تعداد بازدید: ۲۵
تاريخ انتشار: سه‌شنبه،۳ مرداد ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۱۰:۳۹
برای استقلال و منصوریان جانم را می دهم
به گزارش نامه نیوز ، مهدی قائدی جوان اول این روزهای خطه بوشهر قلمداد می شود. بازیکنی که با جثه ریز و نحیف خود اما با تکنیک ناب با سن کم در ترکیب ایرانجوان در لیگ دسته اول همه نگاه ها را به خود معطوف کرد و لقب "باشوی کوچک" را به خود اختصاص داد. درخشش او در ترکیب ایرانجوان سریال معرفی استعدادهای ناب از بوشهر را ادامه داد تا جایی که استقلالی ها در اولین گام خود در بازار تابستانی با این جوان جنوبی قرارداد بستند تا قائدی به امید اصلی آبی های پایتخت برای درخشش در سال های آتی تبدیل شود.
بعد از گذشت نزدیک به دوماه از حضور در اردوی استقلال با قائدی گفتگوی مفصلی انجام دادیم که خواندن آن خالی از لطف نیست. روز اول کمی ترس داشتم اما الان نهشکر خدا همه چیز برای من در این یکی دو ماه خوب پیش رفته است. روز اول که می خواستم به تمرین استقلال بروم از رویارویی با بازیکنان بزرگ و جو حاکم بر این تیم پرطرفدار ترس داشتم اما در همان اولین جلسه تمرینی برخوردها و استقبال تیم و طرفداران کاملا ذهنیتم را تغییر داد و خیلی زود به این خودباوری رسیدم که استقلال خانه اول و آخر است و می توانم با این تیم و طرفدارانش به همه آرزوهای بزرگی که دارم برسم.
 افتخار می کنم عضو یکی از بهترین تیم های تاریخ استقلال هستمدر استقلال برخوردهایی دیدم که اصلا تصورش را نمی کردم چه از جانب کادر فنی و شخص علی آقا منصوریان چه از جانب بزرگترهای تیم از قبیل آقامهدی، آقامجتبی، آقاخسرو، آقاپژمان و ... باور کنید از این که به استقلال آمده ام از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیدم اما حالا به صراحت می گویم که از لطف و عنایت خداوند سپاسگزارم که در چنین شرایطی زمینه حضور من جوان کم تجربه را در یکی از بهترین تیم های چند دهه اخیر فوتبال استقلال و ایران فراهم شدو افتخارم این است که بگویم عضو کوچکی از استقلال بزرگ هستم.
 مطمئن باشید خانواده ام به تهران می آیندیه گله کوچک هم از برخی رسانه ها و همکاران شما دارم. من، مهدی قائدی یک جوان 19 ساله بدون هیچ تجربه از شهری کوچک وارد بزرگ ترین شهر و تیم ایران شدم پس چه خوب بود کمی بیشتر هوای من را داشته باشند. در این مدت باور کنید نه حرفی زدم نه مصاحبه ای انجام دادم اما برخی روزها دیدم مصاحبه هایی از قول من منتشر شده که خودم از خواندن آن خنده ام می گیرد.
نمونه اش ماجرای اقامت و کوچ خانواده ام به تهران است که شنیدم نوشته اند این اتفاق رخ نمی دهد و خانواده ام به تهران نمی آیند. ماجرا اینگونه که نوشتند نیست چون در به در دنبال یک منزل مسکونی مناسب با بودجه ای که من دارم، هستم چون برای کوچ خانواده ام به تهران بی تاب هستم به خصوص مادر و پدرم که هر چه دارم از لطف و زحمات آنها با عنایت خداوند است.
شاید باور نکنید خانواده ام چمدان های خود را برای زندگی در تهران بستند و تنها منتظر تماس من برای کوچ به تهران هستند. با بهترین متدهای بدنی و تاکتیکی تمرین کردیماردوی بسیار خوبی را در ارمنستان سپری کردیم که نتیجه این اردو را قطعا در همین بازی های ابتدای فصل خواهید دید. من اولین تجربه ام در تیم های لیگ برتری است و شاید برایم کمی همه چیز تازگی داشته باشد اما تا آن جا که می دانم استقلال با بهترین متدهای تمرینی چه از نظر تاکتیکی چه از نظر بدنی خود را برای رسیدن به آرزوها و جاه طلبی هایش در لیگ هفدهم آماده کرده است و امیدوارم که در این جاه طلبی ها بتوانم نقش کوچکی ایفا کنم.
 دود ماجرای تیم امید نباید به چشم بازیکنان بروددر ماجرای تیم امید و عدم سفر ما به قرقیزستان باور کنید هر سه نفری که فدراسیون حکم به محرومیت داده بی تقصیر هستیم و تنها دود این ماجرا به چشم ما رفته است. در کدام نقطه از دنیا بازیکنی پیدا می شود که بخواهد از پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورش خودداری کند که ما بخواهیم این کار را بنا به میل و اراده خود انجام بدهیم.
واقعا وقتی خبر محرومیتم را شنیدم تعجب کردم چون اصلا انتظار آن را نداشتم و حالا هم امیدوارم با پیگیری های باشگاه و تعامل با فدراسیون فوتبال این مشکل حل بشود و ما بتوانیم از اولین هفته لیگ برتر برای استقلال بازی کنیم. این پاها هدیه خداوند به من است در بدو ورود به اردوی استقلال با موضوع شکل و شمایل پاهایی که خداوند به من داده روبرو شدم.
این مدل پاها شکل خاصی است که خداوند متعال در وجود من قرار داده و من هم راضی ام به رضای خدا. مسلما حکمتی در آن است و می بینید که با همین پاها توانستم پله های پیشرفت را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارم و الان هم با همین پاهای قوسی شکل می خواهم بهترین بازی ها را برای استقلال به نمایش بگذارم و قهرمانی زیادی به دست بیاورم.
خوشبختانه در تمام تست های پزشکی در ایفمارک هم موفق بودم و مشکل خاصی نبود پس این موضوع این قدرها هم سوژه جالبی نبود(باخنده) برای استقلال و منصوریان جانم را می دهمعلی آقا منصوریان از همان روزهای ابتدایی که پروسه پیوستن به استقلال کلید خورد با صحبت ها و ایده های حرفه ای که برای آینده من داشت انگیزه ام را برای درخشش در این تیم دوچندان کرد و بدون اغراق بگویم که یکی از دلایل اصلی انتخاب استقلال هم حضور چنین مربی در راس کادر فنی بود.
چون علی اقا ثابت کرده بود که از بها دادن به جوانان ترسی ندارد. الان هم هر جا که سرمربی تیم بخواهد بازی می کنم و اگر لازم باشد دروازه بان استقلال هم می شوم(باخنده) البته با اجازه از آقامهدی رحمتی. البته دوباره تکرار می کنم که برخوردها در اردو واقعا متعجبم کرد چون هم بازیکنانی که خود تازه به استقلال آمده بودند از قبیل شجاعیان، بیت سعید و .
