ابهام درباره توقیف "برف روی کاج‌ها"/وقتی همه بی‌خبرند!

تعویق اکران قطعی است

ابهام درباره توقیف "برف روی کاج‌ها"

وقتی همه بی‌خبرند!

تهیه‌کننده "برف روی کاج‌ها" خبر تعویق اکران عمومی این فیلم که قرار بود آبان‌ماه آغاز شود را تایید اما از سرنوشت اکران آن اظهار بی‌اطلاعی کرد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

سیدجمال ساداتیان تهیه‌کننده این فیلم در پاسخ به پیگیری خبرنگار مهر درباره شایعات منتشر شده پیرامون توقیف "برف روی کاج‌ها" گفت: من هم مانند شما خبر تعویق اکران این فیلم را شنیده‌ام و در حال پیگیری این موضوع هستم.

وی افزود: من هنوز دلیل این اتفاق را نمی‌دانم. ما برای اکران عمومی "برف روی کاج‌ها" در هفته سوم آبان‌ماه برنامه‌ریزی کرده بودیم و با این موضوع شرایط اکران را از دست داده‌ایم. ساداتیان تأکید کرد: هنوز نمی‌دانم این تعویق تا چه زمانی ادامه دارد اما امیدوارم که خیلی طولانی نباشد.

حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش هم درباره این اخبار به خبرنگار مهر گفت: قرارداد "برف روی کاج‌ها" برای اکران در آبان‌ماه پیش از این در شورای صنفی نمایش ثبت شده بود، من هم این موضوع را شنیده‌ام، اما از جزئیات آن اطلاعی ندارم.

این اظهارات در حالی است که چند روز پیش جواد شمقدری در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها بروز هرگونه مشکل برای اکران فیلم "برف روی کاج‌ها" و نیز احتمال توقیف آن را کاملاً رد کرده بود. 

"برف روی کاج‌ها" اولین ساخته بلند سینمایی پیمان معادی است که در سی‌امین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و هم اکنون به همراه 5 فیلم دیگر در لیست آثار تحریمی حوزه هنری برای اکران قرار دارد. البته شنیده‌ها حاکی است که از مدتی پیش اکران عمومی این فیلم در سینماهای غیر از حوزه هنری نیز با حاشیه‌های روبرو بوده‌است.

این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر سال گذشته جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از آن خود کرد اما پرداختن به سوژه "خیانت" آن را در فهرست فیلم‌های مورد انتقاد بخشی از پیگیران جشنواره به‌خصوص حوزه هنری قرار داد. مهناز افشار، حسین پاکدل، صابر ابر، آناهیتا افشار، ویشکا آسایش، حسن معجونی و... در "برف روی کاج‌ها" بازی می‌کنند./مهر

 

ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

آیا تازه ترین فیلم گلزار از این هفته روی پرده می رود؟!
با کمبود تعداد فیلمهای روی پرده گویا قرار شده تازه ترین فیلم محمدرضا گلزار یعنی «تو و من» از این هفته......
"خانه پدري" با وجود مخالفت وزارت ارشاد به ونيز رفت
"خانه پدري" با وجود مخالفت وزارت ارشاد به ونيز رفت فیلم سینمایی "خانه پدری" ساخته کیانوش عیاری، با وجو......
اکران «برف روی کاجها» در گروه عصر جدید منهای سینماهای حوزه
از اوایل آبان ماه رقم می خورد؛ اکران «برف روی کاجها» در گروه عصر جدید منهای سینماهای حوزه «برف روی کاجها»......
عکس یادگاری پیمان معادی، مهناز افشار و صابر ابر+عکس
  این عکس نمایی از پشت صحنه «برف روی کاج‌ها» را نشان می‌دهد که در آن مهناز افشار، پیمان معادی، صابر......

پخش اخبار زنده