پاك كردن مدادشمعی ازروی مبلمان چوبی


 

پاك كردن مداد شمعی از روی مبلمان چوبی

 


آیا شما هم در خانه خود یكی از این آرتیست های كوچك را دارید كه دائماً در حال ایجاد آثار هنری در نقاط مختلف خانه هستند؟

 


در این حالت باید نحوه پاك كردن نقاشی ها آنها را نیز بدانید. نگران نباشید در این بخش شیوه پاك كردن مداد شمعی را به شما آموزش می‌دهیم. این تكنیك ها به ویژه برای مبلمان چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 


كمی سس مایونز در یك ظرف بریزید. یك دستمال تمیز و خشك را به آن آغشته كنید. روی نقاطی كه با مداد شمعی رنگ امیزی شده است را با یك لایه مایونز بپوشانید و با دستمال روی آن بمالید. یك دستمال دیگر بردارید. آنرا كمی نیمه مرطوب كنید و سپس آن قسمت را به طور كامل پاك كنید.

 

 

اگر سس مایونز در اختیار ندارید، می‌توانید از نشاسته استفاده كنید. قدری نشاسته را با آب مخلوط كنید. میزان نشاسته باید بیشتر از آب باشد و محلول غلیظ باشد. هر چه میزان غلظت محلول بیشتر باشد، قدرت پاك كنندگی آن هم افزایش پیدا می‌كند. محلول را روی محل مورد نظر بزنید، به كمك یك فرچه آنرا پاك كنید و با دستمال تمیز كنید.

 

 

 

 

مداد شمعی, پاک كردن مداد شمعی, پاک كردن مداد شمعی از روی مبلمان چوبی, سس مایونز, نشاسته, محلول غلیظ, قدرت پاك كنندگی, مبلمان چوبی, پاك كردن مداد شمعی, آرتیست, نقاط مختلف خانه, ایجاد آثار هنری, اسرار خانه داری, نکات خانه داری, مهارت های زندگی, شستشو نظافت لکه گیری, پاک کردن لکه ها, پاک کردن, شستشو نظافت, نکته های خانه داری

ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پخش اخبار زنده

پربیننده ترین خبرها