آسیب دیدگی «مرد آهنی»+عکس

آسیب دیدگی «مرد آهنی»+عکس

«رابرت داونی حونیور» بازیگر سری فیلمهای «مرد آهنی» به تازگی و حین بازی در نمایی از سومین قسمت «مرد آهنی» دچار آسیب دیدگی قوزک پا شده است.

«رابرت داونی حونیور» بازیگر سری فیلمهای «مرد آهنی» به تازگی و حین بازی در نمایی از سومین قسمت «مرد آهنی» دچار آسیب دیدگی قوزک پا شده و شدت آسیب دیدگی آن قدر زیاد بوده که کار فیلمبرداری را معلق کرده است.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

نمایی از پشت صحنه «مرد آهنی3»

 

این خبر را سران استودیوی ماروِل که تهیه کننده اصلی این سری فیلم هستند به ew.com اعلام کرده اند و تاکید نموده اند داونی جونیور قصد داشته یکی از نماهای فیلم را بدون حضور بدلکار انجام دهد که این اتفاق رخ داده است.

فیلمبرداری قسمت سوم «مرد آهنی» از ماه می گذشته آغاز شده و این سانحه در ویلمینگتون کارولینای شمالی به وقوع پیوسته است. داونی جونیور پیش از این گفته بود دوست دارد با «مرد آهنی3» تمام محدودیتهای تصویربردرای دو قسمت پیشین را از پیش رو بردارد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

رابرت داونی جونیور با دستکش معروف «مرد آهنی»

 

هنوز معلوم نیست مصدومیت داونی جونیور چند هفته در جریان فیلمبرداری وقفه ایجاد می کند. سران ماروِل گفته اند این تاخیر کوتاه مدت خواهد بود. مدیر برنامه های داونی جونیور هم از مساعد بودن وضعیت جسمی این هنرپیشه خبر داده ولی نگفته بازگشت وی مقابل دوربین چقدر زمان می برد./شبکه ایران

 


ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پخش اخبار زنده

پربیننده ترین خبرها