تعداد بازدید: ۲۷
تاريخ انتشار: جمعه،۸ شهریور ۱۳۹۸
ساعت انتشار: ۱۵:۲۰
مواد غذایی که سریع لاغرتان می کنند
بهترین مواد غذایی لاغر کننده و چربی سوزهیچ غذایی نمی تواند به تنهایی چربی سوزی را انجام دهد تا زمانی که فرد میزان مصرفی کالری را پایین نیاورد. در هر حالت برای رژیم باید میزان غذای مصرفی را کاهش دهید و در کنار این رژیم غذایی می توانید موادی را مصرف کنید که باعث چربی سوزی می شود.از طرفی باید دقت کنید که غذاهایی را مصرف کنید تا انرژی شما را از بین نبرد و بتوانید متابولیسم کافی نیز داشته باشید که در این قسمت از تناسب اندام نمناک تعدادی از این غذا ها و مواد موثر را برای چربی سوزی نام برده ایم.40 مواد غذایی لاغر کننده سریع را بشناسید1. فلفل کاینآیا می دانستید که بین ادویه های تند و چربی سوزی ارتباط مستقیم برقرار است؟ مصرف روزانه یکی از انواع فلفل ها می تواند چربی سوزی را مخصوصا در قسمت شکم سرعت ببخشد و توانایی بدن را برای تبدیل غذا به انرژی افزایش دهد و همچنین می تواند به طور طبیعی اشتهای شما را کاهش دهد و افرادی که از این نوع فلفل ها همراه با غذا استفاده می کنند، 200 کالری بیشتر می سوزانند.
2. خمیر یا سس آووکادویک قاشق از این خمیر می تواند یکی از موثر ترین مواد برای چربی سوزی باشد و از طرفی جلوی اشتهای بالا را بگیرد و این ماده تاثیر زیادی در کاهش هورمون کورتیزول دارند که هورمون استرس است و کاهش این هورمون جلوی اشتهای بیش از حد فرد را می گیرد و در نتیجه او را لاغر می کند.3. جو دو سرکربن ها دشمن ما نیستند. غلات کامل نیز همینطور. مصرف غلات کامل در روز می تواند حدود 10 درصد از چربی های بدن را از بین ببرد و کالری این مواد نیز مثل جو دو سر از غذا های فرآوری شده بسیار کم تر است و فیبر بالای موجود در غلات کامل در عین چربی سوزی، انرژی را از شما نمی گیرد.4. سالمون وحشیپروتیین عضله سازی می کند و باعث جایگزین شدن برای چربی می شود و هرچقدر که عضله ببشتری داشته باشید، در نتیجه چربی کمتری دارید و ماهی نیز یکی از منابع غنی پروتئین است.ماهی وحشی نیز علاوه بر پروتئین حاوی چربی امگا 3 می باشد و باعث کاهش وزن و چربی سوزی خواهد شد .5. سیب زمینی شیرینکربن های ساده آرام تر هضم می شوند و باعث می شود شما احساس سیری بیشتری داشته باشید و انرژی شما در طولانی مدت تامین شود.سیب زمینی ها حاوی کاروتنویید و آنتی اکسیدان ها است که قند خون را متعادل می کند و این اتفاق سبب می شود که کالری های مصرفی به انرژی تبدیل شوند.6. چای سفیدچای سفید از هر نوع چای دیگری چربی سوزی بالاتری دارد و این ماده از روش های مختلفی برای چربی سوزی استفاده می کند که یکی از آن ها افزایش متابولیسم است.7. شکلات تلخاگر به دنبال راهی برای چربی سوزی هستید، حتما از شکلات تلخ استفاده کنید.اسید چربی که در شکلات تلخ وجود دارد بدن را به چربی سوزی دعوت می کند و سوخت و ساز بدن را بالا می برد. حتما از شکلات بالای 70 درصد استفاده کنید که بیشترین میزان آنتی اکسیدان را دارد.8. تمشک هاتمشک ها غنی از آنتی اکسیدان ها هستند که به از بین بردن چربی در قسمت شکم کمک می کند.این مواد همچنین قادر است که عضله سازی را در بدن افزایش دهد و می تواند جایگزین چربی شود و افرادی که روزانه تمشک مصرف می کنند، حدود 73 درصد چربی کمتری نسبت به سایر افراد دارند.9. تخم مرغتخم مرغ را می توانید به هر روشی از جمله آب پز، نیمرو یا هر نوع دیگری مصرف کنید. در مطلب خواص تخم مرغ در نمناک گفتیم که تخم مرغ یکی از بهترین منابع کولین می باشد که مهم ترین ماده چربی سوز بین مواد غذایی است و از طرفی تخم مرغ منبع سرشاری از پروتئین است که مصرف آن در صبحانه، چربی سوزی و عضله سازی را بالا می برد.
