تعداد بازدید: ۱۸
تاريخ انتشار: چهارشنبه،۲ بهمن ۱۳۹۸
ساعت انتشار: ۱۵:۴۲
۲۲ بهمن نباید تبدیل به میتینگ تبلیغاتی و دسته کردن مردم شود
به گزارش ایلنا، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه، ۲ بهمن ماه) در دیدار روسای کارگروه‌های بزرگداشت ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روسای دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: باید توجه شود در چه شرایطی مراسم گرامیداشت دهه فجر برگزار می‌شود و دیگران چه تصوری نسبت به این حرکت مردمی دارند.
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همزمانی سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب با ایام دهه فجر و همچنین چهلمین روز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش بدون شک انرژی جدیدی برای حرکت آینده کشور رقم خواهد زد و تحول بزرگی در روحیه ملی کشور ایجاد خواهد کرد.وی با تأکید بر اینکه دشمنی آمریکا پس از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ‌وقت به این اندازه همه‌جانبه نبوده است، افزود: در کشور ما جنگ ۸ ساله ای رخ داد که با حمایت آمریکا از صدام همراه بود اما امروزه شاهد مصاف همه جانبه‌ای هستیم که در آن آمریکایی‌ها اقدام به ترور می‌کنند.
لاریجانی با بیان اینکه بحث آمریکایی‌ها صرفاً اقتصادی نیست، افزود: آمریکایی ها از نفوذ جمهوری اسلامی نیز هراس دارند؛ نمونه این هراس ترور دولتی است که برای کشور ابرقدرتی که مدعی است امری موهن محسوب می‌شود چنان که سابقاً رژیم صهیونیستی اقدام به چنین کاری می‌کرد.رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: البته همچنان تمرکز مباحث دشمنان بر مسائل اقتصادی است و در این مسیر پیچیدگی‌های زیادی ایجاد کرده‌اند، آنها از همه ابزارها، فنون و شیطنت‌هایی که طی ۴۰ سال گذشته فرا گرفته‌اند استفاده می‌کنند تا مسیر اقتصادی ایران را تحت تأثیر قرار داده و کند کنند که طبعاً فشار اقتصادی به مردم وارد می‌شود.
وی ادامه داد: آمریکایی‌ها به خوبی می‌دانند انقلابی که پویا است و برای دفاع از ارزش‌هایش ایستاده‌ است اگر از نظر اقتصادی نیز پویا باشد به هیچ وجه نمی‌توانند جلوی آن را بگیرند لذا تلاش می‌کنند به اقتصاد ایران لطمه بزنند.لاریجانی تصریح کرد: آمریکایی ها در مصاف همه جانبه با کشورمان تلاش می‌کنند بازوهای ایران را معطل کنند که شیطنت‌های رخ داده در عراق و لبنان از همین حیث است.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در برخی از زمینه‌ها آسیب‌هایی رخ داده که نمی‌خواهیم آنها را کتمان کنیم، گفت: به عنوان مثال وقتی بودجه کشور را بررسی می‌کنیم مشکلاتی برای تأمین منابع مالی وجود دارد که سبب کندی توسعه می‌شود و مسائلی مانند اشتغال را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
لاریجانی با اشاره به اینکه رفتار اروپایی‌ها در مواجهه با مسئله هسته‌ای کشورمان برگرفته از رفتار آمریکایی‌ها است، گفت: اینکه اروپایی‌ها صحبت از بهره‌گیری از ماده ۳۶ می‌کنند، نشان می دهد که چه غرضی دارند البته ایران پاسخ آنها را خواهد داد اما از چنین رفتاری که شبیه آمریکایی‌ها است معلوم می شود آنها در چنین اردوگاهی قرار گرفته‌اند و البته طبیعی است که زد و خورد سیاسی برای طرفین تبعاتی خواهد داشت.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و یارانش در داخل کشور و همچنین منطقه بیداری ایجاد کرده است، افزود: وفاق در داخل و همبستگی ملی و همچنین مخدوش شدن وجهه آمریکا از مصداق‌های این بیداری است. اینکه ابرقدرتی مهمان کشوری دیگر را ترور کند و بخواهد به راحتی از کنار آن بگذرد امری امکانپذیر نیست لذا مشاهده شد که آمریکایی‌ها آسیب دیدند.
وی با تأکید بر اینکه ۲۲ بهمن روزی تاریخی و ملی برای کشور محسوب می‌شود، ادامه داد: انقلاب اسلامی دورنمایی را برای ملت ایجاد کرد و بر این اساس همه آحاد مردم را تحت پوشش قرار داد بنابراین ۲۲ بهمن مهمترین روز سیاسی کشور است که سرنوشت این سرزمین را تغییر داد.لاریجانی با تأکید بر اینکه همه باید در مراسم ۲۲ بهمن شرکت کنند زیرا این موضوع وظیفه هر فرد مسئولیت‌پذیر است، گفت: افراد باید دیگران را هم برای حضور در این گرامیداشت تشویق و توجه کنند که امام راحل حرکتی بدون سلاح را آغاز کرد و مردم با پشتیبانی از ایشان حکومتی سازمان‌یافته را از بین بردند.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران بر مبنای شعار نه شرقی نه غربی و حول محور اسلام و تفکر دینی حرکت می‌کند، گفت: فکر دینی انقلاب، مبتنی بر تفکر روحانیت و مرجعیت است و همین اصالت فکر انقلاب اسلامی را تضمین کرده است.وی با اشاره به اینکه مسائل مختلفی برای مردم مهم محسوب می‌شود که حوزه اقتصادی یکی از آنها است، گفت: متأسفانه رسانه‌های خارجی و عده‌ای در داخل تلاش می‌کنند ناکارآمدی را پررنگ و این گونه القاء کنند که در ۴ دهه گذشته دستاوردی ایجاد نشده است.
لاریجانی با اشاره به اینکه ممکن است اشتباهاتی وجود داشته اما مهمترین مسئله روشن شدن خدماتی است که در طی ۴ دهه گذشته انجام شده است، افزود: باید برای مردم مشخص شود چقدر در زمینه خدمات‌رسانی طی ۴۱ سال گذشته کار شده است؛ ۸ سال جنگ تحمیلی را پشت سر گذاشتیم که متعاقباً برای رفع مشکلات اقتصادی باید زمان صرف شود اما در هر دوره دشمنان تلاش کردند کشور را درگیر مسائل مختلفی کنند و نگذارند جمهوری اسلامی روی پای خود بایستد.
رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به عنوان مثال به دنیا اعلام کردیم ایران نیز مانند بقیه کشورها NPT را پذیرفته و لذا می‌خواهد دانش هسته‌ای داشته باشد، حتی رهبر انقلاب فتوا دادند سلاح هسته‌ای حرام است و ما آن را نمی‌سازیم اما آنها این موضوع را نمی‌پذیرند و فشارهای مختلفی را به کشور وارد می‌کنند.
وی در این زمینه افزود: اگر مسئله هسته‌ای حل شود حتماً ماجرای دیگری را مطرح می‌کنند، زیرا آنها می‌دانند ایرانیان باهوش و توانمند هستند و می‌خواهند جلوی جهش کشور را بگیرند.لاریجانی با تأکید بر اینکه باید خدمات دولت‌ها طی سال‌های مختلف برای مردم مطرح شود، گفت: مشکلات در کشور وجود دارد اما آمریکایی‌ها این مشکلات را ایجاد کرده‌اند، آنها توافق هسته‌ای را پذیرفتند؛ اما چرا از آن خارج شدند؟ چون به درستی تصور می‌کردند که ایران از این مسیر می‌تواند به اقتصادی پویا برسد.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: باید ارزیابی اقتصادی قبل و بعد از انقلاب صورت گیرد تا مشخص شود چه پیشرفت‌هایی در حوزه‌های مختلف از جمله آلومینیوم، فولاد و پتروشیمی داشته‌ایم؛ علیرغم اینکه جنگ و مشکلات اقتصادی را تجربه کرده‌ایم اما نتیجه این ارزیابی حیرت‌انگیز خواهد بود.وی با اشاره به اینکه مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی می‌تواند اطلاعاتی را در اختیار برگزارکنندگان مراسم گرامیداشت یوم الله دهه فجر قرار دهد تا از خدماتی که در این مدت برای ملت ارائه شده صورت گیرد، گفت: باید خدمات برای مردم به زبانی رسا و گویا و به صورت قابل فهم بازگو شود.
لاریجانی امام خمینی (ره) و رهبری را عامل اقتدار انقلاب اسلامی دانست و تأکید کرد: ستون اصلی استقلال کشور، استقامت ملی و پیشرفت ایران است برگرفته از راه امام است و باید این امر در تبلیغات مورد توجه قرار گیرد.رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مقاومت در برابر آمریکا باید در شعارها به رخ دشمنان کشیده شود، تصریح کرد: تأکید بر این موضوع بر پیشرفت کشور و امنیت ملی تأثیر مضاعفی خواهد داشت.
وی برگزاری انتخابات شورانگیز را از دیگر نکات مهم در برگزاری گرامیداشت یوم الله دهه فجر برشمرد و گفت: دشمنان نسبت به حضور کمرنگ مردم در انتخابات امید دارند، در حالی که خودشان تنها با ۴۰ الی۵۰ درصد مشارکت انتخابات برگزار می‌کنند.لاریجانی برگزاری انتخابات را دستاورد بزرگ مردمسالاری دانست و اضافه کرد: انتخابات امری کاملاً مردمی است و این مسئله موجب شده ایران تنها کشوری در منطقه است که چنین رویه‌ مردمی دارد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه راهپیمایی گرامیداشت ۲۲ بهمن باید سوخت برگزاری انتخابات شورانگیز باشد، تصریح کرد: اینکه مردم با ۷۰ تا ۸۰ درصد مشارکت در انتخابات حضور داشته باشند موجب برطرف شدن بسیاری از مشکلات در حوزه داخلی و بین‌المللی خواهد شد.وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها و رادیو و تلویزیون در تبلیغات ایام گرامیداشت دهه فجر باید بر ملی بودن ۲۲ بهمن تاکید داشته باشند، اظهار کرد: اختلاف نظرها نباید در این روز راهپیمایی به میان بیاید زیرا ۲۲ بهمن روز وحدت است نه اختلاف؛ ۲۲ بهمن ظرف مناقشات نیست و در این روز باید از شعارهایی که نتیجه آن کدورت و افتراق است، پرهیز شود.
لاریجانی با بیان اینکه برگزاری انتخابات شورانگیز باید محور ۲۲ بهمن باشد، تصریح کرد: در عین حال نباید این روز انتخاباتی شود؛ به عبارتی نباید چنین روزی تبدیل به میتینگ تبلیغاتی و دسته دسته کردن مردم شده و از چنین ظرفیتی برای سوء استفاده یک فرد یا گروه بهره گرفته شود.رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئله مردمی بودن در برگزاری مراسم یوم الله دهه فجر امری مهم محسوب می‌شود، ادامه داد: نباید این طور القاء شود که دستگاه‌ها محور تبلیغات و برگزاری چنین گرامیداشتی هستند؛ گاهی برخی برای اینکه بگویند حضور دارند طوری رفتار می‌کنند که موجب سوءاستفاده دشمنان می شود؛ اینکه کارمندان دستگاه‌ها در این مراسم حضور داشته باشند اتفاق خوبی است اما اینکه بر پلاکاردها نوشته شود کارکنان فلان دستگاه، صحیح نیست و باید از این گونه اقدامات پرهیز شود.
لاریجانی با تأکید بر اینکه ۲۲ بهمن روزی حماسیاست و رسانه ملی باید به این موضوع توجه جدی داشته باشد، تصریح کرد: مناقشات زیاد است اما در۲۲ بهمن باید بر مؤلفه وحدت تأکید شود؛ سخنرانان باید در رادیو و تلویزیون با تبلیغات خود طوری رفتار کنند که مسئله مردمی و حماسی بودن یوم الله ۲۲ بهمن مشهود باشد.رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم به شهدای بزرگ انقلاب تعلق خاطر عمیق دارند؛ لذا باید برای آنها یادآوری شود که شهدای بزرگی مانند مطهری، بهشتی، رجایی، باهنر، مدنی، دستغیب و قاضی برای انقلاب خون داده‌اند.
وی در ارائه این بخش از سخنان خود، تصریح کرد: دهه فجر می‌تواند روز بازخوانی رشادت‌ افراد بزرگی باشد که تعلق به مردم دارند و خون خود را پای انقلاب ریخته‌اند.لاریجانی خاطر نشان کرد: امیدواریم ۲۲ بهمن امسال پرفروغ‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود و بر این اساس ظرفیت جدیدی برای نظام اسلامی و ملت در جهت عبور از مشکلات شکل گیرد.

ادامه

کد خبر: 1179046  |  ادامه: ایلنا
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:
به گزارش خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (چهارشنبه، 2 بهمن ماه) در دیدار روسای کارگروه‌های بزرگداشت ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روسای دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: باید توجه شود در چه شرایطی مراسم گرامیداشت...
- اخبار سیاسی - به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه، 2 بهمن ) در دیدار روسای کارگروه‌های بزرگداشت ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روسای دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: باید توجه شود در چه شرایطی مراسم...
به گزارش خبرگزاری شبستان، علی لاریجانی صبح امروز (چهارشنبه، 2 بهمن ماه) در دیدار روسای کارگروه‌های بزرگداشت ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روسای دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: باید توجه شود در چه شرایطی مراسم گرامیداشت دهه فجر برگزار می‌شود و دیگران...
علی لاریجانی در جلسه‌ مشترک با روسای کارگروه‌های بزرگداشت ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روسای دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: هر ساله برنامه‌های خوبی در ایام دهه فجر برگزار می‌شود که سال گذشته این برنامه‌ها بسیار ارزشمند بود. معلوم است عده‌ای فکر کرده...
به گزارش مرور نیوز، علی لاریجانی ، رییس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۵ دی) مجلس شورای اسلامی با تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: حادثه تکان‌دهنده جمعه اخیر یک‌باره شرایط منطقه و جهان را تغییر داد. شهادت سردار بزرگ مقاومت، مجاهد نستوه، حاج قاسم...
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی امروز (یکشنبه 15 دی) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: حادثه تکان‌دهنده روز جمعه یک‌باره شرایط منطقه و جهان را تغییر داد. وی افزود: شهادت مجاهد...
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه نمایندگان در مجلس باید وکیل ملت باشند نه وکیل الدوله گفت: در مجلس باید تمام شتاب‌دهنده‌های اقتصادی را فعال کنیم.س، محمدباقر قالیباف، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین نشست اساتید دانشگاه های تهران گفت: «مهم‌ترین چالش ما امروز در کشور،...
- اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدباقر قالیباف، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین نشست اساتید دانشگاه های تهران گفت: «مهم‌ترین چالش ما امروز در کشور، یک چالش مدیریتی است و سالیان متوالی است که به شکل‌های مختلف از آن رنج می‌بریم، تجربه در دوره های مختلف نشان داده چه...
آفتاب‌‌نیوز : محمدباقر قالیباف، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین نشست اساتید دانشگاه های تهران گفت: «مهم‌ترین چالش ما امروز در کشور، یک چالش مدیریتی است و سالیان متوالی است که به شکل‌های مختلف از آن رنج می‌بریم، تجربه در دوره های مختلف نشان داده...
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام در دومین نشست اساتید دانشگاه های تهران گفت: «مهم‌ترین چالش ما امروز در کشور، یک چالش مدیریتی است و سالیان متوالی است که به شکل‌های مختلف از آن رنج می‌بریم، تجربه در دوره های مختلف نشان داده...

آخرین خبرهای سياسي

آمریکا حق ندارد راجع به مردم ایران صحبت کند شبستان  ۱ ساعت پیش

آمریکا حق ندارد راجع به مردم ایران صحبت کندبه گزارش خبرگزاری شبستان، عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در توییتر نوشت: برایان هوک دوباره کلماتی بر زبان رانده که شایسته رژیم آمریکاست، رژیمی که هنوز درگیر ابهامات راجع به انتخابات است و جنایت هایش در ترور پیشگامان مبارزه با تروریسم احساسات مردم جهان را جریحه دار کرده. آمریکا حق ندارد راجع به...

«جمعه» تداوم باور ایرانیان به هم‌سرنوشت بودن است شبستان  ۱ ساعت پیش

«جمعه» تداوم باور ایرانیان به هم‌سرنوشت بودن استبه گزارش خبرگزاری شبستان، محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در آستانه فرارسیدن دوم اسفندماه و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شوری اسلامی و پنجمین میان دوره ای خبرگان رهبری در اینستاگرام خود نوشت: در تمام این سال‌ها من موظف به دفاع از «تمام ایران» بوده‌ام، حتی دفاع از کسانی که منافع...

وقتی خبرنگار آسوشیتدپرس «برایان هوک» را ضایع کرد جام نیوز  ۱ ساعت پیش

وقتی خبرنگار آسوشیتدپرس «برایان هوک» را ضایع کردبه گزارش جام نیوز،نماینده دولت آمریکا در امور ایران امروز پنجشنبه مدعی شده چیز زیادی از برجام برای حفظ کردن باقی نمانده است.شبکه الجزیره در این باره گزارش داد که «برایان هوک»، نماینده دولت آمریکا در امور ایران روز پنجشنبه به تکرار ادعاهای اثبات‌نشده علیه ایران پرداخت.او در آستانه انتخابات...

افشاگری درباره نقش جاسوس‌های اسرائیلی در ترور «حاج‌قاسم» جام نیوز  ۱ ساعت پیش

افشاگری درباره نقش جاسوس‌های اسرائیلی در ترور «حاج‌قاسم»به گزارش جام نیوز، پایگاه امریکایی "هیل" نزدیک به کنگره، امروز با ارائه جزئیاتی جدید از ترور سپهبد شهید «قاسم سلیمانی»، مشارکت رژیم صهیونیستی در این جنایت را تأیید کرده است. به‌نوشته منبع امریکایی، عملیات ترور، علاوه بر پایش ماهواره‌ای از بالا، نیازمند دریافت اطلاعات...

اصلاح‌طلبان بازنده احتمالی انتخابات مجلس، خیز اصولگرایان برای کنترل تمام قوا آفتاب نیوز  ۱ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : سرویس سیاسی- خبرگزاری بلومبرگ با پیش‌بینی بازگشت محافظه‌کاران به مجلس شورای اسلامی پس از انتخابات پیش رو به پیامدهای این موضوع پرداخته و می‌نویسد: ماه گذشته، استراتژیستی به نام حسن عباسی، تاکتیکی را برای احیای اقتصاد ایران مطرح کرد: یک گروگان امریکایی در هر هفته...

استفاده از پتانسیل استان ها در معرفی فرهنگ و اقتصاد ایران در اکسپو دبی شبستان  ۲ ساعت پیش

استفاده از پتانسیل استان ها در معرفی فرهنگ و اقتصاد ایران در اکسپو دبیبه گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ایران در مراسم فرصت های قم در اکسپو به دعوت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن قم حضور یافت. وی با اشاره به این مطلب که اتاق بازرگانی صنایع...

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا به ریاست جهانگیری برگزار شد شبستان  ۲ ساعت پیش

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا به ریاست جهانگیری برگزار شدبه گزارش خبرگزاری شبستان، شامگاه پنجشنبه (اول اسفند) جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا به ریاست معاون اول رئیس جمهور در ساختمان وزارت بهداشت برگزار شد. در این جلسه وزرای بهداشت درمان و آموزش پزشکی، گردشگری و آموزش و پرورش، رئیس سازمان پدافند غیر عامل ستاد کل نیروهای مسلح، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور،...

سفیر ایران در سوئد استوارنامه خود را تقدیم پادشاه این کشور کرد شبستان  ۲ ساعت پیش

سفیر ایران در سوئد استوارنامه خود را تقدیم پادشاه این کشور کردبه گزارش خبرگزاری شبستان، احمد معصومی فر سفیر جدید ایران در سوئد امروز پنجشنبه در کاخ سلطنتی استکهلم با کارل گوستاو شانزدهم پادشاه این کشور دیدار و استوارنامه خود را در مراسمی که قدمت چند صد ساله دارد، تقدیم کرد.معصومی‌فر سفیر جدید ایران در سوئد روز چهارشنبه پس از ورود به محل ماموریت خود، رونوشت...

تمدید زمان اخذ رای بر اساس اعلام فرمانداران/ تعرفه‌ها به راه‌های صعب العبور هم رسانده شد شبستان  ۲ ساعت پیش

تمدید زمان اخذ رای بر اساس اعلام فرمانداران/ تعرفه‌ها به راه‌های صعب العبور هم رسانده شدبه گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان، جمال عرف امشب (پنجشنبه اول اسفند) در بخش خبری 20 و 30 دقیقه شبکه دو سیما به ارائه توضیحاتی درباره یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اقدامات انجام شده برای برگزاری بهتر این دوره از انتخابات پرداخت و با اشاره به اینکه تدابیر لازم برای انتخابات فردا دیده...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده