تست روانشناسی صفحه ۱
  سوالات زیر را به دقت بخوانید و اولین گزینه ای را که به ذهنتان می رسد انتخاب کنید..   1- برای مسافرت به شمال رفته اید، اولین چیزی که باعث خوشحالی تان می شود از اینکه آنجا هستید، کدام گزینه...... ادامه »
    تست خود شناسی - در برابر همسر، فرزندان، اعضای خانواده و دوستان عشقی بی قید و شرط داشته باش. زندگی توام با عشق بی قید و شرط، مسیر دلخوشی و شادی های زندگی را روشن می کند.   دلت می خواهد...... ادامه »
  تست روانشناسی - روان شناسان شخصیتی اعتقاد دارند که شماره تولد، شما را از آن شخصیت شناسی از روی تاریخ تولد - تست روانشناسی چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن و زیبایی...... ادامه »
  حتما چیزهای زیادی درمورد اهمیت پس انداز کردن و سروسامان دادن به هزینه ها و درآمدهایتان شنیده اید، اما واقعا به چند درصد آنها عمل می کنید؟ شاید اصلا نمی دانید از لحاظ اقتصادی در زندگی شخصی موفق...... ادامه »
    تست افسردگی   پرسش نامه دكتر بك یكی از بهترین معیار های روان پزشكی است برای تعیین سطح افسردگی .این پرسش نامه را به دقت بخوانید و به سوال های آن یك به یك پاسخ دهید   1   0 )من غمگین نیستم   1) من غمگینم   2)غم...... ادامه »
          آرامش داشته باشید و ساکت بنشینید.   ۱- در متن زیر C را پیدا کنید. از مکان نمای موس استفاده نکنید.   OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOO...... ادامه »
      بیشتر اوقات انتخاب رنگ مشکی نشان دهنده آن است که این افراد انسانهایی رویایی هستند که در فضایی شاعرانه ز ندگی می کنندودر عین حال بسیار دست ودلبازند وتلاش میکنند با هر آنچه دارند به کمک دیگران رفته...... ادامه »
      نوع شیرینی که شما دوست دارید، رازها و حقایق بسیار دقیق و ظریف شخصیت تان را آشکار می سازد! یعنی این که شما شیرینی کاکائویی بپسندید یا میوه ای اصلا اتفاقی نیست و جالب تر این که اگر شما و دوست تان یک...... ادامه »
    تست روانشناسی   در این مطلب سه تست روانشناسی برای شما عزیزان گردآوری شده است. تست روانشناسی اول-تست روانشناسی اعتماد به نفس نمره اعصاب شما چند است؟ این یک تست روانشناسی استاندارد است.شما باید خودتان...... ادامه »
      در بین ما افرادی وجود دارند که مجردند و ترجیح می دهند هر چه زودتر تشکیل خانواده بدهند، اما در این بین هستند اشخاصی که ترجیح می دهند همچنان مجرد بمانند و یا دیر تر ازدواج کنند. باید اشاره داشت در...... ادامه »
      در بررسی هایی که بر روی شکل ابروها و رابطه آنها با شخصیت انسان انجام گرفته است، دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که هر شکلی از ابرو با شخصیت صاحب آن رابطه دارد.     در اینجا به چند شکل از ابروها...... ادامه »
      به سوالات زیر با دقت و صادقانه پاسخ بدهید و در پایان تعبیر پاسخ هایتان را بخوانید.   ۱- دریا را با کدام یک از ویژگی های زیر تشریح می کنید؟   آبی تیره، شفاف، سبز، گل‌آلود   ۲- کدام یک از اشکال زیر...... ادامه »
      با استفاده از عکس و انتخاب انگشت شخصیت خود را بشناسید.آیا تا به حال بطور دقیق به انگشتان دستان خود نگاه کرده اید؟ تا به حال فکر کرده اید که به کدامیک علاقه بیشتری نسبت به بقیه دارید؟ با دقت نگاه...... ادامه »
                با يک آزمايش ساده مي توانيد تشخيص دهيد که احساسي هستيد يا منطقي؟اين آزمايش ساده به اينگونه است که مطابق تصوير (1) دستانتان را در حاليکه انگشتان از هم فاصله دارند بلافاصله و بدون هيچ فکري...... ادامه »
  تست عشق -يك تست ساده و جذاب كه بايد با صداقت به سوالات ان پاسخ دهيد.   سوالات تست عشق: سوال اول تست عشق : *شما به طرف خانه كسي كه دوست داريد مي رويد....... ادامه »

پخش اخبار زنده

پربیننده ترین خبرها