10. لوبیا سیاهلوبیا سیاه معمولا هضم ارامی دارد و این ماده قادر است که باکتری ها را در دهان و لثه از بین ببرد. علاوه بر این به دلیل مغذی بودن این ماده، مدت زیادی با مصرف لوبیاه سیاه می توان سیر بود.مصرف لوبیا سیاه به مدت پنج سال می تواند حدود 3.7 درصد چربی بدن را از بین ببرد.11. گوجه فرنگی خشک شدهمیوه های قرمز از جمله گوجه فرنگی قادر است که دی.ان.ای ها را فعال کند تا شروع به سوزاندن چربی کنند و گوجه های خشک شده حاوی بتاکاروتن و آنتی اکسیدان هستند که برای ذخایر چربی در بدن نوعی دشمن محسوب می شود.12. گریپ فروتهر تکه از گریپ فروت که به سالاد خود اضافه می کنید، توانایی چربی سوزی بدن را بالا می برد.این ماده بیشتر روی چربی های پهلو تمرکز می کند و فقط کافیست که شش ماه به مصرف این ماده بپردازید و بعد از مدتی خواهید دید که خود به خود میل زیاد شما به مصرف غذا کاهش پیدا کرده است و کم اشتها شده اید.13. کوینولااین نوع غلات قدیمی به از بین بردن چربی های اطراف شکم کمک می کند.کوینولا حاوی پروتئین است که می تواند عضله را تقویت کند و چربی بسوزاند و این ماده همچنین از کلسترول بالا و قند خون بالا جلوگیری می کند .14. روغن نارگیلاین روغن برای لاغری معجزه می کند و در واقع تنها چربی است که شما را به جای چاق کردن، لاغر می کند. این ماده لیپیدها و چربی های اطراف شکم را بیش از همه مورد هدف قرار می دهد و طبق ازمایش انجام شده، افرادی که روغن نارگیل را جایگزین روغن های دیگر می کنند، دور کمر کوچک تری دارند.15. بادامبادام جزء چربی سوز ها با مصرف راحت و در دسترس هستند.این مواد را می توانید در یک بسته بریزید و هرجا که خواستید مصرف کنید.بادام ها قادرند که BMI فرد را به طور کلی کاهش دهند و این ماده به ورزشکاران برای ساخت عضلات قوی تر نیز توصیه می شود.16. سرکه سیبسرکه سیب سرشار از استیک اسید می باشد که می تواند هضم مواد غذایی را بهبود ببخشد و قند خون را نیز کاهش دهد.مطالعات نشان می دهد که این ماده علاوه بر کاهش قند خون به شدت در چربی سوزی موثر است .17. آب لیمواز این ماده ارزان قیمت چشم پوشی نکنید.این مایع یکی از جادویی ترین مواد برای چربی سوزی می باشد و هرچقدر بیشتر مصرف شود، قادر است که کالری های غیر ضروری را بسوزاند . آب معمولی برای بالا بردن متابولیسم بدن نیاز است اما برای تاثیر و عملکرد بیشتر متایولیسم، کافی است که مقداری لیمو به آن اضافه کنید.18. سیب زمینی خنکسیب زمینی آبپز را می توان جزء سیر کننده ترین غذاهای موجود معرفی کرد.می توانید برای چربی سوزی بیشتر سیب زمینی پخته را در سالاد مصرف کنید و البته باید اجازه دهید که سیب زمینی در یخچال سرد شود و بعد در سالاد بریزید.19. ماست یونانیاین ماست را می تو انید جداگانه مصرف کنید یا این که آن را در اسموتی بریزید.ماست یونانی بهترین ماده برای مصرف بعد از ریکاوری می باشد و مصرف 20 گرم از این ماده در روز به عضله سازی کمک می کند و ماست یونانی حاوی کلسیم و ویتامین D است که کورتیزول را خاموش می کند که هورمون استرس می باشد و همین امر باعث از بین بردن چربی در قسمت شکم می شود.20. اسفناجسبزیجات سبز حاوی موادی مثل آهن، ویتامین A و فولات است.همچنین این ماده می تواند اشتهای فرد را کاهش دهد و به چربی سوزی و کالری سوزی او کمک کند. مصرف اسفناج به مدت سه ماه می تواند میل شما را به غذا تا 25 درصد کاهش دهد.
21. دارچیندارچین یکی از ادویه های بسیار گرم است که متابولیسم را بالا می برد و این ماده همچنین حاوی آنتی اکسیدان های قوی است که به آن پلی فنول می گویند و همچنین حساسیت به انسولین را بالا می برد. همانطور که ورزش و تناسب اندام نمناک اشاره می کند این ماده به حدی چربی دور شکم را از بین می برد که ادویه های دیگر قادر به انجام این کار نیستند.22. تن ماهیتن ماهی منبع غنی از پروتئین است و این ماده در عضله سازی فرد نقش بسیار مهمی دارد.مطمئن باشید که بعد از مصرف این ماده در مدت مشخص، دوستانتان از شما خواهند پرسید که با مصرف چه ماده ای دور کمر خود را باریک کرده اید.23. دانه کدو تنبلدانه کدو تنبل سرشار از منیزیم است و باید مزه بد آن را تحمل کنید .این ماده انرژی زیادی را در بدن ذخیره می کند و لیپولیز را افزایش می دهد و می تواند 100 درصد نیاز شما به منیزیم را تامین کند.24. گل کلمسبزیجاتی مثل گل کلم نسبت به گروه های غذایی دیگر در لاغر کردن فرد به طور کلی تاثیر بیشتری دارند و به این معنا که برای هضم آن ها کالری بیشتری مصرف می شود.25. برنج سیاهبرنج سیاه را می توان جزء ارزان ارین منبع آنتی اکسیدان معرفی کرد و در واقع میزان آنتی اکسیدان این ماده از یک قاشق تمشک ابی بیشتر است و حاوی فیبر بالا، ویتامین E و قند پایین می باشد.26. اسپاگتی و کوفته قلقلیاین دو ماده حاوی کربوهیدرات و پروتیین هستند .کربوهیدرات ها تاثیر بسیار زیادی بر روی کاهش سطح لپتین در بدن دارند و پروتیین نیز می تواند فرد را در طولانی مدت سیر نگه دارد و به همین دلیل فرد با کاهش اشتها لاغر تر می شود، علاوه بر اینکه انرژی خود را از دست نمی دهد.27. کره بادام زمینیشاید باورتان نشود اما این ماده قادر است که چربی های شکم فرد را از بین ببرد .همچنین می تواند سطح کلسترول را نیز پایین نگه دارد و پروتئین های این ماده در بدن به آمینواسید می شکنند و سرعت هضم را بالا می برد و از طرفی به کاهش اشتهای فرد کمک می کند.28. سیرگاهی اوقات بهتر است برای به هدف رسیدن، کارهای سختی را تحمل کنید .مثلا برای رهایی از چاقی باید بوی بد سیر را تحمل کنید و مطمئنا از نتیجه آن پشیمان نخواهید شد.این ماده حتی برای کاهش وزن در حیوانات نیز استفاده می شود و تاثیر زیادی در مبارزه با میکروب های بدن دارد.29. روغن زیتونروعن زیتون خودش نوعی چربی است اما چربی درون آن کاملا سالم است و به طرز عجیبی چاقی را کاهش می دهد و این ماده ار تولید دو آنزیم جلوگیری می کند که باعث چاقی می شود :COX1 و COX2.30. چای سبزبسیاری از چای ها می توانند متابولیسم را افزایش دهند .چای سیاه نیز قادر به این کار است اما اگر می خواهید که چربی سوزی شما سرعت بالایی داشته باشد، می توانید از چای سبز استفاده کنید و اگر این چای را همراه با ورزش و تمرین مصرف کنید، چربی سوزی شما تا حد زیادی بالاتر می رود.
31. پنیر کاتیجهمزمان که رژیم خود را پیش می برید و کاهش وزن دارید، باید به خواب خود نیز دقت کنید باید تغذیه خود را طوری تنظیم کنید که قبل از خواب هم چربی سوزی داشته باشید .پنیر کاتیج یکی لز همین مواد است که به چربی سوزی کمک می کند و می توانید آن را قبل از خواب مصرف کنید.32. زردچوبهزردچوبه یکی از بزرگ ترین مبارزها در برابر چربی می باشد .در واقع بسیاری از افراد که برای لاغری تمرین می کنند، از این ماده و مکمل آن برای چربی سوزی استفاده می کنند و وجود ماده فعال کورکامین در زردچوبه عمل چربی سوزی را سبب می شود.33. کرفسکرفس یکی از سبزی های کم کالری است که هر ساقه متوسط آن تنها شش کالری انرژی در خود ذخیره دارد. یک فنجان پر از کرفس یک سوم از نیاز روزانه بدن تان به ویتامین K، A، فیبرهای غذایی، فولات و پتاسیم را برآورده می سازد.34. خیارخیار صیفی سبزی است که شما را شاداب می کند و از مقادیر بسیار زیادی آب تشکیل شده و مملو از ویتامین K وC، پتاسیم و ترکیبی به نام سیلیکاست که برای اتصال بین بافت هایی مانند عضلات، تاندون ها، رباط ها و استخوان ها، نقشی مهمی دارد. اگر در رژیم غذایی تان گرسنه شدید، می توانید خیار مصرف کنید.35. قارچقارچ از مواد غذایی فوق العاده ای است که می توانید آن را به صورت خام یا پخته مصرف کنید . هنگام هضم قارچ در بدن، موادی ترشح می شود که سبب افزایش سطح ایمنی بدن شده و داروی ضد سرطان طبیعی است. مصرف قارچ به افزایش سوخت و ساز بدن کمک می کند و یک ماده مهم در رژیم های لاغری به شمار می رود.36. مرکباتپرتقال، نارنگی و گریپ فروت سرشار از ویتامین C هستند؛ پس از خوردن آنها غافل نشویدزیرا افرادی که روزانه مقادیر بیشتری از ویتامین C مصرف می کنند، کمر و پشت باریک تری دارند. افرادی که میزان بیشتری ویتامین ث دریافت می کنند، هنگام ورزش های هوازی 25 درصد بیش از دیگران چربی می سوزانند.37. سیبکسی که هر روز سیب می خورد، چاقی از او دور می شود. پوست سیب سرشار از فیبرهایی است که سبب افزایش سوخت و ساز بدن شده و به تناسب اندام منتهی می شود. پوست سیب حاوی مقادیری اسید اورسولیک است که موجب جلوگیری از چربی در بدن می شود پس روزی یک سیب را با پوست بخورید تا تناسب اندام خوبی داشته باشید.38. کدو سبزکدو سبز مملو از انواع ویتامین های مفید بدن و فیبرهای غذایی است کهبه تناسب اندام کمک فراوانی می کند. کدوی سبز تابستانی نصف کدوی سبزی که در زمستان کشت می شود، کالری در خود ذخیره می کند، پس در تابستان با خوردن خوراک کدو سبز ، نگران کالری اضافی نباشید.39. هندوانههندوانه سرشار از آرژینین و دیگر اسید آمینه هاست که در کاهش وزن تاثیر فراوان دارد.40. کلم بروکلیکلم بروکلی پر از فیبرهای غذایی و ویتامین C است . یک فنجان کلم بروکلی می تواند نیاز روزانه به این ویتامین های کلیدی را برآورده سازد پس در فصول گرم سال که به مرکبات دسترسی ندارید ، کلم بروکلی مصرف کنید.بهترین و قوی ترین مواد غذایی لاغر کننده دنیا را بشناسید
ادامه

کلمات کلیدی:
کد خبر: 846285  |  ادامه: نمناک
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:
سیستم ایمنی بدن، از ما در برابر عفونت‌ها و بیماری‌هایی مانند سرماخوردگی و آنفلوانزا محافظت می‌کند و نقش مهمی در جلوگیری از بروز آلرژی‌ها و انواع سرطان دارد. سیستم ایمنی بدن به منظور عملکرد صحیح به چند دسته از مواد مغذی نیاز دارد که می‌توانید آنها را از طریق رژیم‌ غذایی روزانه‌ دریافت کنید. این مواد مغذی...
روش های لاغری و کاهش وزن بدون رژیم و تغییرات سختلاغری و تناسب اندام یکی از آرزوهایی است که عده زیادی از مردم می خواهند به آن برسند، اما لاغر شدن سخت است و احتیاج به رژیم غذایی و ورزش دارد. راههای لاغری بدون رژیم را در ادامه این بخش از تناسب اندام نمناک به شما می آموزیم. کاهش وزن سریع بدون رژیم سخت17...
نکات و قوانین انتخاب صبحانه مناسب برای موفقیت در برنامه کاهش وزنخوردن یک صبحانه با کیفیت هر روز صبح ، کلید حفظ وزن است. در حالی که باید با سایر عادات خوب همراه باشد، اولین وعده غذایی روز یک فاکتور تعیین کننده در نحوه متابولیسم در ساعات بعد است. غذایی که صبحانه می خورید همان چیزی هستند که بدن به عنوان...
بهترین رژیم لاغری سریع و اصولی در 5 روزرژیم لاغری و تناسب اندام شما شامل چه مواردی است؟ چه میزان بخور نخور در برنامه غذایی تان گنجانده اید؟ اصلا شما با این برنامه های گوناگون غذایی به نتیجه رسیده اید ؟قوانین را مو به مو اجرا می کنید , سبزیجات و کالری سوزهای طبیعی هم به اندازه مصرف میکنید ولی آیا می دانید...
▫ رد پای رژیم سالم در زندگی شما  بهداشت نیوز - علمي
رد پای رژیم سالم در زندگی شما تغذیه خوب یعنی محدود کردن دریافت کالری از طریق شیرینی ها، غذاهای فوری و ... و انتخاب میزان کافی از میوه ها و سبزیجات، پروتئین ها، دانه های کامل، حبوبات، آجیل و چربی های سالم. ...
▫ کدام غذاها ویتامین c دارند؟  بهداشت نیوز - علمي
کدام غذاها ویتامین c دارند؟ ویتامین C قدرت آنتی اکسیدانیِ قابل توجهی دارد و ضروری‌ترین ویتامین برای پیشگیری از سرماخوردگی محسوب می‌شود به گزارش بهداشت نیوز: در این مقاله شما را با مواد غذایی...
مضرات چای سبز و خوردن آن قبل از خواب نوشیدن چای سبز را عاملی برای جلوگیری از ابتلا به سرطان می‌دانند. به گزارش بهداشت نیوز: نوشیدن چای سبز را عاملی برای جلوگیری از ابتلا به سرطان می‌دانند،...
10 رد پای سلامتیِ رژیم غذایی سالم در زندگی تغذیه خوب یعنی محدود کردن دریافت کالری از طریق شیرینی ها، غذاهای فوری و ... و انتخاب میزان کافی از میوه ها و سبزیجات، پروتئین ها، دانه های کامل، حبوبات، آجیل و چربی های سالم....
سلامت نیوز:تغذیه خوب یعنی محدود کردن دریافت کالری از طریق شیرینی ها، غذاهای فوری و ... و انتخاب میزان کافی از میوه ها و سبزیجات، پروتئین ها، دانه های کامل، حبوبات، آجیل و چربی های سالم.به گزارش سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت،پیروی از یک دستور غذایی سالم، همراه با 10 علامت مشخص در بدن است:موهای قوی و...
کاهش وزن فوق العاده با رژیم لاغری متفاوت به نام رژیم نظامیرژیم لاغری شما شامل چه مواد غذایی است؟ یک برنامه غذایی درست و اصولی برای کاهش وزن سریع در ناحیه شکم و پهلو داشته باشید تا در کنار لاغر شدن و تناسب اندام سلامت بدنتان را نیز حفظ کنید. رژیم نظامی در حال حاضر یکی از محبوب ترین رژیم های غذایی است...

آخرین خبرهای ورزشي

صدور آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال/ رحمتی به دلیل نشر اکاذیب توبیخ شد مرور نیوز  ۴۲ دقیقه پیش

صدور آرای جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال/ رحمتی به دلیل نشر اکاذیب توبیخ شدبه گزارش مرور نیوز به نقل از فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را صادر کرد. مسابقه تیم‌های فوتسال ملی حفاری ایران و مس سونگون در تاریخ ۲۶ دی ماه برگزار و از سوی مصطفی طیبی، بازیکن تیم مس سونگون تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور بازی رخ داد که منجر به اخراج او شد. طیبی ۲ جلسه...

نتیجه بازی السد و سپاهان/ السد 3 سپاهان 0 مرور نیوز  ۴۲ دقیقه پیش

نتیجه بازی السد و سپاهان/ السد 3 سپاهان 0به گزارش مرور نیوز، تیم های فوتبال السد و سپاهان در چارچوب رقابت های هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه 29 بهمن 98 از ساعت 19:05 به وقت تهران به مصاف هم رفتند و در نهایت این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود السد به پایان رسید.گل‌های السد را در این دیدار اکرم عفیف در دقیقه ۵۱ و حسن الهیدوس در دقایق...

واکنش متفاوت مورینیو به طغیان دله آلی ایلنا  ۴۸ دقیقه پیش

واکنش متفاوت مورینیو به طغیان دله آلیبه گزارش ایلنا، در شب برتری یک بر صفر لایپزیش مقابل تاتنهام از دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ژوزه مورینیو تصمیم گرفت در دقیقه 65 دله آلی را از ترکیب اسپرز خارج کند و اندومبله را جانشین این بازیکن کند.دله آلی که از تعویضش ناراحت بود پس از ترک زمین ابتدا بطری آب معدنی را به زمین کوبید و پس از آن...

آقای کاپیتان به دنبال خرید یک باشگاه سوئیسی ایلنا  ۴۸ دقیقه پیش

آقای کاپیتان به دنبال خرید یک باشگاه سوئیسیبه گزارش ایلنا، دیروز روزنامه بلیک سوئیس اعلام کرد ممکن است پیکه به زودی در سوئیس فعالیت اقتصادی- ورزشی کند. ظاهراً مدافع میانی بارسلونا بسیار علاقه‌مند است باشگاه اف. ث لوگانو را خریداری کند. به همین خاطر از تعطیلات 2 روزه تیمش استفاده کرد و به سوئیس سفر کرده. هدف از این سفر بازدید از کلیه تأسیسات...

پرسپولیس، شریک یک حکایت تلخ؛ شما هزار سال پیش فینالیست آسیا نبودید ایلنا  ۴۸ دقیقه پیش

پرسپولیس، شریک یک حکایت تلخ؛ شما هزار سال پیش فینالیست آسیا نبودیدبه گزارش ایلنا، من اکنون در ۲۶ می‌ ۱۹۹۹ هستم، چون مجبور بودم بازی شارجه - پرسپولیس را از اپلیکیشن آنتن با گزارش عباس قانع ببینم و حالا حس تماشاگری را دارم که آن چند دقیقه وقت اضافه بازی منچستر یونایتد - بایرن مونیخ، ۹۰ دقیقه برایش تکرار شده است اما این یک حس جعلی است، انگار یکی هیجان تقلبی به من...

تمجید ویژه مسی از رونالدو: او یک یغماگر است ایلنا  ۴۸ دقیقه پیش

تمجید ویژه مسی از رونالدو: او یک یغماگر استبه گزارش ایلنا، کریستیانو رونالدو 35 ساله در فصل جاری سری آ ایتالیا 24 گل به ثمر رسانده است و در خط حمله بیانکونری فضای هیجان انگیزی را دنبال می‌کند. در همین حال مسی بدون گل چهار مسابقه پشت سر گذاشته اما در سه بازی اخیر خود برای کاتالان‌ها شش پاس گل داده است.اگرچه این دو ستاره مقابل دروازه...

نظر مشترک داوران درباره گل ارسلان برای استقلال؛ یکی تو گوش پرچم می‌زد! ایلنا  ۴۸ دقیقه پیش

نظر مشترک داوران درباره گل ارسلان برای استقلال؛ یکی تو گوش پرچم می‌زد!به گزارش ایلنا، دقیقه 86 بازی استقلال و الاهلی اتفاقی افتاد که همه را شگفت‌زده کرد! از گل زیبای ارسلان و گیتاری که نواخت گرفته تا تصمیم کمک داور بازی که هیچ‌کس نفهمید چرا او چنین تصمیم عجیب و غریبی را گرفته است و به نوعی گل زیبای ارسلان را پر‌پر کرد! البته در چنین صحنه‌هایی داور حاکم...

هزینه یک سال پرسپولیس 90 میلیارد تومان است اما مانژوکیچ 120 میلیارد گرفته! ایلنا  ۴۸ دقیقه پیش

هزینه یک سال پرسپولیس 90 میلیارد تومان است اما مانژوکیچ 120 میلیارد گرفته!به گزارش ایلنا، از تیم‌های پایه و کمبود امکانات و نداشتن ساختار در آنها تا کمبود بازیکن خارجی مطرح در نمایندگان کشورمان در آسیا به نسبت تیم‌های شرکت کننده آسیایی در کشورهای غرب و شرق آسیا.در تیم نوجوانان خوب کار کردید. توجه و رسیدگی خوبی به تیم‌های پایه پرسپولیس انجام می‌شود؟من فکر...

انتخابات فدراسیون؛ بازیِ «باید ببازی»! آی اسپورت  ۴۹ دقیقه پیش

آی اسپورت - انتخابات فدراسیون فوتبال 25 اسفند فوتبال برگزار خواهد شد و 6 کاندیدا برای به‌دست آوردن صندلی ریاست فدراسیون فوتبال تلاش خواهند کرد تا هدایت فوتبال ایران در سال‌های اخیر را در دست گیرند.قریب یا غریب؟از میان ۶ کاندیدای صاحب ده امضاء لازم، تقریبا تیم حسین علی قریب بیشترین امضای ورودی...

مسئولیت فرهاد؛ استحکام دفاع 3 نفره آی اسپورت  ۴۹ دقیقه پیش

مسئولیت فرهاد؛ استحکام دفاع 3 نفرهآی اسپورت - استقلال در دوره آندره‌آ استراماچونی هم نتوانست مشکلات دفاعی خود را برطرف کند. استراماچونی دفاع ۳ نفره را اجرا کرد، از مزایای این سیستم در حمله بهره‌مند شد اما تیمش هنوز کار داشت تا در دفاع نیز مجری خوبی برای سیستم خود باشد. استراماچونی رفت و فرهاد مجیدی همان سیستم را ادامه داد اما...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده