تعداد بازدید: ۳۶
تاريخ انتشار: پنج‌شنبه،۳ بهمن ۱۳۹۸
ساعت انتشار: ۰۷:۳۸
"سرزمین خورشید"، "کلبه جنگلی" و "اسنودن" / همراه با فیلم‌های آخر هفته تلویزیون
سرویس سینمایی هنرآنلاین: فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن "زیر همکف 1 و 2"، "حباب"، "هرگز دیر نیست 1و 2"، "تیم ماجراجو"، "تاراج"، "اسنودن"، " طلا"، "سرزمین خورشید"، "شرلوک هلمز 5"، "می تونی منو ببخشی"، "ماهی سیاه کوچولو"، "گوریل سفید"، "کومبا"، "بخندان یا بمیر"، "پلاک"، "زمانی برای ماندن"، "پاندای کونگ فو کار"، "دزدان دریایی که هیچ کار نمی کنند"، "آهوی پیشونی سفید1"، "یاردا"، "هدف پارالکس"، "به کبودی یاس"، "مامور انتقال 2"، "راه بی پایان"، "ترس و لرز"، "یک پلیس و نصفی"، "مامور انتقال3"، "انجمن حمایت" و "کلبه جنگلی"، "راه راه، گورخر مسابقه"، "مستاجر"، "فرانکی عزیز"، "بیلو"، "ارتباط فرانسوی 1"، "مرد خانواده" و "محافظ" پنجشنبه و جمعه 3 و 4 بهمن ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.
شبکه یک سیمافیلم تلویزیونی "زیر همکف" به کارگردانی بهمن گودرزی، پنجشنبه 3 بهمن ساعت 23 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. داستان این فیلم درباره پسری جوان به نام فرید است که در یک دامپزشکی کار می‌کند که قصد دارد ازدواج کند و در حین ازدواجش برای او اتفاقات زیادی می‌افتد. مثلا پدر نامزدش بنا به عللی دخترش را به او نمی‌دهد و.
... بهادر مالکی، هومن شاهی، ویدا جوان و عزت‌الله مهرآوران در این فیلم بازی کرد‌ه‌اند.قسمت دوم فیلم تلویزیونی "زیر همکف" به کارگردانی بهمن گودرزی، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. شبکه دو سیمافیلم تلویزیونی "حباب" به کارگردانی سامان استرکی، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهیم دید: اشکان فوتبالیست خوبی است و قرار است در تیم ملی نونهالان بازی کند ولی یکی از بچه ها به او حسادت می‌کند و روی او خطا می‌کند و باعث می‌شود، اشکان نتواند تیم ملی را همراهی کند. او بسیار عصبانی است و رفتارش تغییر پیدا می‌کند. تا اینکه با پسر بچه‌ای آشنا می‌شود که به طور مادرزاد فلج است ولی توانسته کارهای مختلفی انجام دهد و از توانایی‌های دیگرش به خوبی استفاده کند.
اشکان به همراه او به تماشای تمرین فوتبال تیم ملی می‌رود. یک روز اشکان پاسپورت البرز را پیدا می‌کند و ... امیرحسین عباسی نژاد، سامان ارسطو، متین حیدر نیا، آریا صالحی، علیرضا رضازاده و هستی خان چرلیدر این فیلم بازی کرده‌اند.فیلم سینمایی "هرگز دیر نیست 1" به کارگردانی جاکومو کامپیوتی، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی کلادیو سانتاماریا، نیکل گریمادو و لورنزو گوییدی خواهیم دید: آلبرتو معلم جوانی است که به تازگی از جنگ بازگشته و در شرایط بیکاری و اوضاع نابسامان اجتماعی پس از جنگ ایتالیا، در حالی که با معدل بالایی فارغ التحصیل شده در انتظار دریافت پستی برای تدریس در مدارس است که با بی عدالتی، از حق خود محروم می‌شود.
در همین حین از سوی وزارتخانه آموزش، پستی در یک دارالتادیب نوجوانان به او پیشنهاد می‌شود و او به دلیل نیاز به شغل، آن پست را قبول می‌کند. آلبرتو به محض ورود به مرکز نگهداری جوانان بزهکار متوجه قوانین سفت و سخت آنجا که بی شباهت به زندان نیست، می‌شود به طوری که او را از به همراه داشتن هر گونه وسیله آموزشی برای آموزش دادن به جوانان محروم می‌کنند.
آلبرتو در ابتدا از سوی جوانان طرد و مسخره می‌شود ولی ...فیلم سینمایی "تیم ماجراجو" به کارگردانی آدریا گارسیا و ویکتور مالدونادو، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی ایمانول آریاس، رابرت پترسون، و ناتالیا رودریگوئز آمده است: بچه‌ای به نام تیم که با همسن و سالانش در یک مرکز نگهداری کودکان خردسال زندگی می‌کند.
در پی توپ بازی با دوستانش هنگامی که توپ را شوت می‌کند توپ به داخل زیر زمینی تاریک و مخوف می‌افتد. با افتادن توپ، همبازیانش او را وادار می‌کنند تا هر طور شده توپ را پیدا کرده و با خود بیاورد و این آغاز ماجرای ورود تیم به دنیای خواب و خیالش شده و ...فیلم سینمایی "هرگز دیر نیست 2" به کارگردانی جاکومو کامپیوتی، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 17:15 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان این فیلم با بازی کلادیو سانتاماریا، نیکول گریمادو و لورنزو گوئیدی؛ داستان آموزگار ایتالیایی به نام آلبرتو مانزی است که تدریس خود را از کانون بازپروری جوانان شروع کرده و به دلیل موفقیتی که در آنجا کسب می‌کند، به سمت استاد یاری در دانشکده تعلیم و تربیت برگزیده می‌شود. وی بعد از پنج سال، از آنجا انصراف داده و در مقطع ابتداییِ یک مدرسه شروع به کار می‌کند.
او به دلیل شیوه بدیعی که در کار با دانش آموزان به کار می‌برد، بارها از سوی مدیر مدرسه مورد توبیخ قرار می‌گیرد و ... شبکه سه سیمافیلم سینمایی "تاراج" به کارگردانی ایرج قادری، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهید دید: زینال بندری ـ قاچاقچی سابقه دار تریاک ـ توسط ستوان احمد، رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر، دستگیر و روانه زندان می‌شود.
اما با پرداخت رشوه محکومیت خود را به حبس تقلیل می‌دهد و پس از یک سال به دلیل خوش رفتاری آزاد می‌شود. بار دوم که به زندان می‌افتد تصمیم می‌گیرد ستوان احمد را در دستگیری قاچاقچیان یاری دهد. او با کمک احمد شبکه توزیع تریاک را متفرق می‌کند. دوستی گرمی بین احمد و زینال برقرار می‌شود اما .
.. بهزاد جوانبخش و جمشید هاشم پور در فیلم سینمایی "تاراج" نقش‌آفرینی کرده‌اند.فیلم سینمایی "اسنودن" به کارگردانی الیور استون، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. این فیلم با بازی جوزف گوردن لویت، شایلن وودلی، ملیسا لئو، زا چای کوئینتو و نیکلاس کیج داستان ادوارد جوزف اسنودن است که افشاگر کنونی و کارمند سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی بوده است.
افشاگری‌های ادوارد اسنودن از عملیات عظیم جاسوسی و مراقبت در سطح جهانی و پریزم پرده برداشت. بنا به مدارک اسنودن، این برنامه‌ها که شامل جاسوسی از مردم عادی و شخصیت‌ها در مکالمات تلفنی، ایمیل، استفاده از موتور جستجوی اینترنت و ... در تمام کشورها و بدون رعایت مرزهای سیاسی صورت می‌گیرند، در درجه اول توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده آمریکا به اجرا در می‌آیند که .
..فیلم سینمایی "طلا" به کارگردانی توماس آرسان، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 30 دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی نینا هوس، مارکو ماندیک، لارس رودلف و یوبوهم آمده است: در سال 1998 که تمام مردم در تلاش برای جستجوی طلا هستند، امیلی میر به گروه مهاجران آسمانی که به شمال برای جستجوی طلا، سفر کردند ملحق می‌شود.
او به همراه هفت جوینده طلا که از اتفاقاتی که قرار است برای آنها رخ بدهد هیچ اطلاعی ندارند. آنها بیابان‌ها و جنگل‌های کانادا را با سختی و خستگی زیاد ...فیلم سینمایی "سرزمین خورشید" به کارگردانی احمدرضا درویش، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 14:30 به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. این فیلم روایتی از محاصره یک بیمارستان توسط نیروهای عراقی در خرمشهر است که در این بین با دستور محمد جهان آرا، پزشکان و مجروحان از بیمارستان خارج می‌شوند.
اما این خروج به مرگ و اسارت عده زیادی از آنها می‌انجامد. اما ماجرای این فیلم درباره نجات سرنشینان آمبولانس و عراقی اسیری است که همراه آنها است ... مرحوم خسرو شکیبایی، گلچهره سجادیه، سعید پورصمیمی، محمود پاک نیت، محمدرضا مشاک زاده و محسن زهتاب در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.فیلم سینمایی "شرلوک هلمز 5" به کارگردانی اندری کاوون، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی ایگور پترنکو، آندره پانین، لیانکا گریو و میخائیل بویا رسکی آمده است: شرلوک به همراه واتسون با فردی به نام رجینالد موسگر که از دوستان قدیمیش بوده و مالک یک قلعه بزرگ در اسکاتلند است، دیدار می‌کنند. موسگر آنها را برای شرکت در یک مهمانی خاص به قلعه خود دعوت می‌کند.
در این مراسم ... شبکه چهار سیمافیلم سینمایی "می تونی منو ببخشی" به کارگردانی ماریل هلر، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم با بازی ملیسا مک‌کارتی و ریچارد ای گرانت آمده است: لی نویسنده‌ای که به دلیل نوشتن بیوگرافی برای افراد مشهور شهرت داشته به دلیل رفتار بد و بی ادبی از سوی جامعه ادبی طرد می‌شود.
.. او که برای پرداخت صورتحساب‌های ماهیانه و مخارج زندگی دچار مشکل شده به جعل و کپی کردن نامه‌های نویسندگان مشهور و فروش آنها به مجموعه داران رو می‌آورد اما ...فیلم سینمایی "ماهی سیاه کوچولو" به کارگردانی مجید اسماعیلی، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.
این فیلم در بستر تاریخی دهه شصت و مبارزات چریکی نیروهای چپ در شمال کشور و در قیام آمل روایت می‌شود و درباره یک زن به نام شهرزاد است که معروف به ماهی سیاه کوچولو است و برای انتقام مرگ شوهرش وارد مبارزه شده و حالا با دو شخصیت دیگر آشنا می‌شود و مباحث ایدئولوژیک درباره مبارزه و نقد تفکر چپ و .
.. میان آنها درمی‌گیرد.در این فیلم سینمایی؛ مریلا زارعی، مصطفی زمانی و همایون ارشادی نقش‌آفرینی کرده‌اند. شبکه پنج سیمافیلم سینمایی "گوریل سفید" به کارگردانی اندروژ جی استار، پنج شنبه 3 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان آمده است: اسنو فلک تنها گوریل سفید رنگ دنیاست! او در باغ وحش بیشتر از همه حیوانات مورد توجه قرار می‌گیرد، بچه‌ها او را دوست دارند اما گوریل‌های دیگر نمی‌فهمند که چه چیزی در این موجود عجیب و غریب جالب توجه است.
او با کمک یک پلنگ سیاه و پائولو که دختری کوچک و باهوش است نقشه‌ای برای ملاقات پنهانی با فردی در سیرک می‌کشد که می‌تواند به او کمک کند تا به یک گوریل عادی تبدیل شود اما...انیمیشن سینمایی "کومبا" به کارگردانی آنتونی سیلورست,ن، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 9 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
داستان این انیمیشن در مورد گورخری است که به شکل نصفه، راه راه است. قبیله او کمبود بارش باران را به گردن او انداخته و او هم به همین خاطر، دنبال نصفه دیگر راه راه‌های بدن خود می‌گردد. وی در این راه اعتماد به نفس و جرئت خاصی پیدا می‌کند تا ....فیلم سینمایی "بخندان یا بمیر" به کارگردانی هیکی کوچانپا، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی مارتی سوئو سالو، جانی ولانن و لینا پویستی خواهیم دید: لوک از دایره مبارزه با مفاسد اقتصادی است و با همکارانش تمام تلاشش را می‎‌کند ولی ناگهان به اتهام رشوه از کارش معلق می‌شود او متوجه می‌شود که کسانی که واقعا رشوه می‌گیرند و کارهای خلاف انجام می‌دهند می‌خواهند او را از کارش دور کنند تا راحت‌تر بتوانند به کارهای خلافشان رسیدگی کنند و تصمیم می‌گیرد که هر طور شده دست آنها را رو کند که .
.. شبکه شمافیلم تلویزیونی "پلاک" به کارگردانی حسین تبریزی، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم درباره مهندس امانی مجری ساخت سد کارون چهار است. او به مهندسان زیر مجموعه خود اطمینان کامل دارد، به همین خاطر با بهره‌برداری پیش از موعد از این سد و به کار انداختن نیروگاه موافقت می‌کند.
این مسئله موجب به وجود آمدن مخالفت‌هایی از سوی برخی مدیران داخلی و همچنین ناظران و مشاوران خارجی پروژه می‌شود، اما ... در این فیلم تلویزیونی؛ جعفر دهقان، شهرام ابراهیمی، اکبر دانیالی، مصطفی عبدالمحمدی، داود شیر علی، میر طاهر مظلومی و مرحوم حسن جوهرچی هنرنمایی کرده‌اند.فیلم تلویزیونی "زمانی برای ماندن" به کارگردانی محمد دستگردی، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان آمده است: عطیه به جرم پخش اعلامیه‌ امام خمینی توسط نیروهای ساواک دستگیر می‌شود. افسر هومن، همسایه سابق عطیه که خواستگار سابق او بوده است مسئول بازجویی از عطیه می‌شود و کمک می‌کند تا عطیه فرار کند. پس از آن نیز خود تصمیم می‌گیرد همراه عطیه فرار کرده و از مرز خارج شوند اما .
.. عبدالرضا اکبری، فلور نظری، علیرضا اوسیوند، حسین خانی بیک و نسرین مقانلو در فیلم تلویزیونی "زمانی برای ماندن" هنرنمایی کرده‌اند. شبکه کودکانیمیشن سینمایی "پاندای کونگ فو کار" به کارگردانی جنیفر یو نلسون و آلساندرو کارلونی، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: پو، پاندای کونگ‌فوکار در پی ماجراجویی‌هایش، این بار به سرزمین پانداها می‌رسد. او همزمان که خود تجربیات خوبی به دست آورده و چیزهای زیادی از اطرافیانش یاد می‌گیرد، شروع به آموزش آنچه قبلاً آموخته به سایرین می‌کند. آنها می‌آموزند که اژدهای سلحشور از انرژی مثبتی تشکیل می‌شود که دوستان، شاگردان و اعضای خانواده به یکدیگر می‌بخشند و می‌تواند با هر بدی و پلیدی مبارزه کند.
..فیلم سینمایی "دزدان دریایی که هیچ کار نمی‌کنند" به کارگردانی مایک ناراکی، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: دزدان دریایی به کشتیِ یک پرنس حمله می‌کنند. خواهرش برای کمک به او، یک گوی طلایی را که از پدرشان به ارث رسیده، به مأموریت می‌فرستد.
گوی طلایی در یک سفر زمانی، به سراغ چند خدمتکار رستوران به نام‌های جورج، الیوت و سدویگ می‌رود و آنها را که به شکلی تصادفی باعث خرابی قسمتی از رستوران شده و اخراج شده‌اند و ... شبکه امیدفیلم سینمایی "آهوی پیشونی سفید 1" به کارگردانی سیدجواد هاشمی، پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.
در این فیلم خواهیم دید: آهوی پیشونی سفید که به همراه پدر خود در جنگل زندگی می کند از دست بداخلاقی های پدر به ستوه آمده و تصمیم می گیرد به همراه عجوزه به شهر آرزوها سفر کند. با دور شدن از خانه و خانواده ماجراهایی پیش می آید و ...امین حیایی، محمدرضا شریفی‌ نیا، امین زندگانی، نیلوفر خوش خلق، نادر سلیمانی، علی اوسیوند، هومن حاجی‌عبدالهی، امیر غفارمنش، گوهر خیراندیش، سید جواد هاشمی و ترلان پروانه در فیلم سینمایی "آهوی پیشونی سفید 1" هنرنمایی کرده‌اند.
فیلم سینمایی "یاردا" به کارگردانی فریدون نجفی، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 18از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: یاردا اسبی است که پسر بچه ای به نام آشو آن را از شوهر خاله اش به امانت گرفته تا در مسابقه اسب سواری شرکت کند اما چند روز قبل از مسابقات، اسب گم می شود و ...محمدرضا عالیور، امیر رضا فرامرزی، یوشع سلیمانی و سمیرا پرویزی در فیلم تلویزیونی "یاردا" هنرنمایی کرده‌اند.
شبکه افقفیلم سینمایی "هدف پارالکس" به کارگردانی آلن جی پاکولا، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد. داستان این فیلم با بازی وارن بیتی، هوم کرونین، ویلیام دنیلز و پاولا پرنتیس؛ ماجرای تحقیقات مخفیانه یک خبرنگار در یک سازمان مخفی به نام سازمان پارالکس را بازگو می‌کند که در حوزه ترور‌های سیاسی فعالیت می‌کند.
فیلم سینمایی "به کبودی یاس" به کارگردانی جواد اردکانی، جمعه 4 بهمن ماه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: برونسی فرمانده‌ای است که لحظه‌ای در اصول خود تردید نمی‌کند، برونسی از جبهه به شهر می‌آید تا همرزمان عملیات خیبر را جمع و جور کرده تا برای عملیات بدر به جبهه بروند، اما هر یک از آن‌ها مسائلی دارند که برونسی باید حل کند.
.. محمد تقی‌نژاد، علی بکانیان، حسین چودن و سعید، ولی زاده در فیلم سینمایی "به کبودی یاس" ایفای نقش کرده‌اند. شبکه نمایشفیلم‌های سینمایی و تلویزیونی "مامور انتقال 2"، "راه بی پایان" به کارگردانی جواد ارشاد، "ترس و لرز"، "یک پلیس و نصفی"، "مامور انتقال3"، "انجمن حمایت" و "کلبه جنگلی" پنجشنبه 3 بهمن ماه ساعت 11، 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.
فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی "راه راه، گورخر مسابقه"، "مستاجر" به کارگردانی رحیم رحیمی پور، "فرانکی عزیز"، "بیلو"، "ارتباط فرانسوی 1"، "مرد خانواده" و "محافظ" جمعه 4 بهمن ماه ساعت 11، 13، 15، 17، 19، 21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

ادامه

کد خبر: 1179976  |  ادامه: هنر آنلاین
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:
- اخبار فرهنگی - به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «زیر همکف 1 و 2»، «حباب»، «هرگز دیر نیست 1و 2»، «تیم ماجراجو»، «تاراج»، «اسنودن»، « طلا»، «سرزمین خورشید»، «شرلوک هلمز 5»، «می تونی منو ببخشی»، «ماهی سیاه کوچولو»، «گوریل سفید»، «کومبا»، «بخندان یا بمیر»،...
به گزارش مرور نیوز، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تیر باران»، «شرلوک هلمز ۴»، «شاه خاموش»، «مسیر ایرلندی»، «کومبا»، «داستان سامرا»، «قلبی به اندازه یک شهر»، «تشریفات»، «رگبار (معمای...
- اخبار فرهنگی - به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تشریفات»، «رگبار (معمای شاه)»، «گذر»، «حانیه»، «دخترکی جسور»، «مهر سکوت»، «شیلات»، «لونه شغال»، «ضارب»، «تیر باران»، «شرلوک هلمز 4»، «شاه خاموش»، «مسیر ایرلندی»، «کومبا»، «داستان سامرا»، «قلبی به اندازه...
سرویس سینمایی هنرآنلاین: فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن "تشریفات"، "رگبار (معمای شاه)"، "گذر"، "حانیه"، "دخترکی جسور"، "مهر سکوت"، "شیلات"، "لونه شغال"، "ضارب"، "تیر باران"، "شرلوک...
شبکه‌های مختلف سیما فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی را برای پخش در نظر گرفته‌اند که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به «خیلی دور، خیلی نزدیک»، «بوی پیراهن یوسف»، «راه آبی ابریشم» و «متولد ۶۵» اشاره کرد. فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «خیلی دور، خیلی نزدیک»، «امیرکبیر»، «نشانه ها»، «ستارگان...
سرویس سینمایی هنرآنلاین: فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن "خیلی دور، خیلی نزدیک"، "امیرکبیر"، "نشانه‌ها"، "ستارگان خاک"، "مقاومت"، "ابوزینب"، "با من حرف بزن"، "تسخیر کوهستان ببر"، "طلا"،...
- اخبار فرهنگی - به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «خیلی دور، خیلی نزدیک»، «امیرکبیر»، «نشانه ها»، «ستارگان خاک»، «مقاومت»، «ابوزینب»، «با من حرف بزن»، «تسخیر کوهستان ببر»، «طلا»، «شرلوک هولمز 3»، «اجلاس»، «بازی سیاست»، «داستان سامرا»، «فوتبال دستی»، «هیام»،...
در روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ دی ماه با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما همراه باشید.به گزارش فارس، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «حس ششم»، «پرستار»، «شهر پرنده ها»، «هوگو»، «روز وارونه»، «مهر سکوت»، «همسر»، «ایکس ری»، «دوندگان»، «بروسلی جنگجو»، «شرلوک هلمز ۳»، «پول همه دنیا»،...
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «حس ششم»، «پرستار»، «شهر پرنده ها»، «هوگو»، «روز وارونه»، «مهر سکوت»، «همسر»، «ایکس ری»، «دوندگان»، «بروسلی جنگجو»، «شرلوک هلمز ۳»، «پول همه دنیا»، «می تونی منو ببخشی»، «فوتبال دستی»، «قهرمانی به نام کوآلا»، «قلبی به اندازه یک شهر»، «سنگ اول»، «خاطره بازی»،...
سرویس سینمایی هنرآنلاین: فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن "حس ششم"، "پرستار"، "شهر پرنده‌ها"، "هوگو"، "روز وارونه"، "مهر سکوت"، "همسر"، "ایکس ری"، "دوندگان"، "بروسلی جنگجو"، "شرلوک...

آخرین خبرهای ادب و هنر

پرسه موسیقی ما  ۱ ساعت پیش

ویدیوها سهیل مهرزادگان پرسه ...

نامزدهای آلبوم برگزیده موسیقی پاپ در سال 97 موسیقی ما  ۴ ساعت پیش

ویدیوها سایت موسیقی ما نامزدهای آلبوم برگزیده موسیقی پاپ در سال 97 ...

هنرنمایی تیدا و ستاره قطبی در شب آخر موسیقی بانوان در جشنواره فجر هنر آنلاین  ۱۳ ساعت پیش

هنرنمایی تیدا و ستاره قطبی در شب آخر موسیقی بانوان در جشنواره فجر سرویس موسیقی هنرآنلاین: در نخستین سئانس چهارشنبه 30 بهمن‌ماه گروه تیدا به سرپرستی ترگل خلیفی و خوانندگی فایضه کامیاب روی صحنه رفت.پس از خاموش شدن چراغ‌های سالن و پخش تیزر، اعضای گروه در میان تشویق حضار وارد شدند. هر یک از نوازندگان ساز خود را به دست گرفتند و بعد از مطمئن شدن از کوک...

مروری بر چارسوی هنر / از آثار فیگوراتیو، طبیعت گرایانه و آبستره تا نگارگری و خوشنویسی در چارسوی... هنر آنلاین  ۱۸ ساعت پیش

مروری بر چارسوی هنر / از آثار فیگوراتیو، طبیعت گرایانه و آبستره تا نگارگری و خوشنویسی در چارسوی هنر به گزارش هنرآنلاین، در این بخش که با هدف رونق بازار هنر از سال گذشته آغاز به کار کرده است، بیشتر آثار برای فروش ارائه می‌شوند اما تعدادی از گالری‌ها نیز تنها به نمایش آثار هنرمندان خود پرداخته‌اند.غرفه گالری هگمتانه همدان با آثار نگارگری، خوشنویسی و نقاشی در این دوره از جشنواره...

عاشقان موسیقی ما  ۱۹ ساعت پیش

ویدیوها پویا سرایی عاشقان عاشقان...

لیلی موسیقی ما  ۱۹ ساعت پیش

ویدیوها نوید نوروزی لیلی لیلی...

اهدای گواهی درجه یک هنری به چهار هنرمند سیستان و بلوچستان هنر آنلاین  ۱۹ ساعت پیش

اهدای گواهی درجه یک هنری به چهار هنرمند سیستان و بلوچستان سرویس موسیقی هنرآنلاین: در شب موسیقی سیستان و بلوچستان که چهارشنبه‌شب در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد، حبیب‌الله قادر آتشگر (نوازنده دونلی و سرنا)، برکت شکل‌زهی (نوازنده قیچک)، خداداد شکل زهی (نوازنده قیچک) و محمد نور محب‌زهی (نوازنده و سازنده قیچک) از شورای ارزشیابی هنرمندان...

انتشار کتابی براساس سخنان و نوشته‌های کانتور هنر آنلاین  ۱۹ ساعت پیش

انتشار کتابی براساس سخنان و نوشته‌های کانتور سرویس فرهنگ و ادبیات هنرآنلاین: این کتاب با مقدمه ژان پییر تیبودا و یادداشت مترجم فرانسوی کتاب ماری- ترز ویدو- ژوسکا آغاز می‌شود و با عناوین "زیست نوشت من"، "صندلی و داستان آن"، "ماشین ویرانی"، "راه من به سوی تئاتر مرگ" "سخن گفتن از خود به عنوان...

یاد شهید سردار سلیمانی در دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر با خلق زنده اثر هنر آنلاین  ۱۹ ساعت پیش

یاد شهید سردار سلیمانی در دوازدهمین جشنواره تجسمی فجر با خلق زنده اثر به گزارش هنرآنلاین، در دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، بخشی ویژه برای سردار شهید قاسم سلیمانی وجود دارد که علاوه بر رونمایی از اثر حسن روح‌الامین در این بخش، یک پرتره و یک سردیس از این شهید پیش چشمان مخاطبان قرار گرفته است که توسط هنرمندان آن - عباس برزگر گنجی و علی لوایی-در طول برگزاری...

طرز تهیه چای ماسالا ایران کوک  ۱۹ ساعت پیش

طرز تهیه چای ماسالاصدها نوع چای و دمنوش در سراسر دنیا وجود داره که ما فقط تعداد محدودی از اون ها رو می شناسیم. از اونجا که چای نوشیدنی مورد علاقه ی همه است، حتما شما هم دنبال چای و دمنوش های خاص هستید تا آن ها را درست کنید و از نوشیدنشون لذت ببرید. شاید بارها اسم چای ماسالا رو شنیده باشید ولی ندونید دقیقا چیه و چطور درست...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده