تعداد بازدید: ۴۱
تاريخ انتشار: پنج‌شنبه،۵ بهمن ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۲۰:۰۹
کمالوند: 9 بازی مرا تحمل کنید، تیم را تحویل می‌دهم و می‌روم/ اگر استقلال را نبریم هم چیزی را از دست نداده‌ایم
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از آبادان، فراز کمالوند بعد از پیروزی 3 بر صفر صنعت نفت مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: بعد از اینکه در بازی‌های اخیر با تیم کامل‌مان نمی‌توانستیم بازی کنیم، امروز از تیم اصلی استفاده کردیم و فقط بغلانی را نداشتیم که او هم آنفولانزا گرفته بود و در تمرینات نبود، اما چون بازیکن باتجربه تیم ماست به تیم اضافه شد تا در کنار تیم باشد.
وی با یادآوری اینکه تیمش در سه یا چهار هفته ترکیب کامل خود را در اختیار نداشته است،‌ افزود: بعضاً حرف و حدیث‌هایی به وجود می‌آید که واقعاً دلیلش را نمی‌دانم. مثلاً از یک طرف مردم ما را تشویق به حضور در جام حذفی می‌کردند و از طرف دیگر خواهان موفقیت ما در لیگ بودند. من از روز اول می‌گفتم حضور در جام حذفی تبعات دارد و نمی‌توانیم در دو جام با هم پیش برویم.
حالا ما به خاطر جام حذفی در چند بازی بازیکنان اصلی را در ترکیب نگذاشتیم و همه گفتند که چرا باختیم و طبق معمول گفتند که افتادیم. چرا از پشت بام افتادیم و ... .سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: 9 بازی مانده تا پایان فصل و خواهشم این است که در این مدت ما را تحمل کنید. آخر فصل ما تیم را تحویل دوستان می‌دهیم.
به حق پنج تن سال آینده مربی دیگری می‌آید و صنعت نفت هم در لیگ مدعی می‌شود و هم در جام حذفی می‌رود و قهرمان می‌شود. اجازه بدهید این 9 بازی را کنار همدیگر با خوبی و خوشی بگذرانیم. دیروز برای من چیزی فرستاده‌اند که خبرنگاران گفته‌اند عدم حضورم در نشست خبری توهین به شأن خبرنگاران است.
کدام توهین به شأنیت خبرنگار؟!کمالوند تصریح کرد: از روزی اولی که من به اینجا آمده‌ام سعی کرده‌ام بهترین برخورد را با خبرنگاران داشته باشم. گفته‌ام تازه اینجا نیایید و جایی بیایید که چای و شیرینی داشته باشد. وقتی 18 بازی کسی بی‌احترامی می‌کند انتظار نداشته باشید بازهم من بلند شوم و بیایم.
الان هم می‌گویم که دیگر نمی‌آیم مگر آنکه  فردی که آن حرف را زد دیگر نیاید در نشست خبری چون کسی نباید به مربی تیم بی‌احترامی کند. او از درآمده و می‌گوید برو از اینجا! مگر نشنیدید؟ وقتی که می‌شنوید چرا دوباره می‌گویید که چرا نیامدی به نشست خبری؟ وقتی کسی بی‌احترامی می‌کند دوباره بیایم؟! الان هم چون می‌دانستم که آن خبرنگار استادیوم نمی‌آید, آمدم وگرنه بازهم به نشست خبری نمی‌آمدم.
دیگر مسائل را برعکس جلوه ندهید. کسی با شما مشکلی ندارد  و همه از روز اول دیده‌‌اید که ما بیشترین احترام را به شما (خبرنگاران) گذاشته‌ایم.سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که «اگر آن فرد در نشست خبری باشد, شما دیگر حضور پیدا نمی‌کنید؟»، تأکید کرد: امکان ندارد بیایم، چون بی‌احترامی کرده است.
الان اگر من به شما بی‌احترامی کنم دفعه بعد می‌آیید؟ او به توهین کرد. مگر ندیدید که توهین کرد؟ نشست مطبوعانی یعنی چه؟ یعنی اینکه سؤال فنی بپرسید و جواب  فنی بشنوید. ایشان آمده و می‌گوید آقا برو از اینجا ما تو را نمی‌خواهیم. آخر تو چه کسی هستی که نمی‌خواهی؟ بعد از آن انتظار دارید که من دوباره بیایم به نشست خبری؟ اگر خیلی برای‌تان مهم است روزی که به مربی تیم توهین شد، باید جلوگیری می‌کردید.
توقع باید دوطرفه باشد. قبل از آن روز من کدام نشست را نیامدم؟ هر ساعت و هرجایی ما گفتیم درخدمتیم. جواب های, هوی است و هر عملی, عکس‌العملی دارد.وی درباره بازی نیز اظهار داشت: بازی هم خداراشکر بازی خوبی بود. ما در چند بازی همه بچه‌های‌مان را در ترکیب نگذاشتیم. در بازی با ذوب‌آهن از شیمبا و کرار استفاده نکردیم، علاوه بر این دو سه تا بازیکن نداشتیم مثل مسعود ابراهیم‌زاده و سعید لطفی.
ما باید مسائل را درک می‌کردیم. به هر صورت 9 بازی دیگر ما میهمان شما هستیم که امیدوارم به خوبی و خوشی بگذرد، در جام حذفی هم تمام توان‌مان را می‌گذاریم.وی ادامه داد: وقتی من به این شهر آمدم، یک حرف زدم و یک قول دادم. گفتم رتبه تیم را تک رقمی می‌کنم. به هیچ وجه نگفتم سهمیه آسیا می‌گیرم و یا اینکه تیم را قهرمان می‌کنم.
حرف‌ها را فراموش نکنیم، من فقط قول رتبه تک رقمی دادم. همین‌جا نشستیم و من گفتم هدف صنعت نفت این است که ثبات داشته باشیم و برخلاف هر سال آسانسوری به لیگ پایین سقوط نکند. مگر من قول قهرمانی در جام حذفی را داده بودم؟ حالا لطف خدا بوده و به مرحله نیمه نهایی جام حذفی هم رسیدیم و تلاش خودمان را هم برای شکست استقلال می‌کنیم، اما به نحوی وانمود نشود که اگر اتفاقی غیر از این افتاد بگویند فاجعه شده است.
کمالوند در ادمه تصریح کرد: خدا را شکر یک رتبه تک رقمی در جدول داریم و به نظرم اگر بازی با پرسپولیس و فشار آن دیدار نبود، می‌توانستیم نتایج بهتری در چند بازی اخیر بگیریم. از قدیم گفته‌اند اگر می‌خواهید چیزی را به دست بیاورید باید برخی چیزها را از دست بدهید. آن زمانی هم که ما در ابتدای فصل می‌خواستیم از جام حذفی کنار بکشیم به همین دلیل بود.
سازمان لیگ که نمی‌گوید هر تیمی در جام حذفی حضور داشت، هر هفته فقط یک بازی باید انجام دهد. الان شما برنامه بازی‌های ما را نگاه کنید. نفس نمی‌توانیم بکشیم. با این وضعیت امکان دارد چند بازی را هم به دلیل فشردگی مسابقات از دست بدهیم. به طور مثال من الآن کرار جاسم و شیمبا را نگه داشته بودم تا به بازی با استقلال برسند.
ما نفرات‌مان محدود است و باید بهترین استفاده را از این بازیکنان داشته باشیم.«ما هفته ششم دور برگشت هستیم، دقیقاً نیم‌فصل اول هم در این هفته به همین مقدار امتیاز گرفته بودیم، پس اتفاق خاصی در نیم‌فصل دوم نیفتاده است» سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در ادامه با بیان این جمله عنوان کرد: من خواهش می‌کنم سطح توقعات مردم را پایین بیاورید.
ما به دنبال شکست دادن استقلال هستیم و تیم‌مان هم از هر لحاظ آماده است، اما اگر این اتفاق هم نیفتاد، چیزی را از دست نداده‌ایم. به امید خدا و به یاری اهل بیت تمام توان‌مان را خواهیم گذاشت تا تیم استقلال را مانند بازی دور رفت لیگ برتر شکست دهیم. در بازی برگشت با استقلال تیم ما شرایط خوبی نداشت و سرماخوردگی شدیدی بازیکنان ما را آزار می‌داد.
در هر صورت استقلال تیم خیلی بزرگی است و هواداران میلیونی دارد. این تیم بسیار پُر مهره‌ است و از مربی باکلاسی استفاده می‌کند، اما ما هم صنعت نفت هستیم و با شرایط میزبانی که داریم مردم آبادان مطمئن باشند با تمام توان خواهیم جنگید تا به امید خدا یک افتخار بزرگ برای این تیم کسب کنیم. کمالوند در خصوص دیدار تیمش مقابل سپیدرود رشت یادآورد شد: بازی خوبی بود و امیدوارم علی کریمی همانطور که در فوتبال برای ما یک بازیکن در سطح جهانی و باعث آبروداری فوتبال ما بود، در مربیگری هم همین راه را طی کند.
به او تبریک می‌گویم، سپیدرود جزو معدود تیم‌هایی بود که ضد فوتبال بازی نکرد. من فکر می‌کنم دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند و علاوه بر سه گل موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها بود. به نظرم هر کسی در استادیوم و یا از خانه بازی را دید لذت برد.ادامه دارد...

کد خبر: 984196  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: تسنیم
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای ورزشي

فتحی: آقای فتاحی، شما چه کاره اید که در مورد این مسائل صحبت می کنید!؟ نود  ۳۱ دقیقه پیش

فتحی: آقای فتاحی، شما چه کاره اید که در مورد این مسائل صحبت می کنید!؟ در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن تأکید بر اجرای قانون 90-10 در صورت فراهم بودن بستر و زیرساخت های مناسب، اظهار داشت بنده مثل آقای فتاحی به دنبال فرافکنی نیستم که بخواهم با کارهای پوپولیستی بر اجرای این طرح پافشاری کنم.به گزارش وب سایت...

ذوب آهن برای فروش مظاهری به پرسپولیس شرطی عجیب گذاشت خبرگزاری برنا  ۵۰ دقیقه پیش

ذوب آهن برای فروش مظاهری به پرسپولیس شرطی عجیب گذاشت به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، سعید آذری درباره اینکه گفته می‌شود احتمال دارد رشید مظاهری در نیم‌فصل از ذوب‌آهن جدا و به پرسپولیس بپیوندد گفت: نگران چیزی نیستم. هرکسی که می‌خواهد می‌تواند برود و هرکسی هم که می‌خواهد می‌تواند بیاید و قدمش روی چشم....

ماجراهای جالب همسایه معروف ورزشگاه قائمشهر آفتاب نیوز  ۵۴ دقیقه پیش

آفتاب‌‌نیوز : مرتضی هاشمی حتی از بعضی بازیکنان نساجی معروف‌تر است. او همان کسی است که خانه‌اش مشرف به استادیوم شهید وطنی است و از خانه‌اش بازی‌های این تیم را می‌بیند. حضور او و دوستانش در پشت‌بام خانه‌شان برای تماشای بازی‌های نساجی خیلی سوژه شده و حتی یک بار از آن‌ها خواستند تا به خانه‌شان بروند و...

لوکا مودریچ مرد سال فوتبال جهان شد/عکس آفتاب نیوز  ۳ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : کاپیتان تیم ملی کرواسی به عنوان برترین بازیکن فوتبال جهان در سال ۲۰۱۸ میلادی انتخاب شد.مراسم انتخاب برترین های فوتبال جهان در سال ۲۰۱۸ دوشنبه شب در لندن برگزار شد؛ در در این مراسم از بین سه گزینه کریستیانو رونالدو، لوکا مودریچ و محمد صلاح کاپیتان تیم ملی کرواسی و بازیکن شماره ۱۰ رئال...

آرای کاپیتان ها و سرمربیان تیم های ملی در مراسم بهترین‌های سال 2018 فیفا منتشر شد؛ کیروش به... نود  ۵ ساعت پیش

آرای کاپیتان ها و سرمربیان تیم های ملی در مراسم بهترین‌های سال 2018 فیفا منتشر شد؛ کیروش به مودریچ رای داد، شجاعی به صلاح در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - آرای کارلوس کیروش و مسعود شجاعی، سرمربی و کاپیتان تیم ملی ایران در مراسم بهترین‌های سال 2018 فیفا اعلام شد. به گزارش وبسایت نود، امشب مراسم The Best فیفا در سال 2018 برگزار شد و لوکا مودریچ موفق شد عنوان بهترین بازیکن سال را تصاحب...

فوتبال جهان| آرای کارلوس کی‌روش و مسعود شجاعی در مراسم بهترین‌های فیفا 2018 مشخص شد تسنیم  ۵ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، با اعلام آرای مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های ملی عضو فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در مراسم انتخاب مرد سال فوتبال دنیا  از رای کارلوس کی‌روش، سرمربی و مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی کشورمان رونمایی شد. بر این اساس کی‌روش، لوکا مودریچ را برگزید و کیلیان...

فوتبال جهان| صلاح: گلم به اورتون را خیلی دوست دارم/ همه گل‌هایم حساس بود، نه فقط این یک گل! تسنیم  ۵ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد صلاح گلی را  که جایزه پوشکاش در مراسم  بهترین‌های فیفا نصیبش  کرد، دوست دارد اما ترجیح می‌دهد همه گل‌هایش حساس شمرده شود. برنده جایزه زیباترین گل سال گفت: البته که آن گل مقابل اورتون زیبا بود و یکی از بهترین خاطرات مرا رقم زد اما همه گل‌های...

استقلال به شوک نیاز دارد/ شک نکنید، این تیم به روزهای اوج خود بازمی‌گردد نامه  ۵ ساعت پیش

به گزارش نامه نیوز ایمان عالمی یشکسوت فوتبال، در خصوص تساوی استقلال برابر نساجی قائم شهر گفت: بازی خوب و دل چسبی از بازیکنان استقلال ندیدیم. آنها مقابل السد بازی روان تری از خود ارائه دادند اما متأسفانه مقابل نساجی بی برنامه و سردرگم بودند و هیچ موقعیتی را نتوانستند به طور جدی مقابل دروازه نساجی خلق...

مودریچ 29 درصد و رونالدو 19 درصد؛گریژمان در رتبه ششم!؟+عکس خبرگزاری فارس  ۵ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری فارس، لوکا مودریچ بالاتر از رونالدو و محمد صلاح به عنوان مرد سال فوتبال جهان از نگاه فیفا انتخاب شد. آمار منتشر شده از درصد رای هایی که به بازیکنان داده شده نشان می‌دهد لوکا مودریچ 29 درصد آرا را به خود اختصاص داده است و رونالدو با 19 درصد بالاتر از صلاح در رتبه دوم قرار دارد.مهاجم...

فیفا | همه بهترین‌های فوتبال جهان در سال ۲۰۱۸ همشهری آنلاین  ۵ ساعت پیش

فیفا | همه بهترین‌های فوتبال جهان در سال ۲۰۱۸ فیفا | همه بهترین‌های فوتبال جهان در سال ۲۰۱۸ ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:مراسم بهترین‌های فوتبال جهان در لندن برگزار شد و بهترین‌های فوتبال جهان در سال ۲۰۱۸ مشخص شدند. مراسم انتخاب بهترین های...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده