تعداد بازدید: ۳۱
تاريخ انتشار: جمعه،۱۵ دی ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۱۹:۲۴
برانکو سال جدید را با مساوی آغاز کرد/ توقف پرسپولیس بی‌تماشاگر مقابل نفت
به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه هفته هجدهم لیگ برتر پرسپولیس از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی پرسپولیس و نفت تهران بازی خود را آغاز کردند.  پرسپولیس به حکم کمیته انضباطی از داشتن تماشاگر محروم بود و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.چهارمین تقابل نفت و پرسپولیس برنده نداشت.
این بازی تکراری ترین مسابقه این فصل بود که در هر ۳ بازی گذشته نفت بازنده شده بود و در این مسابقه نفت با سرمربی و مالک جدید توانست یک امتیاز از پرسپولیس بگیرد.برانکو سال جدید میلادی را با مساوی مقابل رفیق دیرینه خود افاضلی سرمربی نفت آغاز کرد.پرسپولیس همچنان با ۴۱ امتیاز همچنان صدرنشین لیگ است و نفت تهران هم که پیش از این بازی به رده آخر جدول سقوط کرده بود با این تک امتیاز دوپله در جدول صعود کرد و به رده چهاردهم رسید.
داور:رضا مهدوی کمک داوران:سعید قاسمی – جلیل شعرانیکارت زرد: محسن مسلمان و شجاع خلیل زاده  از پرسپولیس و امیر کامدار از نفت تهرانکارت قرمز:-گل:ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی (کاپیتان)، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، سیامک نعمتی( 73- احسان علوان زاده)، وحید امیری و علی علیپور.
سرمربی: برانکو ایوانکوویچترکیب نفت تهران: شهاب عادلی، احمد آل نعمه، فرید محمدی‌زاده، احمد امیرکامدار، عیسی ال‌کثیر، امین منوچهری( 90+1 سینا خادم پور)، سامان آقازمانی(66-  فرشاد هاشمی)، هاشم بیک‌زاده، محمد نصرتی، حامد آقایی و امیرحسین فشنگچی( 72- محمد خدابنده لو).
 سرمربی: هومن افاضلی دقیقه ۴+۹۰ضربه کاشته پرسپولیس را عادلی دفع کرد. دقیقه ۲+۹۰ضربه کرنر پرسپولیس را مدافعان نفت بازهم دفع کردند.ضربه کرنر دوم حاصلی برای پرسپولیس نداشت. دقیقه ۸۹حسین ماهینی ضربه کرنر پرسپولیس را زد که حاصلی برای سرخپوشان نداشت. دقیقه ۸۸ضربه سر شیرجه ای کامیابی نیا با اختلاف کمی از بالای دراوزه نفت به بیرون رفت.
بعد از این صحنه شجاع خلیل زاده با نصرتی درگیری لفظی پیدا کرد. دقیقه ۸۶شوت علیپور از بالای دروازه نفت به بیرون رفت. دقیقه ۸۲ضربه کاشته مسلمان را دروازه بان نفت به خوبی مهار کرد. دقیقه ۷۹شوت شجاع خلیل زاده از پشت محوطه جریمه را عادلی دروازه بان نفت به راحتی مهار کرد. دقیقه ۷۸ارسال مسلمان را محمد نصرتی مدافع نفت به کرنر فرستاد.
ماهینی ضربه کرنر را ارسال کرد که مدافعان نفت توپ را برگشت دادند. دقیقه ۷۴شوت کامیابی‌نیا از راه دور با واکنش عادلی دروازه بان نفت همراه شد و توپ به کرنر رفت.ضربه کرنر را هم دروازه بان نفت به راحتی مهار کرد.دقیقه ۷۰ارسال انصاری را دروازه بان نفت به راحتی مهار کرد. دقیقه ۶۹ارسال بی دقت امیری باعث شد که توپ با اختلاف زیادی از بالای دروازه نفت به بیرون برود.
 دقیقه ۶۲پرتاب بلند امیری تبدیل به یک فرصت گلزنی شد که در نهایت توپ از مقابل کامیابی نیا به اوت رفت و او نتوانست با ضربه سر دروازه نفت را باز کند. دقیقه ۶۰شوت محسن مسلمان از راه دور با اختلاف کمی از بالای دروازه نفت به اوت رفت. دقیقه ۵۷شوت وحید امیری را دروازه بان نفت دفع کرد. دقیقه ۵۷شوت ‌آل کثیر از داخل محوطه جریمه را بیرانوند دروازه بان پرسپولیس مهار کرد.
 دقیقه ۵۶شوت ضعیف امیری از کنار دروازه نفت به اوت رفت. دقیقه ۵۵ارسال فشنگچی را مدافع پرسپولیس برگشت داد.  دقیقه ۵۴دروازه بان نفت به اشتباه توپ را به مدافع خودی کوبید تا یک کرنر برای پرسپولیس به دست بیاید.مسلمان ضربه کرنر را زد که دروازه بان نفت توپ را با مشت دور کرد. دقیقه ۴۵+۱ضربه کرنر پرسپولیس را مسلمان زد که عادلی دروازه بان نفت مهار کرد.
 دقیقه ۴۵ارسال امیری بی حاصل از کنار دروازه نفت به بیرون رفت. نفتی ها بازی را بسته اند و برای گرفتن یک امتیاز تلاش می کنند. دقیقه ۴۳ارسال ماهینی به نعمتی رسید که ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه نفت به بیرون رفت. دقیقه ۴۰شوت سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه را عادلی دروازه بان نفت مهار کرد.
 دقیقه ۳۹ضربه کاشته نفت را نصرتی از میانه میدان روی دروازه پرسپولیس فرستاد که بیرانوند توپ را مهار کرد. دقیقه ۳۷پرتاب بلند اوت حامد آقایی را مدافعان پرسپولیس برگشت دادند. دقیقه ۳۶ارسال سیامک نعمتی در محوطه جریمه به امیری رسید و ضربه سر این بازیکن از بالای دروازه نفت به اوت رفت. دقیقه ۳۴شوت کامدار را بیرانوند دروازه بان پرسپولیس مهار کرد.
 دقیقه ۳۳بازیکنان پرسپولیس ۷ خطا و بازیکنان نفت ۵ خطا تا این دقیقه انجام دادند. دقیقه ۳۰ارسال انصاری یک موقعیت گلزنی برای پرسپولیس ایجاد کرد و در نهایت مدافعان نفت توپ را دستپاچه دفع کردند. دقیقه ۲۵شوت سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه با اختلاف از بالای دروازه نفت تهران به اوت رفت. دقیقه ۲۴پرتاب بلند اوت ماهینی را مدافعان نفت برگشت دادند.
 دقیقه ۱۹امیری ناخواسته روی مچ بازیکن نفت رفت و این بازیکن به شدت دچار مصدومیت شد. دقیقه ۱۸ارسال بازیکنان پرسپولیس روی سر علیپور در محوطه جریمه فرود آمد و ضربه این بازیکن از بالای دروازه نفت به بیرون رفت. دقیقه ۱۷شوت عیسی آل کثیر از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه پرسپولیس به اوت رفت. دقیقه ۱۵بازی همچنان در میانه زمین در جریان است و بازیکنان دو تیم مدام توپ را لو می دهند!  نفت تهران هم امروز با سرمربی و مالک جدید در لیگ برتر حاضر شده است.
این چهارمین تقابل دو تیم در این فصل است و در هر سه بازی پرسپولیس برنده شده و در هر بازی هم تقریبا یک سرمربی هدایت نفت را برعهده داشته تاست!دقیقه ۱۲امیری در یک موقعیت گلزنی قرار گرفت اما دروازه بان و مدافعان نفت توپ را از او گرفتند. دقیقه ۱۱وحید امیری به داور معترض بود و می گفت محمد نصرتی روی او مرتکب خطا شده اما داور اعتقادی به خطا نداشت.
 دقیقه ۱۰خطای حامد آقایی روی کامیابی نیا یک ضربه کاشته برای پرسپولیس به همراه داشت که بازیکنان این ضربه را به شکل پاس زدند و توپ را روی دروازه نفت نفرستادند! دقیقه ۷ضربه کاشته نفت را فشنگچی روی دروازه پرسپولیس فرستاد که ضربه سر بازیکنان نفت از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه ۵خطای بازیکنان نفت روی محسن مسلمان، پرسپولیس را صاحب یگ ضربه کاشته کرد که این ضربه را مسلمان روی دروازه نفت ارسال کرد که مدافعان توپ را برگشت دادند.
 دقیقه ۳ارسال سیدجلال حسینی به راحتی در دستان دروازه بان تیم نفت قرار می گیرد.

کد خبر: 955877  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: خبرگزاری فارس
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:
▫ استقلال با آتش‌زدن نفت صعود کرد  خبرگزاری فارس - ورزشي

آخرین خبرهای ورزشي

فتحی به دیدار سیدحسن خمینی رفت/ تماس نورافکن با مهدی رحمتی پیش از دربی + تصویر شبکه ایران  ۳ دقیقه پیش

امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) ضمن ادای احترام به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، جلسه‌ای با حجت الاسلام سیدحسن خمینی نوه حضرت امام (ره) برگزار کرد و دقایقی با او به گفت‌وگو پرداخت. همچنین امید نورافکن، بازیکن فصل گذشته تیم...

برنامه هفته نخست لیگ برتر والیبال اعلام شد شبکه ایران  ۳ دقیقه پیش

مراسم قرعه‌کشی مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در سال 97 عصر امروز (چهارشنبه) در محل فدراسیون والیبال برگزار شد. بر این اساس طبق قرعه‌کشی انجام شده برنامه هفته نخست لیگ برتر که در تاریخ 25 مهر و از ساعت 16 آغاز خواهد شد، به شرح زیر است: * خاتم اردکان - شهرداری ورامین * فولاد...

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال اعلام شد مرور نیوز  ۵۳ دقیقه پیش

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال اعلام شدبه گزارش مرور نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب رقابت های هفته هشتم لیگ برتر هجدهم فوتبال به مصاف استقلال می‌رود. ترکیب احتمالی تیم فوتبال پرسپولیس علیرضا بیرانوند-سید جلال حسینی-شجاع خلیل زاده- محمد انصاری-حسین ماهینی-کمال کامیابی نیا- احمد نوراللهی-سیامک نعمتی -بشار...

افزایش ظرفیت شبکه همراه اول در ورزشگاه آزادی مرور نیوز  ۵۳ دقیقه پیش

افزایش ظرفیت شبکه همراه اول در ورزشگاه آزادی​به گزارش مرور نیوز، شرکت همراه اول اعلام کرد که به منظور بالا بردن سطح رضایت مشتریان و هواداران تیم های استقلال و پرسپلیس و هچنین برای برقراری ارتباط هرچه بهتر تماشاگران و خبرنگاران حاضر در استادیوم آزادی، اپراتور اول با نصب و راه اندازی چهار سایت جدید ظرفیت شبکه خود در ورزشگاه صدهزار نفری...

فتحی در ضیافت ۷۴ سالگی باشگاه استقلال: برخی از بیرون به نیمکت شفر چشم دارند ستاره ها  ۵۵ دقیقه پیش

فتحی در ضیافت ۷۴ سالگی باشگاه استقلال: برخی از بیرون به نیمکت شفر چشم دارند به گزارش ستاره ها به نقل از باشگاه استقلال، ضیافت شام باشگاه استقلال در آستانه داربی پایتخت و در شب هفتاد و چهارمین سالگرد تاسیس این باشگاه برگزار شد. در این مراسم امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه، جواد قراب و اکبر ملکی اعضای هیات مدیره، نصرالله عبداللهی مدیرفنی، علی جباری، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی،...

پسرک چوپانی که برترین بازیکن جهان شد/عکس ستاره ها  ۵۵ دقیقه پیش

پسرک چوپانی که برترین بازیکن جهان شد/عکس به گزارش ستاره ها به نقل از خبرورزشی: داستان لوکا مودریچ ستاره کروات رئال‌مادرید پیچیدگی خاصی دارد. او از موانع بسیاری در زندگی‌اش عبور کرده و این روزها عنوان بهترین بازیکن سال فوتبال جهان را یدک می‌کشد. حالا مودریچ که زمانی چوپانی هم می‌کرد برنده جایزه The Best فیفاست و به ۱۰...

شماره چهار : طوفان یک نیمه ای جوان های استقلال، برانکو را زمین گیر کرد (ویدیو) ایلنا  ۵۹ دقیقه پیش

شماره چهار : طوفان یک نیمه ای جوان های استقلال، برانکو را زمین گیر کرد (ویدیو)به گزارش ایلنا، یکی از دربی‌های خاطره‌انگیز خصوصا برای استقلالی‌ها، پیروزی 3-2 این تیم است که در دور برگشت فصل قبل اتفاق افتاد حجم ویدئو: 49.78M | زمان ویدئو: 00:09:30 ...

ملی پوشان استقلال دو روز دیرتر به تیم ملی می روند نود  ۱ ساعت پیش

ملی پوشان استقلال دو روز دیرتر به تیم ملی می روند در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربیان دو تیم استقلال و پرسپولیس با مدیر مسابقات سازمان لیگ نشست برگزار کردند.‏ به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر بعد از حضور در نشست خبری در مورد ‏دربی پایتخت با سعید...

نشست حمید استیلی در وزارت ورزش درباره تیم امید نود  ۱ ساعت پیش

نشست حمید استیلی در وزارت ورزش درباره تیم امید در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - مسئولان تیم فوتبال امید ایران در نشستی مشترک با مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش‌وجوانان شرکت کردند.به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این نشست صبح امروز (چهارشنبه) در دفتر علی رغبتی، مدیرکل دفتر...

خسروی‌وفا: هدف‌مان در بازی‌های پاراآسیایی حفظ و ارتقای جایگاه چهارمی است تسنیم  ۱ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی‌وفا در حاشیه نشست ستاد بازی‌های آسیایی ،پاراآسیایی،المپیک و پارالمپیک، «خودباوری و امید» را به عنوان نام کاروان اعزامی به سومین دوره بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا 2018 عنوان کرد و اظهار داشت: ورزشکاران...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده