تعداد بازدید: ۱۶
تاريخ انتشار: پنج‌شنبه،۵ بهمن ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۲۰:۰۹
کمالوند: 9 بازی مرا تحمل کنید، تیم را تحویل می‌دهم و می‌روم/ اگر استقلال را نبریم هم چیزی را از دست نداده‌ایم
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از آبادان، فراز کمالوند بعد از پیروزی 3 بر صفر صنعت نفت مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: بعد از اینکه در بازی‌های اخیر با تیم کامل‌مان نمی‌توانستیم بازی کنیم، امروز از تیم اصلی استفاده کردیم و فقط بغلانی را نداشتیم که او هم آنفولانزا گرفته بود و در تمرینات نبود، اما چون بازیکن باتجربه تیم ماست به تیم اضافه شد تا در کنار تیم باشد.
وی با یادآوری اینکه تیمش در سه یا چهار هفته ترکیب کامل خود را در اختیار نداشته است،‌ افزود: بعضاً حرف و حدیث‌هایی به وجود می‌آید که واقعاً دلیلش را نمی‌دانم. مثلاً از یک طرف مردم ما را تشویق به حضور در جام حذفی می‌کردند و از طرف دیگر خواهان موفقیت ما در لیگ بودند. من از روز اول می‌گفتم حضور در جام حذفی تبعات دارد و نمی‌توانیم در دو جام با هم پیش برویم.
حالا ما به خاطر جام حذفی در چند بازی بازیکنان اصلی را در ترکیب نگذاشتیم و همه گفتند که چرا باختیم و طبق معمول گفتند که افتادیم. چرا از پشت بام افتادیم و ... .سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: 9 بازی مانده تا پایان فصل و خواهشم این است که در این مدت ما را تحمل کنید. آخر فصل ما تیم را تحویل دوستان می‌دهیم.
به حق پنج تن سال آینده مربی دیگری می‌آید و صنعت نفت هم در لیگ مدعی می‌شود و هم در جام حذفی می‌رود و قهرمان می‌شود. اجازه بدهید این 9 بازی را کنار همدیگر با خوبی و خوشی بگذرانیم. دیروز برای من چیزی فرستاده‌اند که خبرنگاران گفته‌اند عدم حضورم در نشست خبری توهین به شأن خبرنگاران است.
کدام توهین به شأنیت خبرنگار؟!کمالوند تصریح کرد: از روزی اولی که من به اینجا آمده‌ام سعی کرده‌ام بهترین برخورد را با خبرنگاران داشته باشم. گفته‌ام تازه اینجا نیایید و جایی بیایید که چای و شیرینی داشته باشد. وقتی 18 بازی کسی بی‌احترامی می‌کند انتظار نداشته باشید بازهم من بلند شوم و بیایم.
الان هم می‌گویم که دیگر نمی‌آیم مگر آنکه  فردی که آن حرف را زد دیگر نیاید در نشست خبری چون کسی نباید به مربی تیم بی‌احترامی کند. او از درآمده و می‌گوید برو از اینجا! مگر نشنیدید؟ وقتی که می‌شنوید چرا دوباره می‌گویید که چرا نیامدی به نشست خبری؟ وقتی کسی بی‌احترامی می‌کند دوباره بیایم؟! الان هم چون می‌دانستم که آن خبرنگار استادیوم نمی‌آید, آمدم وگرنه بازهم به نشست خبری نمی‌آمدم.
دیگر مسائل را برعکس جلوه ندهید. کسی با شما مشکلی ندارد  و همه از روز اول دیده‌‌اید که ما بیشترین احترام را به شما (خبرنگاران) گذاشته‌ایم.سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که «اگر آن فرد در نشست خبری باشد, شما دیگر حضور پیدا نمی‌کنید؟»، تأکید کرد: امکان ندارد بیایم، چون بی‌احترامی کرده است.
الان اگر من به شما بی‌احترامی کنم دفعه بعد می‌آیید؟ او به توهین کرد. مگر ندیدید که توهین کرد؟ نشست مطبوعانی یعنی چه؟ یعنی اینکه سؤال فنی بپرسید و جواب  فنی بشنوید. ایشان آمده و می‌گوید آقا برو از اینجا ما تو را نمی‌خواهیم. آخر تو چه کسی هستی که نمی‌خواهی؟ بعد از آن انتظار دارید که من دوباره بیایم به نشست خبری؟ اگر خیلی برای‌تان مهم است روزی که به مربی تیم توهین شد، باید جلوگیری می‌کردید.
توقع باید دوطرفه باشد. قبل از آن روز من کدام نشست را نیامدم؟ هر ساعت و هرجایی ما گفتیم درخدمتیم. جواب های, هوی است و هر عملی, عکس‌العملی دارد.وی درباره بازی نیز اظهار داشت: بازی هم خداراشکر بازی خوبی بود. ما در چند بازی همه بچه‌های‌مان را در ترکیب نگذاشتیم. در بازی با ذوب‌آهن از شیمبا و کرار استفاده نکردیم، علاوه بر این دو سه تا بازیکن نداشتیم مثل مسعود ابراهیم‌زاده و سعید لطفی.
ما باید مسائل را درک می‌کردیم. به هر صورت 9 بازی دیگر ما میهمان شما هستیم که امیدوارم به خوبی و خوشی بگذرد، در جام حذفی هم تمام توان‌مان را می‌گذاریم.وی ادامه داد: وقتی من به این شهر آمدم، یک حرف زدم و یک قول دادم. گفتم رتبه تیم را تک رقمی می‌کنم. به هیچ وجه نگفتم سهمیه آسیا می‌گیرم و یا اینکه تیم را قهرمان می‌کنم.
حرف‌ها را فراموش نکنیم، من فقط قول رتبه تک رقمی دادم. همین‌جا نشستیم و من گفتم هدف صنعت نفت این است که ثبات داشته باشیم و برخلاف هر سال آسانسوری به لیگ پایین سقوط نکند. مگر من قول قهرمانی در جام حذفی را داده بودم؟ حالا لطف خدا بوده و به مرحله نیمه نهایی جام حذفی هم رسیدیم و تلاش خودمان را هم برای شکست استقلال می‌کنیم، اما به نحوی وانمود نشود که اگر اتفاقی غیر از این افتاد بگویند فاجعه شده است.
کمالوند در ادمه تصریح کرد: خدا را شکر یک رتبه تک رقمی در جدول داریم و به نظرم اگر بازی با پرسپولیس و فشار آن دیدار نبود، می‌توانستیم نتایج بهتری در چند بازی اخیر بگیریم. از قدیم گفته‌اند اگر می‌خواهید چیزی را به دست بیاورید باید برخی چیزها را از دست بدهید. آن زمانی هم که ما در ابتدای فصل می‌خواستیم از جام حذفی کنار بکشیم به همین دلیل بود.
سازمان لیگ که نمی‌گوید هر تیمی در جام حذفی حضور داشت، هر هفته فقط یک بازی باید انجام دهد. الان شما برنامه بازی‌های ما را نگاه کنید. نفس نمی‌توانیم بکشیم. با این وضعیت امکان دارد چند بازی را هم به دلیل فشردگی مسابقات از دست بدهیم. به طور مثال من الآن کرار جاسم و شیمبا را نگه داشته بودم تا به بازی با استقلال برسند.
ما نفرات‌مان محدود است و باید بهترین استفاده را از این بازیکنان داشته باشیم.«ما هفته ششم دور برگشت هستیم، دقیقاً نیم‌فصل اول هم در این هفته به همین مقدار امتیاز گرفته بودیم، پس اتفاق خاصی در نیم‌فصل دوم نیفتاده است» سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در ادامه با بیان این جمله عنوان کرد: من خواهش می‌کنم سطح توقعات مردم را پایین بیاورید.
ما به دنبال شکست دادن استقلال هستیم و تیم‌مان هم از هر لحاظ آماده است، اما اگر این اتفاق هم نیفتاد، چیزی را از دست نداده‌ایم. به امید خدا و به یاری اهل بیت تمام توان‌مان را خواهیم گذاشت تا تیم استقلال را مانند بازی دور رفت لیگ برتر شکست دهیم. در بازی برگشت با استقلال تیم ما شرایط خوبی نداشت و سرماخوردگی شدیدی بازیکنان ما را آزار می‌داد.
در هر صورت استقلال تیم خیلی بزرگی است و هواداران میلیونی دارد. این تیم بسیار پُر مهره‌ است و از مربی باکلاسی استفاده می‌کند، اما ما هم صنعت نفت هستیم و با شرایط میزبانی که داریم مردم آبادان مطمئن باشند با تمام توان خواهیم جنگید تا به امید خدا یک افتخار بزرگ برای این تیم کسب کنیم. کمالوند در خصوص دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت یادآورد شد: بازی خوبی بود و امیدوارم علی کریمی همانطور که در فوتبال برای ما یک بازیکن در سطح جهانی و باعث آبروداری فوتبال ما بود، در مربیگری هم همین راه را طی کند.
به او تبریک می‌گویم، سپیدرود جزو معدود تیم‌هایی بود که ضد فوتبال بازی نکرد. من فکر می‌کنم دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند و علاوه بر سه گل موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها بود. به نظرم هر کسی در استادیوم و یا از خانه بازی را دید لذت برد.ادامه دارد...

کد خبر: 984196  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: تسنیم
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای ورزشي

تساوی در دیدار اسطوره های لیورپول و بایرن مونیخ خبرگزاری فارس  ۳۸ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار خیریه اسطوره های تیم های فوتبال لیورپول و بایرن مونیخ در آنفیلد با تساوی 5 بر 5 به پایان رسید. در این بازی تماشایی اون، کویت، فاولر دو بار و کوارمه برای لیورپول گل زدند و گل های بایرن را لوکا تونی، زیکلر 2 بار، سرجیو و آلونسو به ثمر رساندند. رویارویی استیون جرارد و ژابی...

بازگشت کولیبالی به تمرینات استقلال خوزستان (عکس) ایلنا  ۱ ساعت پیش

بازگشت کولیبالی به تمرینات استقلال خوزستان (عکس)به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، موسی کولیبالی، مدافع مالیایی استقلال خوزستان بعد از مدت‌ها در تمرینات این تیم آفتابی شد. کولیبالی مدتی است به دلایل نامعلومی در تمرینات تیمش حاضر نمی‌شد که دلیل این غیبت در برخی رسانه‌ها مصدومیت عنوان شده ولی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که او به دلیل عدم...

انتقاد مورینیو از شاو، شانس منچستریونایتد را برای جذب بیل کم کرد! نود  ۱ ساعت پیش

انتقاد مورینیو از شاو، شانس منچستریونایتد را برای جذب بیل کم کرد! در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - منچستریونایتد هنوز هم در تلاش برای جذب بیل است.به گزارش وبسایت نود، گرت بیل در این فصل کمتر فرصت حضور در ترکیب اصلی رئال مادرید را پیدا کرده و بارها پیش آمده که زیدان ترجیح داده از ایسکو، واسکز یا آسنسیو جلوتر از بیل در ترکیب تیمش...

برنامه های برانکو برای قطعی شدن قهرمانی و صعود اعلام شد نود  ۱ ساعت پیش

برنامه های برانکو برای قطعی شدن قهرمانی و صعود اعلام شد در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان پرسپولیس پس از یک روز استراحت  تا بازی برگشت با نسف قارشی روزی یک جلسه تمرین خواهند کرد.به گزارش خبرنگار سایت برنامه نود، سرخ ها که بعد از بازی با الوصل تمرینات خود را خیلی زود از سر گرفتند پس از تمرینات پرفشاری که روزی...

بازی‌های دوستانه ملی|غایب بزرگ جام جهانی عامل حذف ایتالیا را شکست داد تسنیم  ۱ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی شیلی به‌عنوان یکی از غایبان بزرگ جام جهانی 2018 در یک بازی دوستانه مقابل سوئد (عامل حذف ایتالیا از جام جهانی آتی) به برتری 2 بر یک دست یافت.ویدال در دقیقه 22 و بولادوس در دقیقه 90 برای شیلی و تویوونن در دقیقه 23 برای سوئد گل زدند. در سایر بازی‌های...

تنیس روی میز انتخابی المپیک جوانان|اشتری حذف شد، احمدیان برای کسب سهمیه تلاش می‌کند تسنیم  ۱ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عصر شنبه مهشید اشتری در دور اول این رقابت‌ها مقابل نماینده هند 4 بر 2 شکست خورد و حذف شد.امین احمدیان دیگر پینگ‌پنگ باز کشورمان ابتدا حریفی از سوئیس را 4 بر صفر مغلوب کرد، اما در مرحله یک چهارم نهایی 4 بر 3 به بازیکن پرتغالی باخت. احمدیان امروز برای رسیدن به دومین سهمیه...

نخستین مدال ایران توسط راستگر بدست آمد/ عنوان هفتمی برای یزدانی خبرگزاری برنا  ۱ ساعت پیش

نخستین مدال ایران توسط راستگر بدست آمد/ عنوان هفتمی برای یزدانی به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مسابقات بین‌المللی جودو برمن آلمان از صبح شنبه، چهارم فروردین، با انجام مبارزات اوزان ده‌گانه نوجوانان پیگیری شد و شش نماینده جودو کشورمان در پایان روز نخست موفق به کسب یک نشان برنز و یک عنوان هفتم در این رقابت‌ها شدند. در وزن به اضافه...

شیلی در دقایق پایانی بر سوئد غلبه کرد/شکست کره جنوبی خبرگزاری فارس  ۲ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه دیدارهای دوستانه ملی فوتبال تیم های فوتبال سوئد و شیلی به مصاف هم رفتند که نماینده آمریکای جنوبی موفق شد با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد. گل های این بازی را ویدال 22 و بولادوس 90 برای شیلی به ثمر رساندند و تک گل سوئد را تویوونن در دقیقه 23 به ثمر رساند. در دیگر دیدار...

جام جهانی پارا تیراندازی امارات / جوانمردی و تیم ملی تپانچه بادی ۱۰ متر طلایی شدند خبرگزاری فارس  ۲ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، در سومین روز این رقابت ها و در بخش مقدماتی، جوانمردی با ثبت رکورد ۵۷۰ ، سمیرا ارم با ۵۶۷ و خدیجه رستمی با رکورد ۵۵۲ به ترتیب در جایگاه اول، سوم و هفتم به فینال راه پیدا کردند.  تیم ملی تپانچه بادی ۱۰ متر بانوان هم با مجموع امتیاز ۱۶۸۹ امتیاز...

زمان آغاز تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس اعلام شد مرور نیوز  ۲ ساعت پیش

زمان آغاز تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس اعلام شدبه گزارش  مرور نیوز، دلیل لغو تمرینات تیم پرسپولیس اعلام شد. با اعلام برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به بازیکنان این تیم تمرین فردای سرخ‌پوشان تعطیل خواهد بود تا پرسپولیسی‌ها روز یکشنبه را به استراحت بپردازند. بر همین اساس، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از روز دوشنبه ساعت 11 صبح در...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده