لیدی گاگا تقاضای همکاری مدنا را رد کرد!

همکاری مدنا با لیدی گاگا , سوپر استار مشهور پاپ
مدنا از لیدی گاگا تقاضا کرد که با او همکاری کند .
این سوپر استار مشهور پاپ اگرچه قبلا" لیدی گاگا را به تقلید متهم کرده بود اما حالا از این خواننده عجیب و غریب دعوت کرده که در طول تورجهانی اخیرش با نام " ام دی ان ای" به او پیوندد .
وینسنت هربرت ، نویسنده و تهیه کننده لیدی گاگا گفت:"مدنا با گاگا تماس گرفت و از او درخواست کرد که در استدیوی یانکی به او بپیوندد . مدیر برنامه های مدنا هم با ما صحبت کرد و گفت مدنا دوست دارد با گاگا همکاری کند."
مدنا آنقدر به همکاری با گاگای ۲۶ ساله علاقمند بود که به او وعده داد پولهای جمع آوری شده را به خیره اهدا کند.
هربرت گفت:" او واقعا" دوست داشت این همکاری انجام شود . او گفت ، اگر این دعوت راقبول کنی پول جمع آوری شده را به خیریه اهدا می کنیم اما لیدی گاگا مشغول تور خودش بود و باید به تعهداتی که داشت عمل می کرد بنا براین پیشنهاد مدنا را رد کرد."
اوایل این ماه مدنا یکی از آهنگهای خود با نام "شاهکار" را به لیدی گاگا تقدیم کرد و به جمعیت حاضر در کنسرت آتلانتا سیتی گفت ، من می خواهم این آهنگ را به لیدی گاکا تقدیم کنم . می خواهید یک چیزی را بدانید ؟ من او را دوست دارم . او را دوست دارم . واقعا" او را دوست دارم. تقلید بالاترین شکل چاپلوسی است.
" اما یک روز به همین زودیها هردوی ما با هم روی صحنه حاضر خواهیم شد . فقط کمی صبر کنید . فکر می کنید من شوخی می کنم ؟ من لیدی گاگا را دوست دارم.".... / پرتال آفتاب


ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پخش اخبار زنده

پربیننده ترین خبرها