تعداد بازدید: ۲۱
تاريخ انتشار: یکشنبه،۳ دی ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۱۹:۴۴
استقلال با آتش‌زدن نفت صعود کرد
به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه هفته شانزدهم لیگ برتر تیم استقلال از ساعت 16:25 در ورزشگاه آزادی آغاز شد.داور:حسین زرگر کمک داوران: رحیم شاهین – ایوب غلام زادهکارت زرد:- مگنو باتیستا(نفت آبادان)، آگوستو سزار(نفت آبادان)، میلاد زکی‌پور(استقلال)کارت قرمز:-گل: محسن کریمی(در دقیقه 15 برای استقلال)، وریا غفوری(در دقیقه 41 برای استقلال)، داریوش شجاعیان(در دقیقه 55 برای استقلال)، محسن کریمی(در دقیقه 67 برای استقلال)ترکیب استقلال: حسین حسینی، مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، فرشید باقری، سرور جباروف، داریوش شجاعیان، محسن کریمی و علی قربانیسرمربی: وینفرد شفرمیلاد زکی‌پور( امید نورافکن74)، سرور جباروف( خسرو حیدری 77)، علی قربانی(بهنام برزای82)ترکیب صنعت نفت آبادان: نوشی صوفیانی، عبدالله زاده، باتیستا، بغلانی، آگوستو سزار، کرار جاسم، حسین ساکی، امین درویشی، نیک نفس، لوسیانو پریرا و ابراهیم زادهسرمربی: فراز کمالوندتعویض‌ها: امین درویشی(  طالب ریکانی 63)، آگوستو سزار(مسلم مجدمی 68)،تیم فوتبال استقلال با یک پیروزی پرگل دیگر توانست دو پله صعود کند و خود را به رده ششم جدول برساند.
آبی پوشان در این مسابقه بازی تاکتیکی و حساب‌ شده ای را انجام دادند و گل‌های مدرسه ای را زدند. استقلال اکنون با 9 گل خورده بعد از پرسپولیس دومین خط دفاع مستحکم لیگ را دارد.استقلال باید در نیمه نهایی جام حذفی طبق برنامه قبلی روز 11 دی ماه در آبادان به مصاف صنعت نفت برود.دقیقه 87مهاجم نفت به تنهایی به دفاع استقلال زد و در نهایت توپ را دروازه بان آبی پوشان از او گرفت.
 دقیقه 85شوت محسن کریمی از کنار دروازه نفت به بیرون رفت. دقیقه 80جاسم کرار با فرشید باقری بازیکن استقلال درگیر لفظی پیدا کرد. داور به هر دو بازیکن تذکر سفت و سختی داد تا ارام باشند. دقیقه 77وریا غفوری ضربه کرنر ابی پوشان را به شکل بدی زد که توپ از انسوی زمین راهی اوت شد! دقیقه 76شوت جباروف بعد از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.
ضربه کرنر را خود جباروف زد که در نهایت مدافعان توپ را به کرنر زدند. دقیقه 75ارسال امید نورافکن از بالای دروازه نفت به بیرون رفت. دقیقه 72شوت داریوش شجاعیان به تیرک دروازه نفت آبادان برخورد کرد و توپ برگشتی به جباروف در موقعیت آفساید رسید و شوت او هم به تیرک دیگر تیم نفت خورد! دقیقه 71ضربه کاشته کرار از کنار دروازه استقلال به اوت رفت.
 دقیقه 67محسن کریمی در محوطه جریمه صاحب توپ شد و گل چهارم استقلال و گل دوم خودش در این بازی را با یک حرکت تکنیکی زد. دقیقه 63ضربه کاشته کرار را مدافعان استقلال دفع کردند و توپ تبدیل به یک ضد حمله برای آبی پوشان شد.در نهایت توپ به علی قربانی رسید که در موقعیت تک به تک نتوانست گل چهارم تیمش را بزند و یک فرصت ایده ال گل دیگر را از دست داد.
 دقیقه 60فراز کمالوند بعد از گل سوم استقلال روی نیمکت نشست و صورت خود را در میان دستانش پنهان کرد و بازی را تماشا نمی‌کرد! دقیقه 57ضربه کاشته صنعت نفت را جاسم کرار از پشت محوطه جریمه استقلال زد که توپ از بالای دروازه استقلال به اوت رفت. دقیقه 55پاس عمقی علی قربانی به داریوش شجاعیان رسید و او هم بعد از دریبل دروزا‌ه بان نفت گل سوم استقلال را زد.
این گل یک گل تاکتیکی و مدرسه‌ای محسوب می شد. دقیقه 53کرار ضربه کاشته نفت را روی دروازه استقلال فرستاد که توپ روی سر رضا جبیره فرود آمد و ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال به اوت رفت. دقیقه 48جباروف سومین ضربه کرنر استقلال را زد که تبدیل به یک فرصت گلزنی شد و توپ به فرشید باقری رسید که ضربه سر او با اختلاف کمی از کنار دروازه نفت راهی اوت شد.
 نیمه دوم/دقیقه 46ضربه کاشته نفت آبادان را کرار زد که توپ با اختلاف از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد. دقیقه 45+2ارسال زکی پور از بالای دروازه نفت آبادان به اوت رفت. دقیقه 44سرور جباروف یک گل دیگر برای استقلال زد اما کمک داور این گل را افساید اعلام کرد. دقیقه 40بازیکنان استقلال بعد از چند پاسکاری زیبا توپ را به علی قربانی رساندند که سانتر او در نهایت به وریا غفوری رسید و شوت این بازیکن از پشت محوطه جریمه تبدیل به گل دوم استقلال شد.
 دقیقه 36خطای حسینی روی مهاجم برزیلی صنعت نفت را به یک ضربه کاشته درسمت چپ محوطه جریمه استقلال رساند.جاسم کرار ضربه کاشته را یک ضرب به سمت دروازه زد که توپش راهی اوت شد. دقیقه 34خطای علی قربانی روی جاسم کرار باعث شد که داور به مهاجم استقلال تذکر شدیدی بخاطر اعتراضش بدهد. دقیقه 30توپ بیشتر در میانه میدان در جریان است و دو تیم با احتیاط بیشتری نسبت به دقایق اولیه مسابقه بازی می‌کنند.
 دقیقه 24ضربه کرنر را مدافعان استقلال برگشت دادند. دقیقه 23جاسم کرار ضربه کاشته ای را از راه دور زد که با واکنش دروازه بان استقلال توپ راهی کرنر شد. دقیقه 22هواداران استقلال منصور پورحیدری سرمربی فقید تیم را تشویق کردند. دقیقه 20اگستو سزار در محوطه جریمه نتوانست از موقعیت گلزنی که برایش ایجاد شده استفاده کند و توپ از مقابل پاهایش راهی اوت شد.
 دقیقه 18بازیکنان نفت تا این لحظه از بازی هیچ خطایی انجام ندادند ولی استقلال مرتکب سه خطا شده بود. دقیقه 17برخورد روزبه چشمی با شیمبا بازیکن تیم صنعت نفت در وسط زمین باعث مصدومیت هر دو بازیکن در میانه میدان شد. دقیقه 15استقلال یک گل مدرسه‌ای زد، پاس در عمق دفاع داریوش شجاعیان به محسن کریمی رسید و او با یک شوت دقیق طاق دروازه‌ نفت آبادان را فرور ریخت و گل اول آبی پوشان را به ثمر رساند.
 دقیقه 14شفر در کنار زمین با شور و حرارت دستورات تاکتیکی را به بازیکنان استقلال می‌دهد. دقیقه 12شوت امید ابراهیمی از پشت محوطه جریمه را دروازه‌بان تیم نفت آبادان با یک واکنش خوب راهی کرنر کرد. جباروف ضربه کرنر را به شکل پاس زد که در نهایت حاصلی برای آبی پوشان نداشت. دقیقه 10شوت علی قربانی از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه نفت راهی اوت شد.
 دقیقه 8شوت نیک نفس وارد دروازه استقلال شد اما داور پیش از آن خطای بازیکن نفت را روی حسینی دروازه بان استقلال اعلام کرده بود. دقیقه 7ضربه کرنر هم تبدیل به موقعیت گلزنی برای صنعت نفت آبادان شد که در نهایت توپ به اگوستزار رسید و ضربه سر او بعد از برخورد به مدافعان راهی کرنر شد. دقیقه6شوت کرار جاسم را حسینی با یک واکنش راهی کرنر کرد.

کد خبر: 940768  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: خبرگزاری فارس
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای ورزشي

کلوپ: صلاح توقف ناپذیر است؛ برای کسب پیروزی به ایتالیا می رویم نود  ۳ ساعت پیش

کلوپ: صلاح توقف ناپذیر است؛ برای کسب پیروزی به ایتالیا می رویم در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی لیورپول به تمجید از عملکرد شاگردانش مقابل آ اس رم پرداخته است.به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ پس از پیروزی ۵-۲ تیمش مقابل رم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان ضمن تمجید از شاگردانش عنوان کرد آن ها برای کسب پیروزی به ایتالیا می روند. کلوپ...

ذوب آهن در هفته پایانی ۲ غایب دارد/ تعطیلی تمرینات بعد از هفته سی‌ام خبرگزاری فارس  ۴ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال ذوب آهن روز پنجشنبه به تهران می‌آید تا برای دیدار با تیم سقوط کرده نفت تهران اماده شود. شاگردان قلعه‌نویی در صورت پیروزی در این مسابقه نایب قهرمان لیگ برتر خواهند شد. ذوب آهن در این بازی مهران درخشان‌مهر را به دلیل مصدومیت و سیدمحمدرضا حسینی را به دلیل محرومیت در اختیار...

این صلاح رویایی؛ لیورپول در آستانه فینالیست شدن / رم در انتظار معجزه‌ی دوباره ایلنا  ۵ ساعت پیش

این صلاح رویایی؛ لیورپول در آستانه فینالیست شدن / رم در انتظار معجزه‌ی دوبارهبه گزارش ایلنا، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد بازی رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را برابر رم میزبانی کرد و پیروزی پرگلش را با هواداران در ورزشگاه آنفیلد جشن گرفت. در این بازی جذاب لیورپول نیمه اول را با نتیجه دو بر صفر برنده شد. محمد صلاح در دقایق 36 و 45+1 گلزنی کرد. در نیمه دوم جریان بازی دوباره...

شمارش معکوس برای حکم سرنوشت ساز / پیغام پسغام سپاهان برای شفر (عکس) ایلنا  ۵ ساعت پیش

شمارش معکوس برای حکم سرنوشت ساز / پیغام پسغام سپاهان برای شفر (عکس)به گزارش ایلنا، روزنامه های ورزشی چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۹۷ به شرح زیر می باشد:  

دخیا: این فصل بهترین سالم در منچستریونایت بوده است نود  ۵ ساعت پیش

دخیا: این فصل بهترین سالم در منچستریونایت بوده است در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - دخیا از فصل خوبش در منچستریونایتد صحبت کرده است.به گزارش وبسایت نود، دیوید دخیا در هفتمین فصل حضورش در منچستریونایتد یک بار دیگر با نمایش های عالی خودنمایی کرد، او در طول این فصل 21 کلین شیت داشته و با سیوهایش بارها کمک حال تیمش...

احتمال انتقال اینیستا به منچسترسیتی یا آرسنال نود  ۵ ساعت پیش

احتمال انتقال اینیستا به منچسترسیتی یا آرسنال در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - اینیستا ممکن است راهی لیگ برتر انگلیس شود.به گزارش وبسایت نود، در شرایطی که به نظر می رسد اینیستا در پایان فصل بارسلونا را ترک می کند، آ اس مدعی شده است احتمال دارد این بازیکن باتجربه راهی لیگ برتر انگلیس شود. پیش تر بحث جدایی اینیستا...

لیگ قهرمانان اروپا| برتری پرگل لیورپول در شب بازگشت دیرهنگام رم تسنیم  ۵ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم لیورپول با برتری 5 بر 2 خانگی مقابل رم در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا به صعود به بازی نهایی امیدوار شد. رم پس از 20 دقیقه بازی درخشان، اقتدار اولیه خودش را از دست داد و صلاح با گلزنی در دقایق 36 و 45 لیورپول را 2 بر صفر پیروز به رختکن فرستاد. لیورپول...

زیدان: به بردن بایرن فکر می‌کنیم، نه به فتح جام/ در این گونه بازی‌ها نیازی به ایجاد انگیزه... تسنیم  ۵ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بایرن‌مونیخ در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا از بازیکنانش خواست با نهایت توان و قدرت به زمین رقیب بروند. او گفت:  در بازی های لیگ، باید هر 3 روز یک...

پیروزی پرگل لیورپول در شب صلاح/ رم امیدوار به تکرار معجزه نامه  ۵ ساعت پیش

در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان آاس‌رم ایتالیا بود.به گزارش نامه نیوز، شاگردان یورگن کلوپ که با گذر از سد منچسترسیت به این مرحله رسیدند در این بازی خانگی هم با درخشش خیره کننده نفرات خط حمله خود به یک پیروزی پرگل رسیدند و 5-2 حریف ایتالیایی...

شکایت کاپیتان استقلال از استقلال؟!/ حیدری: اختلاف نظر مالیاتی بود و حل شد نامه  ۵ ساعت پیش

شب گذشته خبری عجیب منتشر شد مبنی بر اینکه خسرو حیدری از تیم فعلی اش یعنی استقلال تهران بابت مطالباتش شکایت کرده است!به گزارش نامه نیوز، وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال منبع این خبر بود و تاکید کرد حیدری به دلیل مطالبات مالیاتی خود که مبلغی نزدیک به 20 یا 25 میلیون تومان است، از تیم...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده