اس ام اس

اس ام اس سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) صفحه ۱
فرا رسیدن سال روز پیوند ملکوتی و مبارک حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا علیها السلام این الگوهای صحیح ازدواج معنوی، بر شما پیروان منش و بینش معصومین علیهم السلام خجسته باد . . .
فرا رسیدن روز ازدواج، روز تأکید بر کامل کردن نیمه دیگر دینداری بر زنان و مردان تقواپیشه و مطیع امر الهی خجسته باد . . .
ای ساقی کوثر کنار خود بهشتی رو ببین قامت قیامت را نگر طوبا ببین مینو ببین زین پس هلال خویش را در آن خَم ابرو ببین هم روز را در چهره او ، هم شب را در آن گیسو ببین . . .
فرا رسیدن روز ازدواج روز ارج نهادن به پیروی از سنّت و سیره پاک نبوی صلی الله علیه و آله ، فرخنده باد . . .
امشب زشادی هر وجودی خویش را گم کند گردون تماشای زمین با چشم اَنجُم می کند دریای لطف سرمدی ، بی حد تلاطم می کند اهل زمین را آسمان غرق تَنَعُّم می کند . . .
فاطمه علیها السلام امانتی بود که خدا به محمد صلی الله علیه و آله سپرده بود و او هیچ امانت داری را پس از خویش، بهتر از علی علیه السلام سراغ نداشت.
امشب به ملک اهل دل مولی الموالی ، والی است بر سینه غم دست رد زن، شب موسم خوشحالی است شام سیه بختی شد و روز همایون فالی است کوثر،کنار ساقی کوثر علیّ عالی است . . .
سال روز پاک ترین، زلال ترین، شادترین و مقدس ترین پیوند هستی مبارک باد . . .
از بهر این ساعت زمان لحظه شماری کرده است وز بهر این وصلت زمین نابردباری کرده است چشم فلک شب تا سحر اختر شماری کرده است ایوب دهر از شوق امشب، بی قراری کرده است . . .
اینک دست مقدس فاطمه علیها السلام در دست بی کران علی علیه السلام حلاوت هلهله فرشتگان را لمس می کند و شور کبریایی افلاکیان را برمی انگیزد . . .
امشب خدا لطف نهان خود هویدا میکند امشب تفاخر فرش بس بر عرش أعلا میکند امشب دو تا را جفت هم ، از صنع یکتا میکند یعنی علی ماهِ رخ زهرا تماشا میکند . . .
بزمی که حق آراسته الحق تماشایی بُوَد جبریل مأمورست و فکر مجلس آرایی بود میکال از عرش آمده گرم پذیرایی بود چشم کواکب خیره گر از چرخ مینایی بود . . .
امشب علی در خانه خود شمع محفل می برد کشتی عصمت ، نا خدا را سوی ساحل می برد مشکل گشای عالمی، حل مسائل می برد انسان کامل را ببین ، با خود مکمل می برد . . .
چشمی ندیده در زمین در هر زمان مانندشان خورشید و مه تبریک گو بر وصلت و پیوندشان شادی زهرا و علی پیداست از لبخندشان لبخندشان دارد نشان از خاطر خرسندشان . . .
ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده

پربیننده ترین خبرها