تعداد بازدید: ۱۵
تاريخ انتشار: جمعه،۶ بهمن ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۰۱:۲۵
از «فصل سرد» تابلوهای نقاشی تا «خالی سپید دشت» در قاب دوربین
به گزارش خبرنگار تجسمی خبرگزاری فارس، افتتاح نمایشگاه‌های تجسمی معمولاً روزهای جمعه انجام می‌شود و هنردوستان پایتخت با حضور در گالری‌ها و نگارخانه‌ها از آثار هنرمندان دیدن می‌کنند. این جمعه هم مستثنی نیست و بیش از ۳۵ نمایشگاه در سطح شهر تهران افتتاح می‌شود. آتبین: نمایشگاه عکس امید طاری‌فرد با عنوان «خالی سپید دشت» تا 17 بهمن ماه در گالری آتبین به نشانی خیابان ولی عصر، قبل از چهارراه پارک وی، کوچه خاکزاد پلاک 42 برگزار می‌شود.
آتشزاد: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «آن هر چیزی می‌توانست باشد...» تا 20 بهمن ماه در این نگارخانه به نشانی ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان عباسپور (توانیر) شمالی، بعد از پل همت، پلاک 23 برپاست.آرت سنتر (باغ): نمایشگاه نقاشی و مجسمه صادق ادهم تا 11 بهمن در این گالری به نشانی فرمانیه، بلوار اندرزگو، انتهای خیابان سلیمی شمالی، شماره 147، باغ انجمن خوشنویسان برگزار می‌شود.
آس: نقاشی‌های آزیتا صارمی با عنوان «فصل سرد» 6 تا 11 بهمن ماه در گالری آس واقع در شریعتی، بالاتر از پل رومی، جنب بانک پارسیان، پلاک 1831 به نمایش درخواهد آمد.اعتماد: آثار رامتین زاد با عنوان «لبخند» تا 24 بهمن در گالری اعتماد باغ‌موزه نگارستان به نشانی میدان بهارستان، خیابان دانشرا به نمایش در می‌آید.
اُ: نمایشگاه نقاشی علی نصیر تا 30 بهمن در این گالری به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک 18، طبقه اول برگزار می‌شود.بهارستان: نمایشگاه نقاشی خط عارف امرالله زاده 6 تا 12 بهمن ماه در نگارخانه بهارستان به نشانی پایین تر از خیابان کمال‌ملک، نرسیده به میدان بهارستان، پلاک ۶، طبقه اول برگزار می‌شود.
خانه عکاسان جوان: نمایشگاه گروهی عکس «درخشش» تا 12 بهمن به نشانی یوسف‌آباد، خیابان چهارم، پلاک 3، طبقه دوم برقرار است.خط سفید: نمایشگاه انفرادی نقاشی مصطفی اکبری با عنوان «کوچه‌های رنگی» تا 16 بهمن ماه به نشانی خیابان ولیعصر، روبروی جام جم، کوچه پروین، پلاک 22 برگزار می‌شود.
دارگون: نمایشگاه گروهی با عنوان «گرته برداری» تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، خیابان کوشا، خیابان بدیعی، بن بست بشردوست، پلاک ۱۴، زنگ۲ برپاست.دنا: نمایشگاه گروهی مولتی مدیا با عنوان «بوسه کلیمت به عاشقانه‌های پلاک 4» تا 16 بهمن ‌ماه در این گالری به نشانی خیابان سپهبد قرنی، بعد از چهار راه طالقانی، کوچه سوسن، پلاک4، طبقه 2 برگزار می‌شود.
دید: نمایشگاه گروهی «آثار کوچک» تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی ضلع شرقی خانه هنرمندان، خیابان عاصم ترابی، نبش کوچه اردلان، پلاک 24، طبقه دوم برگزار می‌شود.رج: نمایشگاه نگارگری علی ساعی یگانه با عنوان «منحنی‌های کهن» تا 16 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، شماره4، زنگ3 برگزار می‌شود.
زیرزمین دستان: نمایشگاه نقاشی میرمحمد فتاحی با عنوان «یاد_آوری» تا 20 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، شماره 6 برپاست.ژاله: نمایشگاه گروهی ویدئو آرت «اَدِر» تا 14 بهمن در این گالری ژاله به نشانی ایرانشهر، کوچه نوشهر، پلاک 3 برقرار است.ساربان: نمایشگاه نقاشی سعید رفیعی منفرد با عنوان «رساله‌ای در باب شکوه نادانی» تا 16 بهمن به نشانی خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، نبشش شهید یوسفی، پلاک 130، طبقه اول برپاست.
سایه: نمایشگاه نقاشی محمدعلی سجادی با عنوان «سیابش» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی نیاوران،خیابان جمشیدیه (فیضیه) ،خیابان امیدوار ،کوچه آقاخانی، پلاک3 برقرار است.سیحون: نقاشی‌های عالمه باقریان با عنوان «بانوی صلح» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان وزرا، خیابان چهارم، پلاک ۱ نمایش داده می‌شود.
شکوه: نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط تا 11 بهمن ماه در این گالری به نشانی فرمانیه، بلوار شهید اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک 19 مراجعه کنند.شلمان: نمایشگاه نقاشی‌های بهنوش نجات با عنوان «اثیر» تا 11 بهمن‌ماه در این گالری به نشانی میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک 27 برگزار می‌شود.
صا: نمایشگاه نقاشی مجتبی حجازی با عنوان «استیلا» تا 15 بهمن در این گالری به نشانی پاسداران، بوستان هشتم، پلاک 134، طبقه همکف برپاست.فرهنگسرای ارسباران: نمایشگاه گروهی تصویرسازی با عنوان «فولکلور ایرانی» تا 17 بهمن ماه در این فرهنگسرا (گالری هنر 1) به نشانی سیدخندان، خیابان جلفا برپاست.
فرهنگسرای نیاوران: نمایشگاه نقاشی «رنگ بر سنگ» با 50 اثر از آثار کودکان آسیب‌دیده از زلزله کرمانشاه در این فرهنگسرای تا 13 بهمن برپاست.قاف: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «پیرامون» تا 12 بهمن ماه در این نگارخانه به نشانی پاسداران، نگارستان هقتم (بهرام جعفر)، پلاک 55 برگزار می‌شود.
گلستان: نمایشگاه طراحی آسیا صمیمی و نیما فردی تا 11 بهمن ماه در گالری گلستان به نشانی دروس، خیابان شهید کماسایی، شماره ۳۴ برپاست.گویا: نمایشگاه عکس با عنوان «صلح، کودک و جام جهانی» تا 12 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان کریمخان زند، روبروی ایرانشهر، پلاک 89 برگزار می‌شود.لاجورد: نمایشگاه نقاشی شهناز ملکی تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان بزرگمهر، تقاطع فلسطین، پلاک 29 برگزار می‌شود.
لاله: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «است» تا 17 بهمن ماه در این نگارخانه به نشانی خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی پارک لاله،روبروی پارکینگ طبقاتی برپاست.مریم فصیحی هرندی: نمایشگاه آثار ا. پ. هشیوار با عنوان « Let the damage begin» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی دروس، خیابان وارسته، کوچه مشایخی، پلاک 11 برگزار می‌شود.
مهر مریم: نمایشگاه خوشنویسی صابر صفایی تا 11 بهمن ماه در این گالری به نشانی بلوار قیطریه، نبش کوچه شب تاب، پلاک 1 واحد 10 طبقه سوم  برپاست.نک: نمایشگاه آثار شادی یثربی با عنوان «آخال» تا 20 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان ظفر، خیابان تخارستان، انتهای نیل، کوچه سینا، پلاک 7 برقرار است.
نگاه: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «نگاه معاصر» تا 25 بهمن ماه در این گالری واقع در خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره 644 برقرار است.نگر: نمایشگاه نقاشی آوید صالح راستین با عنوان «آن یکی دیگر» تا 11 بهمن ماه در این گالری واقع در قیطریه، ضلع جنوبی پارک، خیابان روشنایی، کوچه دلارام، پلاک 33، زنگ سوم برگزار می‌شود.
هپتا: نمایشگاه حجم و اینستالیشن امیر نصیری با عنوان «اصرار» تا 18 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان ایرانشهر، روبه‌روی پارک هنرمندان، بن‌بست نیکوشهر، شماره‌ سه، برقرار است.الهه: نمایشگاه گروهی «گوهر سکوت» با موضوع زیورآلات مفهومی تا 16 بهمن ماه در این گالری به نشانی  خیابان آفریقا، انتهای خیابان گلفام، سمت راست، بن بست امینی، پلاک 3 برپاست.
هور: نمایشگاه نقاشی مهدی احمدی تا 27 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، شماره 12 برگزار می‌شود.والی: نمایشگاه نقاشی مانا فکور خرسند با عنوان «گبه خانم» تا 17 بهمن ماه در این گالری به نشانی میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک 722 برگزار می‌شود.
ویستا: نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «آهنجیده» تا 16 بهمن ماه در این گالری به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرعماد، کوچه دوازدهم، پلاک11 میزبان علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی است. 

کد خبر: 984407  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: خبرگزاری فارس
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای فرهنگي

خواننده معروف هنگام اجرا از حال رفت+ فیلم شبکه ایران  ۲۴ دقیقه پیش

ایران آنلاین / مرورگر شما از این فرمت پشتیبانی نمی کند ...

داریوش شایگان؛ روایتگر جهان چهل تکه شبکه ایران  ۲۴ دقیقه پیش

ایران آنلاین/ داریوش شایگان، اندیشمند ایرانی، پس از یک دوره بیماری در ۸۳ سالگی درگذشت   این نویسنده و نظریه‌پرداز اجتماعی که از چندی پیش در پی سکته مغزی در بیمارستان فیروزگر تهران بستری شده بود، صبح امروز پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان درگذشت.   داریوش...

سایه سنگین کلاه قرمزی بر سر «دیوار به دیوار۲»/ صاحبخانه ای که بازیگر شد! خبرگزاری فارس  ۴۱ دقیقه پیش

* خبرگزاری فارس-گروه رادیو و تلویزیون: همیشه سریال‌هایی که مخاطب خوبی را با خود همراه کرده است در اولویت ادامه تولید قرار دارد و این بار قرعه به نام «دیوار به دیوار» افتاد و با اینکه اما و اگرهایی برای تولید و پخش نوروزی‌اش وجود داشت، اما در آخرین لحظه‌های اسفند 96 برای بار...

کار جالب امام جمعه لوشان برای نوروز +عکس جام نیوز  ۱ ساعت پیش

به گزارش جام نیوز، امام جمعه لوشان با فراخوان تمامی مسئولین شهر آنها را در نظافت حاشیه جاده قزوین به رشت مشارکت داد.     115  

استیکر داعشی‌ها برای تبلیغ "به وقت شام" +عکس جام نیوز  ۱ ساعت پیش

به گزارش جام نیوز، در تازه‌ترین تبلیغات فیلم به وقت شام استیکرهایی از شخصیت‌های داعشی فیلم برای تلگرام ساخته‌ شده است.   به گزارش خبرآنلاین، تازه ترین اثر ابراهیم حاتمی کیا با عنوان «به وقت شام» این روزها در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است و عوامل این فیلم در کنار...

خواننده معروف به بیمارستان منتقل شد خبرگزاری برنا  ۱ ساعت پیش

خواننده معروف به بیمارستان منتقل شد به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران با بیان اینکه محسن یگانه خواننده معروف توسط اورژانس 115به بیمارستان منتقل شد افزود: این حادثه پنجشنبه شب به مرکز پیام غرب استان مازندران اعلام و تیم پایگاه اورژانس رامسر به محل ماموریت واقع در منطقه...

خاموشی یک نت قدیمی شبکه ایران  ۳ ساعت پیش

ایران آنلاین / محمدحسین رضایی مهولاتی در زمینه هنرهای آئینی و دایره نوازی فعالیت می کرد و در گذشته خوانندگی هم انجام می داد. به گفته هوشنگ جاوید، حدود 50 سال قبل، این چهره ها گروه بسیار توانمندی بودند که در این عرصه فعالیت می کردند و متاسفانه تمام آنها را به مرور زمان از دست دادیم. حیف که این شخص...

اولین شب از محافل بهار علوی در حرم حسینی جام نیوز  ۴ ساعت پیش

به گزارش جام نیوز، در ابتدای این برنامه حجت‌الاسلام سیدامیر عبدالملکی مسئول برگزاری محافل بهار علوی در حرم حسینی گزارشی از عملکرد سال گذشته این ستاد و نیز اهداف و برنامه‌های مورد نظر در محافل نوروزی امسال ارائه داد. سپس حجت‌الاسلام سیدجلال موسویان به ایراد سخنرانی پرداخت.   در ادامه...

ارشاد بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان کتاب از ناشران در سال ۹۶ خریداری کرد جام نیوز  ۴ ساعت پیش

به گزارش جام نیوز،‌ هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای وظایف قانونی در زمینه کمک به ناشران از طریق پرداخت یارانه و نیز مجموعه‌سازی بخشی از کتابخانه‌های سراسر کشور و همچنین توسعه کتابخوانی در حوزه فرهنگ عمومی از طریق انتخاب، خرید و اهدای کتاب‌های مناسب حوزه...

نمایش هفت شاهکار زرین هنر ایرانی از دوران باستان شبکه ایران  ۶ ساعت پیش

ایران آنلاین / مدیرکل موزه ملی ایران از نمایش هفت شاهکار هنری ایران در موزه ایران باستان همزمان با انتخاب عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی» توسط مقام معظم رهبری خبر داد. جبرئیل نوکنده در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به برنامه‌های موزه ملی برای آشنایی عمومی با آثار تاریخی و فرهنگی کشور...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده