توصیه های فوق العاده چند روان پزشک به شما

 

 

توصیه های فوق العاده چند روان پزشک به شما

 

آیا احساس می کنید مدام در زندگی تان با شکست مواجه می شوید ؟بسیاری از افراد می گویند نمی دانند به چه دلیل در یک لحظه دچار افسردگی و غم می شوند در صورتی که تا چند لحظه پیش خوشحال و شاد بودند .

 

 

توصیه های فوق العاده چند روان پزشک به شما :

 

آیا احساس می کنید مدام در زندگی تان با شکست مواجه می شوید ؟ بسیاری از مردم فکر می کنند زمانی که مشکل خاصی برایشان پیش می آید باید به یک روان پزشک مراجعه کنند یا اینکه کسی که به این مراکز مراجعه می کند باید مشکل روانی حادی داشته باشد . خیر این صحبت های اصلا صحیح نمی باشد .

 

مهم ترین نشانه ای که شما را برای رفتن به این مکان های آگاه می کند ، خواب است . اگر زیادی می خوابید و یا اینکه به کمبود خواب مبتلا هستید ، نشانه ای است که موضوعی خاطر شما را آزار می دهد .

 

برای اینکه سرچشمه و دلیل اصلی مشکلتان را پیدا کنید نیاز به گذر زمان دارید ، زیرا شاید در ابتدا شما متوجه نباشید چه موضوعی آزارتان می دهد و باعث اختلال در خواب شما شده است . اجازه دهید زمان سپری شود تا موضوعی که باعث رنجش شما شده است به وضوح قابل رویت می شود .

 

بسیاری از افراد می گویند نمی دانند به چه دلیل در یک لحظه دچار افسردگی و غم می شوند در صورتی که تا چند لحظه پیش خوشحال و شاد بودند .

 

شما باید به تمام اتفاقاتی که باعث می شود به این حالات دچار شوید را یادداشت کنید و بعد از مدتی به یک جمع بندی می رسید و متوجه می شوید چه موضوعی خاطر شما را آزار می دهد .

 

گاهی اوقات شما به تنهایی نمی توانید دلیل اصلی را پیدا کنید و به کمک احتیاج دارید . در این زمان است که به شما پیشنهاد می کنیم به یک مشاوره مراجعه کنید .

 

در ابتدا باید بگوییم زمانی که برای مشاوره مراجعه می کنید باید مشاوره خود را از تمام حقایق زندگی تان آگاه کنید . هرگز به او دروغ نگویید یا از گفتن موضوعی خجالت نکشید . مشاور شما محرم راز شماست .

 

 

در این مقاله چند توصیه که اکثر روان شناسان به شما ارائه می دهند را توضیح می دهیم.

 

* قضاوت های دیگران در مورد خودتان را فراموش کنید . اول به خودتان اهمیت بدهید :

 

مشاوران توصیه می کنند از کسی انتظار انجام کاری را نداشته باشید ، خودتان تمام کارهایتان را انجام دهید . زیرا گاهی اوقات توقعات و انتظارات شما از دیگران چه فرزند ، همسر و ... و برآورده نشدنش باعث افسردگی شما می شود.

 

* بهترین ورزش برای افراد افسرده :


بهترین ورزش برای افراد افسرده ، پیاده روی می باشد .

توصیه می کنیم ورزش پیاده روی را انجام دهید ترجیحا در محیط های باز مانند پارک، بوستان و ... . پیاده روی در هر سنی که باشید باعث می شود ذهن شما از افکار سیاه و منفی خالی شود . پیاده روی یک ورزش بسیار ساده و بدون هیچ هزینه ای است اگر با افرادی که بسیار شاداب و مثبت بین هستند نیز همراه شوید فایده این پیاده روی چند برابر می شود .

 

شما با انجام این کار بعد از چند هفته تاثیر فوق العاده ای را در خود احساس می کنید. این تاثیر در بدن و روح شما مشهود خواهد بود .

 

خارج شدن از حالی که در حال حاضر به شما حکم فرما شده است ، از یاس و ناامیدی ، تعریف کردن این موضوع و در میان گذاشتن مشکلتان با شخصی امین است و از همه مهمتر شخصی که آگاهی دارد و بتواند شما را در حل مشکلتان یاری دهد و توصیه هایی را به شما منتقل کند و این شخص مسلما کسی جز یک مشاور نمی باشد .

منبع: سیمرغ

افسردگي,درمان افسردگي,تست افسردگي,ضد افسردگي,افسردگي چيست,افسردگي شديد,روانشناسی,تست روانشناسی,روانشناسی رنگها,روانشناسی کودک,روانشناسی شخصیت,روانشناسی ازدواج,روانشناسی عشق,روانشناسی زنان افسردگي,درمان افسردگي,تست افسردگي,ضد افسردگي,افسردگي چيست,افسردگي شديد,روانشناسی,تست روانشناسی,روانشناسی رنگها,روانشناسی کودک,روانشناسی شخصیت,روانشناسی ازدواج,روانشناسی عشق,روانشناسی زنان

ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

تاثیر دیر خوابیدن در افسردگی
        مطالعاتی که در آمریکا صورت گرفته نشان می دهد که زود خوابیدن، نوجوانان را در برابرافسردگی و فکر......
قرص اعصاب بخوريم يا نخوريم؟
      داروهاي اعصاب، اعتيادآورند؟ کلي عارضه دارند؟ آدم را چاق مي‌ کنند؟ و هزار و يک عارضه ديگر؟! واقعا......
ذهن سرگردان، موجب غمگيني مي‌شود
      افراد در هنگام عشق ورزيدن، ورزش كردن و گفت وگو شاد هستند و برعكس هنگام استفاده از رايانه‌ و استراحت......
تاثیرافسردگی روی چه نقاطی از بدن است
      افسردگی دلایل مختلف و متعددی می تواند داشته باشد و یکی از شایع ترین بیماری های در قرن 21 می باشد......
غمی که با زمستان می‌آید
      به نظر می‌رسد تیره و تاری زمستان به درون برخی افراد راه می‌‌یابد، تیرگی که خلق و خوی آنها محزون......
علائم فیزیکی افسردگی
      همه ی ما مطالب زیادی در مورد افسردگی و اثرات مخرب آن در زندگی فردی و اجتماعی خوانده و شنیده ‌ایم.......
چگونه انرژی خود را در طول روز حفظ کنیم؟
      طی یک بررسی بر روی متابولیسم بدن ،خواب و استرس ،زمان‌هایی که بدن در برابر خستگی آسیب پذیر می‌شود......
بهترين وضعيت براي خواب نوزاد
      بهتر است کودک را عادت دهيد به جهات مختلف خوابانده شود چون استخوان‌هاي جمجمه نرم است، به خصوص اگر......

پخش اخبار زنده