لیلا حاتمی و غم از دست دادن همسر!

لیلا حاتمی و غم از دست دادن همسر!

تازه ترین فیلم لیلا حاتمی و همسرش در آستانه اکران+عکس

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

دومین فیلم سینمایی علی مصفا در مقام کارگردان که از همسر این بازیگر یعنی لیلا حاتمی به عنوان بازیگر اصلی سود می برد آذر ماه امسال در گروه سینمایی آزادی اکران می شود.

 دومین فیلم سینمایی علی مصفا در مقام کارگردان با عنوان «پله آخر» که از همسر این بازیگر یعنی لیلا حاتمی به عنوان بازیگر اصلی سود می برد آذرماه امسال در گروه سینمایی آزادی اکران می شود. بر طبق داده های ارائه شده در «بانی فیلم» این فیلم که سال قبل در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد توسط هدایت فیلم پخش شده و طبق مذاکرات انجام شده بعد از فیلم «ملکه» در گروه آزادی اکران می شود.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

این روزها در گروه آزادی «بوسیدن روی ماه» روی پرده است و از صبح چهارشنبه «ملکه» جایش را می گیرد. پیش بینی می شود«پله آخر» اواسط آذر ماه در این گروه اکران عمومی شود.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

این سومین فیلم بلند علی مصفا بعد از «سیمای زنی در دور دست» است. لیلا حاتمی در این فیلم نقش یک ستاره سینمارا بازی می کند که به تازگی شوهرش را از دست داده‌است. امین دکتری میانسال است که پس از سال ها به ایران برگشته و به همراه مادرش تنها زندگی می کند. او با شنیدن خبر مرگ یکی از دوستان کودکی به خانه اش رفته و درگیر ماجرای مرگ او می شود.

علی مصفا، علیرضا آقاخانی و حامد بهداد نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند./شبکه ایران

 


ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پخش اخبار زنده

پربیننده ترین خبرها