تعداد بازدید: ۱۵
تاريخ انتشار: شنبه،۲۶ آبان ۱۳۹۷
ساعت انتشار: ۱۵:۰۹
افتخار حضور در فینال آسیا نصیب هر تیمی نمی‌شود/همه ازعملکرد پرسپولیس لذت می‌برند
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سروش رفیعی، در خصوص آغاز تمرینات تیم پرسپولیس و بازی که برای این تیم مقابل پیکان در نظر گرفته شده صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:   * از دیروز تمرینات پرسپولیس بعد از ۵ روز تعطیلی آغاز شد اما به نظر می‌رسد وضعیت خوبی برای بازی مقابل پیکان ندارید.
  بله، از دیروز تمرینات ما آغاز شد اما چیزی که هست این است که برخی اتفاقات رخ داد و خیلی ناگهانی یک بازی برای پرسپولیس در نظر گرفتند که این مسئله باعث شد تا ناهماهنگی‌هایی به وجود بیاید. منشا و کمال کامیابی‌نیا به مسافرت رفته بودند و فکر نمی‌کردند که بازی برای پرسپولیس بگذارند.
مربیان تیم هم به کشورشان رفته بودند و برنامه بازگشت‌شان به ایران دچار تغییراتی شد. حالا این موضوع ناهماهنگی‌هایی را در پی داشته و از طرفی ما چند مصدوم و چند بازیکن هم در تیم ملی ایران و عراق داریم و این اتفاقات باعث شد تا تمرین کاملی را دیروز انجام ندهیم، اما با این همه بچه‌ها شاداب و سرحال تمرین کردند و با انگیزه هستند.
  * خیلی‌ از بازیکنان می‌گویند وضعیت پرسپولیس، وضعیت حساسی است و در این شرایط با برگزاری بازی برای پرسپولیس کار سخت می‌شود.  ببینید!الان وضعیت پرسپولیس، وضعیت خیلی حساس و بغرنجی است.الان پرسپولیس شرایطی دارد که تا به حال در ایران تیمی نه شرایط آن را داشته و نه شبیه به آن را تجربه کرده است.
مطمئنا هیچ تیمی هم نمی‌تواند در این وضعیت کار را این گونه ادامه دهد. پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بوده و با وجود جدایی بازیکنان دست مربیان خالی بوده است، این در حالی است که تیم در این مدت بازی‌های پرفشاری انجام داده سفرهای متعددی رفته که این موارد باعث می‌شود به بدن بازیکنان فشار بیاید و فکر می‌کنم این فشار زیاد در ادامه هم روی تیم وجود داشته باشد، اما با همه این شرایط تیم پرسپولیس سختی‌های زیادی را تحمل کرده و در همین شرایط باید پذیرفت که عملکرد بازیکنان عالی بوده است.
فکر می‌کنم در چند بازی باقیمانده تا پایان نیم فصل این مشکلات ادامه داشته باشد، اما مطمئن هستم که کادر فنی پرسپولیس برنامه‌ریزی مناسب و خوبی انجام می‌دهد تا بازیکنان بتوانند این وضعیت را سپری کنند. بازیکنان پرسپولیس، بازیکنان با کیفیتی هستند و قطعا می‌توانند در این شرایط عملکرد خوب از خود به جای بگذارند.
البته در همین شرایط حساس پرسپولیس دو مصدوم هم دارد و امیدوارم که هرچه زودتر وضعیت آنها بهتر شود، اما چیزی که هست، این است که بازیکنان جایگزین قطعا به بهترین شکل جای بازیکنان مصدوم را پر خواهند کرد و در نیم فصل با اضافه شدن بازیکنان جدید یک بار دیگر شاهد خواهیم بود که پرسپولیس تبدیل به قدرت اول فوتبال ایران شود و امیدوارم که در لیگ برتر و جام حذفی نتایج خوبی بگیریم تا هوادارانمان بازهم خوشحال شوند.
    * بازیکنان پرسپولیس معتقد هستند که شرایط دشواری دارند و در این وضعیت بازی کردن مقابل پیکان کار بسیار سختی است. نظر تو در این خصوص چیست؟ من یک بازیکن هستم و نمی‌توانم در باره برنامه‌ریزی بازی‌ها صحبت کنم و این برنامه‌ریزی مربوط به سازمان لیگ است و مسئولان باشگاه باید درباره آن صحبت کنند، اما با برنامه‌ریزی که انجام شده به نظر می‌رسد این بازی باید برگزار شود و فکر می‌کنم آقای برانکو بارها نشان داده که در شرایط سخت می‌تواند عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.
آقای برانکو بارها به بازیکنان گفته که شرایط بسیار سخت است اما با آنچه در اختیار داریم، می‌جنگیم و در همین شرایط با وجود سختی‌هایی که وجود دارد و با آنکه تحت فشار هستیم و از نظر بازیکن در مضیقه قرار داریم، اما مطمئنا بازیکنان در بازی با پیکان با همه وجود بازی خواهند کرد. البته ما جوان‌های با کیفیتی در پرسپولیس داریم و شاید همین بازی‌ها فرصتی باشد تا آنها خودشان را بیشتر از قبل نشان دهند.
اگر بنا به بازی کردن باشد، مطمئنا آقای برانکو برنامه‌ریزی خواهد کرد تا به گونه‌ای بازی کنیم که نتیجه خوبی بگیریم.    * نایب قهرمانی در آسیا بازیکنان پرسپولیس را از نظر روحی دچار افت نمی‌کند؟ فکر نمی‌کنم این طور باشد و بازیکنان از نظر روحی دچار مشکل نشدند. به هر حال مقام نایب قهرمانی در آسیا مقامی است که هر تیمی نمی‌تواند به آن دست پیدا کند.
حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا افتخاری است که هر تیمی نمی‌تواند این افتخار را داشته باشد، هرچند که پرسپولیس می‌توانست در آسیا قهرمان شود، اما همین مقام نایب قهرمانی هم چیزی از ارزش‌های پرسپولیس کم نخواهد کرد. در تیم پرسپولیس بازیکنان بزرگ و باتجربه‌ای حضور دارند که می‌توانند شرایط را مدیریت کنند و مطمئنا انرژی خوبی به تیم تزریق خواهد شد.
به هر حال این فوتبال است و هر مسابقه شرایط خاص خودش را دارد. مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با هر شرایطی که داشت با نایب قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید و دیگر آن مسابقات تمام شد و خوشحالم که پرسپولیس با شایستگی این مسابقات را تمام کرد و حالا رقابت در لیگ برتر و جام حذفی آغاز شده و برای فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا هم خودمان را آماده می‌کنیم.
    * فشار بازی‌ها به قدری برای پرسپولیس زیاد است که چند بازیکن مصدوم روی دست پرسپولیس مانده است. فکر نمی‌کنی این فشار زیاد در ادامه هم مشکل‌ساز شده و پرسپولیس را دچار ضرر کند. قطعا فشار بازی‌ها مصدومیت‌ها را در پی دارد و این موضوعی است که باید در نظر گرفت.
 پرسپولیس باید در حدود ۲۵ روز ۶ بازی سنگین انجام دهد و حتی برخی از بازی‌هایش شهرهای دیگر است و باید به آنجا سفر کند. وضعیت شهرهای ایران هم به گونه‌ای است که باید یکی دو روز قبل به سفر بروید و این مسائل را در کنار مشکلات پروازی بگذارید تا متوجه شوید چه فشاری به بازیکنان وارد می‌شود.
در این شرایط باید بازی‌های لیگ ادامه پیدا کند، اما مطمئنا هر نتیجه‌ای رقم بخورد سربلندی پرسپولیس و هوادارانش را در پی خواهد داشت. قطعا پرسپولیس با سربلندی نیم فصل اول را به پایان خواهد رساند، هرچند که هواداران می‌دانند در بدترین شرایط قرار داریم اما امیدوارم که آنها به تیم و بازیکنان انگیزه و روحیه مناسب بدهند تا بازیکنان با انرژی خوبی مسابقات را در نیم فصل اول به پایان برسانند.
در نیم فصل دوم هم با استراحت کردن بازیکنان و اضافه شدن بازیکنان جدید پرسپولیس جان دوباره می‌گیرد و به قدرت اول فوتبال ایران تبدیل خواهد شد تا همه از دیدن فوتبال پرسپولیس لذت ببرند.   * پرسپولیس ۴ بازیکن جذب کرده که در نیم فصل دوم به تیم اضافه خواهند شد که خودت هم یکی از آنها هستی.
فکر می‌کنی با اضافه شدن خودت و چند بازیکن جدید دیگر چه آینده‌ای در انتظار پرسپولیس خواهد بود؟ مطمئنا با اضافه شدن چند بازیکن جدید و یک استراحت مناسب در نیم فصل دوم شاهد یک پرسپولیس قدرتمند خواهیم بود و شک نکنید که این تیم فوتبال منظم و با انضباطی را انجام خواهد داد. ما خودمان را برای حضور در لیگ برتر و جام حذفی آماده می‌کنیم و منتظر آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود و مطمئنا با تلاش بیشتر به دنبال کسب عناوین بهتر می‌شویم.
    * با همه این کمبودها، سختی‌ها و مشکلاتی که دارید فکر می‌کنی پرسپولیس در نیم فصل دوم می‌تواند در نهایت قهرمان لیگ شود؟ ببینید به هر حال نمی‌شود فوتبال و نتیجه‌گیری را پیش‌بینی کرد اما ما تلاش می‌کنیم تا بتوانیم قهرمان شویم.    * اما به هر حال حضور بازیکنان جدید در پرسپولیس می‌تواند انگیزه خوبی باشد همان طور که خیلی از هواداران پرسپولیس معتقدند که تو و سایر بازیکنان جدید در پرسپولیس بودید، این تیم می‌توانست قهرمان آسیا شود.
  اینها حدس و گمان است. شاید اگر همه این بازیکنان را پرسپولیس از روز اول داشت، حتی به فینال آسیا هم نمی‌رسید، اما پرسپولیس با همان بضاعتی که داشت و با همان بازیکنانی که در زمین بودند موفق شد به فینال آسیا برسد و حتی در همین شرایط هم باید بگویم که پرسپولیس شایستگی قهرمانی در آسیا را داشت.
در همین وضعیت پرسپولیس در فینال یک بازیکن محروم و دو بازیکن مصدوم داشت و شاید اگر انصاری و ماهینی مصدوم و نعمتی محروم نبود، همین پرسپولیس می‌توانست قهرمان آسیا شود، هرچند که با این وضعیتی که تیم داشت، برای هواداران قهرمان به حساب می‌آید. پرسپولیس تیم پرافتخار و دوست داشتنی است و امیدوارم با اضافه شدن بازیکنان جدید و استراحت در نیم فصل بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و با توکل به خدا و تلاش زیاد نتایجی رقم بزنیم که هواداران پرسپولیس باز هم خوشحال باشند.
ما باید زحمت زیادی بکشیم و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر ببریم.    فارس 451

کد خبر: 55398  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: جام نیوز
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:

آخرین خبرهای ورزشي

هدیه ویژه محمد نوری به کاپیتان پرسپولیس (عکس) ایلنا  ۳۲ دقیقه پیش

هدیه ویژه محمد نوری به کاپیتان پرسپولیس (عکس)به گزارش ایلنا، پرسپولیس آخرین دیدار دور رفته لیگ برتر خود را در ورزشگاه آزادی برابر پارس جم برگزار کرده است. در ابتدای مسابقه، جلال حسینی و محمد نوری، کاپیتان‌های دو تیم هدایایی به رسم یادبود به هم اهدا کردند. نوری سابقه حضور در پرسپولیس و حتی بستن بازوبند کاپیتانی این تیم را هم در کارنامه دارد. ...

گزارش زنده: پرسپولیس 3 - 0 پارس جنوبی جم ایلنا  ۳۲ دقیقه پیش

گزارش زنده: پرسپولیس 3 - 0 پارس جنوبی جمبه گزارش ایلنا، شاگردان برانکو ایوانکوویچ برای به پایان رساندن مسابقات نیم فصل اول پارس جنوبی جم را یش روی خود می‌بینند. در صورت برتری پرسپولیس در این مسابقه و ناکامی سپاهان در مسابقه فردا،‌سرخپوشان می‌توانند به عنوان صدرنشین، نیم فصل اول را به پایان ببرند. گزارش این مسابقه را در ادامه...

اعلام ترکیب پرسپولیس برای آخرین بازی نیم فصل برابر پارس جنوبی خبرگزاری برنا  ۵۸ دقیقه پیش

اعلام ترکیب پرسپولیس برای آخرین بازی نیم فصل برابر پارس جنوبی به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، ترکیب قرمزپوشان برای دیدار برابر پارس جنوبی جم از هفته پانزدهم و آخرین دیدار نیم فصل اول رقابت‌های لیگ حرفه‌ای فوتبال (جام خلیج فارس) را به شرح زیر اعلام کرد: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی...

ترکیب پرسپولیس برای بازی با پارس جنوبی جم آفتاب نیوز  ۱ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز :  برانکو ایوانکوویچ ترکیب تیمش برای دیدار برابر پارس جنوبی جم را اعلام کرد. بر همین اساس پرسپولیس امروز با ترکیب علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، شجاع خلیل‌زاده، سید جلال حسینی، احمد نوراللهی، آدام همتی، سعید حسین‌پور، شایان مصلح، علی علیپور، سیامک نعمتی و گادوین منشا به میدان می‌رود.دیدار...

ایران قهرمان کشتی آزاد جام باشگاه های جهان شد آفتاب نیوز  ۱ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : در جریان دیدار فینال پنجمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان در شهر بابل استان مازندران، تیم بیمه رازی بابل با هدایت محسن کاوه برابر نماینده ترکیه به برتری ۱۰ بر صفر رسید و برای سومین مرتبه بر سکوی قهرمانی این رقابت ها ایستاد.پیروزی نماینده ایران مقابل نماینده ترکیه در حالی...

رونمایی آخرین ترکیب محروم پرسپولیس ایلنا  ۲ ساعت پیش

رونمایی آخرین ترکیب محروم پرسپولیسبه گزارش ایلنا، محرومیت پرسپولیس تهران در استفاده خریدهای تابستانی امروز به پایان رسید و سرخپوشان همزمان با این اتفاق آخرین بازی نیم فصل اول مسابقات لیگ هجدهم را برگزار می‌کنند. با نظر برانکو ایوانکوویچ در این مسابقه علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی،‌ احمد نورالهی،...

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال/ برتری یک نیمه ای سایپا و فولاد در آبادان و تبریز ایلنا  ۲ ساعت پیش

هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال/ برتری یک نیمه ای سایپا و فولاد در آبادان و تبریزبه گزارش ایلنا، نیمه نخست دو بازی تراکتور-فولاد و همچنین صنعت نفت-سایپا به اتمام رسید و هر دو مسابقه با برتری 1-0 تیم مهمان خاتمه پیدا کرد. تیم سایپا با تک گل زیبای معین عباسیان از روی یک ضربه ایستگاهی موفق شد صنعت نفت را در نیمه اول شکست دهد. این گل در دقیقه 25 زده شد. در دیگر دیدار هم فولاد خوزستان...

پیروزی تیم‌های صدرنشین مقابل حریفان خبرگزاری برنا  ۲ ساعت پیش

پیروزی تیم‌های صدرنشین مقابل حریفان به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال بانوان که از ۱۱ صبح امروز (جمعه) آغاز شد تیم مس رفسنجان برابر پالایش نفت آبادان به برتری چهار بر دو رسید و با توجه به شکست پویندگان صنعت فجر شیراز برابر ملی حفاری با تفاضل گل بیشتر و یک بازی کمتر نسبت به پویندگان دوباره...

شفر پس از جلسه مهم با فتحی ایران را به همراه پسرش ترک خواهد کرد+عکس خبرگزاری برنا  ۲ ساعت پیش

شفر پس از جلسه مهم با فتحی ایران را به همراه پسرش ترک خواهد کرد+عکس به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال ، در جلسه اى که با فتحی سرپرست باشگاه استقلال خواهد داشت برنامه تمرینى، اردویى و جذب بازیکنان جدید و خروج برخى آبى پوشان را مورد بررسى قرار مى دهد و سپس با فرزندش راهى کشورش مى شود. البته رفتن شفر و دیگر خارجى...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده