9 كاري كه مردها بايد بدانند

 

 

 كاري كه مردها بايد بدانند

 

بهتر است كه اولين روز آشنايي با همسرتان را فراموش نكنيد. مشتاق به نگه داشتن رابطه با همسرتان باشيد. شايد نياز باشد هرازگاهي اولين روز آشنايي‌تان را با هم مرور كنيد و يادي از گذشته‌ها كنيد.

 

*مهارت داشتن در رابطه جنسي تنها 30 درصد از زنان از طريق مقاربت جنسي به اوج لذت جنسي مي‌رسند. اگر مي‌خواهيد زندگي زناشويي موفقي داشته باشيد بهتر است بدانيد از چه راهي مي‌توانيد اوج لذت جنسي را در همسرتان افزايش دهيد و رابطه موفقي داشته باشيد. داشتن رابطه‌اي خوب و موفق تاثير بسزايي در زندگي زناشويي داريد.

 

* نحوه دست دادن شما مي‌توانيد با دست دادن به طرف مقابل خود در يك جلسه مهم يا با فردي كه براي اولين بار با آنها ملاقات مي‌كنيد، مطالب زيادي را به طرف مقابلتان بگوييد. به عبارت ساده‌تر برداشت اول از شخصيت شما، به نوعي با دست دادنتان در ذهن فرد نقش مي‌بندد. در واقع مهارت در اين كار به نوعي با اعتبار و بهبود كسب و كار شما رابطه دارد.

 

* پس‌انداز كردن نيازي نيست كه مدام به شما تذكر داده شود كه با پول‌هايتان چه مي‌كنيد. شما بايد مديريت كافي براي درآمدتان داشته باشيد و بتوانيد مقداري از درآمد ماهيانه‌تان را پس‌انداز كنيد. حتي اگر نخواهيد اين مبلغ را در بانك نگهداري كنيد.

 

*اطلاعاتي درخصوص عكس انداختن اين روزها ديگر هيچ بهانه‌اي براي اينكه چرا صحنه‌هاي جالب و دوست‌داشتني زندگي‌تان را ثبت نمي‌كنيد، نداريد. حتي با در دست داشتن گوشي همراه يا دوربين مي‌توان تصاويري را كه برايتان لذت‌بخش است، ثبت كنيد. بهتر است درخصوص نحوه كار كردن با دوربين‌ها اطلاعاتي داشته باشيد و مانند يك آماتور رفتار نكنيد.

 

* درست كردن آتش داشتن برخي مهارت‌ها براي سفرهاي تابستاني و پيكنيك رفتن امري ضروري است. شايد در يك مسافرت به جنگلي برويد كه نياز باشد خودتان آتش را فراهم كنيد يا اينكه چادر بزنيد پس بهتر است نحوه چادرزدن و جمع كردن آن و همچنين روشن كردن آتش زماني كه دسترسي به كبريت يا هر نوع مواد آتش‌زايي را نداريد، بياموزيد.

 

*مهارت در نحوه بيان مهارت صحبت كردن، نحوه بيان و آوردن استدلال نقش مهمي در روابط دارد. شما مي‌توانيد با بياني شيرين مشكلات را به راحتي حل كنيد. با مهارت در اين كار به راحتي مي‌توانيد مشكلات مربوط را با مديرتان در ميان بگذاريد يا اينكه با استدلالي صحيح مي‌توانيد مديرتان را براي كاري كه انجام داده‌ايد، قانع كنيد. بهتر است بدانيد مهارت در اين كار در ارتقاي شما به مراحل بهتر تاثيرگذار است.

 

*فراموش نكردن اولين روز آشنايي بهتر است كه اولين روز آشنايي با همسرتان را فراموش نكنيد. مشتاق به نگه داشتن رابطه با همسرتان باشيد. شايد نياز باشد هرازگاهي اولين روز آشنايي‌تان را با هم مرور كنيد و يادي از گذشته‌ها كنيد.

 

*داشتن تمركز و انرژي بهتر است كه شب‌ها سر موقع به رختخواب برويد تا خواب كافي داشته باشيد. كم‌توجهي به اين مساله باعث مي‌شود كه سرموقع به سركارتان نرويد و در طول روز در محيط كار فردي خواب‌آلود و كم‌انرژي باشيد. به علاوه ممكن است تمركز كافي روي كارهايتان نداشته باشيد. پس بهتر است با برنامه‌ريزي دقيقي سروقت بخوابيد و انرژي لازم را براي شروع روز داشته باشيد.

 

*انتخاب لباس مناسب دانستن اينكه چه نوع لباسي را در در چه مكاني بپوشيد حاكي از دقت و مهارت شما در اين مساله است. در انتخاب رنگ جورابتان كه همرنگ شلوارتان باشد، دقت كنيد. همچنين انتخاب كفشي مناسب با لباس‌، انتخاب پيراهن با رنگ مناسب كه متناسب با كت و شلوار باشد و انتخاب كروات و كمربند از نكات ريزي است كه بايد به آن توجه شود. شما مي‌توانيد با انتخابي درست پوشش مناسبي داشته باشيد.

منبع: men's health

روانشناسی, تست روانشناسی, روانشناسی رنگها, روانشناسی کودک, روانشناسی شخصیت, روانشناسی ازدواج, روانشناسی عشق, روانشناسی زنان, زناشویی, روابط زناشویی, آموزش زناشویی, مسائل زناشویی, اموزش زناشویی, مسایل زناشویی, زندگی زناشویی, آموزش روابط زناشویی, روابط زناشویی با عکس روانشناسی, تست روانشناسی, روانشناسی رنگها, روانشناسی کودک, روانشناسی شخصیت, روانشناسی ازدواج, روانشناسی عشق, روانشناسی زنان, زناشویی, روابط زناشویی, آموزش زناشویی, مسائل زناشویی, اموزش زناشویی, مسایل زناشویی, زندگی زناشویی, آموزش روابط زناشویی, روابط زناشویی با عکس

ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

7 عـامـل مـوثـر بـر ميـل جـنـسـي
      حتما پاي يک مساله تغذيه‌اي در ميان است. تعجب نکنيد چون دکتر مارتا موريس، پژوهشگر دانشگاه تافت......
7 عـامـل مـوثـر بـر ميـل جـنـسـي
      حتما پاي يک مساله تغذيه‌اي در ميان است. تعجب نکنيد چون دکتر مارتا موريس، پژوهشگر......
ده راه برای ضد ضربه شدن ازدواج شما
      چرا بعضی از ازدواج ها برای همیشه دوام می آورند اما بعضی دیگر در کشمکش غرق می شوند و در نهایت ......
چگونه قلب همسرم را از عشق سیراب کنم؟
        توصيه اي به آقايان !اينکه چگونه قلب همسرخود را از عشق سيراب سازند. رژيمي ابداع کرده ام به نام......
مريخ و ونوس پشت ميز مذاکره!
    همسران چگونه بايد با هم صحبت کنند؟مهارت هاي ضروري براي زندگي زناشويي، آموختني هستند وقتي فهميديد......
خصوصیاتی که تمایلات جنسی مردو زن را...
      خانم ها آیا می دانید که چه چیزهایی شعله جنسی آقایون را خاموش می کند؟ خیلی چیزها البته ممکن است......
هوسرانی مردان از كجا ریشه می‌گیرد
      آسیب شناسان اجتماعی مسائل اجتماعی و فرهنگی ، باورهای دینی ،زیاده خواهی مردان و رفتار همسران را......
"مردهای ایرادگیر، زن های افسرده
      انسان ها همیشه دوست دارند در چشم دیگران بهترین باشند و پیوسته در تلاشند تا در این مورد موفقشوند.......
زوجینی که مشکل جنسی دارند، چه کنند؟
      یک روانشناس با تاکید بر اینکه «مشکلات جنسی یکی از عوامل مهم اختلاف میان زوجین بوده و 78 درصد از......
زوجینی که مشکل جنسی دارند، چه کنند؟
      یک روانشناس با تاکید بر اینکه «مشکلات جنسی یکی از عوامل مهم اختلاف میان زوجین بوده و 78 درصد ......

پخش اخبار زنده