تعداد بازدید: ۱۱
تاريخ انتشار: سه‌شنبه،۲۳ مهر ۱۳۹۸
ساعت انتشار: ۲۲:۰۸
ترسناک ترین جاده‌ های که جرات نمی‌کنید در آنها رانندگی کنید
به گزارش صبحانه،رانندگی در بسیاری از جاده‌ها ممکن است به دلیل شرایط بد جاده‌ یا وضعیت آب‌و‌هوایی نامناسب، مشکل و خطرناک باشد؛ حالا به همه‌ی این شرایط، «تسخیر شدن» جاده توسط ارواح و اجنه را هم اضافه کنید، آن‌وقت سروکارتان با ترسناک‌ترین جاده‌های جهان است. شاید برایتان عجیب باشد که بدانید جاده‌های ترسناک دنیا چقدر فراوان هستند. در این جاده‌ها، فعالیت‌های ماوراءالطبیعه‌ی بسیاری از شنیدن صداهای عجیب‌وغریب گرفته تا مشاهده ارواح گزارش ‌شده‌اند. برخی از این جاده‌ها آن‌قدر عجیب هستند که توجه خبرنگاران و افراد کنجکاو بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. پس از این به بعد بیشتر مراقب باشید، چون ممکن است جاده‌ای که در آن مشغول رانندگی هستید، یکی از ۲۵ جاده‌ی ترسناک جهان باشد.جاده کلینتون (Clinton Road)
گفته می‌شود که این جاده واقع در شهرستان پاسایک در نیوجرسی، مقر انجام مراسم‌های شیطانی و دورهمی‌های جادوگران است! وقتی پیچ تندی به نام «پیچ مرد مرده» را رد کردید، به پل « روح پسر» می‌رسید؛ گفته می‌شود اگر از روی این پل یک سکه به داخل آب بیندازید، روح پسربچه‌ای از زیر آب آن را دوباره به سمت خودتان پرتاب می‌کند.مسیر ۲ ای (Route 2A)
درباره‌ی این پل تسخیر شده که در ایالت مین قرار دارد، آهنگی نوشته شده است به نام «یک سنگ‌قبر در هر مایل». ماشین‌های بسیاری در این جاده‌ی یخی از مسیر خارج‌شده و به کام مرگ فرو رفته‌اند و بسیاری از افرادی که از این جاده عبور کرده‌اند، ادعا می‌کنند که روح زنی را دیده‌اند که فریاد می‌زند شوهرش در ماشین به دام افتاده است.جاده مونالیزا (Mona Lisa Drive)
داستان این جاده از این قرار است: می‌گویند دختر جوانی در نیواورلئان عاشق یک ملوان می‌شود، اما پدرش او را به خاطر این عشق به قتل می‌رساند. از آن زمان به بعد، روح سرگردان دخترک، عشاق جوانی را که دست در دست هم در در جاده‌ی مونالیزا قدم می‌زنند، می‌ترساند.جاده سایه‌های مرگ (Shades of Death Road)
بله این جاده را واقعا به همین نام می‌شناسند. دلیل نام‌گذاری جاده‌ی «سایه‌های مرگ»که در نیوجرسی قرار دارد، دقیقا معلوم نیست. بعضی‌ها می‌گویند که نام آن در ابتدا جاده‌ی «سایه‌ها» بود، اما پس از وقوع چندین قتل در آنجا که احتمالا بدست راهزنان قاتل انجام شده بود، ساکنین محلی نام آن را به جاده‌ی «سایه‌های مرگ» تغییر دادند. برخی دیگر نیز می‌گویند دلیل این نام‌گذاری خطرناک بودن خود جاده است و اینکه زمانی آنجا پر از پشه‌های حامل مالاریا بوده است. به هر حال، دلیلش هرچه که باشد، تنها افراد اندکی جرات می‌کنند که از این جاده عبور کنند.جاده‌های ویلامین و شین (Villamain and Shane Roads)
در تقاطع این دو جاده در سن آنتونیو، یک ریل قطار وجود دارد و همان‌طور که احتمالا خودتان حدس زده‌اید، این تقاطع در تسخیر ارواح است. طبق داستان‌ها، گویا یک سرویس مدرسه‌ی پر از دانش‌آموز با قطار در حال عبور برخورد کرده است. از آن زمان به بعد، ارواح بچه‌ها اتومبیل‌ها را از روی ریل‌های قطار دور می‌کنند تا به قطار برخورد نکنند.بزرگراه اورتگا (Ortega Highway)
از قرار معلوم، ماشینی پس از تاریک شدن هوا در حال عبور از این جاده بوده که ناگهان سرنشینان آن دلقکی را در وسط جاده دیده‌اند. ماشین کنار زده و سرنشینان آن که چند پسر جوان بودند، از ماشین پیاده شدند. اما تا به سمت دلقک حرکت کردند، او به‌آرامی عقب رفته و در تاریکی ناپدید شده است. وقتی آن‌ها دوباره سوار ماشین شدند، هنوز می‌توانستند صدای خنده‌ی دلقک را بشنوند. لازم به ذکر نیست که آن‌ها با حداکثر سرعت از آنجا دور شدند.جاده زامبی
نام این جاده در حقیقت جاده‌ی «لاولر فورد» (Lawler Ford Road) است که در وایلدود واقع در ایالت میزوری قرار دارد، این جاده، درواقع در دهه ۵۰ میلادی پاتوق نوجوانان محلی بود. اما در طی سالیان، اتفاقات عجیب‌وغریب بسیاری در آن گزارش شد؛ عده‌ی زیادی ادعا کردند که در آنجا نشانه‌های ماوراء‌طبیعی و «نورهایی روح مانند» دیده‌اند؛ این شد که نام آن را جاده‌ی زامبی گذاشتند.جاده کلی (Kelly Road)
این جاده واقع در اوهایو ویل در پنسیلوانیا، از میان جنگل انبوه و ترسناکی عبور می‌کند که برخی می‌گویند محل انجام مراسم‌های فرقه‌های عجیب‌وغریب است. ساکنین محلی می‌گویند گاهی اوقات صداهای عجیبی از داخل این جنگل به گوش می‌رسد و بر این باورند که این فرقه‌ها باعث شده‌اند حیوانات آرام و ساکت آن ناگهان وحشی و خشن شده و به سایر حیوانات و حتی انسان‌ها حمله کنند.تونل شیطان (Satan’s Tunnel)
این تونل، قبل از اینکه کاملا متروکه شود، زمانی بخشی از یک ریل راه‌آهن بوده است. اما حالا دیوارهای آن توسط گیاهان خودرو و نقاشی‌های دیواری پوشیده شده‌اند و داستان‌های زیادی در مورد تسخیرشدگی آن دهان‌به‌دهان بین مردم می‌گردد. یکی از این داستان‌ها از این ‌قرار است که جسد مردی با چهره‌ای وحشت‌زده داخل تونل پیدا شده و روح او این تونل را تسخیر کرده است.جاده‌ «ای ۲۲۹» (A229)
در روز نوزدهم نوامبر سال ۱۹۶۵، نوعروسی در روز قبل از ازدواجش مشغول سپری کردن وقت با دوستانش بود که بدترین اتفاق ممکن رخ داد. آن‌ها در تصادف مرگباری در جاده‌ «ای ۲۲۹» در کنت، انگلستان جان خود را از دست دادند. از آن پس، ۵۰ نفر ادعا کرده‌اند که روح او را دیده‌اند. بسیاری آن را یکی از ترسناک‌ترین جاده‌های انگلیس می‌دانند.بوستون نک (Boston Neck)
در این بخش از بوستون بود که دادگاه پیوریتان، مارگارت جونز را به اتهام جادوگری اعدام کرد. از آن زمان به بعد می‌گویند که روح انتقام‌جوی او در سایه‌ها در کمین نشسته و قربانیان شوربختی که از آنجا عبور می‌کنند را به دام می‌اندازد.جاده بوی اسکوت (Boy Scouts)
این جاده خاکی در استیونس پوینت واقع در ایالت ویسکانسین قرار دارد و زمانی متعلق به سازمان پسران پیشاهنگ آمریکا بود (بوی اسکوت به معنی پسر پیشاهنگ است). روزی هنگامی‌که یک گروه از پیشاهنگان در این منطقه اردو زده بودند، همه آن‌ها به دست رئیس اردوگاه خود به قتل رسیدند. طبق داستان‌ها، از آن پس روح آن‌ها نتوانسته است به دنیای بعدی برود.خیابان آرچر (Archer Avenue)
این خیابان واقع در شیکاگو، ایلنویز، از میان چندین جنگل انبوه، یک دریاچه و یک قبرستان متروک می‌گذرد. داستان‌های ترسناک بسیاری درباره‌ی این خیابان وجود دارد: از شبح راهبان سرگردان گرفته تا «کودک خاکستری» در قبرستان قلب مقدس؛ داستان معروف «رستاخیز مری» نیز یکی از این داستان‌ها است. این داستان مربوط به زن جوان سفیدپوشی است که از یک ماشین عبوری درخواست کرد او را به خانه برساند، سپس در «قبرستان رستاخیز» از ماشین پیاده شده و ناپدید شد. افراد دیگری نیز مشابه همین داستان را گزارش کردند. بااینکه هیچ‌کس دقیقا نمی‌داند آن زن کیست، اما تئوری‌های مختلفی در مورد هویت او وجود دارد؛ برخی می‌گویند که او «مری برگووی» است که در سال ۱۹۳۴ هنگامی‌که از یک مهمانی به خانه بازمی‌گشت در اثر تصادف جان خود را از دست داد و والدینش او را در قبرستان رستاخیز دفن کردند.مسیر ۴۴ (Route 44)
داستان این مسیر نیز مانند داستان خیلی از جاده‌های ترسناک دیگر درباره‌ی یک دختر هیچ‌هایکر مو قرمز است که به‌طور غم‌انگیزی در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست داد. حالا روح او سی سال است که در این مسیر سرگردان است و به دنبال کسی می‌گردد که او را سوار کند و با خود ببرد. داستان دیگری نیز راجع به این جاده وجود دارد که طبق آن، هنگام رانندگی در این جاده مرد دیوانه‌ای با ریش بلند روی صندلی عقب ماشین ظاهر می‌شود و شروع به قهقهه زدن می‌کند.کوچه خونین (Blood Alley)
کوچه خونین درواقع یک جاده‌ی بیابانی در شمال غربی مرز نوادا است و نام رسمی‌اش «بزرگراه ۹۳» است. اما بعد از چندین سانحه‌ی مرگبار نام مستعار کوچه خونین را روی آن گذاشتند. شبح یک راهزن در آنجا دیده شده که فانوس در دست در طول جاده قدم می‌زند. او ناگهان در میان تاریکی ظاهر می‌شود و سپس دوباره به همان سرعت ناپدید می‌شود.بی ۳۲۱۲ (B3212)
این جاده در دارت مور انگلیس قرار دارد. طبق افسانه‌ها، دست‌هایی شبح‌مانند ناگهان روی فرمان ظاهر می‌شوند و آن را به خارج از جاده می‌رانند. برخی دیگر نیز گفته‌اند که دست‌هایی روی شیشه جلوی ماشین ظاهر شده و جلوی دید راننده را می‌گیرند. به‌هرحال داستان هرچه که باشد، شاید بهتر است که از این جاده‌ی نفرین‌شده دوری کنید.جاده برگ (Bragg Road)
برخی این جاده را جاده‌ی ارواح نیز می‌نامند. اگر پس از تاریک شدن هوا در این جاده رانندگی کنید و چراغ‌هایتان را خاموش کنید، می‌توانید یک نور درخشان آبی‌رنگ را در دوردست‌ها ببینید. طبق افسانه‌ها، این نور آبی، نور فانوس مردی است که به دنبال همسر جوانش می‌گردد.جاده پراسپکتور (Prospector’s Road)
مرگ‌ها و تصادفات زیادی در این جاده‌ی خطرناک رخ داده‌اند. برخی معتقدند که این اتفاقات، عمل یک روح انتقام‌جو است. این روح که لباس ژنده‌ای بر تن دارد، در بالای زمین شناور است و اگر به آن نزدیک شوید، فریاد می‌زند که پا به قلمروی او نگذارید.جاده آنی (Annies Road)
دختری به نام آنی در حال رد شدن از این جاده‌ی واقع در نیوجرسی بود که یک ماشین عبوری او را زیر گرفت و از صحنه‌ی حادثه فرار کرد. طبق داستان‌ها، از آن پس، روح آنی این جاده را تسخیر کرده و در مقابل مسافران ظاهر می‌شود.تونل جیغ (Screaming Tunnel)
ممکن است وقتی در این تونل رانندگی می‌کنید، صدای جیغ وحشتناک زنی را بشنوید. داستان‌ها حاکی از آن‌اند که اگر در وسط تونل کبریتی را روشن کنید، بلافاصله خاموش می‌شود و سپس شما صدای جیغ دختری در حال مرگ را می‌شنوید.جاده مارو (Morrow Road)
جاده مارو در میشیگان قرار داشته و داستان‌های مختلفی در مورد یک و مادر و فرزند بر سر زبان‌ها است. طبق یکی از این داستان‌ها، شبح زنی به دنبال کودک گمشده‌اش در این جاده سرگردان است. افراد زیادی ادعا کرده‌اند که هنگام رانندگی در این جاده صدای گریه‌ی کودکی را شنیده‌اند، به همین دلیل، نام آن را جاده‌ی «کودک گریان» گذاشته‌اند.جاده‌ تون مان (Tuen Mun Road)
این جاده در سال ۱۹۷۷ توسط انگلیسی‌ها (زمانی که هنوز هنگ کنگ را کنترل می‌کردند) ساخته شده است. داستان‌های زیادی مبنی بر ظاهر شدن اشباح در وسط بزرگراه وجود دارند که منجر به برخورد ماشین‌ها با یکدیگر و تصادفاتی مرگبار شده‌اند.جاده‌ ای 21 (A21)
بعد از وقوع چندین حادثه‌ی عجیب، این جاده به‌عنوان یکی از ترسناک‌ترین جاده‌های بریتانیا شناخته شد. برخی ادعا کرده‌اند که روح یک پیرزن با موهای سفید را دیده‌اند که در وسط جاده ظاهر شده است.میانبر استوکبریج (Stocksbridge Bypass)
بیش از ۲۵ نفر در «میانبر استوکبریج» که نام دیگر آن جاده‌ی قاتل است، جان خود را از دست داده‌اند. برخی می‌گویند که از زمان ساخت این جاده، اشباح راهبان آن را تسخیر کرده‌اند. عده‌ای دیگر نیز ادعا می‌کنند که شبح کودکان کوچکی را در کنار جاده دیده‌اند که لالایی‌های عجیب و ترسناکی می‌خواندند. انگلیس بریتانیا جاده گریه مسافران
ادامه

کلمات کلیدی:
▫ Road ▫ ترسناک ▫ تونل ▫ جاده ▫ تسخیر ▫ تون ▫ مرگ ▫ روح ▫ دهان ▫ شین ▫ عبور ▫ عجیب ▫ رانند ▫ ماشین ▫ وسط ▫ هنگ ▫ مین 
کد خبر: 993376  |  ادامه: صبحانه آنلاین
گردآوری اخبار بوسیله ربات جستجوگر پارست
راجع به ربات پارست بیشتر بدانید
به اشتراک بگذارید

آخرین خبرهای اقتصادي

مترو فرودگاه امام 24 ساعته شد اکو فارس  ۵ روز پیش

به گزارش ایرنا؛ مترو فرودگاه امام خمینی (ره) با هدف تسهیل دسترسی مسافران به این فرودگاه، ۲۴ ساعته شد.روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) عصر امروز (شنبه) اعلام کرد: مترو فرودگاه امام (ره) به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت رسانی است تا مسافرانی که امکان رسیدن از طریق سایر راه‌های دسترسی...

ماهیت صحبت‌های تاج درباره قرارداد ویلموتس چه بود؟ اکو فارس  ۵ روز پیش

به گزارش خبرآنلاین؛ از هفته گذشته ماجرای پرداخت دستمزد ویلموتس داغ شد و حتی فدراسیون فوتبال از طرف این سرمربی بلژیکی تهدید شد که درصورت پرداخت نشدن مطالباتش، برای بازی با عراق تیم ملی را هدایت نخواهد کرد. در همین شرایط بود که اخباری درمورد دستمزد نجومی ویلموتس منتشر شد و رسانه‌ها خبر از دستمزد سه...

جمع‌آوری ۴۰ کیوسک فرسوده تلفن از معابر آفتاب نیوز  ۵ روز پیش

آفتاب‌‌نیوز : ابراهیم کاظم‌زاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به ساماندهی کیوسک های تلفن همگانی در این شهر، اظهار داشت: این طرح از ابتدای آبان ماه امسال آغاز شده که بر اساس آن نوع استفاده از کیوسک های مخابراتی نیز عوض خواهد شد.وی گفت: تعدادی از کیوسک های تلفن شهری به علت به سرقت...

موافقان سهمیه‌بندی بنزین چه می‌گویند؟ آفتاب نیوز  ۵ روز پیش

آفتاب‌‌نیوز : ایران سالانه حدود ۹۷۰ هزار میلیارد تومان یارانه انرژی پرداخت می‌کند. یارانه‌ای که با در نظر گرفتن ۶۲ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی کشور در سال ۹۷، حکایت از سهمی ۲۰ برابری نسبت به بودجه عمرانی کشور دارد.از سوی دیگر ایرانیان سالانه ۳۲۰ میلیون بشکه نفت خام مصرف می‌کنند...

قطع مکرر برق و کلافگی مردم در کلاردشت آفتاب نیوز  ۵ روز پیش

آفتاب‌‌نیوز : بارش برف و باران و کاهش شدید دما از روز گذشته در استان مازندران و به خصوص در مناطق کوهستانی این استان آغاز شده است و همچنان ادامه دارد واین در حالی است که کلاردشت به دلیل واقع شدن در منطقه کوهستانی از درجه سرمای بیشتری برخوردار است.در همین راستا با افزایش سرما، شاهد کاهش شدید...

بندر ام‌القصر به تصرف معترضان عراقی در آمد/ کاهش 10 درصدی صادرات به عراق در ماه جاری ایلنا  ۵ روز پیش

بندر ام‌القصر به تصرف معترضان عراقی در آمد/ کاهش 10 درصدی صادرات به عراق در ماه جاریحمید حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره مرزهای مشترک دو کشور و آخرین وضعیت عبور و مرور کالا و مسافر گفت: به‌دلایل شرایط ویژه ورود و خروج مسافر از مرزهای مشترک زمینی فعلا مقدور نیست اما درباره عبور و مرور کامیون و ماشین‌های حمل بار وضعیت مطابق روال سابق است فقط در بندر ام‌القصر...

توصیه وزارت نیرو به مردم درباره یخ‌زدگی کنتورهای آب ایلنا  ۵ روز پیش

به‌ گزارش ایلنا به نقل از وزارت نیرو، ​با قراردادن پشم‌شیشه، گونی کنفی و پوشال در محفظه کنتور و عایق‌کردن لوله‌های سطحی می‌توان از یخ‌زدگی انشعاب و کنتور تا حدود زیادی جلوگیری کرد.شهروندان در صورت مشاهده یخ‌زدگی از حرارت دادن مستقیم و یا ریختن آب جوش روی کنتور و یا...

عاملان قتل مسلحانه در زاهدان دستگیر شدند صبحانه آنلاین  ۶ روز پیش

به گزارش صبحانه،فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی این استان، عاملان قتل مسلحانه جوان ۳۵ ساله زاهدانی پس از یک سال فرار دستگیر شدند.سردار محمد قنبری اظهار داشت: بیست و ششم آبان ماه سال ۹۷ در پی قتل مسلحانه جوانی ۳۵ ساله در زاهدان موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی...

سانس‌های امشبِ پردیس ملت تعطیل شد صبحانه آنلاین  ۶ روز پیش

به گزارش صبحانه،پس از پردیس سینمایی کورش، پردیس سینمایی ملت هم اعلام کرد به‌دلیل بارندگی و ایجاد راه‌بندان، سانس‌های امشب خود را تعطیل می‌کند.روابط عمومی پردیس سینمایی ملت اعلام کرد به‌دلیل ترافیک و بارش برف، از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (شنبه ۲۵ آبان) تا فردا، همه سانس‌های نمایش فیلم این مجتمع لغو می‌شود.در...

مرگ دردناک دختر نوجوان در چهارمحال و بختیاری صبحانه آنلاین  ۶ روز پیش

به گزارش صبحانه،مدیر کل پزشکی قانونی استان گفت: در این حادثه یک دختر نوجوان گندمانی و مادرش هنگام استحمام دچار گازگرفتگی شدند.علی سامان پور افزود: در این سانحه دختر 12 ساله جان باخت و مادرش در بیمارستان بستری شد.وی سهل انگاری و بی توجهی به استانداردهای نصب آبگرمکن علت این حادثه اعلام شده است.گندمان...

ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده

پربیننده ترین خبرها