آرایش تكمیلی و ترمیمی

با آرایش ترمیمی و استفاده از رنگهای تیره و روشن فوندیشن و یا پورد میتوانیم ایرادهای اعضای صورت را تا حد امكان بپوشانیم.

 

آرایش تکمیلی

 

آرایش تکمیلیمیتوانیم با رنگهای تیره این اعضا را كوچكتر و با رنگهای روشن آنها را بزرگتر نشان دهیم. اگر در این كار دقت نكیم، این لكه های تیره وروشن نه تنها زیبا نخواهند بود، بلكه چهره را زشت نیز خواهند كرد. در آرایش ترمیمی بیشتر از پودر استفاده میشود تا از كرم و مایع، زیرا پودر به راحتی روی فوندیشن پخش میشود. آرایش ترمیمی بر اثر تكرار بهتر میشود چون تكرار این آرایش باعث میشودكه متوجه شویم كه چگونه باید اعضای صورت را با استفاده از رنگهای متضاد كامل نشان دهیم.

 

به طور مثال برای بینی پهن، كنار بینی را كمی تیره تر میكنیم و روی بینی را پودر میزنیم. درمورد بینیهای بلند، نوك بینی را تیره ترمیكنیم و در بینی های كج، رنگ تیره را در كنار بینی و رنگ روشن تر را در وسط بینی به كار میبریم.

 

آرایش تکمیلی

 

آرایش تکمیلیبرای پوشاندن جای زخم و یا جوش، آكنه، لكه های روی پوست و سیاهی دور چشم و خطوط ریز و پهن كنار دهان عمل ترمیمی وتكمیلی را بعد از زدن فوندیشن انجام میدهیم، زیرا فوندیشن را نمیتوانیم روی پودر بزنیم و مانع پاك شدن آن شویم.پودر و یا كرمهای ترمیمی در رنگهای روشن، متوسط و تیره ساخته میشوند.

 

آرایش تکمیلیحلقه سیاه دور چشم را میتوان با استفاده از كرم پودر ترمیمی پوشاند. البته دلایل زیادی برای افتادن حلقه سیاه دور چشم و گودرفتن و پف كردن پلكها وجود دارد، مثل كم خوابی، غذای نامناسب، مصرف مشروبات الكلی، ناراحتی های كلیوی و... كه در این

 

آرایش تکمیلیصورت باید ابتدا در رفع مشكل اصلی بكوشیم و سپس از آرایش كمك بگیریم. به هر حال، پلكها و اطراف چشم را تا زمانی كه تیره و گود رفته هستند روشنتر میكنیم و یا در حالتی كه پف كرده اند برای پوشاندن این پف ، روی آن را با پودر تیره تر و اطراف آن را با پودرروشن میپوشانیم و به دقت پودر را پخش میكنیم.

 

آرایش تکمیلی

 

از پودر تیره برای كوچكتر نشان دادن بینی بزرگ و یا كج، غبغب، آرواره پهن و برجسته، پلكهای سنگین، چانه برجسته و پیشانی جلوآمده استفاده میكنیم.از پودر روشن برای بزرگتر نشان دادن بینی كوتاه، چشمان گود رفته كوچك، صورت باریك و بلند، چانه عقب رفته، گردن باریك و بلند وپوشاندن حلقه سیاه دور چشم استفاده میكنیم.

 

برای برجسته تر نشان دادن گونه ها، یك خط فرضی از گوشه دهان به وسط گوش و یك خط دیگر به صورت عمودی، از گوشه خارجی چشم به طرف چانه میكشیم. فوندیشن تیره را بعد از خط عمودی روی این خط فرضی به طور افقی میزنیم.

 

زخمهای كوچك، خال و لكه سیاه را با فوندیشن میتوانیم بپوشانیم كه بهتر است با انگشت فوندیشن را كاملا پخش كنیم تا خط فاصله ای ایجاد نشود و صورت دو رنگ نشان ندهد. برای پوشاندن لكه های بزرگ و خال یا لكه مولودی (اصطلاحا همان ماه گرفتگی) مسلما وقت بیشتری باید صرف كنیم و با صبر و حوصله به قدر كافی كار كنیم. بعد از زدن فوندیشن، مواد پوشاننده راروی لكه می مالیم و مجددا لایه نازكی از فوندیشن را روی آن میزنیم و سپس تمام صورت را به طور یكنواخت پودر میزنیم. باید توجه داشته باشیم كه استفاده از فوندیشن خیلی زیاد و ضخیم، بدون پخش كردن صحیح مشكل صوزت را بدتر از آنچه كه هست نشان میدهید.

آرایش تكمیلی, آرایش تكمیلی و ترمیمی, آرایش ترمیمی, مدل آرایش, آرایش صورت, آرایش تكمیلی, آرایش تكمیلی و ترمیمی, آرایش ترمیمی, مدل آرایش, آرایش صورت,

ارسال برای دوستان
به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

آرايش تکميلي و ترميمي
    با آرايش ترميمي و استفاده از رنگهاي تيره و روشن فونديشن و يا پورد ميتوانيم ايرادهاي اعضاي صورت ......
آرایش ترمیمی خاص حلقه سیاه دور چشم !!
      با آرايش ترميمی و استفاده از رنگهای تيره و روشن فونديشن ميتوان ايرادهای اعضای صورت را تا حد امکان......
اگر بینی باریک و بلندی دارید اینطور آرایش کنید!!
  میتوانیم با رنگهای تیره این اعضا را کوچکتر و با رنگهای روشن آنها را بزرگتر نشان دهیم. اگر در این ......
اگر بینی پهن دارید اینطور آرایش کنید !!
      با آرايش ترميمی و استفاده از رنگهای تيره و روشن فونديشن و يا پودر ميتوانيم ايرادهای اعضای صورترا......
آرایش زخمهای کوچک، خال و لکه های سیاه
      برای اینکه زخمهای کوچک،خالهای ریزو لکه های سیاه هنگام آرایش کاملا محو شده و خوب پوشانده شوند نباید......
آرایش مناسب برای انواع پوست ها
    معمولا رنگ پوست را در آرايش به رنگهاي روشن، پريده، متوسط و تيره طبقه بندي ميکنيم و با توجه به آن......
آموزش ارایش صورت
مرحله اول   قبل از هر چيز از يک کرم مرطوب کننده روي پوست و لب ها استفاده کنيد.سپس از کرم پودر يا کانسيلر......
گامهای مفید برای داشتن یک آرایش مناسب
      آرایش کردن از زمان های بسیار قدیم مخصوصا زمانی که مردم با دارو آشنا شدند، بین خانمها و آقایان......
چگونه کرم پودرمناسب پوست خودراانتخاب کنيم؟
      هدف از استفاده از کرم پودر يا همان زيرسازي آرايش اين است که پوست شما حالت يکنواخت و آماده براي......
چگونه یک آرایش بی عیب داشته باشیم؟
    در آرایش طبیعی كشیدن خط چشم دور تا دور چشم و سایه های دو رنگ زیاد مطرح نیست، اصل مهم قرینه نبودن......

پخش اخبار زنده