تعداد بازدید: ۴۹
تاريخ انتشار: سه‌شنبه،۲ مهر ۱۳۹۸
ساعت انتشار: ۰۱:۳۶
لئو مسی مرد سال ۲۰۱۹ فیفا شد
جایزه بهترین بازیکن مرد دنیای فوتبال در سال ۲۰۱۹ در جریان مراسم بهترین‌های فیفا در شهر میلان به لیونل مسی آرژانتینی تعلق گرفت. برنده این جایزه با رای کاپیتان‌ها و مربیان تیم‌های ملی، گروهی منتخب از ژورنالیست‌ها و همچنین رای گیری اینترنتی انتخاب می‌شود. مسی شش بار جایزه بهترین بازیکن سال فیفا دریافت کرده که یک رکورد محسوب می‌شود، اما این نخستین باری است که پس از پایان همکاری فیفا و فرانس فوتبال و ایجاد مراسم بهترین‌های فیفا این جایزه را کسب می‌کند.
لیونل مسی مرد سال فیفا شد / کلوپ بهترین مربی و آلیسون بهترین گلر سالکریستیانو رونالدو و ویرجیل فن دایک دیگر نامزد‌های دریافت این جایزه بودند. فن دایک هلندی ماه گذشته با شکست مسی و رونالدو توانست جایزه مرد سال فوتبال اروپا را کسب کند. مسی در سال ۲۰۱۹ همراه با بارسلونا فتح لالیگا شد و توانست جایزه آقای گلی لیگ قهرمانان و همچنین کفش طلای اروپا را با ۵۱ گل زده تصاحب کند.
آلیسون بهترین دروازه‌بان سال فیفا شدآلیسون بکر دروازه‌بان برزیلی لیورپول به عنوان بهترین دروازه‌بان سال فیفا انتخاب شد.آلیسون در فصل گذشته بیشترین کلین شیت را در لیگ انگلیس داشت و همچنین از ارکان اصلی قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا بود. او همچنین به همراه تیم ملی برزیل قهرمان کوپا آمریکا نیز شد.
مارک آندره تراشتگن و ادرسون مورائس دیگر نامزد‌های کسب این جایزه بودند.آلیسون بکر بعد از انتخاب شدن به عنوان بهترین دروازه بان جهان گفت: « از دریافت این جایزه بسیار خوشحالم. این جایزه نشان دهنده آن چیزی است که من در تمام زندگی برای آن تلاش کردم. می‌خواهم از همسرم، خانواده ام و فرزندانم تشکر کنم و آن‌ها به من کمک کردند تا به اینجا برسم.
حرفی برای گفتن ندارم و دریافت این جایزه مارتا از افتخاز بزرگی به شمار می‌آید، زیرا او ملکه برزیل است. شما باید رویاهایتان را دنبال کنید. من از هیچ چیز به اینجا رسیدم، می‌دانستم که می‌توانم به رویاهایم دست یابم و حالا آرزو‌های خود را برآورده کرده ام.»لیونل مسی مرد سال ۲۰۱۹ فیفا شد / سرمربی و کاپیتان تیم ملی ایران به چه کسی رای دادند؟ / تیم منتخب فیفا با چهار رئالی و دو بارسایی / کلوپ بهترین مربی و آلیسون بهترین گلر سال رده بندی برترین مربیان فیفا ۲۰۱۹؛ کلوپ بالاتر از پپدر بخش بهترین مربی مرد فیفا، یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول توانست با غلبه بر پپ گواردیولا و مائوریسیو پوچتینو سرمربیان من سیتی و تاتنهام، دیگر مربیان لیگ برتری انگلیس، این جایزه را از آن خود کند.
کلوپ ۵۲ ساله که به انتظار ۱۴ ساله تیمش در قهرمانی اروپا پایان داده و لیورپول را به یک قدمی قهرمانی در لیگ برتر رسانده بود، این جایزه را با کسب ۴۸ امتیاز و ۱۰ امتیاز فاصله نسبت به گواردیولا کسب کرد. نکته جالب آن که مائوریسیو پوچتینو در رده سوم تنها یک امتیاز بیشتر از اریک تنهاگ، سرمربی موفق آژاکس و جمال بلماضی سرمربی الجزایر کسب کرده و با چنین اختلاف ناچیزی، حضور روی سکو را تجربه کرده بود.
کلوپ و گواردیولا در شرایطی در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند که در مراسم سال ۲۰۱۸، جایی در بین ۳ نفر نخست نداشتند و به کار خود در رده‌های چهارم و پنجم پایان داده بودند. در سال ۲۰۱۸ پپ با ۱۱.۴۶ درصد از آرا چهارم شد و کلوپ با ۷.۱۸ درصد در رده پنجم قرار گرفت.زین الدین زیدان سرمربی این روز‌های رئال مادرید در ۳ دوره قبلی برگزاری این مراسم همواره در رده‌های اول و دوم قرار گرفته بود.
او در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ به ترتیب پشت سر کلودیو رانیری و دیدیه دشان در رده دوم قرار گرفته و در سال ۲۰۱۷ با کسب ۴۶.۲۲ درصد از آرا، مقتدرانه عنوان برترین مربی سال را کسب کرده بود، اما رفت و برگشت او به رئال در این سال، موجب شد تا برای اولین بار در مراسم The Best اثری از زیدان در بین برترین‌ها دیده نشود.
دیدیه دشان که به لطف قهرمانی در جام جهانی، در مراسم سال گذشته به عنوان برترین سرمربی معرفی شده بود نتوانست رتبه‌ای بهتر از ششم را کسب کند. او در این رده بندی جمال بلماضی سرمربی الجزایر (قهرمان جام ملت‌های آفریقا ۲۰۱۹) را بالاتر از خود می‌بیند. تیته سرمربی برزیل که به همراه سلسائو در کوپا آمریکا ۲۰۱۹ قهرمان شد نیز در رده هشتم حضور یافته است.
لیونل مسی مرد سال ۲۰۱۹ فیفا شد / سرمربی و کاپیتان تیم ملی ایران به چه کسی رای دادند؟ / تیم منتخب فیفا با چهار رئالی و دو بارسایی / کلوپ بهترین مربی و آلیسون بهترین گلر سالرده بندی برترین سرمربیان سال ۲۰۱۹ ۱-یورگن کلوپ (لیورپول): ۴۸ امتیاز۲-پپ گواردیولا (منچسترسیتی): ۳۸ امتیاز۳-مائوریسیو پوچتینو (تاتنهام): ۲۷ امتیاز۴-اریک تنهاگ (آژاکس): ۲۶ امتیاز۵-جمال بلماضی (الجزایر): ۲۶ امتیاز۶-دیدیه دشان (فرانسه): ۱۹ امتیاز۷-فرناندو سانتوس (پرتغال): ۱۶ امتیاز۸-تیته (برزیل): ۱۲ امتیاز۹-مارسلو گایاردو (ریورپلاته): ۱۰ امتیاز۱۰-ریکاردو گارکا (پرو): ۱۰ امتیاز تیم منتخب سال ۲۰۱۹ فیفا؛ ۴ رئالی و فقط دو ۲ بارساییدر یکی از آخرین بخش‌های مراسم(The Best) فیفا، تیم منتخب سال ۲۰۱۹ (FIFA FIFPro Mens World XI) معرفی شد.
یکی از نکات جالب این تیم، حضور ۴ بازیکن تیم رئال مادرید است که نتوانسته بود در این سال نمایش دلچسبی داشته باشد. بارسلونا ۲ نماینده دارد و لیورپول، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا نیز با ۴ نماینده حاضر است، البته از دو بازیکم بارسلونا، یکی دی یانگ است که بازیکن آژاکس بوده و تازه به بارسا پیوسته است. در جمع رئالی ها هم همین اتفاق برای آزارد افتاد که بازیکن چلسی بود.
اعضای این تیم با رای بیش از ۲۳ هزار بازیکن عضو FIFPro انتخاب شده اند.۱۱ ستاره حاضر در تیم منتخب فیفادروازه بانآلیسون بکر (برزیل، لیورپول)مدافعانماتیاس ده‌لیخت (هلند، آژاکس/یوونتوس) ، سرخیو راموس (اسپانیا، رئال مادرید) ، ویرجیل فن‌دایک (هلند، لیورپول) ، مارسلو (برزیل، رئال مادرید)هافبک‌هالوکا مودریچ (کرواسی، رئال مادرید) ، فرانکی دی‌یونگ (هلند، آژاکس/بارسلونا) ، ادن هازارد (بلژیک، چلسی/رئال مادرید)مهاجمانلیونل مسی (آرژانتین، بارسلونا)، کیلیان ام‌باپه (فرانسه، پاری سن‌ژرمن) ، کریستیانو رونالدو (پرتغال، یوونتوس)لئو مسی مرد سال ۲۰۱۹ فیفا شد / سرمربی و کاپیتان تیم ملی به چه کسی رای دادند؟ / تیم منتخب فیفا با چهار رئالی و دو بارسایی / کلوپ مربی سال و آلیسون گلر سال + تصاویر کاپیتان و سرمربی تیم ملی ایران به چه کسانی رأی دادند؟با پایان مراسم بهترین های فیفا، انتخاب مسعود شجاعی و مارک ویلموتس مشخص شد.
بعد از اعلام جوایز بهترین‌های سال فیفا، لیست انتخاب‌های مربیان و کاپیتان‌های کشور‌های مختلف رونمایی شد.در بخش بهترین بازیکن سال در فوتبال مردان، آرای ایران به شرح زیر بود:انتخاب‌های مسعود شجاعی به عنوان کاپیتان ایران به ترتیب اینگونه بود: رونالدو، مسی و فن دایک.انتخاب‌های ویلموتس سرمربی تیم ملی اینگونه بود: رونالدو، مسی، هازاردنماینده اصحاب رسانه ایران نیز به ترتیب به صلاح، فن دایک و هازارد رای داد.
در بخش بهترین مربی.انتخاب‌های شجاعی به عنوان کاپیتان ایران به ترتیب اینگونه بود: پپ گواردیولا، یورگن کلوپ و اریک تن هاگانتخاب‌های ویلموتس سرمربی تیم ملی اینگونه بود: یورگن کلوپ، پوچتینو، گواردیولاآرای نماینده اصحاب رسانه ایران: گواردیولا، کلوپ، پوچتینولئو مسی مرد سال ۲۰۱۹ فیفا شد / سرمربی و کاپیتان تیم ملی به چه کسی رای دادند؟ / تیم منتخب فیفا با چهار رئالی و دو بارسایی / کلوپ مربی سال و آلیسون گلر سال + تصاویرفوتبال زنان بهترین بازیکنآرای زهرا قنبری کاپیتان تیم ملی بانوان اینگونه بود؛ آدا هگربرگ، ویویان میدما، وندی رنارآرای مریم آزمون سرمربی تیم ملی بانوان: لوسی برنز، وندی رنار، ویویان میدمابهترین مربی سالآرای زهرا قنبری کاپیتان تیم ملی بانوان اینگونه بود؛ سارینا ویگمن، فیل نویل، پیتر گرهاردسونآرای مریم آزمون سرمربی تیم ملی بانوان: سارینا ویگمن، میلنا برتولینی، آنتونیو ایزپنرا برندگان جوایز زنان در مراسم بهترین‌های فیفادر مراسم بهترین‌های سال فیفا، فوتبال زنان نیز همچون فوتبال مردان برترین‌های سال ۲۰۱۹ خود را شناخت.
سرمربی تیم ملی آمریکا و کاپیتان تیم ملی این کشور دو جایزه شاخص بخش زنان را تصاحب کردند. در این مراسم، ساری وان وینندال دروازه بان تیم ملی بانوان هلند که با این تیم به مقام نایب قهرمانی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۹ رسید، دروازه بان سال فیفا شناخته شد. جایزه بهترین بازیکن سال در بخش بانوان به کاپیتان تیم آمریکا مگان راپینو رسید که نقشی کلیدی در ثبت قهرمانی آمریکا در جام جهانی ایفا کرد.
او در جام جهانی ۲۰۱۹ نیز هم کفش طلا و هم توپ طلای جام را از آن خود کرد. راپینو در این بخش هموطنش الکس مورگان و لوسی برنز بازیکن تیم ملی انگلیس را شکست داد.تیم منتخب سال فیفا زنانگلر / ساری وان وینندالمدافعین / لوسی برنز، نیلا فیشر، کلی اوهارا، وندی رنارهافبک / جولی ارتس، آماندین هنری، رز لاولمهاجمین/ مارتا، الکس مورگان، مگان راپینولئو مسی مرد سال ۲۰۱۹ فیفا شد / سرمربی و کاپیتان تیم ملی به چه کسی رای دادند؟ / تیم منتخب فیفا با چهار رئالی و دو بارسایی / کلوپ مربی سال و آلیسون گلر سال + تصاویر رده بندی نهایی برترین‌های فیفا؛ رونالدو سوم شد! لیونل مسی در حالی برای نخستین بار موفق به کسب جایزه امشب (مرد سال فیفا) شد که با کسب ۴۶ امتیاز، ۸ امتیاز بالاتر از ویرجیل فن‌دایک کسب کرده بود.
کریستیانو رونالدو نیز در رده سوم تنها ۲ امتیاز کمتر از مدافع هلندی لیورپول کسب کرده بود.کریستیانو رونالدو در سه دوره قبلی برگزاری این مراسم دو بار در رده نخست قرار گرفته و یک بار نیز بعد از لوکا مودریچ به عنوان دومین بازیکن برتر دنیا معرفی شده بود. او اکنون در چهارمین سال برگزاری این مراسم در رده سوم قرار گرفته تا تنها فردی باشد که در تمام دوره‌ها در بین ۳ نامزد برتر حضور داشته است.
امتیازات ۱۰ بازیکن برتر فیفا در سال ۲۰۱۹ ۱-لیونل مسی (آرژانتین، بارسلونا): ۴۶ امتیاز۲-ویرجیل فن‌دایک (هلند، لیورپول): ۳۸ امتیاز۳-کریستیانو رونالدو (پرتغال، یوونتوس): ۳۶ امتیاز۴-محمد صلاح (مصر، لیورپول): ۲۶ امتیاز۵-سادیو مانه (سنگال، لیورپول): ۲۳ امتیاز۶-کیلیان ام‌باپه (فرانسه، پاریسن‌ژرمن): ۱۷ امتیاز۷-فرانکی دی‌یونگ (هلند، آژاکس/بارسلونا): ۱۶ امتیاز۸-ادن هازارد (بلژیک، چلسی/رئال مادرید): ۱۶ امتیاز۹-ماتیاس ده‌لیخت (هلند، آژاکس/یوونتوس): ۹ امتیاز۱۰-هری کین (انگلیس، تاتنهام): ۵ امتیاز
ادامه

کلمات کلیدی:
کد خبر: 920043  |  ادامه: چند ثانیه
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید
اخبار مرتبط:
به گزارش ایلنا، جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا امشب در میلان حضور داشت تا عضوی از مراسم بهترین‌های فیفا 2019 باشد. او برای اهدای جوایز بهترین بازیکن مرد و زن سال روی صحنه حاضر شد و لیونل مسی و مگان راپینو را به عنوان برترین بازیکنان سال معرفی کرد.رئیس فیفا برای اعلام جایزه لیونل مسی به صحنه آمد و از...
آی‌اسپورت- فیفا آرای نمایندگان ایران برای جوایز بهترین های سال فوتبال ایران را اعلام کرد. نه شجاعی و نه ویلموتس پیش بینی نمی کردند که لیونل مسی آرژانتینی بهترین بازیکن فیفا شود و هر دو رونالدو را بالاتر از او قرار داده بودند. البته ویلموتس به کلوپ به درستی رای داده چرا که سرمربی آلمانی لیورپول...
به گزارش ایلنا، مراسم سالانه فیفا(THE BEST) برای معرفی برترین‌ بازیکن و سرمربی مرد، بازیکن و سرمربی زن، بهترین گل و تیم منتخب از ساعت 22 امشب به میزبانی شهر میلان برگزار شد. در این مراسم رود گولیت اسطوره فوتبال هلند و ایارا دی آمیکو وظیفه اجرای برنامه را برعهده داشتند. حواشی و اخبار مربوط به این...
آی اسپورت - مراسم بهترین های سال ۲۰۱۹ فیفا در شهر میلان برگزار شد و نفرات برتر فوتبال جهان، جوایز خود را دریافت کردند. لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا، به عنوان بهترین بازیکن مرد سال انتخاب شد.تیم منتخب مردان سال ۲۰۱۹ هم به صورت رسمی اعلام شد. ترکیب این تیم به این شکل است:دروازه بان: آلیسون بکرمدافعان:...
آفتاب‌‌نیوز : فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) سرانجام پس از مدت ها انتظار و در اقدامی غافلگیر کننده با اعلام نام «لیونل مسی» از برنده سال ۲۰۱۹ بهترین بازیکن سال رونمایی کرد.مراسم معرفی بهترین بازیکن سال فیفا امشب در سالن اپرای شهر میلان یعنی تئاترو آلا اسکالا برگزار شد.در این...
به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم بهترین‌های فوتبال جهان (THE BEST) در سال 2019 در سالن تئوترو آلا اسکالا شهر میلان برگزار شد. در این مراسم، جوایز بهترین بازیکنان مرد و زن، بهترین دروازه بان، بهترین مربیان مرد و زن، بهترین گل سال (پوشکاش)، بهترین تماشاگر نیز اهدا شد. چهره‌های سرشناسی...
آفتاب‌‌نیوز : مراسم انتخاب بهترین های فوتبال جهان در میلان ایتالیا برگزار می شود و بهترین های فوتبال جهان در بخش های مختلف معرفی می شوند.در حالیکه چند ماه تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی زمان باقی است، فیفا مراسم بهترین های فوتبال جهان را در میلان ایتالیا با حضور چهره های فوتبالی جهان برگزار می کند...
ورزش سه: هیجان در فوتبال جهان به اوج خواهد رسید و امشب یکی از بین ویرژیل فن دایک، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو عنوان مرد سال فیفا را از آن خود خواهد کرد.چندی قبل مدافع هلندی و باکیفیت لیورپول بالاتر از دو رقیب خود به عنوان بهترین بازیکن لیگ قهرمانان برگزیده شد و باید دید امشب از بین این سه ستاره، چه...
خبرگزاری ایسنا: سرمربی سابق تیم های رئال‌مادرید، چلسی، اینتر و منچستریونایتد پیش بینی کرد ویرجیل فان دایک به سبب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا جایزه بهترین بازیکن سال را به دست بیاورد.مراسم انتخاب بهترین های فوتبال جهان در میلان ایتالیا برگزار می شود و بهترین های فوتبال جهان در بخش های مختلف معرفی...
به گزارش ایلنا، مراسم سالانه فیفا برای معرفی برترین‌ بازیکن و سرمربی مرد، بازیکن و سرمربی زن، بهترین گل و تیم منتخب به میزبانی شهر میلان برگزار می‌شود. در این مراسم رود گولیت اسطوره فوتبال هلند و ایارا دی آمیکو وظیفه اجرای برنامه را برعهده دارند. حواشی و اخبار مربوط به این مراسم را در ادامه...

آخرین خبرهای اجتماعي

واکنش وکیل «نجفی» به رای اخیر/ شانس زیادی برای نقض رای داریم سرپوش  ۶ ساعت پیش

واکنش وکیل «نجفی» به رای اخیر/ شانس زیادی برای نقض رای داریم حمیدرضا گودرزی یکی از وکلای محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران که به اتهام قتل عمد میترا استاد دوباره محاکمه و این بار هم محکوم شد، درباره رای اخیر نجفی توضیح داد.به گزارش خبرآنلاین، وکیل محمدعلی نجفی معتقد است شانس نقض رای محکومیت متهم به قتل عمد به مراتب از دوره اعتراض قبلی در دیوان عالی کشور بیشتر...

عذربدتر از گناه؛ بجای محاکمه فتحی ،میخواهند استراماچونی را برگردانند..؟! چند ثانیه  ۶ ساعت پیش

عذربدتر از گناه؛  بجای محاکمه فتحی ،میخواهند استراماچونی را برگردانند..؟!مجید سعیدی - کفاشیان و سپس تاج که سکاندار فوتبال شدند و از آنطرف سلطانی فر پابه عرصه ورزش گذاشت، سرآپای ورزش و اساسا فوتبال شدسیاسی ..!سیاستی همراه با دروغ که آخرش چیزی جز آبرو ریزی نداشته وندارد!هنوز ماجرای کی روش و حذف از جام ملت ها و مداخله هایش در مورد سبک اداره عمومی کشور را فراموش نکرده بودیم...

آمریکا چند فرد مرتبط با حزب‌الله لبنان را تحریم کرد شفقنا  ۶ ساعت پیش

شفقنا- وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه چند فرد مرتبط با حزب‌الله لبنان را به لیست تحریم‌های خود اضافه کرد.آمریکا چند فرد مرتبط با حزب‌الله لبنان را تحریم کردبه گزارش فارس،‌ وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه چند فرد مرتبط با حزب‌الله لبنان را به لیست تحریم‌های خود اضافه کرد.«ناظم سعید...

تظاهرات الجزایری‌ها در اعتراض به نتایج انتخابات شفقنا  ۶ ساعت پیش

شفقنا- هزاران تن از مردم الجزایر امروز (جمعه) به خیابان‌های پایتخت و شهرهای دیگر آمدند تا مخالفت خود را با نتایج انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرده و خواهان کنار رفتن “شخصیت‌های نظام بوتفلیقه” شدند.به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از روسیا الیوم، تظاهرکنندگان در خیابان‌های...

تکذیب زخمی‌شدن تظاهرات‌کنندگان در کربلا به ضرب چاقو شفقنا  ۶ ساعت پیش

شفقنا- فرماندهی پلیس و اداره بهداشت کربلای معلی گزارش های حاکی از زخمی شدن شماری از تظاهرات کنندگان در این استان به ضرب چاقوی افراد ناشناس را تکذیب کردند.به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (INA)، اداره اطلاع رسانی فرماندهی پلیس کربلای معلی عصر امروز (جمعه) در تکذیب...

خوزستان؛ دستگیری ۱۳۶ نفر از عوامل تیراندازی شفقنا  ۶ ساعت پیش

شفقنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۱۳۶ نفر از عاملان تیراندازی و دارندگان اسلحه غیرمجاز در استان خوزستان در چند عملیات شناسایی و دستگیر شدند.به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده شامگاه جمعه با اعلام مبارزه بی امان با دارندگان اسلحه غیر مجاز، عاملان خرید و فروش اسلحه و مهمات...

دستگیری ۱۳۶ نفر در خوزستان آفتاب نیوز  ۶ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : سردار حیدر عباس زاده شامگاه جمعه با اعلام مبارزه بی امان با دارندگان اسلحه غیر مجاز، عاملان خرید و فروش اسلحه و مهمات همچنین شناسایی عاملان تیراندازی در این استان اظهار داشت: پلیس امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌ها این افراد را با هماهنگی قضایی در پنج روز گذشته در چند عملیات...

انفجار یک پیتزافروشی در گنبدکاووس گلستان/ 8 مجروح آفتاب نیوز  ۶ ساعت پیش

آفتاب‌‌نیوز : سیدسجاد حسینی جمعه شب اظهارداشت: ساعت ۱۷:۲۴ دقیقه امروز با انفجار گاز، یک واحد پیتزافروشی در بلوار دانشجو گنبدکاووس دچار حریق شد که بلافاصله ماموران آتش نشانی به محل اعزام و آتش را خاموش کردند.وی افزود: این آتش سوزی هشت مصدوم برجای گذاشت که دو نفر از آنان در محل به صورت سرپایی...

جدول لیگ برتر بعد از برد و صدرنشینی موقت سپاهان چند ثانیه  ۷ ساعت پیش

جدول لیگ برتر بعد از برد و صدرنشینی موقت سپاهاندر روز جمعه ای که سپاهان موفق شد تیم تهرانی پیکان را در اصفهان مغلوب کند، شهرخودرو مشهد در قائمشهر مثل تیم قلعه نویی متوقف شد و دو امتیاز از دست داد و تراکتور پس از هفته ها ناکامی بالاخره برنده شدتیم فوتبال سپاهان در نخستین روز از هفته پانزدهم لیگ برتر نوزدهم توانست با برتری خانگی برابر پیکان، موقتا...

کمک داور بیکارشده ایران بعداز خودکشی در کما چند ثانیه  ۷ ساعت پیش

نجفی که در زمان ریاست فریدون اصفهانیان در کمیته داوران در بازی‌های زیادی پرچم زده بود در فصل جدید که هدایت ممبینی ریاست کمیته داوران را به عهده گرفته در هیچ بازی حضور نداشت. عده ای هم حذف او از قضاوت را بی تاثیر در این تصمیم نمی دانند.، مهرداد نجفی کمک داور زنجانی فوتبال کشورمان که فصل گذشته در بازی‌های...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده