اکران «من مادر هستم» جیرانی برای آذر ماه قطعی است / فیلم تحریمی حوزه هنری

اکران «من مادر هستم» جیرانی برای آذر ماه قطعی است / فیلم تحریمی حوزه هنری

علی سرتیپی گفت: ما برای اکران «من مادر هستم» به کارگردانی فریدون جیرانی با گروه «آفریقا» به توافق رسیده‌ایم و امیدواریم فیلم در نیمه دوم آذرماه اکران شود.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

مدیرعامل موسسه «فیلمیران» که پخش «من مادر هستم» فریدون جیرانی را برعهده دارد در گفت‌وگویی با ایسنا، درباره اینکه گفته می‌شود پروانه نمایش «من مادر هستم» و «پل چوبی» لغو شده است، تاکید کرد: به شدت چنین چیزی را تکذیب می‌کنم و می‌گویم که ما اکنون برای اکران هر دو فیلم در حال مذاکره هستیم.

وی ادامه داد: اکنون برای اکران «من مادر هستم» با گروه سینمایی «آفریقا» به توافق رسیده‌ایم و امیدواریم که این فیلم را در نیمه دوم آذرماه اکران کنیم. همچنین برای اکران هر چه بهتر «پل‌ چوبی» در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم در ماههای آینده این فیلم را هم روی پرده ببریم.

سرتیپی در پایان بار دیگر تاکید کرد: همانطور که در ابتدا تاکید کردم مساله لغو پروانه نمایش این دو فیلم به هیچ وجه صحت ندارد و ما در حال برنامه‌ریزی برای اکران «پل‌چوبی» و «من مادر هستم» هستیم.

فریدون جیرانی کارگردان «من مادر هستم» هم در گفت‌وگویی کوتاه با ایسنا تصریح کرد: پروانه نمایش فیلم پارسال صادر شده و مشکلی برای نمایش ندارد و بزودی اکران عمومی می‌شود.

در خلاصه داستان «من مادر هستم» آمده است: این فیلم داستان یک خانواده از طبقه متوسط جامعه است که در یک شرایط بحرانی به بررسی و ارزیابی زندگی خود می‌پردازند. ...

بازیگران این فیلم عبارتند از: باران کوثری، حبیب رضایی، فرهاد اصلانی، امیرحسین آرمان، هدایت الله سجادی، آرمان صورتگر، کریم عباسی و پانته‌آ بهرام با حضور هنگامه قاضیانی در نقش ناهید مشرقی.

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «من مادر هستم» از جمله فیلم‌های تحریمی حوزه هنری است.

مهدی عظیمی مدیرکل اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی هم در گفت‌وگو با ایسنا، شایعات مربوط به لغو پروانه نمایش سه فیلم «پل‌چوبی»، «من مادر هستم» و «برف روی کاج‌ها» را تکذیب کرد./ایسنا

 


ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

"خانه پدري" با وجود مخالفت وزارت ارشاد به ونيز رفت
"خانه پدري" با وجود مخالفت وزارت ارشاد به ونيز رفت فیلم سینمایی "خانه پدری" ساخته کیانوش عیاری، با وجو......
لیلا حاتمی و غم از دست دادن همسر!
لیلا حاتمی و غم از دست دادن همسر! تازه ترین فیلم لیلا حاتمی و همسرش در آستانه اکران+عکس     دومین......

پخش اخبار زنده