تعداد بازدید: ۲۰
تاريخ انتشار: دوشنبه،۹ مرداد ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۱۵:۱۱
شورش سرخابی علیه ساکت و فدراسیون فوتبال
به گزارش نامه نیوز ، علی کریمی، محمد مایلی کهن و علیرضا منصوریان سه چهره ای هستند که طی روزهای اخیر حملات بسیار تندی را به فدراسیون فوتبال و دبیرکل جدید این فدراسیون داشته اند. این سه چهره سرشناس آبی و قرمز به گونه ای عمل کرده اند که می توان ادعا کرد شمشیر خود را برای فدراسیون و محمدرضا ساکت دبیرفدراسیون و مدیرتیم های ملی از رو بسته اند.
انتقادهای این سه فوتبالی پرطرفدار به حدی تند و تیز است که می توان انتظار واکنش های جدی از سوی فدراسیون و البته متعاقب آن واکنش این سه و هوادارانشان در روزهای آینده را داشته باشیم.کریمی:ساکت شکایت کنعلی کریمی همواره یکی از منتقدان جدی  مدیران فوتبال بوده است. او بعد از خداحافظی از فوتبال تقریبا به جای ارتباط با رسانه ها، تمام تمرکز خود را برروی صفحات مجازی اش گذاشته است و حرفهای تند و تیزش را برروی صفحه اینستاگرامش منتشر می کند.
کریمی بعد از جدایی از نفت تهران، دو پست بسیار تند را علیه فدراسیون فوتبال منتشر کرده است. او ابتدا و دررابطه با این خبر که قرارداد برخی  از بازیکنان نفت تهران بعد ازحضور کادرفنی جدید،تغییر کرده به شدت از تاج و فدراسیون فوتبال انتقاد کرد. او در این پست خطاب به تاج نوشت:« البته شما بعد از 9 سال اگه می خواستین و می تونستین که این فوتبال درست شده بود، لابد رئیس بعدی هم آقای ساکته، کاش یه زلزله بیاد توی این فدراسیون ، یه تیکه از این دایره بسته خراب شه، شاید یه نفر خیرخواه فوتبال وارد بشه.
» اما علی کریمی در آخرین پستش که امروز منتشر شد در واکنش به مصاحبه محمدرضا ساکت با روزنامه گل که گفته بود از وی شکایت نمی کند جنگ را با فدراسیون و ساکت علنی کرد:«آقای ساکت اگر کسی و جایی بود که رسیدگی می کرد الان شماها سالها توی فدراسیون نبودین. اومدن شما هم مثل آقای تاج آهسته آهستس ولی پیوسته...شما اگه این کاره ای، پول بازیکنان و مربیان فوتبال رو بگیرین.
من منتظر شکایت شما هستم حتما لطفا...اما مطمئن باشید شکایتم کنی من ساکت نمی شم.»منصوریان، آماده نبردعلیرضا منصوریان به حدی از اقدامات فدراسیون فوتبال درباره محرومیت ناراحت بود که در نشست خبری بعد از بازی با صنعت نفت توپخانه انتقادش را به سوی فدراسیون فوتبال و محمدرضا ساکت گرفت. او درپایان بازی در آبادان گفت:« ساکت باید از هواداران استقلال عذرخواهی کند.
من به مدیرعامل باشگاه گفتم که باید از او(ساکت) شکایت کنیم.» منصوریان هم به شدت از دبیرفدراسیون عصبانی است. او ساکت را به عدم شناخت قوانین متهم می کند و به نوعی او را در اتفاقات اخیر پیرامون محرومیت بازیکنان استقلال مقصر می داند. هرچند مهدی تاج بعد از حرف های منصوریان تنها با بیان اینکه «ادبیات منصوریان را نمی پسندم» به سرمربی استقلال اعتراض و ناراحتی اش را نشان داد.
اما منصوریان مواضعش را تعدیل نکرد و به نظر می رسد با همین موضع درصدد شکستن آرای انضباطی برعلیه استقلال است. نکته اینجا است که حمله منصوریان به فدراسیون و محمدرضا ساکت سکوهای پرشمار آبی های پایتخت را برای اولین بازی خانگی در فصل جدید تبدیل به آتش زیرخاکستری کرده که می تواند جمعه این هفته علیه فدراسیون شعله ور شود.
مایلی کهن وارد می شودمحمدمایلی کهن اگر ذهنش را مرتب کرده و کمی کلاسه شده و منظم مصاحبه کند واقعا حرفهایش جای تامل و تعمق دارد. مایلی کهن هم خیلی زود به جمع علی کریمی و علیرضا منصوریان پیوست تا مثلث حمله به فدراسیون یک مهاجم تمام عیار داشته باشد. مایلی کهن درمصاحبه ای که بازهم خیلی ها را هدف قرارداده بدون ملاحظه کاری فدراسیون فوتبال را هدف قرار داده و حمایت قاطعانه ای هم از علیرضامنصوریان مقابل فدراسیون فوتبال انجام می دهد.
او برای حمایت از منصوریان داستان خودش در زمان هدایت تیم امید را تعریف می کند که باشگاه ذوب آهن درزمان مدیریت مهدی تاج بازیکن این تیم را دراختیار تیم امید قرارنداده است. او همچنین فدراسیون را به تشکیل باند اصفهانی متهم می کند و از تاج، ساکت و اسلامیان به عنوان رئوس این باند یاد می کند. او همچنین مستقیما به ساکت حمله کرده او را مدیری حاصل روابط و باندبازی های فوتبال می داند.
او حتی به این اشاره می کند که محمدرضا ساکت تحصیلات و تجربه ورزش نداشته و تنها به این دلیل که زمانی راننده اکبر ترکان رئیس وقت هیات فوتبال اصفهان بوده است توانسته به اینجا برسد. بیان این نکته هم ضروری است که مایلی کهن به شدت از برکناری دکتر اسدی دبیرسابق فدراسیون و جانشینی محمدرضا ساکت عصبانی است و این مصاحبه هم می تواند در ادامه همین ناراحتی باشد هرچند مایلی کهن آدمی است که آنچه به نظرش درست است را باصدای بلند می گوید و البته هیچ دل خوشی هم از فدراسیون فوتبال و عواملش ندارد.
جنگی با پایان مبهمپایان این جنگی که امروز آغاز شده را نمی توان متصور شد. ازطرفی فدراسیون فوتبال برای حفظ قدرت و اتوریته اش باید با این اتفاقات برخورد جدی کند و از طرف دیگر چهره هایی هستند که هوادران زیادی دارند و جنگ و برخورد با آنها می تواند نتایج مثبتی به همراه نداشته باشد. مهدی تاج در مقطع حساسی قرار گرفته است و شاید این بار با کدخدامنشی نتوان این جنگ را پایان داد.
تاج و ساکت اکنون منصوریان، کریمی و مایلی کهن را مقابل خودشان دارند و ادامه همین روند شاید چهره های دیگری هم به جمع منتقدان بزرگ آنها اضافه شود. چهره ای که البته بهتر است از استقلالی ها یا پرسپولیسی های شناخته شده نباشد! منبع: ورزش سه var clickyab_ad = clickyab_ad || []; clickyab_ad['id'] = 9951492947134 ; clickyab_ad['domain'] = 'namehnews.
ir'; clickyab_ad['slot'] = 34929327590; clickyab_ad['width'] = 468; clickyab_ad['height'] = 60; clickyab_ad['responsive'] = 'true' ; clickyab_ad['effect'] = "";

کد خبر: 847541  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: نامه
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای ورزشي

برگزاری آخرین تمرین تیم ملی پیش از سفر به تونس شبکه ایران  ۳۲ دقیقه پیش

به گزارش ایران آنلاین، در این تمرین که از ساعت 16:30 در مرکز تمرینی پک برگزار شد، بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی زیر نظر کارلوس کی روش به تمرین پرداختند. این آخرین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال ایران پیش از سفر به تونس بود. بازیکنان تیم ملی پس از انجام این تمرین متنوع و شاداب به هتل رفتند تا آماده پرواز...

6 سال محرومیت برای ۲ بازیکن متخلف شبکه ایران  ۳۲ دقیقه پیش

به گزارش ایران آنلاین، دکتر سیف برقی گفت: بر اساس آیین نامه های مصرح آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ و همچنین آیین نامه ضد دوپینگ فیفا، بعد از اعلام مثبت شدن تست دوپینگ بازیکنان از سوی آزمایشگاه مرجع آژانس جهانی، روند دادرسی با جلسات استماع بازیکن متهم به دوپینگ آغاز و در ادامه به جلسات دادرسی اولیه و...

ترکیب اتلتیکو مقابل ویارئال مشخص شد+عکس خبرگزاری فارس  ۵۰ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، اتلتیکومادرید در چارچوب هفته بیست و نهم لالیگا به مصاف ویارئال می رود. 11 مرد سیمئونه برای مصاف مقابل زیردریایی زرد به شکل زیر است:  

صلاح و مسی برترین‌‌های 5 لیگ معتبر اروپا خبرگزاری فارس  ۵۰ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد صلاح شب گذشته در دیدار لیورپول مقابل واتفورد به تنهایی 5 گل به ثمر رساند تا درخشش خیره‌کننده‌ای داشته باشد و در صدر گلزنان لیگ برتر انگلیس قرار بگیرد. بر این اساس صلاح و مسی بیشترین گل‌ها را به ثمر رسانده‌اند و پاس گل را برای هم‌تیمی‌های خود مهیا کرده‌اند. در مجموع هر دو...

تیم والیبال بانک سرمایه منحل شد همشهری آنلاین  ۵۱ دقیقه پیش

تیم والیبال بانک سرمایه منحل شد تیم والیبال بانک سرمایه منحل شد ورزش > توپ و تور - همشهری آنلاین:تیم والیبال بانک سرمایه، قهرمان سه دوره پیاپی لیگ برتر والیبال ایران با تصمیم هیات مدیره بانک سرمایه منحل شد به گزارش ایسنا، پس از...

کدام تیم نماینده والیبال ایران در جام قهرمانان آسیا خواهد شد؟ همشهری آنلاین  ۵۱ دقیقه پیش

کدام تیم نماینده والیبال ایران در جام قهرمانان آسیا خواهد شد؟ کدام تیم نماینده والیبال ایران در جام قهرمانان آسیا خواهد شد؟ ورزش > توپ و تور - همشهری آنلاین:معلوم نیست کدام تیم به عنوان نماینده والیبال ایران با اعلام انحلال تیم والیبال بانک سرمایه به عنوان تیم برتر لیگ کشور در جام قهرمانان...

تصمیم عجیب کی‌روش؛ ستاره استقلالی از تیم ملی خط خورد ستاره ها  ۱ ساعت پیش

تصمیم عجیب کی‌روش؛ ستاره استقلالی از تیم ملی خط خورد به گزارش ستاره ها به نقل از ایلنا؛ کارلوس کی‌روش‌، سرمربی تیم ملی کشورمان یک روز پس از دیدار تدارکاتی مقابل سیرالئون اقدام به انتشار فهرست تیم ملی با حضور لژیونرها کرد و در این میان چند بازیکن از فهرست تیم ملی خط خوردند و نفرات جدیدی اضافه شدند. در این میان از بین استقلالی‌های تیم...

پیام صادقیان: از شرایطم در عثمانلی راضی‌ام/ تلاش می‌کنم در فهرست نهایی جام جهانی باشم ستاره ها  ۱ ساعت پیش

پیام صادقیان: از شرایطم در عثمانلی راضی‌ام/ تلاش می‌کنم در فهرست نهایی جام جهانی باشم به گزارش ستاره ها؛ پیام صادقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، در خصوص شرایطش در لیگ ترکیه و تیم عثمانلی اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و شخصاً از حضور در اینجا راضی هستم. تمرینات منظم و خوب و بازی‌های سخت چیزیست که در لیگ ترکیه وجود دارد و در کل همانطور که گفتم از شرایط رضایت دارم و...

جام حذفی انگلیس؛ صعود ساوتهمپتون به نیمه نهایی ایلنا  ۱ ساعت پیش

جام حذفی انگلیس؛ صعود ساوتهمپتون به نیمه نهاییبه گزارش ایلنا،از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس ساوتهمپتون که به خانه ویگان رفته بود موفق شد با نتیجه 2 بر صفر این تیم را شکست دهد و راهی نیمه نهایی شود. هویبرگ (62) و سدریک (90) گلهای تیم مهمان را به ثمر رساندند. در بازی دیگر این مرحله از ساعت 20 امشب لسترسیتی میزبان چلسی است.

ترکیب چلسی برای دیدار با لستر ایلنا  ۱ ساعت پیش

ترکیب چلسی برای دیدار با لستربه گزارش ایلنا، تیم های لسترسیتی و چلسی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس، از ساعت 20 امشب با یکدیگر دیدار می کنند.   ترکیب چلسی: کابایرو- آسپلیکوئتا- کریستنسن- رودیگر- موسس- باکایوکو- کانته- آلونسو- ویلیان- موراتا- هازارد ترکیب لسترسیتی: اشمایکل- سیمسون- مورگان- ماگیره- چیلول- اندیدی-...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده