اولین عکس تام کروز در یک فیلم علمی تخیلی

اولین عکس تام کروز در یک فیلم علمی تخیلی

بازیگر نامزد اسکار در اقتباس سینمایی از رمان تحسین‌شده «تنها چیزی که نیاز داری کشتن است» نوشته هیروشی ساکورازاکا نقش یک نظامی را بازی می‌کند.

 شرکت برادران وارنر پیکچرز اولین عکس تام کروز در این تریلر علمی تخیلی را منتشر کرد.

«تنها چیزی که نیاز داری کشتن است» به کارگردانی داگ لیمان 14 مارس 2014 اکران می‌شود.

داستان در آینده نزدیک روی می‌دهد. نژادی از موجودات بیگانه به نام «میمیکس» که شکل کندو هستند، به زمین حمله و شهرها را تکه‌تکه کرده‌اند و میلیون‌ها تن از انسان‌ها را از بین برده‌اند. ارتش‌های کشورهای مختلف برای آخرین حمله به بیگانه گرد هم آمده‌اند.

تام کروز,عکس تام کروز,فیلم های تام کروز

سرهنگ دوم بیل کیج با بازی کروز که تجربه شرکت در هیچ جنگی را ندارد، درگیر نبرد با بیگانه می‌شود و در همان دقایق اول می‌میرد، اما قبل از مرگ یک موجود بیگانه را هم از پا درمی‌آورد. زمانی که کیج به هوش می‌آید متوجه می‌شود در شروع همان روزی است که وارد نبرد شد. او بار دیگر می‌جنگد و باز می‌میرد. این مسئله مرتب تکرار می‌شود. درگیری فیزیکی با بیگانه کیج را وارد حلقه زمان کرده است.

کیج با هر نبرد، قوی‌تر و باهوش‌تر می‌شود و هر بار با مهارت بیشتر با میمیکس درگیر نبرد می‌شود و در این راه ریتا وراتاسکی (امیلی بلانت) یکی از جنگجویان نیروهای ویژه در کنار او قرار می‌گیرد. در همان حال که کیج و وراتاسکی با موجودات بیگانه مبارزه می‌کنند، تکرار هر نبرد فرصتی برای آن‌هاست که کلید نابودی مهاجمان بیگانه و نجات زمین را پیدا کنند.

تام کروز برای فیلم‌های «متولد چهارم ژوئیه»، «جری مگوایر» و «ماگنولیا» نامزد اسکار بوده است.

داگ لیمان کارگردان فیلم‌هایی چون «برو»، «هویت بورن»، «آقا و خانم اسمیت»، «جامپر / جهنده» و «بازی عادلانه» است...../خبرآنلاین


ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

فیلم جدید تام کروز کلید خورد
فیلم جدید تام کروز کلید خورد تریلر علمی تخیلی «تنها چیزی که نیاز داری کشتن است» با بازی تام کروز و امیلی......

پخش اخبار زنده