تعداد بازدید: ۳۹
تاريخ انتشار: سه‌شنبه،۱۰ بهمن ۱۳۹۶
ساعت انتشار: ۱۳:۵۳
برانکو: مهم نیست چه زمانی جشن قهرمانی می‌گیریم/ فعلا به سپاهان فکر می‌کنیم نه السد
برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره بازی با سپاهان و حضور در لیگ قهرمانان نکاتی را مطرح کرد.به گزارش نامه نیوز، سرمربی پرسپولیس درباره بازی روز جمعه برابر سپاهان گفت: حریف ما در 10 سال اخیر موفق ترین تیم از لحاظ تعداد قهرمانی بوده است و یک بازی سخت رو در پیش داریم.
وی افزود: یک دربی بزرگ در پیش است. با احترام به تمامی تیم‌ها سپاهان، پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی چهار تیم برتر لیگ ایران هستند. همیشه نتیجه بازی مقابل این تیم‌ها نا مشخص بوده است. اکثر هواداران می‌گویند بردن استقلال مهم‌تر از قهرمانی است. سپاهان ارتش بزرگی از هواداران را دارد. اگر پرسپولیس را ببرند هواداران این تیم تمام ضعف‌های فصل جاری را می‌بخشند.
سپاهان وضع خوبی ندارد اما تیمی دارند که استحقاق بالاتر از این را در جدول دارد.سرمربی کروات تاکید کرد: با وجود فاصله ای که در جدول داریم حریف سر سختی انتظار ما را می‌کشد. شما فقط به مهدی شریفی که گاهی ملی پوش است، ساسان انصاری و جلال‌الدین علی محمدی در خط حمله این تیم را نگاه کنید. بازیکنی مثل علی کریمی هم در این تیم حضور دارد.
سپاهان واقعا یک تیم خوب است. وی ادامه داد: عملکرد آنها در برخی مسابقات بهترین بوده و در برخی دیدارها هم افت کردند. می‌خواهیم بهترین نتایج را بگیریم. اگر بازی با سپاهان برنده نشویم امتیازات دیدار با پیکان ارزش ندارد. در آستانه شروع در آسیا دوست داریم اختلافمان در لیگ نسبت به سایر حریفان را حفظ کنیم و این فضای خوب را تا قبل از شروع لیگ قهرمانان در تیم داشته باشیم.
برانکو گفت: با برف مشکلاتی برایمان به وجود آمد اما تغییر در برنامه ما شکل نگرفت. دیروز دقیقا طبق طراحی تمرین کردیم. امروز یک تمرین سبک پیش بینی کردیم. این تمرین در سالن وزنه است. امیدوارم دوستان زحمتکش که روی زمین کار می‌کنند تا فردا بتوانند زمین را آماده برگزاری تمرین کنند. این برف خیلی شدید بود و کمتر کسی به یاد دارد که در این سال‌ها چنین برفی آمده باشد.
سرمربی پرسپولیس در مورد حضور منصور ابراهیم‌زاده در سپاهان، تصریح کرد: ابراهیم‌زاده مربی با کیفیت و با تجربه‌ای است. از زمانی که سرمربی ذوب آهن بود او را می‌شناسم. او تمام بازیکنان سپاهان را می‌شناسد و این مسئله می‌تواند برای ما یک خطر مضاعف باشد. با حضور مربی جدید انگیزه بازیکنان بیشتر می‌شود و آنها سعی می‌کنند خود را اثبات کنند.
این بازی برای ما مشکل است. هدفمان را می‌شناسیم و دوست داریم به بهترین نحو در میدان حاضر شود.وی در مورد اینکه بالاخره برف تهران را دید، اظهار داشت: برف را قبلا در تهران دیده بودم اما این شدت را نداشت.برانکو در مورد اینکه سپاهان برخلاف گذشته شرایط بدی دارد و هواداران این تیم نگران سقوط هستند، گفت: آنها در حاشیه خطر هستند.
البته کیفیت این تیم به اندازه‌ای هست که نزدیک این شعار هم نیستند که بخواهند برای بقا بجنگند. آنها شرایط سختی دارند اما باز هم می‌گویم بازی ما مثل یک دربی است. در این مسابقات شرایط جدول کمترین تاثیر را دارد. چند بازیکن خط حمله این تیم را برای شما نام بردم دیگر اشاره به سرلک، آقایی، یزدانی، جعفری، پاپی و .
.. نمی‌کنم. آنها تیم بسیار خوبی دارند. درست است که سپاهان بحران دارد اما فکر می‌کنم آنها می‌خواهند با بازی خوب مقابل ما از این شرایط خارج شوند.سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا کرانچار نتوانست در این تیم نتیجه بگیرد، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم مشکل سپاهان چیست اما این را می‌دانم که آنها باشگاهی بزرگ و با سابقه هستند.
موفق ترین تیم از لحاظ کسب نتیجه در لیگ ایران بوده است. این تیم بارها در لیگ قهرمانان حضور داشته و به فینال این مسابقات راه یافته است. هواداران سپاهان همیشه حداکثر انتظار را از این تیم دارند و نسبت به نتایج تیم‌شان خیلی حساس هستند. برای دوستم کرانچار شرایط آنطور که باید جور نشد. اگر یادتان باشد، خیلی شانس نداشتند.
سپاهان یا در دقیقه آخر گل می‌خورد یا اینکه موقعیت‌های خود را از دست می‌داد. خیلی بهتر از نتایجی که کسب کرده بازی کرد.وی در مورد بالا رفتن سطح توقعات هواداران و اینکه برخی می‌گویند آیا می‌شود در دربی جشن قهرمانی گرفت، تصریح کرد: خودمان را درگیر این مسائل نمی‌کنیم. در ابتدای فصل اهدافمان را گفتیم و این مسئله را پنهان نکردیم.
رقبای سر سختی در مسیر هدفمان داریم. تراکتورسازی، ذوب آهن، استقلال، فولاد و ... حریفان سر سختی هستند. ما الان شرایط خوبی داریم اما هدفمان کسب امتیاز هر چه بیشتر و قهرمانی است. اینکه کی قهرمان می‌شویم و چه زمانی جشن می‌گیریم مهم نیست. مهم‌ترین دغدغه فعلی ما این است که چطور سپاهان را شکست دهیم.برانکو در مورد اینکه خیلی از ایجنت‌ها برای بازیکنان پرسپولیس پیشنهاد داخلی و خارجی آوردند، گفت: یک عده قرارداد دارند که بحث نیست.
برخی بازیکنان قرارداد ندارند. ما به این نفرات پیشنهاد می‌دهیم. اگر قبول کردند که هیچ اما اگر قبول نکردند و فکر کنند پیشنهاد دیگر بهتر است ما نمی‌توانیم کاری انجام دهیم. کادر بازیکنان بسیار خوبی داریم خودتان هم این مسئله را دیدید. در کنار بازیکنانی که مقابل پیکان بازی کردند. بازیکنانی مثل فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا و .
.. بازی نکردند. امید عالیشاه هم سرباز است. ما با این وضع باز هم تیمی خواهیم داشت که برای قهرمانی می‌جنگند. اگر فکر می‌کنند جایی بهتر برایشان هست از دست ما کاری بر نمی‌آید.وی در مورد اینکه عادل فردوسی‌پور قبل از بازی با الهلال به مسائل پرسپولیس پرداخت اما در برنامه دیروز با درخواست مسئولان استقلال به دلیل بازی جام حذفی مقابل صنعت نفت اتفاقات این تیم را بررسی نکرد،‌ خاطرنشان کرد: اصلا نمی‌دانم داستان چیست.
برانکو در مورد نتایج خوب السد حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: السد بزرگترین تیم قطر است. آنها هوادار و شرایط خوبی دارند. مرتضی پورعلی گنجی و ژاوی در این تیم هستند. بازی با الغرافه را دیدم که 4 بر صفر برنده شدند. می‌دانیم بازی سختی خواهیم داشت اما فعلا این مسائل را رها کنید الان بازی با سپاهان در پیش است.
وی در مورد اینکه امسال هم نماینده‌های ایران باید در کشور ثالث به مصاف حریفان عربستانی بروند، گفت: از این مسئله که در خانه خودمان بازی نمی‌کنیم ناراحت هستم. البته جای خوشحالی است که در مرحله گروهی در خانه هستیم. سال قبل از 12 بازی در 9 مسابقه خارج از خانه به میدان رفتیم و بیش از یک میلیون دلار ضرر کردیم که رقم بسیار بالایی است.
به جز اینکه نتوانستیم مقابل یار دوازدهم‌مان که هواداران هستند بازی کنیم هزینه سنگینی هم متحمل شدیم و از لحاظ مالی ضرر کردیم.سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چرا در دیدارهای خارج از خانه بهتری از دیدارهای داخل خانه نتیجه می‌گیرند، گفت: این مسئله دلیل خاصی ندارد و شرایط اینطور پیش آمده است. مقابل نفت 3 پنالتی ما گرفته نشد و 75 درصد مالکیت توپ را داشتیم و 8 موقعیت گل داشتیم.
مقابل گسترش فولاد هم این وضعیت بود. شرایط اینطور پیش آمد. نمی توانم ایرادی از بازیکنان بگیرم. var clickyab_ad = clickyab_ad || []; clickyab_ad['id'] = 9951492947134 ; clickyab_ad['domain'] = 'namehnews.
ir'; clickyab_ad['slot'] = 48151039492; clickyab_ad['width'] = 728; clickyab_ad['height'] = 90; clickyab_ad['responsive'] = 'true' ; clickyab_ad['effect'] = "";

کد خبر: 990657  |  مشاهده خبر در منبع اصلی: نامه
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:

آخرین خبرهای ورزشي

شوک به وزنه برداری؛ علی حسینی هم در جهانی غایب است! شبکه ایران  ۱۲ دقیقه پیش

در شرایطی که نزدیک به یک ماه تا آغاز رقابت های جهانی ۲۰۱۸ وزنه برداری به میزبانی ترکمنستان باقی مانده، به نظر می رسد تیم ملی ایران وضعیت خوبی از نظر نفرات باقی مانده در اردو ندارد. در حالی که در روزهای اخیر شایعاتی پیرامون مصدومیت علی حسینی به گوش می رسید، امروز رسما سرمربی تیم ملی اعلام کرده که...

قلعه‌نویی: فوتبال مملکت «باری به هر جهت» شده است شبکه ایران  ۱۲ دقیقه پیش

امیر قلعه‌نویی درباره روند موفق تیم فوتبال سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی اظهار داشت: ابتدا شهادت جمعی از هموطنان اهوازی خود را تسلیت می‌گویم. این مردم هشت سال ایثار کردند. به خانواده محترم این مردم تسلیت می‌گویم. تیمی که می‌خواهد مدعی باشد و فوتبال خوب بازی کند، باید چند شاخصه داشته...

بلیت های طبقه اول پرسپولیس برای دربی کامل فروخته شد مرور نیوز  ۱ ساعت پیش

بلیت های طبقه اول پرسپولیس برای دربی کامل فروخته شدبه گزارش مرور نیوز، فروش بلیت الکترونیک بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس (دربی 88) در چارچوب دیدارهای لیگ برتر هجدهم فوتبال از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه از طریق سایت www.Gishe3.com آغاز شده است. ‎لازم به توضیح است ۱۰۰ درصد از ظرفیت طبقه پایین و ۵۰ درصد از ظرفیت...

جای خای والیبالیست‌های ایران در بین برترین‌های قهرمانی جهان ستاره ها  ۱ ساعت پیش

جای خای والیبالیست‌های ایران در بین برترین‌های قهرمانی جهان به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، دور دوم گروهی رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان ۲۰۱۸ شب گذشته (یک شنبه) پس از برگزاری هشت دیدار به پایان رسید و شش تیم ایتالیا، برزیل، آمریکا، لهستان، روسیه و صربستان موفق شدند با کسب امتیازات لازم راهی دور سوم شوند. تیم ملی والیبال ایران هم که پس از شروع...

امیر قلعه‌نویی: فوتبال مملکت «باری به هر جهت» شده است ستاره ها  ۱ ساعت پیش

امیر قلعه‌نویی: فوتبال مملکت «باری به هر جهت» شده است به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی درباره روند موفق تیم فوتبال سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی اظهار داشت: ابتدا شهادت جمعی از هموطنان اهوازی خود را تسلیت می‌گویم. این مردم هشت سال ایثار کردند. به خانواده محترم این مردم تسلیت می‌گویم. تیمی که می‌خواهد مدعی...

فیلم / نیمار آرزوی طرفدارش را برآورده کرد ایلنا  ۱ ساعت پیش

فیلم / نیمار آرزوی طرفدارش را برآورده کرد حجم ویدئو: 8.78M | زمان ویدئو: 00:00:43 دانلود فایل ویدئویی

توقف تیم زیر 16 ساله های ایران/ شاگردان چمنیان در آستانه حذف ایلنا  ۱ ساعت پیش

توقف تیم زیر 16 ساله های ایران/ شاگردان چمنیان در آستانه حذفتیم فوتبال نوجوانان ایران و هند در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا از ساعت 12 در ورزشگاه بوکیت به مصاف یکدیگر رفتند. این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. این نتیجه در حالی به دست آمد که ملی پوشان در بازی اول به اندونزی با دو گل باختند و حالا در آستانه حذف از رقابت ها قرار...

اعلام اسامی داوران هفته هشتم لیگ برتر فوتبال نود  ۱ ساعت پیش

اعلام اسامی داوران هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - اسامی داوران قضاوت‌کننده در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال اعلام شد.به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت‌کننده در هفته هشتم لیگ برتر را به شرح زیر است:پنجشنبه - 5...

۴۰ درصد بلیت‌های اینترنتی دربی فروش رفت نود  ۱ ساعت پیش

۴۰ درصد بلیت‌های اینترنتی دربی فروش رفت در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )وبسایت رسمی برنامه نود - فروش بلیت الکترونیک بازی دربی از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه آغاز شده و هواداران می‌توانند برای تهیه بلیت این دیدار به سایت www.gishe۳.com مراجعه کنند. به گزارش وب سایت نود، با توجه به فراهم شدن امکان خریداری الکترونیک بلیت دربی ۸۸ که...

کتایون خسرویار: تیم فوتبال دختران زیر 19 سال را از صفر ساختیم/ می‌توانیم از گروه خود صعود کنیم تسنیم  ۱ ساعت پیش

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتسال دختران زیر 19 سال ایران امروز در نخستین دیدار دوستانه خود به مصاف تیم ملی دختران اردن رفت.کتایون خسرویار پس از پیروزی شاگردانش برابر اردن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی نسبتا خوبی داشتیم اما صددرصد راضی نیستم. می‌توانستیم بهتر بازی کنیم اما...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده