اس ام اس

اس ام اس ولادت امام حسن مجتبی (ع) صفحه ۱
سر نثار قدم و دیده ما فرش رهت جان ما وقف تماشا و دل ما حرمت سائل جود و کرم اهل سماوات و زمین عاشق حسن خدایی عربند و عجمت . . .
گر چه اسلام گرفته است به خود رنگ حسین به خدا صلح حسن نیست کم از جنگ حسین شیعه آن است که در خط امامش باشد تابع رهبر و در صلح و قیامش باشد . . .
روح پیغمبر و زهرا و علی در تن اوست یک پسر نیست سه روح است که دریک بدن است تا قیامت به چنین قامت رعنا صلوات عجبا سرو قدی سرو هزاران چمن است . . .
همه احرام ببندید و بخوانید دعا مروه حسن ببینید و صفا را نگرید عید میلاد امامی است دراین ماه عظیم که کریم است کریم است کریم است کریم ولادت امام حسن علیه السلام مبارک باد . . .
همه خورشید جمال ازلی را بینید همه در ماه خدا ماه خدا را نگرید طلعت غیب شنیدید ندیدید اگر به وضوح آینه غیب نمارا نگرید . . .
تو همان حسن جهانی که دوصد قافله دل گشته آواره به هر حلقه گیسوی خمت رخ زیبات حسن قامت رعنات حسن نه فقط قامت رعنات سراپات حسن . . .
باب تو باب حاجت ارباب حاجت است ای عالمی به کوی تو حاجت روا حسن جسم مسیح نه که روان مسیح هم می‌گیرد از تبسم گرمت شفا، حسن . . .
از کائنات نغمۀ آمین شود بلند دست تو تا بلند شود بر دعا حسن افکنده گل صحیفۀ حسنت چو باغ گل از بوسه‌های پشت هم مصطفا حسن . . .
ای ماه آسمانیِ ماه خدا! حسن خورشید، مستمند تو از ابتدا حسن روز نخست نقش جمال تو را کشید نقاش حسن با قلم ابتدا حسن . . .
آمد ز عرش مژده که با عزت و جلال / فرخنده موکب حسن مجتبی رسید آئینه جمال و کمال محمدی / پرورده بتول و شه لافتی رسید . . .
ای بنده نا امید مشو از عطای حق / کز لطف کردگار نوید عطا رسید ای آسمان به روشنی ماه خود مناز / کز آسمان حُسن مهی دلربا رسید . . .
دوشم ز آستان عنایت ندا رسید کای دل به‌هوش باش که ماه خدا رسید دست از هوس بشوی که ماه عبادت است صدق و صفا بیار که وقت دعا رسید ولادت امام حسن علیه السلام مبارک باد . . .
به همه در و گهرهای ولایت سوگند صدفی از تو ندارد گوهری زیباتر ماه خندید و مه انجمنت نام نهاد همه حسنی که محمد حسنت نام نهاد ولادت امام حسن علیه السلام مبارک باد . . .
امام حسن(ع): اگر خواهان عزتی بی آن که خویشاوندانی داشته باشی و هیبت خواهی بی آن که فرمانروائی داشته باشی، از ذلت نافرمانی خدای سبحان بیرون شو و به عزت فرمانبری از او، پناه بر
خبر آمدنت در بدنم روح دمید به که بود این خبراز هرخبری زیباتر جلوه گر گشت رخت در سحر ماه خدا زین سحر دیده ندیده سحری زیبا تر ولادت امام حسن علیه السلام مبارک باد
پانزده روز ریاضت را در این ماه طاعت، یک نفس دویده ‏ایم تا در بشارت ولادت او، مژده عشق بشنویم و مژدگانی مهر بگیریم . . . عرض تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع) التماس دعا
درتن پاک سحر روح وروان شد زدمت / بوسه ماه خدا مانده به خاک قدمت میزبان رمضانی که نشستند مدام / میهمانان خدا بر سر خوان کرمت . . .
حَسَن، آینه حُسن خداوندی است تصویر زیبایی خداوند است که در صورت خاکی نقش بسته است . . . ولادت امام حسن مجتبی(ع) مبارک
این گرامی پسر اول زهرا حسن است دومین حجت و چارم نفر از پنج تن است اختر برج شرف مطلع الانوار جمال آفتاب دل زهرا مه هر انجمن است . . .
نوری ز حریم مرتضی آمده است با حلم و وقار مصطفی آمده است فرمان اجابت دعا در این ماه از یمن قدوم مجتبی آمده است . . . میلاد اولین نواده نبوت و نخستین زاده امامت مبارک
ماه من از تو ندیدم قمری زیباتر نیست از نقش جمالت اثری زیباتر این یقینم شده در عالم هستی از تو مادر دهر ندارد پسری زیباتر . . . میلاد امام حسن مجتبی مبارک
امشب خوان ماه رمضان به یمن قدوم کریم اهل بیت(ع) گسترده تر است هوشیار باشید که بی نصیب از کنارش نگذرید . . . التماس دعا
ماه دل آرای نیمه رمضان را، پانزده روز است به انتظار نشسته ایم و به کرامت و مهربانی‌اش محتاجیم . . . ولادت امام حسن مجتبی (ع) مبارک باد
روزه داران مه تسبیح و دعا را نگرید سحر و صبحدم اهل ولا را نگرید گل لبخند علی بر رخ زیبای حسن شادی حضرت ام النجبا را نگرید . . .
شد عید حسن که اشرف اعیاد است ذکر صلوات بهترین اوراد است شادند اگر جمله محبان، نه عجب زیرا که دل آل محمد(ص) شاد است میلاد نور مبارک
ای شیعه، زمان فخر و عزت آمد چون یوسف اهل بیت عصمت آمد او سبط محمد است و فرزند علی یعنی که کریم آل عترت آمد سالروز شکفتن اولین گل خوشبوی بوستان فاطمی مبارک باد
روشن مدینه گشت به نور جمال او / یعنی که آفتاب هدایت فرا رسید در صبر و استقامت و جود و فروتنی / سرمشق ، بهر سلسله اولیا رسید ولادت امام حسن مجتبی (ع) بر شما مبارک باد
میلاد کریم سبزپوش آل فاطمه تنهاترین سردار لشکر حیدر و غریب شهر پیامبر تهنیت باد . . .
ماه رحمت، سفره اش گسترده شد زنده از فیضش جهان مرده شد آسمان پرگشته از شادی و شور آمده از لطف حق میلاد نور
میلاد حسن(ع) خسرو دین است امشب شادی و سرور مؤمنین است امشب از یمن قدوم مجتبی(ع) طاعت ما مقبول خداوند مبین است امشب . . .
شمس عفت زگریبان، قمر آورده برون نخله ی فاطمه، اول ثمر آورده برون بوالحسن را حسنی داده خداوند و حسن از افق، رخ پی اهل نظر آورده برون آمد آن ماه که ماه رمضان کرد دو نیم چون نبی معجز شق القمر آورده برون . . .
امشب خوان ماه رمضان به یمن قدوم کریم اهل بیت گسترده تر است. هوشیار باشید که بی نصیب از کنارش نگذرید . . .
با عشق حسن(ع) من به جهان ناز کنم افطارمو با نام حسن باز کنم صد شکر که درک شب قدر رمضان با جشن ولادتش آغاز کنم
در جود و کرم دست خدا هست حسن(ع) دست همه را وقت عطا بست حسن(ع) نومید نگردد کسی از درگه او زیرا که کریم اهل بیت است حسن(ع)
در ضیافت الهی چهره زیبایت نقاب خلقت را گسست یعنی که خداوند به وجود کریمت بندگانش را خواهد نواخت . . .
جان به جانان عرض کردن عاشقان را عار نیست مفلسان را با کریمان کارها دشوار نیست میلاد امام حسن(ع) مبارک
ماه دل آرای نیمه رمضان را، پانزده روز است به انتظار نشسته ایم و به کرامت و مهربانی‌اش محتاجیم.
می خواست تا چشم و چراغ دین، شما باشی بعد از علی میراث دار مصطفی باشی مثل نسیمی مهربان و مثل باران، سبز آمیزه ای از رحمت و جود و سخا باشی میلاد کریم اهل بیت(ع) مبارک . . .
هر طرف می گذرم بانگ طرب می شنوم زآنکه میلاد حسن، نور دل بوالحسن است . . .
ثمره زندگی علی و فاطمه، پا به جهان خاکی گذاشت. خاک تا افلاک غرق نور و سرور شود. ولادت امام حسن مجتبی بر شما مبارک
روزه داران به رهش جان و دل ایثار کنید امشب از جام تولای وی افطار کنید میلاد کریم اهل بیت مبارک
میلاد کریم سبزپوش آل فاطمه، تنهاترین سردار لشکر حیدر و غریب شهر پیامبر تهنیت باد.
نیمه ماه است؛ ماهی که درهای رحمت بر روی جهانیان گشوده شده است. خدایا! به «کریم اهل بیت» سوگند، سایه کرامت خویش را از ما دریغ مدار . . .
پانزده روز ریاضت را در این ماه طاعت، یک نفس دویده ‏ایم تا در بشارت ولادت او، مژده عشق بشنویم و مژدگانی مهر بگیریم. او که از اشراق مهربانی‏ها طلوع کرده و در بستر بخشندگی، دامن گسترده است ولادت امام حسن مجتبی بر شما مبارک
جایگاه نزد خداوند از آنِ کسی است که به حقوق مردم آشنا باشد و در برآوردن آن بکوشد.. امام حسن مجتبی (ع)
گناه و اشتباه دیگران را به زودی سرزنش مکن و میان او و اشتباهش راهی برای عذرخواهی قرار بده.. (ع)
سرآمد عقل، برخورد نیکو و شایسته با مردم است.. (ع)
، بزرگی و ابهت را از میان می‌برد. شخص ساکت از بزرگی و وقار بیشتری بهره‌مند است. امام حسن مجتبی (ع)
بخشش پیش از درخواست، بزرگ‌ترین بزرگواری‌هاست..
سخنان گهر بار امام حسن مجتبی (ع) با مردم آن‌گونه و برخاست کن که دوست داری، با تو رفتار کنند. امام حسن مجتبی (ع)
ارسال برای دوستان

پخش اخبار زنده

پربیننده ترین خبرها