.. چه آنها که قدیمی های تیم بودند انصافا مثل یک برادر از من استقبال کردند و جوی را برایم درست کردند که احساس کردم 10 سال است افتخار پوشیدن پیراهن استقلال را در کارنامه دارم. بی صبرانه منتظر بازی در آزادی هستمبی صبرانه منتظر بازی با پیراهن استقلال در ورزشگاه رویایی و بزرگ آزادی تهران هستم. ورزشگاهی که بازی کردن در آن مقابل تماشاگران پرشمار یکی از آرزوهای بزرگ دوران فوتبالی من بود و حالا برای تجربه این آرزو لحظه شماری می کنم.
حتی اگر یک ثانیه هم باشد دوست دارم این اتفاق در کمترین بازه زمانی رخ بدهد چون صبح تا شب و شب تا صبح را با این رویا می گذرانم. آرزویی که سال هاست با من است از روزی که فهمیدم فوتبال چیست و پای تلویزیون همیشه بازی های آزادی را با حسرت خاصی تماشاکردم. لقب "باشو" را دوست دارمالگوی فوتبالی من نیمار برزیلی است.
بازیکنی که همیشه از شیوه فوتبالی او الهام گرفتم و تمام تلاشم را انجام دادم تا شکل و شمایل فوتبالی ام شبیه به او باشد. برخی طرفداران خونگرم بوشهری هم در ابتدا وقتی برای اولین بار بازی های من با پیراهن ایرانجوان را در لیگ دسته اول دیدند همین لقب را به من دادند اما با گذشت زمان کوتاه در یکی از بازی های خانگی وقتی خیلی خوب بازی کردم و زمینه برد سرنوشت ساز ایرانجوان فراهم شد یکی از این طرفداران به یکباره از روی سکوهای ورزشگاه شهید بهشتی لقب "باشو" را به من داد.
لقبی که برای بوشهری ها خیلی اهمیت دارد و خوشحالم که با این اسم شناخته می شوم تا سفیر فوتبال مستعد اما فقیر جنوب ایران باشم.البته اعتراف می کنم الان دیگر لقب و القاب برایم اهمیتی ندارد چون مهدی قائدی در حال حاضر افتخار پوشیدن پیراهن استقلال را به دست آورده و فارغ از هر لقبی باید جان خود را برای موفقیت این تیم و خوشحالی طرفدارانش بدهد که قطع به یقین همین طور هم خواهد شد.
 می خواهم سفیر استقلال و بوشهر در روسیه باشمرسیدن به پیراهن استقلال یکی از اولین رویاهای من بود که به لطف خداوند محقق شد. اما این تازه شروع رویاپردازی های مهدی قائدی در فوتبال ایران است چون هدف بعدی ام رسیدن به جام جهانی 2018 به عنوان سفیر استقلال و فوتبال پراستعداد بوشهر به این تورنمنت بزرگ است.
می خواهم از فرصت پوشیدن پیراهن استقلال به بهترین نحو استفاده کنم و در صورت قرار گرفتن در ترکیب کادر فنی تیم ملی را برای دعوت به اردوی تیم ملی تحت تاثیر قرار دهم چون شک ندارم کارلوس کی روش ترسی از دعوت جوانان به اردوی تیم ملی ندارد. امیدوارم پایان فصل رویایی باشدقراردادم را با استقلال ثبت کردم و امیدوارم این اتفاق بزرگی در دوران فوتبالی من رقم بزند و بتوانم از شرمندگی ابتدا خانواده ام به خصوص مادر بزرگوارم دربیایم،کسی که تمام زندگی و جوانی اش را برای رشد من فدا کرد همین طور پدرم.
ضمن این که محبت استقلالی ها و طرفداران را نیز جبران کنم تا فصلی که رویایی برای من آغاز شد رویایی نیز به پایان برسد. منبع: ورزش سه var clickyab_ad = clickyab_ad || []; clickyab_ad['id'] = 9951492947134 ; clickyab_ad['domain'] = 'namehnews.
ir'; clickyab_ad['slot'] = 34929327590; clickyab_ad['width'] = 468; clickyab_ad['height'] = 60; clickyab_ad['responsive'] = 'true' ; clickyab_ad['effect'] = "";

کد خبر: 839196  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: نامه
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای ورزشي

نخستین حضور برای یووه و اولین اخراج دوران بازیگری در لیگ قهرمانان برای کریس خبرگزاری فارس  ۲۰ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23 و 30 دقیقه به مصاف والنسیا رفته است. رونالدو روکورد دار گلزنی در لیگ قهرمانان در اولین حضورش با پیراهن یووه در چمپیونز لیگ در دقیقه 29 بازی با دریافت کارت قرمز مستقیم از فلیکس بریچ از بازی اخراج شد. ستاره پرتغالی با چشمانی...

خطایی که منجر به اولین اخراج و گریه رونالدو شد+فیلم و تصاویر خبرگزاری فارس  ۲۰ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23 و 30 دقیقه به مصاف والنسیا رفته است. فلیکس بریچ داور آلمانی در تصمیمی جنجالی رونالدو را در دقیقه 29 به دلیل یک برخورد ساده با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد. این اولین اخراج رونالدو در دوران بازیگری پس از 154 بازی در لیگ قهرمانان...

استقلال و دردسر بزرگ در حوالی داریوش شجاعیان ایلنا  ۵۹ دقیقه پیش

استقلال و دردسر بزرگ در حوالی داریوش شجاعیانبه گزارش ایلنا، استقلالی‌ها هنگام خرید با باشگاه تبریزی قرار گذاشتند که به صورت قسطی پول رضایتنامه شجاعیان را پرداخت کنند اما آبی‌ها هر بار در پرداخت قسط‌ها تاخیر دارند و این تاخیر باعث نارضایتی باشگاه تبریزی شده است. در ابتدا مسوولان این باشگاه تبریزی اعتراضی به این تاخیر نکردند و بدون...

آخرین اخبار درباره جانشین توشاک نود  ۱ ساعت پیش

آخرین اخبار درباره جانشین توشاک در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه تراکتورسازی تبریز پس از جدایی جان توشاک به دنبال انتخاب سرمربی جدید این تیم است.به گزارش وبسایت نود، مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز در گفتگو با برنامه نود اعلام کرد که سرمربی آینده نیز به احتمال فراوان خارجی خواهد بود که بر...

لیگ قهرمانان اروپا؛ برد پر گل آژاکس و توقف شاختار در خانه نود  ۱ ساعت پیش

لیگ قهرمانان اروپا؛ برد پر گل آژاکس و توقف شاختار در خانه در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - آژاکس در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان مقابل آ ا آتن 3-0 پیروز شد.به گزارش وبسایت نود، شب دوم از دور اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برد آژاکس و توقف شاختار آغاز شد. آژاکس 3-0 در خانه نماینده یونان را شکست داد ولی شاختار در...

فوتبال جهان| آژاکس در خانه گام اول را محکم برداشت/ هوفنهایم در اولین بازی تاریخش در لیگ قهرمانان... تسنیم  ۱ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب دوم هفته نخست مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با برتری آژاکس و تساوی هوفنهایم مقابل رقبایشان آغاز شد. تیم فوتبال آژاکس در خانه خودش با نتیجه  3 بر صفر از سد آاک آتن یونان گذشت. در این بازی گروه پنجم رقابت‌ها، تالیافیگو در دقایق 46  و...

فوتبال جهان| فیورنتینا با گلزنی جووانی سیمئونه از سامپدوریا امتیاز گرفت تسنیم  ۱ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  بازی معوقه هفته اول رقابت‌های سری A ایتالیا با تساوی یک بریک تیم فیورنتینا در خانه سامپدوریا به پایان رسید. در این بازی ورزشگاه «لوئیجی فراریس» ابتدا فیورنتینا با گل جووانی سیمئونه در دقیقه 13 پیش افتاد اما کاپراری در دقیقه 60 گل تساوی سامپدوریا را...

ترکیب من‌سیتی و لیون مشخص شد+عکس خبرگزاری فارس  ۱ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب مرحله  گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23 و30 دقیقه من‌سیتی در ورزشگاه اتحاد به مصاف لیون می‌رود. ترکیب شاگردان پپ برای دیدار امشب مقابل لیون به شکل زیر است: من‌سیتی: ادرسون، والکر، استون، لاپورتا، دلف، فرناندینیو، برناردو سیلوا، گوندوغان، داوید سیلوا، استرلینگ، ژسوس، ...

ترکیب منچستر مقابل یونگ بویز مشخص شد/بازگشت مارسیال+عکس خبرگزاری فارس  ۱ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، منچستر در اولین دیدار فصل 2018/19 لیگ قهرمانان به مصاف یانگ بویز سوئیس می ورد. ترکیب منچستر برای این دیدار به شکل زیر است: منچستر: دخه‌آ، دالوت، اسمالینگ،لیندلوف، شاو، فرد، پوگبا،ماتیچ،  رشفورد، لوکاکو، مارسیال  

قهرمانی آسیا؛ سومین برد متوالی برای دختران والیبالیست همشهری آنلاین  ۱ ساعت پیش

قهرمانی آسیا؛ سومین برد متوالی برای دختران والیبالیست قهرمانی آسیا؛ سومین برد متوالی برای دختران والیبالیست ورزش > توپ و تور - همشهری آنلاین:تیم ملی بانوان ایران در سومین دیدار خود از سری رقابت‌های کاپ آسیا مقابل تیم استرالیا به برتری رسید. به گزارش...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده