تعداد بازدید: ۳۳
تاريخ انتشار: پنج‌شنبه،۵ بهمن ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۱۹:۲۵
استقلال پارس جنوبی ۱۰ نفره را به چهارمیخ کشید/ شاگردان تارتار ناکام بزرگ نیم فصل دوم
به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه هفته بیست و یکم لیگ برتر استقلال از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پارس جنوبی رفت که این بازی در نهایت با نتیجه 4 بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.تیم فوتبال استقلال با ارایه یک بازی هجومی و زیبا 4 بر صفر مقابل پارس جنوبی به پیروزی رسید تا آبی پوشان هشتمین برد فصل خود را به دست بیاورند و 32 امتیازی شوند و در همان رده ششم باقی ماندند.
استقلال انتقام شکست 2 بر صفر در دور رفت را از شاگردان مهدی تارتار گرفت.پارس جنوبی که در نیم فصل اول به عنوان شگفتی ساز لیگ لقب گرفت در نیم فصل دوم هنوز بردی نداشته و از 6 بازی دور برگشت دو باخت و 4 مساوی تجربه کرده است. استقلال هم بعد از سه مساوی متوالی به پیروزی رسید و بازی زیبایی را هم به نمایش گذاشت البته پارس جنوبی از دقیقه 21 با اخراج سیف اللهی 10 نفره شد.
پارس جنوبی که مدت ها در رده دوم جدول لیگ بود و حتی مزه صدرنشینی را هم در این لیگ چشید به رتبه چهارم سقوط کرد.داور: رضا کرمانشاهی کمک ها: حسن ظهیری – سعید قاسمی کارت زرد: روح الله سیف اللهی و علی دشتی از پارس جنوبی و علی قربانی و امید نورافکن از استقلالکارت قرمز: سیف اللهی از پارس جنوبی(21)گل: جباروف(5) پنالتی و بهنام برزای (31) علی قربانی(47) و ( 64)ترکیب استقلال:سید مهدی رحمتى، سید مجید حسینی، پژمان منتظری، وریا غفوری، امید نورافکن( 58- میلاد زکی پور)، على قربانى، مهدی قائدى( 79- فرشید اسماعیلی)، بهنام برزاى، امید ابراهیمى، سرور جباروف( 38- فرشید باقری) و داریوش شجاعیانسرمربی: وینفرد شفرترکیب پارس جنوبی: محسن فروزان، حامد نورمحمدی، ایمان سلیمی، وحید حمدی نژاد( 70- شهرام گودرزی)، فرشاد محمدی مهر، میثم نقی زاده، حسین پورامینی( 84- مهدی زبیدی) ، علی دشتی، روح الله سیف اللهی، احسان تاییدی( 54- امید سینک) و ابراهیم صالحیسرمربی: مهدی تارتار  دقیقه 2+90ضربه کرنر استقلال را غفوری روی دروازه پارس جنوبی ارسال کرد که بازی نمایش بازیکنان استقلال هم نتیجه ای نداد و مدافعان توپ را دفع کردند.
 دقیقه 1+90ضربه سر بازیکن استقلال رادروازه بان پارس جنوبی مهار کرد. دقیقه 88وریا غفوری از جناح راست نفوذ کرد و پا به توپ وارد محوطه جریمه شد که شوت او از بالای دروازه پارس جنوبی به اوت رفت. دقیقه 83شوت اسماعیلی را فروزان به کرنر فرستاد که غفوری این ضربه را به شکل پاس زد و حاصلی برای استقلال نداشت.
 دقیقه 82فرشید اسماعیلی در محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت او از بالای دروازه پارس جنوبی به اوت رفت. دقیقه 80خطای علی دشتی روی اسماعیلی باعث شد که داور یک کارت زرد به علی دشتی بازیکن پارس جنوبی بدهد. دقیقه 75شوت شهرام گودرزی را سید مهدی رحمتی با یک دست راهی کرنر کرد.ضربه کرنر را هم مدافعان برگشت دادند و توپ تبدیل به یک ضد حمله برای استقلال شد.
دقیقه 71بازیکن استقلال روی علی دشتی مرتکب خطای پنالتی شد. این ضربه را امید سینگ زد که مهدی رحمتی توپ را به خوبی مهار کرد. دقیقه 69بهنام برزای از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد. دقیقه 67ضربه کاشته پارس جنوبی را رحمتی دفع کرد. دقیقه 65مهدی قائدی با یک حرکت تکنیکی خط دفاع پارس جنوبی را بهم ریخت و توپ با به غفوری پاس داد و او هم توپ را به علی قربانی رساند تا این بازیکن گل چهارم استقلال را بزند.
 دقیقه 62سینگ ضربه کرنر پارس جنوبی را را روی دروازه زد که حاصلی برای شاگردان تارتار نداشت. دقیقه 61ضربه کاشته پارس جنوبی از سمت چپ محوطه جریمه را امید سینگ روی دروازه استقلال ارسال کرد که توپ به مدافعان برخورد کرد و راهی کرنر شد. دقیقه 54ضربه کاشته پارس جنوبی را مدافعان استقلال دفع کردند.
 دقیقه 50ضربه کاشته پارس جنوبی روی دروازه استقلال تبدیل به یک موقعیت گل شد که ابراهیم صالحی نتوانست دروازه خالی استقلال را باز کند و علی قربانی مهاجم استقلال توپ را از روی خط دروازه برگشت داد. دقیقه 47پاس مهدی قائدی در محوطه جریمه به علی قربانی رسید واو هم با یک شوت دقیق گل سوم استقلال را به ثمر رساند.
علی قربانی که در هفته های گذشته مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفته بود بعد از این گلزنی شادی نکرد!دقیقه 46خطای نور افکن در ابتدای نیمه دوم روی پورامینی باعث اعتراض تارتار سرمربی پارس جنوبی به داور شد. دقیقه 1+45ضربه خطای بازیکنان پارس جنوبی را مدافعان استقلال دفع کردند. دقیقه 45محمدی مهر پرتاب بلند اوت را انجام داد که مدافعان توپ را دفع کردند.
 دقیقه 43محمدی مهر ضربه کاشته پارس جنوبی را از جناح چپ محوطه جریمه روی دروازه استقلال ارسال کرد.که توپ از کنار دروازه استقلال با ضربه سر بازیکن پارس جنوبی به اوت رفت.دقیقه 42محمدی مهر ضربه خطا را روی دروازه استقلال ارسال کرد که مدافعان توپ را برگشت دادند ولی این مرتبه قائدی روی پور امینی مرتکب خطا شد.
 دقیقه 39ضربه کاشته پارس جنوبی را محمدی مهر زد که توپ از بالای دروازه استقلال به اوت رفت. دقیقه 35ارسال بی دقت امید نورافکن از بالای دروازه پارس جنوبی به اوت رفت. دقیقه 31پاس عمقی داریوش شجاعیان در پشت خط دفاع به بهنام برزای رسید و او هم با یک ضربه دقیق گل دوم استقلال را به ثمر رساند. دقیقه 28ضربه کاشته پارس جنوبی را حمدی نژاد روی دروازه استقلال ارسال می کند که مهدی رحمتی توپ را مهار می‌کند.
 دقیقه 25سرور جباروف ضربه کرنر دوم استقلال را روی دروازه پارس جنوبی ارسال کرد که توپ به امید ابراهیمی رسید و شوت او از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه 23بازی بعد از دو دقیقه توقف که سرمربی پارس جنوبی قصد داشت تیمش را از زمین بیرون بکشد با پادرمیانی مسئولان برگزاری مسابقه از سر گرفته شد. سیف الهی به دلیل خطا روی قائدی کارت زرد دوم را از داور گرفت و از میدان اخراج شد تا پارس جنوبی 10 نفره  شود.
تارتار وکادرفنی تیم پارس جنوبی به شدت به تصمیم داور معترض شدند.دقیقه 21ارسال بازیکنان استقلال در محوطه جریمه پارس جنوبی را مدافعان توپ را دفع کردند. دقیقه 19پاس عمقی ابراهیمی در پشت خط دفاع به قاعدی رسید اما مهاجم استقلال در موقعیت آفساید قرار داشت. دقیقه 17ابراهیمی روی بازیکن پارس جنوبی مرتکب خطا شد که این ضربه را نورمحمدی روی دروازه استقلال ارسال کرد و مدافعان توپ را برگشت دادند.
 دقیقه 13ارسال بلند بازیکنان پارس جنوبی بی حاصل از بالای دروازه استقلال به اوت رفت. دقیقه 12امید ابراهیمی ضربه کاشته استقلال را روی دروازه پارس جنوبی ارسال کرد که توپ به علی قربانی رسید و ضربه سر او از کنار دروازه پارس جنوبی به اوت رفت. دقیقه 11مهدی تارتار به داور معترض شد که چرا پنالتی تیمش را نگرفته است و او معتقد بود هر دو صحنه رخ داده در محوطه های جریمه پنالتی بوده است.
 دقیقه 9سیف اللهی در محوطه جریمه استقلال سرنگون شد و معتقد بود که داور باید به سود پارس جنوبی خطا پنالتی بگیرد اما داور اعتقادی به این مساله نداشت. دقیقه 8کرنر اول استقلال از جناح راست و در پی نفوذ وریا غفوری به دست آمد. غفوری این کرنر را روی دروازه پارس جنوبی ارسال کرد اما خطای بازیکنان استقلال اعلام شد.
 دقیقه 7روح الله سیف اللهی روی امید ابراهیمی بازیکن استقلال مرتکب خطا شد که باعث درگیری لفظی دو بازیکن هم شد.این ضربه خطا حاصلی برای ‌آبی پوشان نداشت و توپ مستقیم وارد اوت شد.دقیقه 5ضربه پنالتی را سرور جباروف تبدیل به گل اول استقلال کرد. دقیقه 4اولین توپ وارد محوطه جریمه پارس جنوبی شد که مدافعان این تیم روی مهدی قاعدی مرتکب خطای پنالتی شدند.
بازیکنان پارس جنوبی به این تصمیم داور به شدت معترض شدند.

کلمات کلیدی:
کد خبر: 984132  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: خبرگزاری فارس
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای ورزشي

لیگ قهرمانان؛ پیروزی منچستریونایتد، یوونتوس و بایرن مونیخ در شب اخراج رونالدو نود  ۲۳ دقیقه پیش

لیگ قهرمانان؛ پیروزی منچستریونایتد، یوونتوس و بایرن مونیخ در شب اخراج رونالدو در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - رونالدو در اولین مسابقه اش با پیراهن یوونتوس در لیگ قهرمانان، اخراج شد.به گزارش وبسایت نود، رقابت های لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب ادامه یافت که منچستریونایتد موفق شد 3-0 یانگ بویز را شکست دهد، بایرن مونیخ و یوونتوس هم هر دو با...

لیگ قهرمانان؛ پیروزی رئال مادرید بدون رونالدو، شکست عجیب منچسترسیتی در خانه نود  ۲۳ دقیقه پیش

لیگ قهرمانان؛ پیروزی رئال مادرید بدون رونالدو، شکست عجیب منچسترسیتی در خانه در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید در خانه مقابل آ اس رم به برد رسید.به گزارش وبسایت نود، رقابت های لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب ادامه یافت که در مسابقات گروه های ششم و هفتم، رئال مادرید در خانه آ اس رم را شکست داد و لیون در انگلیس دست به کار بزرگی زد...

فوتبال جهان| برتری رئال مادرید در شب اخراج رونالدو / شکست خانگی منچسترسیتی و پیروزی یوونتوس... تسنیم  ۲۳ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه شب دوم از هفته اول لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های فوتبال رئال مادرید، یوونتوس، بایرن مونیخ  و منچستریونایتد رقبای‌شان را شکست دادند و منچسترسیتی در خانه خود شکست خورد.در حساس‌ترین بازی و در گروه هفتم رقابت‌ها، رئال مادرید در خانه‌اش...

برتری یوونتوس 10 نفره بدون رونالدو/قهرمان با برد آمد؛پیروزی منچستر، بایرن‌مونیخ و شکست سیتی خبرگزاری فارس  ۱ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2018/19 از ساعت 23 و 30 دقیقه 6 دیدار در گروه‌های مختلف برگزار شد که در حساس‌ترین بازی رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی در ورزشگاه برنابئو به مصاف آاس‌رم رفت و من‌سیتی مقابل لیون قرار گرفت. در‌مهم‌ترین دیدار امشب در گروه G رئال مادرید...

استارت آژاکس با شکست عقاب‌های یونانی / توقف هافنهایم در خانه شاختار دونتسک ایلنا  ۱ ساعت پیش

استارت آژاکس با شکست عقاب‌های یونانی / توقف هافنهایم در خانه شاختار دونتسکبه گزارش ایلنا، دو دیدار ابتدایی شب دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برتری آژاکس و توقف هافنهایم همراه بود. آژاکس با ارائه فوتبال زیبا و منطقی در آمستردام با نتیجه سه بر صفر آاک آتن یونان را از پیش رو برداشت. در این دیدار تالیافیگو در دقایق 46  و 90 دی‌بک در دقیقه 77 گلزنان نماینده...

تساوی سمپدوریا و فیورنتینا در شب گلزنی پسر سیمئونه ایلنا  ۱ ساعت پیش

تساوی سمپدوریا و فیورنتینا در شب گلزنی پسر سیمئونهبه گزارش ایلنا، امشب دیدار معوقه هفته اول سری آ بین تیم‌های سمپدوریا و فیورنتینا برگزار شد که در نهایت دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند. در این مسابقه ابتدا جیوانی سیمئونه در دقیقه 16 بنفش پوشان را پیش انداخت اما در دقیقه 60 این کاپراری بود که گل تساوی را برای میزبان به ثمر رساند...

خیز جلال برای پایان حسرت ۲۵ ساله/ وقتی صخره گلزن می‌شود نود  ۱ ساعت پیش

خیز جلال برای پایان حسرت ۲۵ ساله/ وقتی صخره گلزن می‌شود در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - سید جلال حسینی، در طول دوران بازیگری خود، به یک مدافع برجسته مشهور بوده و کمتر در کارهای هجومی مشارکت داشته ولی در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا عملکرد متمایزی در فاز حمله به جای گذاشته و چندین بار پرسپولیس را نجات داده است.به گزارش...

فوتبال جهان| محرومیت همیشگی و جریمه یک میلیون دلاری 3 عضو ارشد پیشین فیفا تسنیم  ۱ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، کمیته اخلاق فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) سه عضو ارشد پیشین این نهاد را به دنبال اعتراف به مشارکت در فساد طبق تحقیقات دادگاه آمریکا برای همیشه از فعالیت در عرصه فوتبال محروم کرد.آرون داویدسون، مدیر بازاریابی و افسر پیشین دفتر ریاست کنفدراسیون فوتبال...

حسینی نقره‌ای شد خبرگزاری برنا  ۲ ساعت پیش

حسینی نقره‌ای شد به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مرحله سوم مسابقات گرندپری 2018 در 4 وزن المپیکی از ساعت 6:30 (به وقت تهران) امروز (چهارشنبه – 28 شهریورماه) در " تائویوان" چین تایپه آغاز و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت. امروز و در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات اوزان 68- و...

نخستین حضور برای یووه و اولین اخراج دوران بازیگری در لیگ قهرمانان برای کریس خبرگزاری فارس  ۲ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23 و 30 دقیقه به مصاف والنسیا رفته است. رونالدو روکورد دار گلزنی در لیگ قهرمانان در اولین حضورش با پیراهن یووه در چمپیونز لیگ در دقیقه 29 بازی با دریافت کارت قرمز مستقیم از فلیکس بریچ از بازی اخراج شد. ستاره پرتغالی با چشمانی...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده