تعداد بازدید: ۳۰
تاريخ انتشار: جمعه،۶ بهمن ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۰۱:۲۵
از «فصل سرد» تابلوهای نقاشی تا «خالی سپید دشت» در قاب دوربین
به گزارش خبرنگار تجسمی خبرگزاری فارس، افتتاح نمایشگاه‌های تجسمی معمولاً روزهای جمعه انجام می‌شود و هنردوستان پایتخت با حضور در گالری‌ها و نگارخانه‌ها از آثار هنرمندان دیدن می‌کنند. این جمعه هم مستثنی نیست و بیش از ۳۵ نمایشگاه در سطح شهر تهران افتتاح می‌شود. آتبین: نمایشگاه عکس امید طاری‌فرد با عنوان «خالی سپید دشت» تا 17 بهمن ماه در گالری آتبین به نشانی خیابان ولی عصر، قبل از چهارراه پارک وی، کوچه خاکزاد پلاک 42 برگزار می‌شود.
آتشزاد: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «آن هر چیزی می‌توانست باشد...» تا 20 بهمن ماه در این نگارخانه به نشانی ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان عباسپور (توانیر) شمالی، بعد از پل همت، پلاک 23 برپاست.آرت سنتر (باغ): نمایشگاه نقاشی و مجسمه صادق ادهم تا 11 بهمن در این گالری به نشانی فرمانیه، بلوار اندرزگو، انتهای خیابان سلیمی شمالی، شماره 147، باغ انجمن خوشنویسان برگزار می‌شود.
آس: نقاشی‌های آزیتا صارمی با عنوان «فصل سرد» 6 تا 11 بهمن ماه در گالری آس واقع در شریعتی، بالاتر از پل رومی، جنب بانک پارسیان، پلاک 1831 به نمایش درخواهد آمد.اعتماد: آثار رامتین زاد با عنوان «لبخند» تا 24 بهمن در گالری اعتماد باغ‌موزه نگارستان به نشانی میدان بهارستان، خیابان دانشرا به نمایش در می‌آید.
اُ: نمایشگاه نقاشی علی نصیر تا 30 بهمن در این گالری به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک 18، طبقه اول برگزار می‌شود.بهارستان: نمایشگاه نقاشی خط عارف امرالله زاده 6 تا 12 بهمن ماه در نگارخانه بهارستان به نشانی پایین تر از خیابان کمال‌ملک، نرسیده به میدان بهارستان، پلاک ۶، طبقه اول برگزار می‌شود.
خانه عکاسان جوان: نمایشگاه گروهی عکس «درخشش» تا 12 بهمن به نشانی یوسف‌آباد، خیابان چهارم، پلاک 3، طبقه دوم برقرار است.خط سفید: نمایشگاه انفرادی نقاشی مصطفی اکبری با عنوان «کوچه‌های رنگی» تا 16 بهمن ماه به نشانی خیابان ولیعصر، روبروی جام جم، کوچه پروین، پلاک 22 برگزار می‌شود.
دارگون: نمایشگاه گروهی با عنوان «گرته برداری» تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، خیابان کوشا، خیابان بدیعی، بن بست بشردوست، پلاک ۱۴، زنگ۲ برپاست.دنا: نمایشگاه گروهی مولتی مدیا با عنوان «بوسه کلیمت به عاشقانه‌های پلاک 4» تا 16 بهمن ‌ماه در این گالری به نشانی خیابان سپهبد قرنی، بعد از چهار راه طالقانی، کوچه سوسن، پلاک4، طبقه 2 برگزار می‌شود.
دید: نمایشگاه گروهی «آثار کوچک» تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی ضلع شرقی خانه هنرمندان، خیابان عاصم ترابی، نبش کوچه اردلان، پلاک 24، طبقه دوم برگزار می‌شود.رج: نمایشگاه نگارگری علی ساعی یگانه با عنوان «منحنی‌های کهن» تا 16 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، شماره4، زنگ3 برگزار می‌شود.
زیرزمین دستان: نمایشگاه نقاشی میرمحمد فتاحی با عنوان «یاد_آوری» تا 20 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، شماره 6 برپاست.ژاله: نمایشگاه گروهی ویدئو آرت «اَدِر» تا 14 بهمن در این گالری ژاله به نشانی ایرانشهر، کوچه نوشهر، پلاک 3 برقرار است.ساربان: نمایشگاه نقاشی سعید رفیعی منفرد با عنوان «رساله‌ای در باب شکوه نادانی» تا 16 بهمن به نشانی خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، نبشش شهید یوسفی، پلاک 130، طبقه اول برپاست.
سایه: نمایشگاه نقاشی محمدعلی سجادی با عنوان «سیابش» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی نیاوران،خیابان جمشیدیه (فیضیه) ،خیابان امیدوار ،کوچه آقاخانی، پلاک3 برقرار است.سیحون: نقاشی‌های عالمه باقریان با عنوان «بانوی صلح» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان وزرا، خیابان چهارم، پلاک ۱ نمایش داده می‌شود.
شکوه: نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط تا 11 بهمن ماه در این گالری به نشانی فرمانیه، بلوار شهید اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک 19 مراجعه کنند.شلمان: نمایشگاه نقاشی‌های بهنوش نجات با عنوان «اثیر» تا 11 بهمن‌ماه در این گالری به نشانی میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک 27 برگزار می‌شود.
صا: نمایشگاه نقاشی مجتبی حجازی با عنوان «استیلا» تا 15 بهمن در این گالری به نشانی پاسداران، بوستان هشتم، پلاک 134، طبقه همکف برپاست.فرهنگسرای ارسباران: نمایشگاه گروهی تصویرسازی با عنوان «فولکلور ایرانی» تا 17 بهمن ماه در این فرهنگسرا (گالری هنر 1) به نشانی سیدخندان، خیابان جلفا برپاست.
فرهنگسرای نیاوران: نمایشگاه نقاشی «رنگ بر سنگ» با 50 اثر از آثار کودکان آسیب‌دیده از زلزله کرمانشاه در این فرهنگسرای تا 13 بهمن برپاست.قاف: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «پیرامون» تا 12 بهمن ماه در این نگارخانه به نشانی پاسداران، نگارستان هقتم (بهرام جعفر)، پلاک 55 برگزار می‌شود.
گلستان: نمایشگاه طراحی آسیا صمیمی و نیما فردی تا 11 بهمن ماه در گالری گلستان به نشانی دروس، خیابان شهید کماسایی، شماره ۳۴ برپاست.گویا: نمایشگاه عکس با عنوان «صلح، کودک و جام جهانی» تا 12 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان کریمخان زند، روبروی ایرانشهر، پلاک 89 برگزار می‌شود.لاجورد: نمایشگاه نقاشی شهناز ملکی تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان بزرگمهر، تقاطع فلسطین، پلاک 29 برگزار می‌شود.
لاله: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «است» تا 17 بهمن ماه در این نگارخانه به نشانی خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله،روبروی پارکینگ طبقاتی برپاست.مریم فصیحی هرندی: نمایشگاه آثار ا. پ. هشیوار با عنوان « Let the damage begin» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی دروس، خیابان وارسته، کوچه مشایخی، پلاک 11 برگزار می‌شود.
مهر مریم: نمایشگاه خوشنویسی صابر صفایی تا 11 بهمن ماه در این گالری به نشانی بلوار قیطریه، نبش کوچه شب تاب، پلاک 1 واحد 10 طبقه سوم  برپاست.نک: نمایشگاه آثار شادی یثربی با عنوان «آخال» تا 20 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان ظفر، خیابان تخارستان، انتهای نیل، کوچه سینا، پلاک 7 برقرار است.
نگاه: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «نگاه معاصر» تا 25 بهمن ماه در این گالری واقع در خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره 644 برقرار است.نگر: نمایشگاه نقاشی آوید صالح راستین با عنوان «آن یکی دیگر» تا 11 بهمن ماه در این گالری واقع در قیطریه، ضلع جنوبی پارک، خیابان روشنایی، کوچه دلارام، پلاک 33، زنگ سوم برگزار می‌شود.
هپتا: نمایشگاه حجم و اینستالیشن امیر نصیری با عنوان «اصرار» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان ایرانشهر، روبه‌روی پارک هنرمندان، بن‌بست نیکوشهر، شماره‌ سه، برقرار است.الهه: نمایشگاه گروهی «گوهر سکوت» با موضوع زیورآلات مفهومی تا 16 بهمن ماه در این گالری به نشانی  خیابان آفریقا، انتهای خیابان گلفام، سمت راست، بن بست امینی، پلاک 3 برپاست.
هور: نمایشگاه نقاشی مهدی احمدی تا 27 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، شماره 12 برگزار می‌شود.والی: نمایشگاه نقاشی مانا فکور خرسند با عنوان «گبه خانم» تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک 722 برگزار می‌شود.
ویستا: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «آهنجیده» تا 16 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک11 میزبان علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی است. 

کد خبر: 984407  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: خبرگزاری فارس
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای فرهنگي

ترتیل صفحه ۴۶۱ قرآن باصدای استاد پرهیزکار+صوت و متن آیات خبرگزاری فارس  ۲۴ دقیقه پیش

خبرگزاری فارس- گروه فعالیت‌های قرآنی: حضرت امام  زین العابدین (ع) می‌فرماید: شب عاشورا شنیدم پدرم به یارانش می‌فرمود: أثنِی علی اللّه أحسن الثناء و أحمده علی السرّاء و الضّرّاء اللّهمّ إنّی أحمدک علی أن أکرمتنا بالنبوّة و علّمتنا القرآن …(بحارالانوار، ج 44، ص 392) خداوند را با بهترین ثناها، ثناگویم...

حضور عزاداران حسینی در بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمد شبستان  ۷ ساعت پیش

حضور عزاداران حسینی در بقاع متبرکه کهگیلویه و بویراحمدخبرگزاری شبستان/یاسوج:   همه ساله با آغاز محرم، ماه پيروزی خون بر شمشير، استان کهگیلویه و بویراحمد شاهد برپایی مراسم و آئين ‌های ويژه ‌ای است كه در شهرها، روستاها و مناطق مختلف اين استان با حضور مردم مومن و متدین برگزار می ‌شود.   مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در اين آئين...

مصلی امام خمینی (ره) میزبان عزاداران حسینی شبستان  ۷ ساعت پیش

مصلی امام خمینی (ره) میزبان عزاداران حسینیبه گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، حجت الاسلام سیدجواد خاضع، مسئول ستاد نماز جمعه یاسوج امروز ( 28 شهریور) به خبرنگاران، گفت: یکی از زیباترین جلوه های عزاداری امام حسین (علیه السلام) اقامه نماز ظهر عاشوراست که عزاداران حسینی به یاد آخرین نماز آن حضرت، به جماعت برپا می دارند.   وی از جمله...

عکس/ پُست عجیب شوهر کیم کارداشیان به زبان فارسی آفتاب نیوز  ۷ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز :  کانیه‌وست، خواننده آمریکایی در اینستاگرام عکسی را به اشتراک گذاشته که به زبان فارسی روی آن نوشته شده است: «ما عشق داریم». مشخص نیست که هدف این هنرمند از نوشتن این جمله چه بوده است.کانیه وست 41 ساله، رپر، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی و طراح مد آمریکایی است. او سال 2014 با کیم کارداشیان...

پخش زنده مراسم خطبه‌خوانی حرم امام رضا(ع) از ۴ شبکه/ احیای قرآنی شب عاشورا خبرگزاری فارس  ۷ ساعت پیش

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری فارس آستان نورانی امام هشتم(ع) در شب عاشورای حسینی برنامه‌های مختلفی را در راستای عزاداری سرور و سالار شهیدان تدارک دیده که آیین خطبه‌خوانی و مراسم احیای قرآنی از جمله ویژه برنامه‌های آستان در شب عاشورا است. همچنین سخنرانی و مرثیه‌سرایی از جمله برنامه‌های امشب است که...

نخستین عکس‌ها از شهاب حسینی در «شب» در آمریکا آفتاب نیوز  ۹ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : فیلمبرداری فیلم سینمایی «شب» به کارگردانی کورش آهاری از مدتی قبل در کشور آمریکا آغاز شده است.شهاب حسینی که در حال حاضر فیلم های «لابی»، «لابیرنت»  و «نبات» را آماده اکران دارد در «شب» با فضایی معمایی و رمزآلود نقشی متفاوت را بازی می‌کند.‏فیلم «شب» نخستین فیلم بلند کوروش آهاری که...

«جانان حسین» منتشر شد+صوت ایلنا  ۱۰ ساعت پیش

«جانان حسین» منتشر شد+صوت به گزارش ایلنا، تک آهنگ «جانان حسین» به خوانندگی حامد محضرنیا با مجوز دفتر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما در دسترس مخاطبان قرار گرفت. در این قطعه که به مناسبت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تولید شده امین سمیعی (ترانه)، مهدی معظم...

قصه روزمرگی ها در خانه هنرمندان خبرگزاری برنا  ۱۰ ساعت پیش

قصه روزمرگی ها در خانه هنرمندان به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ نمایش «مثل من مثل تو» به نویسندگی و کارگردانی یلدا قشقایی از یک تا 20 مهر در خانه هنرمندان روی صحنه می رود. یلدا قشقایی تک بازیگر این نمایش است که به ایفای نقش می پردازد. در خلاصه داستان این نمایش آمده: «مثل من، مثل...

با مادر شهید"سید مهدی هاشمی"دیدارشد خبرگزاری برنا  ۱۰ ساعت پیش

با مادر شهید"سید مهدی هاشمی"دیدارشد به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ در برنامه"ستارگان پرفروغ"این هفته کهپیش از ظهر سه شنبه27 شهریورماه دربیتمکرمشهید والامقام"سیدمهدی هاشمی"برگزارشد؛ محمد رضا جمالی،مدیر فرهنگی هنری منطقه10به همراه افسانه مهاجان رییس خانه موزه شهیدان اقبالی وکوروش ایلخانی رییس...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده