بابک جهانبخش گرمای بندر عباس را دوچندان کرد+تصاویر

بابک جهانبخش گرمای بندر عباس را دوچندان کرد+عکس

کنسرت بابک جهانبخش در بندرعباس با استقبال مردم خونگرم این شهر برگزار شد.

 بابک جهانبخش13 و 14 مهر ماه در شبی که شور و هیجان خاصی در سالن موج میزد و همه شرایط مهیای یک اجرای استثنایی بود به همراه ارکستر جوان وخوش ذوق خود در سالن کارگران شهر بندرعباس شاهد اتفاقات تکرار نشدنی بود که شاید تا مدت ها از ذهن هواداران بابک جهانبخش در این شهر پاک نشود.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

سالن کارگران مملو از مردمی که به خونگرمی معروف اند و آشنا با موسیقی مردمی که از شهر خود بزرگانی در عرصه موسیقی به علاقه مندان این هنر تقدیم کرده اند بزرگانی چون زنده یاد ناصر عبدالهی و رضا صادقی.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

این شورو هیجان از لحظه ورود به سالن ملموس و قابل درک بود به طوری که از عوامل اجرایی و گروه ارکستر تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته بودن و انرژی مثبت کاملا در سالن حکمفرما بود.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

بابک جهانبخش  این خواننده مردمی با انرژی تمام برنامه را با قطعه "همه دنیام " شروع کرد تا بالاخره انتظار ها به پایان برسد و شب زیبای برای هواداران رقم بخورد.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

بعد از اجرای این قطعه قطعات دیگری از آلبوم من و بارون نیز اجرا شد. در اواسط برنامه نیز قطعاتی از آلبوم های قبلی به اجرا در آمد که از بین آنها می توان به قطعات " باورکن " ،"افسانه "، " تازگیا " و "دوست دارم " اشاره کرد.همخوانی مردم با بابک جهانبخش در سالن کاملا خیره کننده و دیدنی بود.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

در قسمتی دیگر از برنامه قطعه "اقرار" با تکنوازی رضا تاجبخش و با اجرای مسلط بابک جهانبخش در سالن اجرا شد که فضای احساسی خاصی را در سالن ایجاد کرده بود.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

در بخش دیگری از برنامه تکنوازی اعضای گروه به اجرا در آمد به طوری که اعضای ارکستر با انرژی زیادی که از مردم گرفته بودند با تکنوازی ویژه خود به ابراز احساسات تماشاگران پاسخ دادند که این بخش با تشویق های پی در پی تماشاگران مواجه شد.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

بابک جهانبخش قبل از اجرای قطعه "دوست دارم " با یادی از زنده یاد ناصرعبدالهی و با ستایش از این خواننده و خانواده محترم او گفت:واقعا جای ناصر در بین ما خالی است.  من خیلی دوست داشتم که یک روز تو شهر بندرعباس با ناصرعبدالهی بخوانم اما متاسفم این امکان دیگر میسر نمی شود .همیشه به یاد ناصر عبداللهی هستیم او درقلب ما جا دارد  و من آهنگ«دوست دارم » را از همین جا تقدیم می کنم به مردم بندرعباس که واقعا دوست داشتنی اند.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

ودر نهایت یکی دیگر از قشنگترین اتفاقات این شب قشنگ اجرای قطعه " من و بارون " بود. بابک جهانبخش قبل از اجرای این قطعه گفت می خواهم یک قطعه ای را برای شما اجرا کنم که در آن خواننده محبوب شهر شما هم با من این قطعه را اجرا کرده و میدونم که همه شما او  را دوستش دارید.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

این جمله کافی بود تا سالن به حد انفجار برسد و شب زیبای بندر عباس ستاره بارون بشود. در پایان اجرای این قطعه به دلیل استقبال بی حد و اندازه از این آهنگ بابک جهانبخش یک بار دیگر این آهنگ بدون اجرای ارکستر و فقط با همصدایی مردم اجرا شد و شب پر خاطره بندرعباس را به پایان رساند./شبکه ایران

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب


ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

جدیدترین عکس‌های گلزار درحال نوازندگی
      جدیدترین عکس‌های محمدرضا گلزار درحال نوازندگی در کنسرت گروه موسیقی‌اش!!اولین کنسرت مشترک «سهراب......
حضور مجری پرحاشیه «ماه عسل» در کنسرت بابک جهانبخش
حضور مجری پرحاشیه «ماه عسل» در کنسرت بابک جهانبخش در شبی خاطرانگیز، بار دیگر خواننده «من و بارون » به......

پخش اخبار زنده

پربیننده ترین خبرها