تعداد بازدید: ۳۶
تاريخ انتشار: یکشنبه،۳ دی ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۱۹:۴۴
استقلال با آتش‌زدن نفت صعود کرد
به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه هفته شانزدهم لیگ برتر تیم استقلال از ساعت 16:25 در ورزشگاه آزادی آغاز شد.داور:حسین زرگر کمک داوران: رحیم شاهین – ایوب غلام زادهکارت زرد:- مگنو باتیستا(نفت آبادان)، آگوستو سزار(نفت آبادان)، میلاد زکی‌پور(استقلال)کارت قرمز:-گل: محسن کریمی(در دقیقه 15 برای استقلال)، وریا غفوری(در دقیقه 41 برای استقلال)، داریوش شجاعیان(در دقیقه 55 برای استقلال)، محسن کریمی(در دقیقه 67 برای استقلال)ترکیب استقلال: حسین حسینی، مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، فرشید باقری، سرور جباروف، داریوش شجاعیان، محسن کریمی و علی قربانیسرمربی: وینفرد شفرمیلاد زکی‌پور( امید نورافکن74)، سرور جباروف( خسرو حیدری 77)، علی قربانی(بهنام برزای82)ترکیب صنعت نفت آبادان: نوشی صوفیانی، عبدالله زاده، باتیستا، بغلانی، آگوستو سزار، کرار جاسم، حسین ساکی، امین درویشی، نیک نفس، لوسیانو پریرا و ابراهیم زادهسرمربی: فراز کمالوندتعویض‌ها: امین درویشی(  طالب ریکانی 63)، آگوستو سزار(مسلم مجدمی 68)،تیم فوتبال استقلال با یک پیروزی پرگل دیگر توانست دو پله صعود کند و خود را به رده ششم جدول برساند.
آبی پوشان در این مسابقه بازی تاکتیکی و حساب‌ شده ای را انجام دادند و گل‌های مدرسه ای را زدند. استقلال اکنون با 9 گل خورده بعد از پرسپولیس دومین خط دفاع مستحکم لیگ را دارد.استقلال باید در نیمه نهایی جام حذفی طبق برنامه قبلی روز 11 دی ماه در آبادان به مصاف صنعت نفت برود.دقیقه 87مهاجم نفت به تنهایی به دفاع استقلال زد و در نهایت توپ را دروازه بان آبی پوشان از او گرفت.
 دقیقه 85شوت محسن کریمی از کنار دروازه نفت به بیرون رفت. دقیقه 80جاسم کرار با فرشید باقری بازیکن استقلال درگیر لفظی پیدا کرد. داور به هر دو بازیکن تذکر سفت و سختی داد تا ارام باشند. دقیقه 77وریا غفوری ضربه کرنر ابی پوشان را به شکل بدی زد که توپ از انسوی زمین راهی اوت شد! دقیقه 76شوت جباروف بعد از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.
ضربه کرنر را خود جباروف زد که در نهایت مدافعان توپ را به کرنر زدند. دقیقه 75ارسال امید نورافکن از بالای دروازه نفت به بیرون رفت. دقیقه 72شوت داریوش شجاعیان به تیرک دروازه نفت آبادان برخورد کرد و توپ برگشتی به جباروف در موقعیت آفساید رسید و شوت او هم به تیرک دیگر تیم نفت خورد! دقیقه 71ضربه کاشته کرار از کنار دروازه استقلال به اوت رفت.
 دقیقه 67محسن کریمی در محوطه جریمه صاحب توپ شد و گل چهارم استقلال و گل دوم خودش در این بازی را با یک حرکت تکنیکی زد. دقیقه 63ضربه کاشته کرار را مدافعان استقلال دفع کردند و توپ تبدیل به یک ضد حمله برای آبی پوشان شد.در نهایت توپ به علی قربانی رسید که در موقعیت تک به تک نتوانست گل چهارم تیمش را بزند و یک فرصت ایده ال گل دیگر را از دست داد.
 دقیقه 60فراز کمالوند بعد از گل سوم استقلال روی نیمکت نشست و صورت خود را در میان دستانش پنهان کرد و بازی را تماشا نمی‌کرد! دقیقه 57ضربه کاشته صنعت نفت را جاسم کرار از پشت محوطه جریمه استقلال زد که توپ از بالای دروازه استقلال به اوت رفت. دقیقه 55پاس عمقی علی قربانی به داریوش شجاعیان رسید و او هم بعد از دریبل دروزا‌ه بان نفت گل سوم استقلال را زد.
این گل یک گل تاکتیکی و مدرسه‌ای محسوب می شد. دقیقه 53کرار ضربه کاشته نفت را روی دروازه استقلال فرستاد که توپ روی سر رضا جبیره فرود آمد و ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال به اوت رفت. دقیقه 48جباروف سومین ضربه کرنر استقلال را زد که تبدیل به یک فرصت گلزنی شد و توپ به فرشید باقری رسید که ضربه سر او با اختلاف کمی از کنار دروازه نفت راهی اوت شد.
 نیمه دوم/دقیقه 46ضربه کاشته نفت آبادان را کرار زد که توپ با اختلاف از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد. دقیقه 45+2ارسال زکی پور از بالای دروازه نفت آبادان به اوت رفت. دقیقه 44سرور جباروف یک گل دیگر برای استقلال زد اما کمک داور این گل را افساید اعلام کرد. دقیقه 40بازیکنان استقلال بعد از چند پاسکاری زیبا توپ را به علی قربانی رساندند که سانتر او در نهایت به وریا غفوری رسید و شوت این بازیکن از پشت محوطه جریمه تبدیل به گل دوم استقلال شد.
 دقیقه 36خطای حسینی روی مهاجم برزیلی صنعت نفت را به یک ضربه کاشته درسمت چپ محوطه جریمه استقلال رساند.جاسم کرار ضربه کاشته را یک ضرب به سمت دروازه زد که توپش راهی اوت شد. دقیقه 34خطای علی قربانی روی جاسم کرار باعث شد که داور به مهاجم استقلال تذکر شدیدی بخاطر اعتراضش بدهد. دقیقه 30توپ بیشتر در میانه میدان در جریان است و دو تیم با احتیاط بیشتری نسبت به دقایق اولیه مسابقه بازی می‌کنند.
 دقیقه 24ضربه کرنر را مدافعان استقلال برگشت دادند. دقیقه 23جاسم کرار ضربه کاشته ای را از راه دور زد که با واکنش دروازه بان استقلال توپ راهی کرنر شد. دقیقه 22هواداران استقلال منصور پورحیدری سرمربی فقید تیم را تشویق کردند. دقیقه 20اگستو سزار در محوطه جریمه نتوانست از موقعیت گلزنی که برایش ایجاد شده استفاده کند و توپ از مقابل پاهایش راهی اوت شد.
 دقیقه 18بازیکنان نفت تا این لحظه از بازی هیچ خطایی انجام ندادند ولی استقلال مرتکب سه خطا شده بود. دقیقه 17برخورد روزبه چشمی با شیمبا بازیکن تیم صنعت نفت در وسط زمین باعث مصدومیت هر دو بازیکن در میانه میدان شد. دقیقه 15استقلال یک گل مدرسه‌ای زد، پاس در عمق دفاع داریوش شجاعیان به محسن کریمی رسید و او با یک شوت دقیق طاق دروازه‌ نفت آبادان را فرور ریخت و گل اول آبی پوشان را به ثمر رساند.
 دقیقه 14شفر در کنار زمین با شور و حرارت دستورات تاکتیکی را به بازیکنان استقلال می‌دهد. دقیقه 12شوت امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه را دروازه‌بان تیم نفت آبادان با یک واکنش خوب راهی کرنر کرد. جباروف ضربه کرنر را به شکل پاس زد که در نهایت حاصلی برای آبی پوشان نداشت. دقیقه 10شوت علی قربانی از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه نفت راهی اوت شد.
 دقیقه 8شوت نیک نفس وارد دروازه استقلال شد اما داور پیش از آن خطای بازیکن نفت را روی حسینی دروازه بان استقلال اعلام کرده بود. دقیقه 7ضربه کرنر هم تبدیل به موقعیت گلزنی برای صنعت نفت آبادان شد که در نهایت توپ به اگوستزار رسید و ضربه سر او بعد از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد. دقیقه6شوت کرار جاسم را حسینی با یک واکنش راهی کرنر کرد.

کد خبر: 940768  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: خبرگزاری فارس
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای ورزشي

زمان بازی تراکتورسازی تبریز و سایپا مشخص شد مرور نیوز  ۱۵ دقیقه پیش

زمان بازی تراکتورسازی تبریز و سایپا مشخص شدبه گزارش مرور نیوز، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و سایپا تهران در هفته چهارم لیگ برتر هجدهم فوتبال به مصاف هم خواهد رفت. این دیدار جمعه 26 مرداد 1397‌ ساعت 19:45 دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

فتح‌الله‌زاده: تیام شأن استقلال و افتخاری را پایین آورد و باشگاه نباید ۲ ماه پای او می‌نشست ستاره ها  ۱۸ دقیقه پیش

فتح‌الله‌زاده: تیام شأن استقلال و افتخاری را پایین آورد و باشگاه نباید ۲ ماه پای او می‌نشست به گزارش  ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی فتح‌الله‌زاده در مورد نگرانی طرفداران باشگاه استقلال از آینده این تیم در لیگ هجدهم گفت: این نگرانی‌ها به حق است. استقلال سال گذشته روند خوبی در پیش گرفت و مدعی قهرمانی شد. اگر تغییرات در کادر فنی چند هفته زودتر رخ می‌داد،...

قلعه‌نویی: در مورد کی‌روش، نه وزیر تصمیم گیرنده است نه رئیس فدراسیون ستاره ها  ۱۸ دقیقه پیش

قلعه‌نویی: در مورد کی‌روش، نه وزیر تصمیم گیرنده است نه رئیس فدراسیون به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی درباره اردوی پیش فصل تیم فوتبال سپاهان در کشور ترکیه و برگزاری دیدارهای تدارکاتی این تیم اظهار داشت: ابتدا به آقای افتخاری و برادران مجیدی غم از دست دادن پدر بزرگوارشان را تسلیت می‌گویم. در مورد اردوی ترکیه هم ابتدا از مجموعه فولاد...

عکس/ گرانقمت ترین تیم فوتبال جهان ایلنا  ۲۲ دقیقه پیش

عکس/ گرانقمت ترین تیم فوتبال جهانبه گزارش ایلنا، آلیسون بکر با قراردادی 67 میلیون پوندی از رم به لیورپول منتقل شد و لقب گرانقیمت ترین دروازه بان جهان را به خود اختصاص داد. پیش از این انتقال پر سر و صدا، کریستیانو رونالدو پس از 9 سال با 105 میلیون پوند از رئال مادرید به یوونتوس رفت. با این دو انتقال بزرگ تابستانی، گرانقیمت ترین تیم...

لحظه به لحظه با چهارمین ستاره پرسپولیس که پرید(عکس) ایلنا  ۲۲ دقیقه پیش

لحظه به لحظه با چهارمین ستاره پرسپولیس که پرید(عکس)به گزارش ایلنا، وحید امیری ستاره تیم ملی فوتبال ایران و باتزیکن دو فصل اخیر پرسپولیس امروز با قراردادی دو ساله به ترابوزان اسپور ترکیه پیوست تا برای اولین بار طعم حضور در فوتبال خارج از ایران را بچشد. این بازیکن لحظاتی پیش قرارداد خود را به صورت رسمی امضا کرد و در ادامه تصاویری از امضای قرارداد تا قرار...

توتی: رم مجبور به فروش آلیسون به لیورپول شد نود  ۲۹ دقیقه پیش

توتی: رم مجبور به فروش آلیسون به لیورپول شد در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - فرانچسکو توتی اسطوره باشگاه رم تایید کرد که این باشگاه نمی توانست در مقابل پیشنهاد های وسوسه انگیز مقاومت کند.به گزارش وبسایت نود، در ابتدای این هفته آلیسون بکر سنگربان برزیلی آ اس رم با مبلغ 72.5 میلیون یورو به لیورپول پیوست و به...

ناصر الخلیفی: نیمار و امباپه رابطه بسیار خوبی با هم دارند نود  ۲۹ دقیقه پیش

ناصر الخلیفی: نیمار و امباپه رابطه بسیار خوبی با هم دارند در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاریسن ژرمن می گوید که نیمار و کیلیان امباپه با هم خوب هستند و هیچ مشکلی وجود ندارد.به گزارش وبسایت نود، در هفته گذشته نیمار و امباپه صراحتا اعلام کردند که قصد جدایی از باشگاه فرانسوی را ندارند و می خواهند...

دانشجویان کاراته ایران در انتظار 5 مدال طلا و 5 برنز جهان تسنیم  ۲۹ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی, در یازدهمین دوره رقابت‌های کاراته دانشجویان جهان که از 28 تیر با حضور 329 کاراته کا از 33 کشور در شهر کوبه ژاپن آغاز شده است, 5 نماینده کاراته کشورمان در دو بخش مردان و بانوان به فینال راه یافتند و 5 ورزشکار نیز برای...

پوتین: جام جهانی 2018 کلیشه‌های مربوط به روسیه را از بین برد/ چرچرسوف: ناراحتم که جام را نبردیم تسنیم  ۲۹ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت اسپورت اکسپرس روسیه، ولادیمیر پوتین در نشست بررسی نتایج جام جهانی 2018 و استفاده از میراث این رقابت‌ها گفت: می‌خواهم تاکید کنم که جام جهانی 2018 علاوه بر از شکستن و از بین‌بردن کلیشه‌های مربوط به روسیه باعث شد تا موج عظیم واقعی علاقه به کشورمان...

امیری: خوشحالم که به ترابزون اسپور آمدم/ از خدا می خواهم به من کمک کند جام نیوز  ۳۳ دقیقه پیش

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، وحید امیری، هافبک سابق پرسپولیس و بازیکن جدید ترابزون اسپور ترکیه در جلسه معارفه خود گفت: از آمدن به ترابزون اسپور خیلی خوشحال هستم. از خدا می خواهم مرا کمک کند تا به توانم بهترین عملکرد را برای ترابزون اسپور داشته باشم.   هاکیسالی اوغلو، نائب رئیس باشگاه ترابزون...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده