محمدرضا گلزار؛ سوپراستاری که دیگر نمی فروشد+کاریکاتور

محمدرضا گلزار؛ سوپراستاری که دیگر نمی فروشد+کاریکاتور

مخاطبان وطنی دیگر به صرف چهره شِبه بازیگرانی که حتی راه رفتن در برابر دوربین را هم یاد نگرفته اند به سینما نمی روند. مخاطب امروز را نمیتوان با ژستهای بالیوودی دهه های شصت و هفتاد فریب داد؛ مخاطب امروز بیش از هر چیز به احترام نیاز دارد که به نظر نمی رسد این احترام از کانال فیلمهای آبگوشتی ادا شود.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش شبکه ایران در حالی که بسیاری و از جمله تهیه کنندگان فیلم سینمایی «تو و من» امید داشتند که حضور محمدرضا گلزار در این فیلم بتواند مخاطبان را به سینماها کشانده و این فیلم را به رقیبی برای «کلاه قرمزی و بچه ننه» تبدیل کند اما مروری بر تازه ترین آمار فروش در سینماها نشانگر آن است که اکران این فیلم در مدت دوازده روز ابتدایی آن به زحمت به رقم 200 میلیون رسیده است و با این وصف رسیدن فروش کل این فیلم در مدت زمان یک ماه آینده به رقم یک میلیارد هم دور از دسترس است.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

این مساله را باید بیش از هر چیز بیانگر تغییر ذائقه مخاطبان وطنی دانست که دیگر به صرف چهره شِبه بازیگرانی که حتی راه رفتن در برابر دوربین را هم یاد نگرفته اند به سینما نمی روند. مخاطب امروز را نمیتوان با ژستهای بالیوودی دهه های شصت و هفتاد فریب داد؛ مخاطب امروز بیش از هر چیز به احترام نیاز دارد که به نظر نمی رسد این احترام از کانال فیلمهای آبگوشتی ادا شود./شبکه ایراناخبار,اخبار جدید,اخبار جالب


ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پخش اخبار زنده