعتقاد دارم محمد ایرانپوریان دستش روی شانه‌های من بود و داور می‌توانست آن صحنه...

شرط پرسپولیس برای جدایی این ستاره مشخص شد+عکس خبرگزاری برنا  ۶ ساعت پیش

شرط پرسپولیس برای جدایی این ستاره مشخص شد+عکس به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، باشگاه سوون سامسونگ کره جنوبی درخواست رسمی خود را برای جذب علی علیپور به باشگاه پرسپولیس ارائه داده است. مهاجم سرخپوشان پایتخت موفق شد عنوان آقای گلی فصل گذشته رقابت های لیگ برتر را از آن خود کند و روز گذشته نیز گل تساوی بخش تیمش را مقابل سپاهان به...

گرشاسبی: نقش جهان پر از بمب، موشک و ترقه بود آفتاب نیوز  ۶ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : حمیدرضا گرشاسبی بعد از توقف یک بر یک تیمش مقابل سپاهان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اعتراض تیم رقیب به اشتباه داور در اعلام خطای پنالتی به سود این تیم گفت: داور از همه نزدیک‌تر بود. باید دید نظر کارشناسان داوری چیست. نکته مهم این است که بیش از ۱۰ موقعیت گل داشتیم. به هر حال خوشحالیم که...

شکست اوپن با پورعلی گنجی آفتاب نیوز  ۶ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : اوپن یکشنبه شب در هفته هجدهم لیگ یک بلژیک به مصاف خنت رفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد.مرتضی پورعلی گنجی در ترکیب اصلی اوپن حضور داشت و 90 دقیقه بازی کرد.به گزارش ایسنا، اوپن با 19 امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار دارد.

کفاشیان برای تعلیق فوتبال نسخه پیچید! روزنامه جوان  ۷ ساعت پیش

حکایت مدیران بازنشسته فوتبال ادامه دارد و انگار قرار نیست تمام شود. با وجود گذشت سه روز از آخرین فرصت مدیران بازنشسته فوتبال، آن‌ها همچنان از قانون تمکین نمی‌کنند و به دنبال راهی برای ماندن هستند تا با قانون‌گریزی خود سایه تعلیق را بالای سر فوتبال نگه دارند. البته دیروز وزیر ورزش برای...

حرفه‌ای‌گری، قوانین و مدیریت حرفه‌ای می‌خواهد روزنامه جوان  ۷ ساعت پیش

فوتبال ایران درست از زمانی که لقب حرفه‌ای به خود گرفت به گرداب حاشیه افتاد و تا امروز نه‌تن‌ها چاره‌ای برای برون‌رفت از این گرداب نیندیشیده، بلکه مدیران و مسئولان این رشته نیز بار‌ها در جهت فرار از قوانین و مقررات گام برداشته‌اند. حاصل قانون‌گریزی‌های مداوم...

خلیل‌زاده :دیدم که پنالتی شد/هواداران به نویدکیا اسطوره خودشان هم فحاشی کردند خبرگزاری برنا  ۸ ساعت پیش

خلیل‌زاده :دیدم که پنالتی شد/هواداران به نویدکیا اسطوره خودشان هم فحاشی کردند به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا ،شجاع خلیل‌زاده پس از تساوی تیمش برابر سپاهان اظهار کرد: خدا را شکر که توانستیم بازی خوبی انجام بدهیم. در صورتی که حقمان برد بود بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید. واقعا می‌توانستیم بازی را ببریم. داوری هم بسیار خوب بود. در صحنه پنالتی هم من...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده