تعداد بازدید: ۲۷
تاريخ انتشار: جمعه،۶ بهمن ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۰۱:۲۵
از «فصل سرد» تابلوهای نقاشی تا «خالی سپید دشت» در قاب دوربین
به گزارش خبرنگار تجسمی خبرگزاری فارس، افتتاح نمایشگاه‌های تجسمی معمولاً روزهای جمعه انجام می‌شود و هنردوستان پایتخت با حضور در گالری‌ها و نگارخانه‌ها از آثار هنرمندان دیدن می‌کنند. این جمعه هم مستثنی نیست و بیش از ۳۵ نمایشگاه در سطح شهر تهران افتتاح می‌شود. آتبین: نمایشگاه عکس امید طاری‌فرد با عنوان «خالی سپید دشت» تا 17 بهمن ماه در گالری آتبین به نشانی خیابان ولی عصر، قبل از چهارراه پارک وی، کوچه خاکزاد پلاک 42 برگزار می‌شود.
آتشزاد: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «آن هر چیزی می‌توانست باشد...» تا 20 بهمن ماه در این نگارخانه به نشانی ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان عباسپور (توانیر) شمالی، بعد از پل همت، پلاک 23 برپاست.آرت سنتر (باغ): نمایشگاه نقاشی و مجسمه صادق ادهم تا 11 بهمن در این گالری به نشانی فرمانیه، بلوار اندرزگو، انتهای خیابان سلیمی شمالی، شماره 147، باغ انجمن خوشنویسان برگزار می‌شود.
آس: نقاشی‌های آزیتا صارمی با عنوان «فصل سرد» 6 تا 11 بهمن ماه در گالری آس واقع در شریعتی، بالاتر از پل رومی، جنب بانک پارسیان، پلاک 1831 به نمایش درخواهد آمد.اعتماد: آثار رامتین زاد با عنوان «لبخند» تا 24 بهمن در گالری اعتماد باغ‌موزه نگارستان به نشانی میدان بهارستان، خیابان دانشرا به نمایش در می‌آید.
اُ: نمایشگاه نقاشی علی نصیر تا 30 بهمن در این گالری به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک 18، طبقه اول برگزار می‌شود.بهارستان: نمایشگاه نقاشی خط عارف امرالله زاده 6 تا 12 بهمن ماه در نگارخانه بهارستان به نشانی پایین تر از خیابان کمال‌ملک، نرسیده به میدان بهارستان، پلاک ۶، طبقه اول برگزار می‌شود.
خانه عکاسان جوان: نمایشگاه گروهی عکس «درخشش» تا 12 بهمن به نشانی یوسف‌آباد، خیابان چهارم، پلاک 3، طبقه دوم برقرار است.خط سفید: نمایشگاه انفرادی نقاشی مصطفی اکبری با عنوان «کوچه‌های رنگی» تا 16 بهمن ماه به نشانی خیابان ولیعصر، روبروی جام جم، کوچه پروین، پلاک 22 برگزار می‌شود.
دارگون: نمایشگاه گروهی با عنوان «گرته برداری» تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، خیابان کوشا، خیابان بدیعی، بن بست بشردوست، پلاک ۱۴، زنگ۲ برپاست.دنا: نمایشگاه گروهی مولتی مدیا با عنوان «بوسه کلیمت به عاشقانه‌های پلاک 4» تا 16 بهمن ‌ماه در این گالری به نشانی خیابان سپهبد قرنی، بعد از چهار راه طالقانی، کوچه سوسن، پلاک4، طبقه 2 برگزار می‌شود.
دید: نمایشگاه گروهی «آثار کوچک» تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی ضلع شرقی خانه هنرمندان، خیابان عاصم ترابی، نبش کوچه اردلان، پلاک 24، طبقه دوم برگزار می‌شود.رج: نمایشگاه نگارگری علی ساعی یگانه با عنوان «منحنی‌های کهن» تا 16 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، شماره4، زنگ3 برگزار می‌شود.
زیرزمین دستان: نمایشگاه نقاشی میرمحمد فتاحی با عنوان «یاد_آوری» تا 20 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، شماره 6 برپاست.ژاله: نمایشگاه گروهی ویدئو آرت «اَدِر» تا 14 بهمن در این گالری ژاله به نشانی ایرانشهر، کوچه نوشهر، پلاک 3 برقرار است.ساربان: نمایشگاه نقاشی سعید رفیعی منفرد با عنوان «رساله‌ای در باب شکوه نادانی» تا 16 بهمن به نشانی خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، نبشش شهید یوسفی، پلاک 130، طبقه اول برپاست.
سایه: نمایشگاه نقاشی محمدعلی سجادی با عنوان «سیابش» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی نیاوران،خیابان جمشیدیه (فیضیه) ،خیابان امیدوار ،کوچه آقاخانی، پلاک3 برقرار است.سیحون: نقاشی‌های عالمه باقریان با عنوان «بانوی صلح» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان وزرا، خیابان چهارم، پلاک ۱ نمایش داده می‌شود.
شکوه: نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط تا 11 بهمن ماه در این گالری به نشانی فرمانیه، بلوار شهید اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک 19 مراجعه کنند.شلمان: نمایشگاه نقاشی‌های بهنوش نجات با عنوان «اثیر» تا 11 بهمن‌ماه در این گالری به نشانی میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک 27 برگزار می‌شود.
صا: نمایشگاه نقاشی مجتبی حجازی با عنوان «استیلا» تا 15 بهمن در این گالری به نشانی پاسداران، بوستان هشتم، پلاک 134، طبقه همکف برپاست.فرهنگسرای ارسباران: نمایشگاه گروهی تصویرسازی با عنوان «فولکلور ایرانی» تا 17 بهمن ماه در این فرهنگسرا (گالری هنر 1) به نشانی سیدخندان، خیابان جلفا برپاست.
فرهنگسرای نیاوران: نمایشگاه نقاشی «رنگ بر سنگ» با 50 اثر از آثار کودکان آسیب‌دیده از زلزله کرمانشاه در این فرهنگسرای تا 13 بهمن برپاست.قاف: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «پیرامون» تا 12 بهمن ماه در این نگارخانه به نشانی پاسداران، نگارستان هقتم (بهرام جعفر)، پلاک 55 برگزار می‌شود.
گلستان: نمایشگاه طراحی آسیا صمیمی و نیما فردی تا 11 بهمن ماه در گالری گلستان به نشانی دروس، خیابان شهید کماسایی، شماره ۳۴ برپاست.گویا: نمایشگاه عکس با عنوان «صلح، کودک و جام جهانی» تا 12 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان کریمخان زند، روبروی ایرانشهر، پلاک 89 برگزار می‌شود.لاجورد: نمایشگاه نقاشی شهناز ملکی تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان بزرگمهر، تقاطع فلسطین، پلاک 29 برگزار می‌شود.
لاله: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «است» تا 17 بهمن ماه در این نگارخانه به نشانی خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله،روبروی پارکینگ طبقاتی برپاست.مریم فصیحی هرندی: نمایشگاه آثار ا. پ. هشیوار با عنوان « Let the damage begin» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی دروس، خیابان وارسته، کوچه مشایخی، پلاک 11 برگزار می‌شود.
مهر مریم: نمایشگاه خوشنویسی صابر صفایی تا 11 بهمن ماه در این گالری به نشانی بلوار قیطریه، نبش کوچه شب تاب، پلاک 1 واحد 10 طبقه سوم  برپاست.نک: نمایشگاه آثار شادی یثربی با عنوان «آخال» تا 20 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان ظفر، خیابان تخارستان، انتهای نیل، کوچه سینا، پلاک 7 برقرار است.
نگاه: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «نگاه معاصر» تا 25 بهمن ماه در این گالری واقع در خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره 644 برقرار است.نگر: نمایشگاه نقاشی آوید صالح راستین با عنوان «آن یکی دیگر» تا 11 بهمن ماه در این گالری واقع در قیطریه، ضلع جنوبی پارک، خیابان روشنایی، کوچه دلارام، پلاک 33، زنگ سوم برگزار می‌شود.
هپتا: نمایشگاه حجم و اینستالیشن امیر نصیری با عنوان «اصرار» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان ایرانشهر، روبه‌روی پارک هنرمندان، بن‌بست نیکوشهر، شماره‌ سه، برقرار است.الهه: نمایشگاه گروهی «گوهر سکوت» با موضوع زیورآلات مفهومی تا 16 بهمن ماه در این گالری به نشانی  خیابان آفریقا، انتهای خیابان گلفام، سمت راست، بن بست امینی، پلاک 3 برپاست.
هور: نمایشگاه نقاشی مهدی احمدی تا 27 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، شماره 12 برگزار می‌شود.والی: نمایشگاه نقاشی مانا فکور خرسند با عنوان «گبه خانم» تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک 722 برگزار می‌شود.
ویستا: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «آهنجیده» تا 16 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک11 میزبان علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی است. 

کد خبر: 984407  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: خبرگزاری فارس
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای فرهنگي

ترتیل صفحه ۳۸۷ قرآن باصدای استاد پرهیزکار+صوت و متن آیات خبرگزاری فارس  ۱ ساعت پیش

خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: پیامبر اعظم(ص) فرمودند: «خانه‌اى که در آن قرآن فراوان خوانده شود، خیر آن بسیار و به اهل آن وسعت داده شود و براى آسمانیان بدرخشد چنان که ستارگان آسمان براى زمینیان مى‌درخشند». (کافى، جلد 2، صفحه 610)در ادامه ترتیل آیات 14 تا 21 سوره مبارکه...

مجلس ترحیم مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی، یکشنبه در تهران برگزار می‌شود خبرگزاری فارس  ۳ ساعت پیش

به گزارش خبرگزاری فارس مجلس ترحیم مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی‌اکبر حسینی،  استاد «اخلاق در خانواده» روز یکشنبه (سوم تیر ماه) از ساعت 18 لغایت 20 در تهران و در مسجد فائق، واقع در میدان شهدا، خیابان 17 شهریور روبروی ورزشگاه، برگزار می‌شود.حجت‌الاسلام والمسلمین...

مهمان امشب «خندوانه» کیست! خبرگزاری برنا  ۶ ساعت پیش

مهمان امشب «خندوانه» کیست! به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ کامبیز دیرباز، بازیگر سینما و تلویزیون امشب اول تیرماه مهمان برنامه «خندوانه» است.  این قسمت از برنامه با اجرای رامبد جوان و با حضور جناب‌خان ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. برنامه «خندوانه» شب‌های...

وضعیت صدور شناسنامه برای کودکان بی‌هویت آفتاب نیوز  ۶ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : سیف‌الله ابوترابی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در رابطه با صدور شناسنامه یا هر مدرک هویتی برای اتباع غیرایرانی و فرزندان آنها،‌گفت: تعدادی اتباع غیرایرانی هستند که با مجوز دولت از سوی استانداران اقدام کرده و گواهی ولادت برای این افراد صادر می‌شود.وی ادامه داد: در واقع با اجازه دولت زمانی...

جواد رضویان ؛ زهر مار نوش جان می کند! خبرگزاری برنا  ۹ ساعت پیش

جواد رضویان ؛ زهر مار نوش جان می کند! به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ جواد رضویان فیلم «زهرمار» را به تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی کارگردانی می کند. ایم فیلم این روزها مراح پیش تولید را پشت سر می گذارد. رضویان پیش از این تله فیلم های "لیمو ترش" و "بهروح پدرم" را کارگردانی کرده...

تجلیل از حافظان قرآن دارالقرآن شهید علیزاده+عکس خبرگزاری فارس  ۹ ساعت پیش

به گزارش خبرنگار قرآنی خبرگزاری فارس؛ طی مراسمی در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) کرج از حافظان و قرآن‌آموزان دارالقرآن شهید علیزاده تجلیل شد.این مراسم به نوعی اختتامیه ترم قبل و افتتاحیه ترم جدید دارالقرآن شهید علیزاده بود که همراه با اهدای جوایز و تقدیر از نفرات برتر دارالقرآن در رشته‌های مختلف برگزار...

قوه قضائیه با تمام توان در برابر شرارت ها ایستاده است شبستان  ۱۰ ساعت پیش

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، حجت الاسلام سیدعلی صالح موسوی اعظم، خطیب جمعه موقت یاسوج ظهر امروز ( 1 تیر) در خطبه های نماز این شهر ضمن توصیه به رعایت تقوای الهی و دوری از گناه، گفت: ملاک فضیلت و برتری نزد خدا، پارسایی و صیانت نفس از معاصی است.   وی اظهار داشت: گرامی ترین افراد نزد...

بازیگر زن سرشناس اینگونه از سردار آزمون حمایت کرد+ عکس آفتاب نیوز  ۱۰ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز :  لیلا بلوکات در اینستاگرام از سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال حمایت کرد. عملکرد سردار آزمون در دو بازی نخست جام‌جهانی مورد انتقاد برخی کاربران فضای مجازی قرار گرفته بود. به گزارش خبرآنلاین،بلوکات در حمایت از آزمون نوشت: «حالا این آزمون ماست. آزمون یکدلی. نوبت تبدیل شعار...

بزرگترین اشتباه زندگی بهنوش بختیاری+ عکس شبکه ایران  ۱۰ ساعت پیش

ایران آنلاین /بختیاری با اتشار عکسی از صورت خود قبل از عمل جراحی بینی نوشت: «بزرگترین اشتباه زندگیم عمل بینی بود.»  بختیاری بیشتر برای بازی در آثار طنز سینمایی و تلویزیونی از جمله «خانه به دوش»، «شب‌های برره» و «جایزه بزرگ» مشهور است.  ...

هفته‌ای با طعم «گس» برای فیلم‌های سینمایی/ جام جهانی به سینماگران خسارت زد خبرگزاری فارس  ۱۲ ساعت پیش

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، در هفته‌ای که گذشت فیلم‌های سینمای ایران توانستند فروش نسبتاً مطلوبی را از آن گیشه‌های سینما کنند. فروش مطلوبی که سهم فیلم‌های سینمایی«تگزاس»،«خجالت نکش» و «دلم می‌خواد» از آن بیشتر بود. البته باید...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده