تعداد بازدید: ۲۹
تاريخ انتشار: سه‌شنبه،۱۰ بهمن ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۱۲:۵۰
برانکو: خودمان را درگیر اینکه چه زمانی باید جشن قهرمانی بگیریم، نمی‌کنیم
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: یک دربی بزرگ در پیش داریم. سپاهان در 10 سال اخیر موفق‌ترین تیم ایران از لحاظ قهرمانی بوده است. با کمال احترام به دیگر تیم‌ها، فکر می‌کنم سپاهان، تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال چهار تیم برتر لیگ ایران هستند.
نتیجه بازی با این تیم‌ها همیشه نامعلوم بود است. من حتی شنیده‌ام اکثر هواداران می‌گویند بردن استقلال مهم‌تر از قهرمانی لیگ است. اگر سپاهان ما را ببرد هوادارانش تمام ضعف‌های این فصل را خواهند بخشید وی در ادامه افزود: سپاهان یک ارتش بزرگ از هوادارانش را دارد. اگر آنها ما را ببرند، هواداران‌شان تمام ضعف‌های این فصل را خواهند بخشید.
سپاهان الان وضعیت خوبی ندارد، اما تیمی دارند که قطعاً و قطعاً استحقاق بالاتر از اینها را در جدول دارد. علی‌رغم تفاوت امتیازی و رده دو تیم در جدول، سپاهان حریف خیلی سرسختی است. فقط این را بگویم که خط حمله‌شان چه بازیکنانی دارد؟ مهدی شریفی که ملی‌پوش است، انصاری، علی‌محمدی، علی کریمی و بقیه که اسمی از آنها نمی‌برم.
سپاهان تیمی است که واقعاً بازی‌هایش نشان داده که بهترین و باکیفیت‌ترین نمایش را ارائه کرده‌اند. بردن سپاهان برای پرسپولیس خیلی مهم است سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: هدف‌مان همچنان این است که بیشترین امتیاز را کسب کنیم. اگر سپاهان را نبریم، امتیاز و پیروزی که مقابل پیکان گرفتیم، ارزشی نخواهد داشت، همچون بقیه بازی‌هایی که در پیش داریم.
بردن سپاهان برای پرسپولیس خیلی مهم است تا بتوانیم آن تفاوت امتیازی‌مان را در جدول حفظ کنیم. دوست داریم که این فضای خوب را قبل از لیگ قهرمانان تجربه کنیم. برانکو با اشاره به انتقال تمرینات پرسپولیس به سالن به‌خاطر بارش برف، یادآور شد: متأسفانه اینجا با برف به مشکل خوردیم، اما تغییری در برنامه کاری‌مان ایجاد نشده است.
دیروز تمرین و برنامه‌ای که از قبل طراحی کرده بودیم را انجام دادیم. امروز یک تمرین سبک پیش‌بینی کرده بودیم، ‌اما این تمرین در سالن وزنه خواهد بود. امیدوارم دوستان زحمت‌کش زمین را تا فردا تمیز کنند. آن‌قدر برف باریده که فکر می‌کنم کمتر کسی به یاد داشته باشد چنین برفی باریده باشد.
حضور ابراهیم‌زاده به سپاهان انگیزه می‌دهد و برای ما مشکل‌ساز می‌شود وی به تمجید از منصور ابراهیم‌زاده، سرمربی جدید تیم سپاهان پرداخت و اضافه کرد: ایشان مربی باکیفیت و باتجربه‌ای است. از زمانی که آقای ابراهیم‌زاده سرمربی ذوب‌آهن بود، ایشان را می‌شناسم. دو تیم و همه بازیکنان هم ایشان را می‌شناسند.
این خودش می‌تواند یک انگیزه مضاعف باشد، چون به‌هرحال وقتی مربی جدید انتخاب می‌شود، انگیزه در بازیکنان به وجود می‌آید و بازیکنان بیشتر می‌خواهند خودشان را اثبات کنند. این قطعاً برای ما مشکل خواهد بود، اما هدف خودمان را می‌شناسیم و به بهترین نحو مقابل سپاهان حاضر خواهیم شد.
برف سنگین دیده بودم اما نه به این حد! سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که «آیا قبل از این هم برف سنگینی دیده بود یا خیر؟»، گفت: قبلاً هم دیدم، ولی نه به این حد! سپاهانی‌ها می‌خواهند با بازی خوب مقابل ما از بحران بیرون بیایند برانکو در واکنش به صحبت‌های خبرنگاری مبنی بر اینکه سپاهان شرایط خوبی در جدول رده‌بندی ندارد و حتی خطر سقوط را هم احساس می‌کند، گفت: بله، آنها در منطقه خطر قرار دارند.
البته کیفیت‌شان به حدی است که نزدیک این منطقه نباشند که برای بقا بجنگند. آنها الان مشکل دارند، اما وضعیت فعلی‌شان این است. این‌جور بازی‌ها کمترین تأثیر منفی را روی بازیکنان خواهد داشت. چند بازیکن خط حمله سپاهان را گفتم، حالا به آقای سعید آقایی و یزدانی کاری ندارم که چقدر خوب هستند.
سپاهان یک تیم خیلی خیلی خوب دارد. درست است که یک مقدار در بحران هستند و این مشکل وجود دارد، اما انتظار دارند با بازی خوبی که مقابل ما ارائه خواهند کرد از بحران بتوانند بیرون بیایند. سپاهانی‌ها نسبت به نتایج‌شان خیلی خوب بازی کرده‌اند وی در مورد مشکل تیم سپاهان تصریح کرد: من نمی‌دانم مشکل سپاهان چیست، اما می‌دانم که باشگاه سپاهان یک باشگاه بزرگی است با سابقه طولانی.
موفق‌ترین تیم از لحاظ نتیجه در 10 سال اخیر در لیگ ایران بوده، جام باشگاه‌های جهان را دیده و به فینال لیگ قهرمانان راه یافته است. طبیعی است که اصفهانی‌ها و هواداران سپاهان خیلی حساس هستند روی نتایج و حداکثر حساسیت را در مورد آن به خرج می‌دهند، اما وقایع‌ آن‌طور که باید برای کرانچار جور نشد.
آنها خیلی از بازی‌ها را خوب بازی کردند، اما شانس نداشتند یا دقیقه آخر گل خوردند یا شانس گل از دست دادند. آنها نسبت به نتایج‌شان خیلی خوب بازی کرده‌اند. خودمان را درگیر اینکه چه زمانی باید جشن قهرمانی بگیریم، نمی‌کنیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با خودداری از صحبت کردن در مورد زمان برگزاری جشن قهرمانی تیمش، یادآور شد: ما خودمان را درگیر این مسائل نمی‌کنیم.
ابتدای فصل گفتیم که اهداف‌مان چیست و پنهان نکردیم. همیشه این هدف پرسپولیس خواهد بود. شاید یک زمانی نشود که شما به اهداف‌تان برسید، چون رقبای سرسختی داریم. سپاهان، استقلال، ذوب‌آهن، فولاد و تراکتورسازی رقبای ما هستند، اما برد در هر بازی، کسب امتیاز هرچه بیشتر و قهرمانی؛ این هدف ماست نه اینکه کِی قهرمان شویم و کی جشن بگیریم، نیست.
الان مهم‌ترین دغدغه و فکر ما این است که چطور سپاهان را ببریم. نمی‌توانیم جلوی بازیکنی را که فکر می‌کند جای دیگر بهتر است بگیریم برانکو راجع‌به اینکه برخی از بازیکنان پرسپولیس در حالی که پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم بسته است قصد جدایی دارند، گفت: بچه‌هایی که قرارداد دارند، خُب قرارداد دارند.
آنهایی که ندارند، ما پیشنهاد خواهیم کرد که تمدید کنند. اگر فکر می‌کند جای دیگر بهتر است، نمی‌توانیم جلوی‌شان را بگیریم و کاری از دست‌مان برنمی‌آید؛ آنها می‌توانند بروند. ما بازیکنان خیلی خوبی داریم که خودتان هم دیده‌اید. در کنار بازیکنانی که مقابل پیکان بازی کردند، بازیکنانی مثل امیری، کمال کامیابی‌نیا و فرشاد احمدزاده بازی نکردند.
ما باز هم تیمی خواهیم داشت که برای قهرمانی خواهد جنگید. بازیکنان اگر فکر می‌کنند جای دیگر بهتر خواهد بود، ما نمی‌توانیم هیچ‌کاری انجام بدهیم. وی در مواجه شدن با سؤال خبرنگاری که به او گفت: «عادل فردوسی‌پور شب گذشته در برنامه 90 ترجیح داد صحبتی در مورد استقلال نکند، چون شب قبل از بازی این تیم بود.
آیا او نمی‌توانست قبل از بازی آسیایی پرسپولیس هم از صحبت کردن با طاهری خودداری کند؟»، عنوان کرد: من اصلاً نمی‌دانم داستان چیست! السد بزرگ‌ترین باشگاه قطر است که همه چیز دارد سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد رویارویی تیمش با السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: السد بزرگ‌ترین باشگاه در قطر است که امکانات دارد، هوادار دارد، همه چیز دارد.
آنها تیم‌های بزرگ قطر را به چالش کشیده‌اند. می‌دانیم که بازی سختی خواهیم داشت، اما این چیزها را «وِلَش» کنید، الان مهم سپاهان است. سال گذشته یک میلیون دلار ضرر کردیم! برانکو با ابراز ناراحتی از عدم برگزاری بازی نمایندگان ایران و عربستان در خاک دو کشور، اظهار داشت: ناراحتم از اینکه در خانه بازی نمی‌کنیم، اما خب مرحله گروهی را در خانه‌مان بازی خواهیم کرد.
سال گذشته ما 9 بازی از 12 بازی را بیرون از خانه انجام دادیم و بیش از یک میلیون دلار ضرر کردیم؛ این مبلغ زیادی است. به‌جز اینکه مقابل هواداران‌مان که یار دوازدهم ما هستند، اخبارمان را دنبال می‌کنند و با ما زندگی می‌کنند، بازی نکردیم، از لحاظ مالی هم خیلی ضرر کردیم. الهلال چرا در فینال برنده نشد؟ چون یک بازیکن‌شان به نام خربین نبود.
ما چهار بازیکن مهم‌مان را نداشتیم و باختیم. از این موضوع متأسفم، اما نمی‌شود کاری کرد. نمی‌توانم هیچ ایرادی از بازیکنانم بگیرم وی در پاسخ به این سوال که «چرا پرسپولیس در خانه خوب نتیجه نمی‌گیرد؟»، گفت: دلیل خاصی ندارد، پیش می‌آید دیگر. مقابل نفت دو پنالتی ما را نگرفتند، 75 درصد مالکیت و هشت فرصت گلزنی داشتیم، مقابل گسترش فولاد هم همین‌طور.
گاهی وقت‌ها این‌طور پیش می‌آید دیگر، اما هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکن بگیرم.

کد خبر: 990565  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: ستاره ها
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:

آخرین خبرهای ورزشي

برانکو قید مهاجم عراقی را می‌زند؟ ایلنا  ۱۷ دقیقه پیش

برانکو قید مهاجم عراقی را می‌زند؟به گزارش ایلنا، اوایل تابستان بود که پرسپولیسی‌ها مذاکره با ایمن حسین را آغاز کردند اما تایید محرومیت باشگاه از سوی دادگاه عالی ورزش اجازه جذب او را نداد و در حالی که همه چیز تمام شده به نظر می‌رسید، پرسپولیس بعد از وقفه‌ای دوماهه دوباره رفت سراغ این مهاجم عراقی. این بار تفاهم‌نامه...

شارژ مالی پرسپولیسی‌ها پیش از بازی با السد ایلنا  ۱۷ دقیقه پیش

شارژ مالی پرسپولیسی‌ها پیش از بازی با السدبه گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به بازیکنان و عوامل تیمش وعده داده بود در صورت پیروزی برابر الدحیل و صعود به نیمه نهایی رقابت‌های آسیای پاداش می‌دهد، به زودی وعده خود را عملی می‌کند. گرشاسبی قول پاداش 50 میلیون تومانی به سرخپوشان داده بود که...

زمان بازگشت آقاخان به تمرینات استقلال مشخص شد نود  ۲۴ دقیقه پیش

زمان بازگشت آقاخان به تمرینات استقلال مشخص شد در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود -  زمان بازگشت مهاجم مصدوم تیم فوتبال استقلال به تمرینات این تیم مشخص شد. به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از میزان، مرتضی آقاخان که با پیوستن به استقلال، در مورد مصدومیتش صحبت‌های زیادی مطرح شد، در نهایت مچ پای خود را جراحی کرد.او که...

ماهینی: با وجود ضربه خوردن از خودی و غیرخودی تاریخ‌ساز می‌شویم نود  ۲۴ دقیقه پیش

ماهینی: با وجود ضربه خوردن از خودی و غیرخودی تاریخ‌ساز می‌شویم در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تیمی داریم که با همه وجود می‌جنگد و با وجود همه بی‌پولی‌ها، بی‌بازیکنی‌ها و ضربه خوردن از خودی و غیرخودی برای موفقیت تلاش می‌کنیم و می‌خواهیم تاریخ‌ساز شویم. به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس،...

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از بلغارستان|غفور: بلغارها فقط برای پیروزی به زمین می‌آیند/ تنها... تسنیم  ۲۴ دقیقه پیش

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از بلغارستان، امیر غفور، قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران پیش از بازی نخست مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان در مورد عملکرد تیم ایران در مرحله نخست اظهار داشت: ما در پنج بازی مرحله نخست به چیزی که مدنظرمان بود، رسیدیم. در واقع کسب چهار پیروزی و قبول یک شکست مقابل قهرمان...

فوتبال جهان| متهم شدن امره جان به تبعیض جنسیتی پس از دفاع از کریستیانو رونالدو تسنیم  ۲۴ دقیقه پیش

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امره جان پس از بازی چهارشنبه یوونتوس در خانه والنسیا از هم‌تیمی‌اش کریستیانو رونالدو که در اواسط نیمه اول این بازی با کارت قرمز مستقیم داور اخراج شد دفاع کرد و مجازات او را به خاطر حرکتی که به نظر می‌رسید کشیدن موی حریف بوده، ناعادلانه دانست.جان درباره اخراج رونالدو...

عدم ورود پرسپولیسی ها به ماجرای محرومیت برانکو جام نیوز  ۲۸ دقیقه پیش

      به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، برانکو ایوانکویچ بابت دو بار کوبیدن توپ به زمین در آخرین دقایق دیدار برگشت برابر الدحیل، توسط روشن ایرماتوف داور ازبکستانی از روی نیمکت پرسپولیس اخراج شد.   پرسپولیسی‌ها گفتند دلیل اخراج برانکو در واقع اعتراض به عملکرد احسان...

وعده پاداش صعود برای پرسپولیسی‌ها عملی می‌شود جام نیوز  ۲۹ دقیقه پیش

    به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حمیدرضا گرشاسبی پیش از بازی پرسپولیس و الدحیل قطر وعده داده بود در صورت صعود پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا، پاداش پنجاه میلیون تومانی برای اعضای این تیم درنظر خواهد گرفت. سرخپوشان پایتخت نیز با پیروزی سه بر یک موفق شدند...

امیدوارم بازی با صنعت‌نفت جذاب شود/ هواداران سرمایه‌های فوتبال هستند خبرگزاری برنا  ۴۳ دقیقه پیش

امیدوارم بازی با صنعت‌نفت جذاب شود/ هواداران سرمایه‌های فوتبال هستند به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، مجید جلالی در نشست خبری دیدار مقابل صنعت نفت آبادان، گفت:‌ امیدوارم بازی خوبی شود که مردم خونگرم آبادان از بازی لذت ببرند. امید زیادی داریم تا بازی خوبی انجام دادیم. می‌توانم بگویم به غیر از سعید واسعی که مصدوم است سایر نفرات را در اختیار داریم. وی...

گفتگوی رسن با سایت afc درباره بازی با پای مصدوم برای پرسپولیس+ عکس خبرگزاری برنا  ۴۳ دقیقه پیش

گفتگوی رسن با سایت afc درباره بازی با پای مصدوم برای پرسپولیس+ عکس به گزارش  گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بشار رسن یکی از مهره های موثر تیم برانکو در بازی مقابل الدوحیل بود. بازیکنی که با وجود مصدومیت در اردوی تیم ملی کشورش عراق به این بازی رسید و در ترکیب حضور پیدا کرد. رسن درباره بازی مقابل الدوحیل و دیدار با السد در مرحله بعد به سایت AFC گفته: "پرسپولیس...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده