چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحتر راه بریم؟

 


چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحتر ره بریم؟

 

 

چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحتر راه بریم

 

 

اگر شما به پوشیدن کفش های پاشنه بلند عادت ندارید، برایتان مشکل است که بدون افتادن و لغزیدن حرکت کنید. در اینجا نکاتی را بیان می کنیم که به شما کمک می کند تا بدون افتادن، بتوانید با کفش پاشنه بلند راه بروید.

 

 

1-مطمئن بشوید که کفش پاشنه بلند کاملا اندازه پای شما است. این نخستین نکته در راه رفتن با کفش های پاشنه دار است. کفشی را انتخاب کنید که مناسب و اندازه پای شما است. اگر کفشتان خیلی بزرگ باشد، این خطر وجود دارد که پای شما بلغزد و زمین بخورید، زیرا پای شما در این کفش سر می خورد. اگر هم کفش خیلی تنگ باشد، راحت نیست و شما به شکلی غیر طبیعی راه خواهید رفت.

 

 

۲-پیش از بیرون رفتن از خانه تمرین کنید. اگر به تازگی کفش پاشنه بلند می پوشید، زمانی را برای تمرین صرف کنید و در اتاق خودتان که کسی شاهد راه رفتن ناجور شما نیست، این کار را انجام بدهید. راه رفتن را بر روی سطح فرش شده و سطح سخت و سرامیکی امتحان کنید. سپس بالا و پایین رفتن از پله ها را تمرین کنید تا زمانی که در کفش های پاشنه بلند خود احساس راحتی کنید.

 

 

3-حالا وقت آن رسیده است که کفش ها را بیرون از خانه بپوشید. وقتی در راه رفتن با این نوع کفش ها در خانه مهارت پیدا کردید، کفش ها را بیرون از خانه برای مدت کوتاهی بپوشید. اگر می خواهید زمان طولانی را بیرون از خانه باشید، یا هر موقعیتی که باید بسیار تحرک و فعالیت داشته باشید، کفش پاشنه بلندتان را نپوشید. پس از اینکه مهارت کافی کسب کردید، می توانید این کارها را انجام بدهید.

 

 

4-آخرین آزمایش: پس از پشت سر گذاشتن سه مرحله اول، نوبت آخرین آزمایش است. کفش های پاشنه بلندتان را بپوشید و با آنها برقصید. اگر بتوانید بدون زمین خوردن به راحتی حرکات موزون انجام دهید، شما در این کار حرفه ای شده اید. به شما تبریک می گوییم.

 

 

۵-اعتماد به نفس داشته باشید. هنگام قدم زدن با کفش های پاشنه بلند، اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. وضعیت و رفتار شما نیمی از موفقیت شما است.

 

 

۶-تمرین را رها نکنید. حداقل یکبار در هفته کفش های پاشنه بلند خود را بپوشید.

 

 

۷-کفش هایی که پاشنه های فوق العاده بلندی دارند، انتخاب نکنید. افراد بسیار کمی می توانند با پاشنه ۱۵ سانتی به خوبی راه بروند. علاوه براین شما با پوشیدن چنین کفشی، احساس سرگیجه خواهید کرد.

انتخاب کفش,کفشهای پاشنه بلند,کفش پاشنه بلند ,انتخاب کفش پاشنه بلند,چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحتر ره بریم, پیش از بیرون رفتن از خانه تمرین کنید, مطمئن بشوید که کفش پاشنه بلند کاملا اندازه پای شما است, حالا وقت آن رسیده است که کفش ها را بیرون از خانه بپوشید, آخرین آزمایش, اعتماد به نفس داشته باشید, تمرین را رها نکنید, کفش هایی که پاشنه های فوق العاده بلندی دارند ، انتخاب نکنید, اسرار خانه داری, مد و زندگی, هنر در خانه مهارتهای زندگی, آنچه یک خانم خانه باید بداند, آنچه خانم ها باید بدانند, نکته های خانه داری, نکته هایی برای انتخاب کفش, نکته هایی برای انتخاب کفش مناسب و راحت, ویژگی کفش مناسب انتخاب کفش,کفشهای پاشنه بلند,کفش پاشنه بلند ,انتخاب کفش پاشنه بلند,چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحتر ره بریم, پیش از بیرون رفتن از خانه تمرین کنید, مطمئن بشوید که کفش پاشنه بلند کاملا اندازه پای شما است, حالا وقت آن رسیده است که کفش ها را بیرون از خانه بپوشید, آخرین آزمایش, اعتماد به نفس داشته باشید, تمرین را رها نکنید, کفش هایی که پاشنه های فوق العاده بلندی دارند ، انتخاب نکنید, اسرار خانه داری, مد و زندگی, هنر در خانه مهارتهای زندگی, آنچه یک خانم خانه باید بداند, آنچه خانم ها باید بدانند, نکته های خانه داری, نکته هایی برای انتخاب کفش, نکته هایی برای انتخاب کفش مناسب و راحت, ویژگی کفش مناسب

ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحتر راه بریم؟
  چگونه با کفشهای پاشنه بلند راحتر ره بریم؟         اگر شما به پوشیدن کفش های پاشنه بلند عادت ندارید،......
چگونه بوی کفش و پا را از بین ببریم؟
    باکتری هایی که در محیط مرطوب و تاریک رشد می کنند، باعث ایجاد بوی بد در پاها می شوند. لذا برای جلوگیری......
۴ حرکت فوق العاده خطرناک برای بدن
  به گفته مارتین لرند ، جراح استخوان موسسه درمانی دانشگاه شیکاگو، یکی از دلایل مراجعه زنان به پزشک کمر......
مشخصات كفش ورزشي خوب
    مشخصات كفش ورزشي خوب کفش‌های ورزشی با اندازه مناسب بخش ضروری انجام هر تمرین ورزشی است. اما یافتن......
ورزش برای درد كف پا و پاشنه
 ورزش برای درد كف پا و پاشنهكف پا و پاشنه ی دردناك مشكل شایعی است و بر اساس شدت آن درمانهای مختلفی......
10 قدم برای رفع لكنت زبان كودكان
      در صورتی که کودک شما 5 سالش تمام شده و لکنت زبان دارد، موارد زیر می‌تواند در حل مسئله به شما کمک......
اصول شيک پوشي
    اغــلـب افــراد در انــتــخـاب لـبـاسـي کـه مـنـاسـب جـثــه آنـها بوده و همچـنـيـن چـگـونـگي سـت......
خوش پوش بودن را یاد بگیریم.
    کارشناسان شیک پوش جهان برای خوب لباس پوشیدن راهکارهایی ارائه داده اند که خلاصه آنها را جمع کرده ایم......
پیراهن های زنانه ای که همیشه مد هستند !
این لباس، یک مدل کلاسیک است که هرگز از مد نمی رود و می شود به شکل های مختلف و در موقعیتهای گوناگون آن......
انتخاب پیراهن ماکسی مناسب
          یک پیراهن ماکسی مدل بسیار خوبی برای قفسه بهار و تابستان است و تقریبا برای هر اندامی مناسب و......

پخش اخبار زنده